X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
از این گروه که برای من مهم نیست کی بیاد بالا فقط یه نکته اینکه...
دوستان BBفن بیاید برای یکبار هم که شده پیمان اُخوت و برادری ببندیم و هیچکس به این جین (لعنت اله عیله) رای نده تا اولین کرکتر سری باشه که با 0 رای حذف میشه. :d
باشد که تو شماره بعدی به حول و قوه الهی بدست هازاما یا رگنا یا هر خره دیگه‌ای گور به گور بشه و دیگه ریخته گندشو نبینیم. :bighug:

36792291700767718462.jpg

tpmwaedxpqzl5l1fugih.jpg

بچه ها نظر سنجی یه مشکلی داره. فعلا رای ندین تا درست بشه.

King Lao:D

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا

King Lao:biggrin1:

به به.... چه اشتباه قشنگی‌ام هست.
این «کینگ» واقعاً برازنده این شخصیته... مخصوصاً اگه ترجمه به زبان محلی شمالی بشه! :d
کینگ در زبان محلی شمالی (مازندارن) یک معنای بسیار زیبا و عمیقی میده که کاملاً نشان دهنده شخصیت والای این کرکتره! :bighug:

@AsaraymA
جریان چیسته آریا ؟
biggrin1.gif

فارسی سیلس‌اش میشه ==> ماتحت!
yahoo_15.gif
:d

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
نظر سنجی درست شد.:D.
مشکل از طرف لیستی بود که علی‌ به من داده بود و خلاصه نمی‌شه به چیزی که علی‌ تایپ می‌کنه اعتماد کرد.:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
من خودم نتونستم باهاش بازی کنم چون DLC کرده بودنش:| ولی بنظرم تو بخش داستانی بسی نخودی بود! باهاش زیاد حال نکردم:d

@K o j i m a
جین؟ کرکتر شاخ؟؟؟:|:|:|
ocec4uc1jlyi0kf8mfet.gif
:d

اون احتمالا همین امیر آکیبا بوده:dولی جین به قدری کرکتر مزخرفی هست که آبرو هرچی کاتانا به دست خفن هست رو برده:|حتی آمانه که Yaoi داره از این لوزر بهتره:d
نقش DLC رو زیاد نمیزارن خو:-" ولی به هر حال هر نقشی داشته باشه،تیپش که نشون میده کلا آدم شاخیه >:)
هرکی هم مخالفه شینه :-"

نه آقا کی گفته هرکی کاتانا دست بگیره؟:-" درسته اکثر اونایی که شمشیرزن هستن،کاراکترهای خوبی هستن! :d
ولی خوب این وسط باگ هایی مثل سیبر!!!!!!!!! یا همین جین که از قیافش تابلوـه سیبر ـیه برای خودش هم هستن:-" :D

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,780
نام
نریمان
این «کینگ» واقعاً برازنده این شخصیته... مخصوصاً اگه ترجمه به زبان محلی شمالی بشه! :d
کینگ در زبان محلی شمالی (مازندارن) یک معنای بسیار زیبا و عمیقی میده که کاملاً نشان دهنده شخصیت والای این کرکتره! :bighug:

فارسی سیلس‌اش میشه ==> ماتحت! :>:d
والا من هر چی فکر می کنم King تو معنای اصلیش بیشتر از همه بهش میاد. :d

mohammad.abbas

کاربر سایت
Feb 17, 2012
97
نام
محمد

فارسی سیلس‌اش میشه ==> ماتحت! :>:d

بلامیسر این کاراکتر چه کینگ باشه چه گ.ی باشه چه جانباز 98% از خیلی کاراکترها سره باز :d ;)

mohammad.abbas

کاربر سایت
Feb 17, 2012
97
نام
محمد
الان lao این شکلی بود رای میاورد یا نه؟ نه نگید که هاراکیری میکنم :d :p

Imagem%2B2563.jpg

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان

Imagem%2B2563.jpg

الان به شما بگن بین این دوتا یکی رو انتخاب کن ، کدومو ترجیح میدی ؟ :D

gzqgqlat7ftiv11yeyzh.jpg

دقیقاً شرایط بین کونگ لاو و میلاس :D حالا وارد سایر جزییات کار نمیشیم که توی MK9 و اونورا چه وقایع فجیعی اتفاق می افته و چه شرایط داغون و لوزر بازاری وجود داره این وسط ولی میلا یه چمپ به تمام معناس :D

dgwildf3rcvzzdg6gaa7.jpg

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
تسوباکی کجا بود الان؟ :d هرچی باشه از نای نو هیتو بهتره با اون صداش :d

اینم هست :d البته هی درجه چندشیش داره کم میشه :d میگن انگار توو CF آدم شده، دیگه چندش نیست :d

یادمه یکی توو این تاپیک گفت هرکی کاتانا بگیره دستش کرکتر شاخیه :d از همینجا سلامی ویژه بهش میکنم :d

جین مثل ساسکه میمونه :d انقدر گند زده که اگر خفن ترین کاراکتر هم بشه بازم نمیتونه کارایی که کرده رو از یاد ماها ببره :d

البته من خودم به خاطر جلوگیری از این جَو هنت.ای گونه ای که تاپیک پیدا کرده نمیخوام به شخصیت مونث رای بدم XDDDD

- - -ویرایش - - -

Imagem%2B2563.jpg

رای میاورد؟ . . . . من خودم به صورت مجازی باهاش ازدواج میکردم :d

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,780
نام
نریمان
الان به شما بگن بین این دوتا یکی رو انتخاب کن ، کدومو ترجیح میدی ؟ :D

gzqgqlat7ftiv11yeyzh.jpg

دقیقاً شرایط بین کونگ لاو و میلاس :D حالا وارد سایر جزییات کار نمیشیم که توی MK9 و اونورا چه وقایع فجیعی اتفاق می افته و چه شرایط داغون و لوزر بازاری وجود داره این وسط ولی میلا یه چمپ به تمام معناس :D

dgwildf3rcvzzdg6gaa7.jpg
هم اتاقی که نمی خوایم انتخاب کنیم. :d اسمش روشه، بهترین شخصیت تو یه بازی فایتینگ. آدم به استایل مبارزه و میزان Badass بودن نکاه می کنه. هر موجود Genericـی رو که صرف Female بودن نباید بهش رای داد. :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
هم اتاقی که نمی خوایم انتخاب کنیم. :d اسمش روشه، بهترین شخصیت تو یه بازی فایتینگ. آدم به استایل مبارزه و میزان Badass بودن نکاه می کنه. هر موجود Genericـی رو که صرف Female بودن نباید بهش رای داد. :d

خب اینکه تو میلا رو نمی شناسی دلیل بر هر کسی بودنش نیست :D
و اما استایل مبارزه و Bad@ss بودن یه بخش از کاره :D شخصیت ، ظاهر ، داستان ، دو زار جنم داشتن و ... هم جزوشه :D به هر هیولایی هم نمیشه رای داد :

w1oy2sxwqz3qf082kb0k.jpg

@mohammad.abbas

دیگه شرح لوزر بودن این بابا رو فک کنم همه دیدن :D انقدر تعریف نداره که ، نمی خواییم داستان بازی رو تشریح کنیم که :D داریم خود کرکترو میگیم :D

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,780
نام
نریمان
خب اینکه تو میلا رو نمی شناسی دلیل بر هر کسی بودنش نیست :D
و اما استایل مبارزه و Bad@ss بودن یه بخش از کاره :D شخصیت ، ظاهر ، داستان ، دو زار جنم داشتن و ... هم جزوشه :D به هر هیولایی هم نمیشه رای داد :

w1oy2sxwqz3qf082kb0k.jpg
اتفاقا چون میشناسم میگم. :d DoA5 رو چند سال پیش بازی کردم اگه خواستی اکانت XBL ـم رو چک کن :dبه نظرم تنها دختری که مورد اخلاقیش از بقیه کمتر بود همینه. :d اما همچنان چنگی به دل نمی زنه و بهتر دونستنش نسبت به شخصیتی با قدمت KL خنده داره یکم. :d
ربط بین این عکسایی که گذاشی با هیولا رو هم نفهمیدم. :d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر