X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
واضحه دیگه Mila:d

چه ظاهری خیلی خوبه و چه گیم پلی که بی نظیره و واقعا لذت بخشه بازی کردن باهاش. اگر مسابقات MMA رو دنبال کرده باشین متوجه خفن بودن Mila میشین:bighug:
لازم به ذکره نیاز نیست یه کرکتر هزار سال قدمت داشته باشه تا "خفن تر" باشه. اینجوری باید درود فرستاد به اولین کرکتر بازی های فایتینگ با ظاهر پیکسلی که حتی اسم هم نداره:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اتفاقا چون میشناسم میگم. :d DoA5 رو چند سال پیش بازی کردم اگه خواستی اکانت XBL ـم رو چک کن :dبه نظرم تنها دختری که مورد اخلاقیش از بقیه کمتر بود همینه. :d اما همچنان چنگی به دل نمی زنه و بهتر دونستنش نسبت به شخصیتی با قدمت KL خنده داره یکم. :d
ربط بین این عکسایی که گذاشی با هیولا رو هم نفهمیدم. :d

قدمت چه ربطی به بهتر بودن داره ؟ پس الان چون بمبرمن قدمتش از کلود استرایف بیشتره پس کلود باید بیاد بار و بندیلو جمع کنه بره ؟ :D از اون حرفهاس ! :D
الان فیتالیتی زدن و خون پاشیدن یعنی کرکتر خیلی خفنه ؟ :D Bad@ss و استایلیش بودن اصن ربطی به این چیزا نداره ، اصن MMA خودش مهد حرکات استایلیشه :D حیف که نمیشه حق مطلب در مورد ساب میشن ها رو توی عکس ادا کرد :D

9vwk60taz5pigmnszezu.jpg

پ.ن : در مورد عکس ها پرسیدی ، یه نگاه به چهره ـش بنداز :D

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,296
نام
shahab
رای من هم میلا.;;)
مدیونید اگه فکر کنید بخاطر تبلیغات و عکس هایی که ازش فرستاده شد بهش رای دادم:p:>:-"

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,810
نام
نریمان
قدمت چه ربطی به بهتر بودن داره ؟ پس الان چون بمبرمن قدمتش از کلود استرایف بیشتره پس کلود باید بیاد بار و بندیلو جمع کنه بره ؟ :D از اون حرفهاس ! :D
الان فیتالیتی زدن و خون پاشیدن یعنی کرکتر خیلی خفنه ؟ :D Bad@ss و استایلیش بودن اصن ربطی به این چیزا نداره ، اصن MMA خودش مهد حرکات استایلیشه :D حیف که نمیشه حق مطلب در مورد ساب میشن ها رو توی عکس ادا کرد :D

9vwk60taz5pigmnszezu.jpg

پ.ن : در مورد عکس ها پرسیدی ، یه نگاه به چهره ـش بنداز :D
من البته منظورم این نبود که هر کس قدیمی تر باشه بهتره. :d از اون طرف هم منظورم فیتالیتی و خون وخونریزی نبود. کلا Kung Lao یه استایل مبارزه ی خاصی داره که به نظر من یونیکه. :d استفاده از حرکات MMA یونیک نیست برای من. اگه خیلی بهش علاقه داشته باشم میرم EA Sports MMA رو می گیرم که طبیعی تر و پیشرفته تره. اینایی که گفتم همش نظر شخصیه. :d

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,340
نام
محمد
نقش DLC رو زیاد نمیزارن خو:-" ولی به هر حال هر نقشی داشته باشه،تیپش که نشون میده کلا آدم شاخیه >:)
هرکی هم مخالفه شینه :-"

نه آقا کی گفته هرکی کاتانا دست بگیره؟:-" درسته اکثر اونایی که شمشیرزن هستن،کاراکترهای خوبی هستن! :d
ولی خوب این وسط باگ هایی مثل سیبر!!!!!!!!! یا همین جین که از قیافش تابلوـه سیبر ـیه برای خودش هم هستن:-" :D
آخه تو نسخه های قبل هم بوده و اینجور که احسان تعریف میکرد GG داستانش دنباله نسخه های قبل هست و اگه بخوای همه چیز رو بدونی باید اون ها رو هم بازی کنی:-" والا کرکتر بدی هم نیست فقط من باهاش حال نمیکردم :>:d

ولی من فکر کنم قبلا یه جایی همچین حرفی رو زده بودی حالا یادم نمیاد کجا بود:-":-?:d
دیگه نبینم سیبر رو با این مردک مقایسه کنی:| سیبر کیلومتر ها از جین بهتره:p اصلا زشته اسم این ها رو کنار همدیگه بیاری:d

@Kaine
ملعون داری من رو وسوسه میکنی DOA رو بگیرم:|:d اون نسخه ایی که برای PS4 هست رو ارزش داره بگیرم ؟!:-"

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من البته منظورم این نبود که هر کس قدیمی تر باشه بهتره. :d از اون طرف هم منظورم فیتالیتی و خون وخونریزی نبود. کلا Kung Lao یه استایل مبارزه ی خاصی داره که به نظر من یونیکه. :d استفاده از حرکات MMA یونیک نیست برای من. اگه خیلی بهش علاقه داشته باشم میرم EA Sports MMA رو می گیرم که طبیعی تر و پیشرفته تره. اینایی که گفتم همش نظر شخصیه. :d

اگه اینجوری که میلا رو ترول کردی بخواهیم به قضیه نگاه کنیم که خب کونگ لاو هم داره از سبک شائولین استفاده میکنه که خب برای ما هم یونیک نیست و خیلی علاقه داشته باشیم میریم این مسابقات رده بندی سبک های مارشال آرتز رو می بینیم که چند تا داور یه گوشه نشستن و ملت میان وسط تشک چند تا حرکت میرن و امتیاز میگیره که به مراتب خواب آورتر از MMA ـه :D

حس و وقتش نیست برم مو به مو حرکاتش رو برات در بیارم ولی بگردی پیدا میشه :D
و اینم بهت بگم ، طراح های بازی فایتینگ نابغه های مارشال آرتز نیستن که برای هر کرکتر یه سبک بسازن و تعریف کنن ! اینکه میگیم میلا MMA کاره این ماهیت کلی کارشه و طبیعتاً شخصی سازی های مخصوص خودش رو داره و این حرف به این معنا نیست که فقط میلا اینحوریه و بقیه همه یونیک ـن ! نخیر :D تمامی کرکترهای بازی فایتینگ از یه الگوی مبارزه واقعی استفاده میکنن که حالا یه سری شخصی سازیهایی توشون اعمال شده. اینجوری نیست که فک کنی الان حرکات کونگ لائو همش از خودشه :D

@Venom Snake

بگیر که خیلی می چسبه :D

mohammad.abbas

کاربر سایت
Feb 17, 2012
97
نام
محمد
دیگه شرح لوزر بودن این بابا رو فک کنم همه دیدن :D انقدر تعریف نداره که ، نمی خواییم داستان بازی رو تشریح کنیم که :D داریم خود کرکترو میگیم :D

شمام حالا چسبیدی به لوزر بودن دیگه ولش نمیکنی ماشالا هزار ماشالا البته راس میگی این شخصیت دیگه چیزی واسه گیر دادن نداره اخه:d....صحبت گیم پلی و استایل مبارزه باشه هرکس با لاو بازی کرده باشه میدونه چطوریه دیگه واقعا تعریف نمیخواد ...الان تو این عکسا لاو شبیه هیولاس واقعا؟ :| اقا نقی نقو نگو والا ما الان بخوایم بحث رو ادامه بدیم من میترسم شما بحث رو بکشونید به بروسلی و ایپ من چارتا فحش هم شاید نثارشون بشه :d ولی بالا بری پایین بیای میدونی میلا در حد رقابت با کاراکتری مثه لاو نیست شاید با شیوا بشه مقایسش کرد :d

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
شمام حالا چسبیدی به لوزر بودن دیگه ولش نمیکنی ماشالا هزار ماشالا البته راس میگی این شخصیت دیگه چیزی واسه گیر دادن نداره اخه:d....صحبت گیم پلی و استایل مبارزه باشه هرکس با لاو بازی کرده باشه میدونه چطوریه دیگه واقعا تعریف نمیخواد ...الان تو این عکسا لاو شبیه هیولاس واقعا؟ :| اقا نقی نقو نگو والا ما الان بخوایم بحث رو ادامه بدیم من میترسم شما بحث رو بکشونید به بروسلی و ایپ من چارتا فحش هم شاید نثارشون بشه :d ولی بالا بری پایین بیای میدونی میلا در حد رقابت با کاراکتری مثه لاو نیست شاید با شیوا بشه مقایسش کرد :d

به جز لوزر چیزی برای گیر دادن نداره ؟ :D خوبه این همه لیست کردم :D اینکه میلا در حدش نیست هم که کلاً شوخی جالبیه :D اگه نگم بهترین ، جزو یکی از بهترین و محبوب ترین NewComer های DOA بود و هست :D اینکه یه چیزی توی ایران زیاد شناخته شده نیست دلیل بر این نیست که توی کل دنیا هم این رابطه برقرار باشه :D

===

DOA فن ها این چه وضعیه ؟ :D نتیجه راضی کننده نیستا :D

زیر عکسو بخونید :D اون لوگوی پایین عکس هم برای اعتبارش کافیه :D

ur1rpwizqz2rp5rpk1cx.jpg

e2f27j2rgyrkruefui32.jpg

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,810
نام
نریمان
اگه اینجوری که میلا رو ترول کردی بخواهیم به قضیه نگاه کنیم که خب کونگ لاو هم داره از سبک شائولین استفاده میکنه که خب برای ما هم یونیک نیست و خیلی علاقه داشته باشیم میریم این مسابقات رده بندی سبک های مارشال آرتز رو می بینیم که چند تا داور یه گوشه نشستن و ملت میان وسط تشک چند تا حرکت میرن و امتیاز میگیره که به مراتب خواب آورتر از MMA ـه :D

حس و وقتش نیست برم مو به مو حرکاتش رو برات در بیارم ولی بگردی پیدا میشه :D
و اینم بهت بگم ، طراح های بازی فایتینگ نابغه های مارشال آرتز نیستن که برای هر کرکتر یه سبک بسازن و تعریف کنن ! اینکه میگیم میلا MMA کاره این ماهیت کلی کارشه و طبیعتاً شخصی سازی های مخصوص خودش رو داره و این حرف به این معنا نیست که فقط میلا اینحوریه و بقیه همه یونیک ـن ! نخیر :D تمامی کرکترهای بازی فایتینگ از یه الگوی مبارزه واقعی استفاده میکنن که حالا یه سری شخصی سازیهایی توشون اعمال شده. اینجوری نیست که فک کنی الان حرکات کونگ لائو همش از خودشه :D

@Venom Snake

بگیر که خیلی می چسبه :D

منم نگفتم که سازنده باید برای هر کرکتر یه استایل مبارزه ابداع کنه. این چیزه واضحی هست که توی فایتینگ ها هر کرکتر از استایل مبارزه ی خاصی استفاده میکنه. اما سازنده هم میتونه گاهی اوقات چیز های جالبی بهش اضافه کنه. شما کسی رو میشناسی توی شاولین که از کلاهش به عنوان سلاح استفاده کنه؟ این چیزیه که حس یونیک بودن رو به من میده. البته من اینو میدونم که DoA و MK از پایه و اساس با هم تفاوت دارن و شاید یه سری از کارا رو نمیشه توی DoA پیاده کرد.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
منم نگفتم که سازنده باید برای هر کرکتر یه استایل مبارزه ابداع کنه. این چیزه واضحی هست که توی فایتینگ ها هر کرکتر از استایل مبارزه ی خاصی استفاده میکنه. اما سازنده هم میتونه گاهی اوقات چیز های جالبی بهش اضافه کنه. شما کسی رو میشناسی توی شاولین که از کلاهش به عنوان سلاح استفاده کنه؟ این چیزیه که حس یونیک بودن رو به من میده. البته من اینو میدونم که DoA و MK از پایه و اساس با هم تفاوت دارن و شاید یه سری از کارا رو نمیشه توی DoA پیاده کرد.

خب تو گفتی به کل سبک مبارزه ـش یونیکه :D از همون اول می گفتی اون کلاهش یونیکه :D که البته این کلاه کونگ لاو الهام گرفته شده از فیلم Goldfinger از سری فیلم های جیمز بانده :D همونطور که کرکتر جانی کیج مربوط به فیلم Blood sport ژان کلود ون دام ـه :D

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
تو این که Mila حرف نداره که شکی نیست :d ولی انصافا انتظار نداشتم Kang Lao ببازه تو همچین گروهی. برای من یکی از دوست داشتنی ترین های Kombat بود. مطمئنم برای خیلی ها همینطوره
Jin هم واقعا لوزر بودن رو در یک درجه ی جدیدی تعریف کرده. صفر رأی! :d

Void Knight

کاربر سایت
Jan 12, 2014
313
نام
Yoshi
تو این که Mila حرف نداره که شکی نیست :d ولی انصافا انتظار نداشتم Kang Lao ببازه تو همچین گروهی. برای من یکی از دوست داشتنی ترین های Kombat بود. مطمئنم برای خیلی ها همینطوره
Jin هم واقعا لوزر بودن رو در یک درجه ی جدیدی تعریف کرده. صفر رأی! :d
اینا همه تقصیر Kaine هست :D . من هر وقت اومدم رای بدم ،دو سه تا گیف داده و نظرمن رو عوض کرده :| از همین تریبون اعلام میکنم این رای ها خوردن نداره :D

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,964
نام
احمد
واقعا زور داره mila اینطوری بیاد بالا بعد hitomi اونطوری حذف بشه :|
اصن هن.تاییت تو این تاپیک موج مکزیکی می زنه :|:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
واقعا زور داره mila اینطوری بیاد بالا بعد hitomi اونطوری حذف بشه :|
اصن هن.تاییت تو این تاپیک موج مکزیکی می زنه :|:d

می خواستی هیتومی بیاد بالا کافی بود اسم Kaine رو منشن کنی :D همین :D

===

همگی ، سانک یو :D

exfs56sykgr9ybl6e8gf.jpg

===

حالا به خاطر درخواست عموم توی گروه بعدی دخالت نمی کنم IYKWIM :-":D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر