X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
والا من فکر میکنم شما حداقل تو فرومای ایرانی کریتوس رو جلوی هر چیزی بزاری برندس :d
یعنی PlayStation VS Kratos هم توش کریتوس برنده میشه. اینکه باز نسبت 60 به 40 هست خیلی خوبه. انتظار داشتم 90 به 10 باشه :d
ولی در مجموع چیف رو جالبترین شخصیت میدونم. بعدش کریتوس رو(کلا کاراکترای اینقدر خشن و manly رو دوس ندارم، ولی خب کریتوس کارش درسته). مارکوس و نیتن هم کاملا مخالف هم هستن :d نمیدونم کدوم بهتره.
رای من مسترچیف و مارکوس با احترام به رقبای بزرگشون

love master

کاربر سایت
Sep 9, 2012
188
به نیتن رای میدم>:) از کچل جیغ جیغو خوشم نمیاد رو مخه:d
اون دو تا رو هم نمیشناسم متاسفانه ولی به نطر بشناسمشون ازشون خوشم بیاد با این تعاریفی که از دوستان شنیدم:-"

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
والا من فکر میکنم شما حداقل تو فرومای ایرانی کریتوس رو جلوی هر چیزی بزاری برندس :d
یعنی PlayStation VS Kratos هم توش کریتوس برنده میشه. اینکه باز نسبت 60 به 40 هست خیلی خوبه. انتظار داشتم 90 به 10 باشه :d
ولی در مجموع چیف رو جالبترین شخصیت میدونم. بعدش کریتوس رو(کلا کاراکترای اینقدر خشن و manly رو دوس ندارم، ولی خب کریتوس کارش درسته). مارکوس و نیتن هم کاملا مخالف هم هستن :d نمیدونم کدوم بهتره.

خوب شخصیت مستر چیف اصلا قابل مقایسه با کریتوس نیست. بازی هاشون مد نظرم نیست. هیلو و گاد آو وار رو بزار کنار، کریتوس رو با مستر چیف مقایسه کن. نیازی به توضیح بیشتر نیست. بین این 4 تا پرداخت نیت از همشون بهتره و اگه بخوایم بازی هارو بزاریم کنار و صرفا از روی کیفیت شخصیت ها نظر بدیم بنظر من ترتیب اینجوری میشه: نیت>کریتوس>مستر چیف>مارکوس

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
نظرسنجی سختی بود ...
به نظرم همون دونه دونه بذارید !!!
مجبورشدم به خاطر نیتن بهش رای بدم :d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali

حرفت در مورد کریتوس نه تنها توی فرومای ایرانی بلکه تقریبا توی اکثر فرومهای گیمینگ صدق میکنه. ولی خب بیشتر این موضوع برمیگرده به محبوبیت سری بازی های God of War تا خود شخصیت پردازی کریتوس. البته حرفم رو بد برداشت نکنی ها، شخصیت کریتوس واقعا فوق العاده است و پرداختش بهتر از خیلی از شخصیت های دیگه حاضر در صنعته، ولی خب باز هستن شخصیت هایی* (خصوصا شخصیت های ژاپنی) که از لحاظ پردازش و داستان نه تنها کریتوس بلکه تمام این 4 شخصیت در کنار هم، باز جلوشون کم میارن. ولی خب متاسفانه بخاطر اینکه گیمرا شناخت کمتری از اون شخصیت ها دارن هیچوقت نمیتونند توی اینجور نظرسنجی ها موفق عمل کنند.

در کل هدف کلی اینجور مسابقات سنجش محبوبیت شخصیت هاست نه کیفیت پردازششون.

h1a7t5gzgxoiiirk8s28.jpg

8mm

کاربر سایت
Jan 1, 2015
182
حرفت در مورد کریتوس نه تنها توی فرومای ایرانی بلکه تقریبا توی اکثر فرومهای گیمینگ صدق میکنه. ولی خب بیشتر این موضوع برمیگرده به محبوبیت سری بازی های God of War تا خود شخصیت پردازی کریتوس. البته حرفم رو بد برداشت نکنی ها، شخصیت کریتوس واقعا فوق العاده است و پرداختش بهتر از خیلی از شخصیت های دیگه حاضر در صنعته، ولی خب باز هستن شخصیت هایی* (خصوصا شخصیت های ژاپنی) که از لحاظ پردازش و داستان نه تنها کریتوس بلکه تمام این 4 شخصیت در کنار هم، باز جلوشون کم میارن. ولی خب متاسفانه بخاطر اینکه گیمرا شناخت کمتری از اون شخصیت ها دارن هیچوقت نمیتونند توی اینجور نظرسنجی ها موفق عمل کنند.

h1a7t5gzgxoiiirk8s28.jpg

در همین مورد ، به شخصه Chie رو به هر 4 تای اینا ترجیح می دم :d

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
خوب شخصیت مستر چیف اصلا قابل مقایسه با کریتوس نیست. بازی هاشون مد نظرم نیست. هیلو و گاد آو وار رو بزار کنار، کریتوس رو با مستر چیف مقایسه کن. نیازی به توضیح بیشتر نیست. بین این 4 تا پرداخت نیت از همشون بهتره و اگه بخوایم بازی هارو بزاریم کنار و صرفا از روی کیفیت شخصیت ها نظر بدیم بنظر من ترتیب اینجوری میشه: نیت>کریتوس>مستر چیف>مارکوس

حق با شماست، برام سخته بخوام شخصیت رو از کانتکستش و دنیاش جدا کنم. البته با همه ی اینایی که گفتم بازم کریتوس برام جایگاه بالایی رو داره.
چیف رو بیشتر به خاطر مرموز بودنش، طراحیش، و علی الخصوص صداش دوس دارم و الا خیلی شاید پرداخت نشده مخصوصا در مقایسه با کریتوس. ما همیشه کاسکت رو روی سر چیف داشتیم، چهره نامعلوم، گذشته نامعلوم، مشخصات نامعلوم، ولی همینها جذابترش هم میکرد. حالا که تمام شماره ها رو کنار هم میزارم میبینم چیف برام ابعاد نامشخصی داره. هنوز اون چهارچوبهایی که به نظر من اون سه تای دیگه توش تعریف میشن کاملا چیف رو در بر نگرفته. مسئله ی کریتوس رو بیشتر شخصی میبینم (البته اگه فکر میکنین اینطور نیست حتما بگین) ولی چیف نقش یه savior رو داشته، گرچه حالا 343 داره ابعاد شخصیش رو هم به ما نشون میده. خواسته هاش داره کم کم در تضاد با اهدافی که به خاطرش تبدیل به اسپارتان شده (هویتی که براش در نظر گرفتن) قرار میگیره (البته کریتوس هم در ابتدای سری یه وضعیتی به همین شکل داشته) ولی اینجا چیف در حال شدنه. تضادهای درونی و تقابل آرمان ها با واقعیت تازه دارن خودشون رو توی شخصیت چیف نشون میدن. توی کاراکترچیف جا داره که ما اون روی سکه رو هم ببینیم ولی در مقابل برای کریتوس شاید نیاز به فلش بک باشه که ما چهره دیگش رو هم ببینیم.
در مجموع وقتی دو نفر رو اینطوری جلوی هم میزاریم میتونیم بر مبنای شخصیت پردازی و جایی که سه گانه های اصلیشون ما رو رسونده یک نگاه داشته باشیم . ازین نظر تو سه گانه های اول شاید کریتوس برندست در مقابله با چیف. میدونیم کی بوده، بلایی سرش میاد، دلیل خوبی برای تغییر کردن داره، به دنبال انتقام میره و انتقامشم میگیره و در طول داستان هم با پشت پرده اتفاقات آشنا میشه( و البته اگر قضیه ادامه دار بودن سری در کار نبود :d خودش هم در پایان قربانی میشه. پایانی کاملا تراژیک و کلاسیک که درش تقریباً هیچکسی زنده نمیمونه مثل خیلی از شاهکارهای کلاسیک ادبی و کریتوس هم به مفهوم tragic hero نزدیک هست.) ولی خب ظاهرا برامون فعلا فقط این نگاه مدنظر نیس که میشه حرف این دوستمون

حرفت در مورد کریتوس نه تنها توی فرومای ایرانی بلکه تقریبا توی اکثر فرومهای گیمینگ صدق میکنه
آره. منم گفتم حداقل. نخواستم عمومیتم مقیاس جهانی پیدا کنه :dو الا حرفتون درسته. البته اینی که گفتم نه از روی حمله به کریتوس که یه جورایی تعریف ازش بود. حقیقتا سخته که بتونین شخصیت دیگه ای رو جلوی کریتوس بزارین و انتظار داشته باشین نتیجه از قبل مشخص نباشه. یه المان هایی داره که به هر حال نمیشه ازشون گذشت. انتقام و انگیزه انتقام، یک تنه در افتادن با قدرت، خشونت و ... کلا چیزایی نیست که بشه نادیده گرفتشون

------------
در مجموع فکر میکنم برای داغتر شدن بحث احتیاج هست که یکم جرات به خرج بدیم و حتی حمله انتحاری هم به دو شخصیت گروه مقابل بکنیم، just for the sake of its fun :d
و الا تا آخر یه نظرسنجی با 4 تا شخصیت بزرگ با حالت سردی پیش میره و حیف میشه

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
من عاشق همشون هستم ولی خب چیف رو خیلی بیشتر دوست دارم

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
به کچل و بروبکس رای دادم:d

kratos 21

کاربر سایت
Oct 14, 2012
150
نام
علی
فقط سلطان کریتوس کبیر و بس به طور دیوانه واری عاشقشم

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
فکر کنم لازم نباشه اعلام کنید به کی رای دادید
292.gif

اخه اون بالا نوشته دیگه
305.gif
:d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
کریتوس شخصیت پردازی قوی نداره:d صرفا یه آدمه که دنبال انتقامه و هر کی جلوش باشه رو میکشه و کاری به دلیل و برهان نداره. حتی از عواقبش هم خبر نداره و صرفا میخواد انتقام بگیره:d
بیشتر جذابیت کریتوس به خاطر گیم پلی و خشونتش هست. دقیقا مثل MK:d

• Smile
Reactions: ULTIMATE TEAM
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر