WWE Smackdown vs Raw 2010 , X360 Version

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام بچه ها ادرس چند تا فروشگاه اينترنتي مطمن را لطف كنيد كه بازي داره به غير از nextge, ميخوام قيمتش حول و حوش 3000 تومان باشد

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
سلام به دوستان
شاید من اولین نفری باشم که این بازی رو انجام میدم
خواستم فقط اطلاعات باری رو با 20دقیقه ای که انجام دادم بگم
گرافیک تفاوت چندانی نداشته
خط داستانی های رسلمنیا قشنگ و گیراس.....منوی بازی هم قشنگه و روش کار شده....قسمت ساخت استوری لاین هم وقت گیره ولی خوبه

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
بازی عالی هست دوستان خیلی هم بهتر شده فقط یه مشکل اساسی من بهش دارم چرا اینقدر قفل میکنه فکر کنم ورژنی که گیرم اومده NUKE هست کسه دیگه بازی کرده این مشکلات رو داره؟
ویرایش : مشکل از DVD بود :D

آخرین ویرایش:

JAKI CHAN

کاربر سایت
Oct 1, 2009
166
نام
جکی!
بازی هر سال یه شماره میده همین میشه دیگه
تکراری

به نظر من بازی یک افتضاحه کامله برای سال دوم هست که دارن کپی و پیست میکنن.

کسانی که این بازی رو دوست ندارند و سعی در خراب کردن اون دارن اینحرف ها رومی زنند

وگرنه مگه می شه نمرات 9/10 و این ها باشه تو بقیه ی سایت هام ازش تعریف شده باشه

اینجا هم می گن عالیه اون وقت می گید افتضاح تمام عیار است ! :cursing:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,949
نام
نـــــــویـــــــــد
يكم گيم پلي بازي زيادي مصنوعي بود انگار بدنشون از جنس كاغذه :biggrin1: مخصوصا وقتي يكي وايساده اون يكي ميپره روش ! هنوزم اونجوريه يا درست شده ؟! من تريلر ديدم هنوز اونجوري بود ! اون Here Comes The Pain اگه اشتباه نكنم تو ps2 خيلي باحال بود ! الان 2008 و 2009 رو نگرفتم چون اصلا جالب نبودن !

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
يكم گيم پلي بازي زيادي مصنوعي بود انگار بدنشون از جنس كاغذه :biggrin1: مخصوصا وقتي يكي وايساده اون يكي ميپره روش ! هنوزم اونجوريه يا درست شده ؟! من تريلر ديدم هنوز اونجوري بود ! اون Here Comes The Pain اگه اشتباه نكنم تو ps2 خيلي باحال بود ! الان 2008 و 2009 رو نگرفتم چون اصلا جالب نبودن !
اصولا این فن توی واقعیت هم اینطوری زده میشه که به شخصی که میپره صدمه وارد نشه
........
به نظر من بازی خیلی بهتر شده

heyk2

کاربر سایت
Aug 19, 2009
44
من عاشقه wwe و بازیش هستم شاید باورتون نشه ولی تنها دلیلی که من کنسول گرفتم smackdown vs raw 2007 بود از سگا تا الانم هر بازی کشتی کج که اومده گرفتم چون از 5 سالگی تک تکه مسابقاته wcwو wwf و wwe رو دنبال کردم و میمیرم برای این ورزش ولی وقتی ادم این همه منتظر میمونه واسه محبوب ترین بازیش بعد با چنین تغییراتی کمی مواجه میشه بد جوری حالش گرفته میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر