WWE Smackdown vs Raw 2010 , X360 Version

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
منوراهنمایی کنید
با رندی ارتن رود تو رسلمینیارو دارم میرم.تو هفته 9 گیر کردم
با اون یارو دیونه بازی دارم که رو دستش خالکوبی اسکلت هستKAUTOSفکر کنم باشه
باید چیکار کنم بونس رو آزاد کنه؟؟؟

واسه رندي اورتون كه آسون بود ! يادم نمياد ولي قبل بازي خودش مينويسه كه بايد چيكار كني ! بخون و اگه متوجه نشدي بگو تا بهت بگم ! من همه داستان ها رو تموم كردم (story)

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
هفته 9 هستش
وقتی میخوای بری تو بازی اینو مینویسه
festus is like a tornado in the ring
it dosen't even a pay to try to punch or kick him,so i shuld just abandon strikes all together

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
هفته 9 هستش
وقتی میخوای بری تو بازی اینو مینویسه
festus is like a tornado in the ring
it dosen't even a pay to try to punch or kick him,so i shuld just abandon strikes all together
سلام شما نباید حریفتون رو بزنید با پانچ و کیک یعنی اصلا از دکمه Xاستفاده نکنید
با استفاده ازRSفن بزنید روش و بعد هم بلندش کنید فینیشر رو بزنید و تمام

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
من رود تو رسلمینیارو تموم کردم.با همه سوپر استارها
ولی این آچیومنت باز نشد Nothing More to Collect
توی کدون رود تو رسلمینیا 2 جور تموم میشد
رندی؟؟؟

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
من رود تو رسلمینیارو تموم کردم.با همه سوپر استارها
ولی این آچیومنت باز نشد Nothing More to Collect
توی کدون رود تو رسلمینیا 2 جور تموم میشد
رندی؟؟؟
یکی توی استوری میکی جیمز که باید بین برایان کندریک و ناتالیا یکی رو انتخاب کنی یه سیو کن و هردو رو انتخاب کن تا اخر برو اگه برایان رو انتخاب کردی ایندفعه ناتالیا رو انتخاب کن

رندی ارتن هم اونجایی که rhodsبزرگ میاد و داره باهات حرف میزنه دو انتخاب داری یه انتخاب دیگرو بزن(اینو مطمین نیستم)

navid of war

کاربر سایت
Aug 29, 2008
589
سلام
داداش این استون کلدو راک نیستن نه؟؟؟
اینایی که قفلن کیا هستن و چطوری ازاد میشونننننن
سلام راک که اگر اشتباه نکنم باید ROAD TO WRETLEMANIA EDGE می رفتی تا اخر بنز اخر .:biggrin1:
استونکلد هم باید بازی رو پیش خرید میکردین که دیگه نمیشه و پررررررررررررررررررر .:mad::cool:

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
سلام راک که اگر اشتباه نکنم باید ROAD TO WRETLEMANIA EDGE می رفتی تا اخر بنز اخر .:biggrin1:
استونکلد هم باید بازی رو پیش خرید میکردین که دیگه نمیشه و پررررررررررررررررررر .:mad::cool:

سلام
این گفتی تا اخر بنز اخر ینی چیییی؟
اقاااا یکی نی بگه اینایی قفلن کیا هستن

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
این بازی رو هزار کردیم رفت قبل از این که بن بشم .
بچه ها اگه سوال خاصی داشتن در خدمتیم .

من البته زیاد دنبال اچیومنت گرفتنو اینا نیستم ولی چند تا شو نمیتونم بگیرم. یکی اینکه چجوری باید یارو رو hall of fame کنم؟ قسمت career رو تموم کردم ولی نشد. یکی دیگه هم تو همون صفحه ی اول که اون حرکات رو باید انجام بدیم، بعضی از حرکتا باید یارو بهم حمله کنه. باید با دو تا دسته این کارو کرد؟

navid of war

کاربر سایت
Aug 29, 2008
589
یعنی چی پیش خرید میکردی ؟
استون کولد مگه خودش باز نمیشه مثل بقیه؟
نه متاسفانه اگه کسی یافت بگه ممنون میشم چون من تا اونجایی که میدونم این طوریه .
سلام
این گفتی تا اخر بنز اخر ینی چیییی؟
اقاااا یکی نی بگه اینایی قفلن کیا هستن
یعنی این که واسه ادج رو تموم کن . اخرش میده .
کارکتر ها هم : BoB orton - one $ man - green & red - the Rock - Eve - bull dog - دیگه اینا یادمه بازم بود فک کنم .
من البته زیاد دنبال اچیومنت گرفتنو اینا نیستم ولی چند تا شو نمیتونم بگیرم. یکی اینکه چجوری باید یارو رو hall of fame کنم؟ قسمت career رو تموم کردم ولی نشد. یکی دیگه هم تو همون صفحه ی اول که اون حرکات رو باید انجام بدیم، بعضی از حرکتا باید یارو بهم حمله کنه. باید با دو تا دسته این کارو کرد؟
کریر رو که تموم کردی همه کمربندهارو باید داشته باشی 2 یا 3 تا بازی هم سر کمربند بازی کنی . ( توجه داشته باش که حتما باید ادمی که ساختی باشه )
اون اچیومنت هم اره با دو دسته بگیری راحت تره .

-sILent-

کاربر سایت
Nov 20, 2009
8
سلام-میخواستم بدونم این عکس و ویدیو هایی که تو بازی به کار رفته مثل ویدیو های تو قسمت های داستانی و عکس هایی که موقع لود ها میاره یا همون عکس اول که triple h با پتک وایساده رو از کجا میشه دانلود کرد یا اصلا راهی هست که اینارو بشه گیر آورد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر