X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اکشنش هم بهتره قبول داری؟
توی درگیری ها الکس هست نظامیا پیاده و سواره هستن و با Mutant ها !!
وسط درگیری هر 3 جبهه با هم درگیر میشدن و اخر سر همه چیز نابود میشد، و فقط الکس اون وسط زنده میموند :d
خیلی باحال بود
اکشنش که داغون بود ! اصلاً پروتوتایپ از لحاظ گیم پلی قابل قیاس با اینفیمس (بخاطر کیوان) نیست ! یه افتضاح بازاریه که نگو دی حالا یه سری شاید صرفاً به خاطر خشونت و خون و خون ریزی بپسندنش و گرنه به شدت گیم پلی شلخته و ریخت و پاشی داشت ! در ضمن اینجا بحث گیم پلی و اکشن دو تا بازی نیست بحث کول و الکسه که خب ... دی کول مک گراث ایز کولاک دی پست امیر رو هم بزن تنگ این دی
ویرایش :
راستی یک مثال خیلی خیلی ساده ! من ترجیح میدم یه بابا برقی از من حمایت کنه تا اینکه یه به اصطلاح قهرمان که به اسم قهرمان بازی و حمایت بخواد با کشتن من و امثال من , اسم قهرمان روی خودش بذاره دی همچین کسی نبودش خیلی خیلی بهتر از بودنش هست دی یه لحظه به فلسفه ی پر شدن خون توی پروتوتایپ فکر کنید ! بکش تا زنده بمونی !!!! یعنی هر کسی سر راهت هست بزن لت و پار کن تا خودت اسم قهرمان روی خودت بچسبونی ! LOL دی

آخرین ویرایش:

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
کی گفته الکس یه قهرمانه؟؟نه.ها؟:-/
الکس یه فراری دیوانه که از ادم کشتن خوشش میاد یکی که خودشو تبدیل به مادر و یا پدرت می کنه و میاد تو خونت تا تو رو تبدیل به یه کپه گوشت کنه :d
بخاطر همین دوسش دارم نه یکی که رو سیم ریل اسکی می ره.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
کی گفته الکس یه قهرمانه؟؟نه.ها؟:-/
الکس یه فراری دیوانه که از ادم کشتن خوشش میاد یکی که خودشو تبدیل به مادر و یا پدرت می کنه و میاد تو خونت تا تو رو تبدیل به یه کپه گوشت کنه :d
بخاطر همین دوسش دارم نه یکی که رو سیم ریل اسکی می ره.

با این پستت قشنگ زدی الکس مرسر رو قهوه ای کردی رفت دی
اما چهره الکس ابهت بیشتری داره
yahoo_10.gif
عکسی که امیر گذاشت رو دیدی ؟ دی
تعریفی که از شخصیت کردم نظر شخصی بود بقیه یه چیز دیگه می گن.اون به من ربطی نداره چون نظر شخصیشونه.
مثلا اگه بتمن رو با جوکر مقایسه بکنن من می گم:
بتمن یه احمق به تمام معناست که سعی داره جوکر رو شکست بده و فقط برای اینکه پایام خوبی داشته باشه کار گردانش زدجوکر رو...
در ضمن معادل من برای شخصیت منفی یه قهرمان نیست بلکه یک هیولاست.یعنی اگه بگم X یه هیولاهه ازش بد تعریف نکردم
بلکه دارم تقدیرش می کنم.
حداقل اولش میگفتی به نظر خودتون که اشک تو چشم دوستان حلقه نزنه دی

آخرین ویرایش:

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
با این پستت قشنگ زدی الکس مرسر رو قهوه ای کردی رفت دی
تعریفی که از شخصیت کردم نظر شخصی بود بقیه یه چیز دیگه می گن.اون به من ربطی نداره چون نظر شخصیشونه.
مثلا اگه بتمن رو با جوکر مقایسه بکنن من می گم:
بتمن یه احمق به تمام معناست که سعی داره جوکر رو شکست بده و فقط برای اینکه پایام خوبی داشته باشه کار گردانش زدجوکر رو...
در ضمن معادل من برای شخصیت منفی یه قهرمان نیست بلکه یک هیولاست.یعنی اگه بگم X یه هیولاهه ازش بد تعریف نکردم
بلکه دارم تقدیرش می کنم.

Tondar 90

کاربر سایت
Apr 19, 2010
640
نام
حسین
این طوری نمیشه مقایسه انجام داد
ما پروتوتایپ رو با اون گرافیکش بازی کردیم
بعد شما این دیو... آخ ببخشید اصلا تو دهنم اسمش نمیچرخه همون اینفیموس رو هم شما رو پی اس 3 زدین با اون گرافیک
بالاخره تاثیرشو میذاره،نمیشه گفت تاثیرش زایده ولی کم هم نیست
مخصوصا این که اکثرا یه بازی رو با گرافیکش می سنجن و بازی که گرافیک خوبی داشته باشه تو ذهنشون میمونه (که اشتباهه)
کلا محض اطلاع گفتم که :
بچه ها اگه باختیم میگیم این نتیجه رو به رسمیت نمیشناسین نگران نباشین :))

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
این طوری نمیشه مقایسه انجام داد
ما پروتوتایپ رو با اون گرافیکش بازی کردیم
بعد شما این دیو... آخ ببخشید اصلا تو دهنم اسمش نمیچرخه همون اینفیموس رو هم شما رو پی اس 3 زدین با اون گرافیک
بالاخره تاثیرشو میذاره،نمیشه گفت تاثیرش زایده ولی کم هم نیست
مخصوصا این که اکثرا یه بازی رو با گرافیکش می سنجن و بازی که گرافیک خوبی داشته باشه تو ذهنشون میمونه (که اشتباهه)
کلا محض اطلاع گفتم که :
بچه ها اگه باختیم میگیم این نتیجه رو به رسمیت نمیشناسین نگران نباشین :))
البته اینفیمس خیلی بیشتر از گرافیک بود دی کلاً حال و هوای بازی و خیلی چیزهای دیگه یه حس جدید و تازه ای میداد ! همینکه مثل هزار تا بازی دیگه از خون و خشونت بیرون کشید و یک انسان رو معرفی کرد خیلی جای تقدیر داره دی
عزیز سوتی دادی رفت
وقتی اشکی از چشم یه هوادار میاد نشانه ی ضعف نیست بلکه قدرت.
اشک بغض منظورم بود نه اشک شوق !

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
حداقل اولش میگفتی به نظر خودتون که اشک تو چشم دوستان حلقه نزنه دی
عزیز سوتی دادی رفت
وقتی اشکی از چشم یه هوادار میاد نشانه ی ضعف نیست بلکه قدرت.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
راستی یک مثال خیلی خیلی ساده ! من ترجیح میدم یه بابا برقی از من حمایت کنه تا اینکه یه به اصطلاح قهرمان که به اسم قهرمان بازی و حمایت بخواد با کشتن من و امثال من , اسم قهرمان روی خودش بذاره دی همچین کسی نبودش خیلی خیلی بهتر از بودنش هست دی یه لحظه به فلسفه ی پر شدن خون توی پروتوتایپ فکر کنید ! بکش تا زنده بمونی !!!! یعنی هر کسی سر راهت هست بزن لت و پار کن تا خودت اسم قهرمان روی خودت بچسبونی ! LOL دی
بابا کی گفته الکس قهرمانه :D! اصلا این شخصیت برچسب نمیگیره مگه آنتی هیر وگرنه اصلا طوری نبود که حتی حق انتخاب خوب بودن رو داشتی :D!
و فکر کنم توی اینفیمس هم بشه مردم رو لت و پار کرد فکر کنم البته :D!

به هر حال من به الکس رای دادم فقط بخاطر اینکه بیشتر از اینفیمس بازیش کردم همین :D!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
بابا کی گفته الکس قهرمانه :D! اصلا این شخصیت برچسب نمیگیره مگه آنتی هیر وگرنه اصلا طوری نبود که حتی حق انتخاب خوب بودن رو داشتی :D!
و فکر کنم توی اینفیمس هم بشه مردم رو لت و پار کرد فکر کنم البته :D!

به هر حال من به الکس رای دادم فقط بخاطر اینکه بیشتر از اینفیمس بازیش کردم همین :D!
بالاخره اصلاً در حد و اندازه های کول نیست دی میگم خود مختاره میگید نه دی
نه بابا کول بدبخت کجا مردم رو لت و پار می کرد ! نهایتش یه چند تا مشت و لگد بهشون میزد که در اون صورت مردم هم باهاش بد میشدن و به طرفش سنگ پرت میکردن این دیگه در شرایطیه که بخوای کاملاً یه شخصیت منفی باشی دی دیگه مثل پروتوتایپ نیست که مردم بدبخت واسه خودشون راه برن بعد چنان بزنی دل و رودشون رو دربیاری که سیل خون راه بیوفته و اعضا و جوارحشون جذب بدن خودت بشه دی
من ظور منم بغض بود در کل فقط یه هوادار واقعی منظورم رو می فهمه که معلوم شد تو نیستی
آقا شما به بزرگی خودت ببخش دی

آخرین ویرایش:

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
اشک بغض منظورم بود نه اشک شوق !
من ظور منم بغض بود در کل فقط یه هوادار واقعی منظورم رو می فهمه که معلوم شد تو نیستی
جدی نگیر:d

paxa

کاربر سایت
Jan 4, 2011
949
نام
پارسا
بالاخره اصلاً در حد و اندازه های کول نیست دی میگم خود مختاره میگید نه دی
نه بابا کول بدبخت کجا مردم رو لت و پار می کرد ! نهایتش یه چند تا مشت و لگد بهشون میزد که در اون صورت مردم هم باهاش بد میشدن و به طرفش سنگ پرت میکردن این دیگه در شرایطیه که بخوای کاملاً یه شخصیت منفی باشی دی دیگه مثل پروتوتایپ نیست که مردم بدبخت واسه خودشون راه برن بعد چنان بزنی دل و رودشون رو دربیاری که سیل خون راه بیوفته و اعضا و جوارحشون جذب بدن خودت بشه دی
در کل الکس شخصیت بدتری نسبت به ایشون داره...
ولی خو دست خودم نیست همیشه از ادم های بد خوشم میاید:d

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
ناروتو رو چند نفر می شناسن؟(ولی در کل تعدادشون قابل شمارش نیست:d)اگه تعداد زیاده یه نظر سنجی هم در مورد اون بزارین.
کراش با مزرعه داران نظرتون چیه؟

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
بابا اذیتمون نکنید :D !
گیم پلی نمونه اولیه خَیلی خیطه آقا ، با مربع شلیک میکردیم :lol: !
شما می تونستید توی اینفیمس کول ـی رو بسازید که دوست دارید ، خوب یا بد اما ، توی پروتوتایپ خبری از این حرفا نیست .

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
من متوجه نمیشم شما چرا دارین گیم پلی و داستان رو مقایسه می کنین :D
ما دو تا کاراکتر رو رو به روی هم انداختیم :D
داستان پروتاتایپ اصلا مقایسه نمیشه با انفیموس ، از نظر داستانی پروتوتایپ یه ضعف واقعی بود و نقطه قوتش فقط کاراکترش بود
چه بسا اگه این کاراکتر رو توی داستان فوق العاده می زاشتن خیلی م بیشتر نمود می کردی :D
همه می دونیم الکس خفن تر ، قوی تر و کلا بهتر از کوله :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر