WWE Smackdown vs Raw 2010 , X360 Version

dante360360

کاربر سایت
Sep 20, 2007
350
نام
داریوش
درکل شماره ی قبلیش بازی قابل قبولی بود و کلی هم حال داد به من به نظم باید قسمت رود تو رسل منیا حفظ بشه اما قسمت فصلیش همانند قبل بشه و در مورد کاراکتر ها خیلی اعصاب خورد کن بود یکیش همین ویژگی که خودشو به مردن میزد این ری و شان مایکل هردفعه میرفتیم پین فالشون کنیم زرتی میگرفتنت و اینکاررو از هر 10بار قصد برای پین 9 بار انجام میشد که ادم رو خسته میکرد و بازی رو طولانی امیدوارم اینم درست شده باشه چون خود گیمر هااز این بابت ناراضی بودن تو شماره ی قبلیش:biggrin1:
و اینم که راه بدست اوردن بعضی ویژگی ها خیلی مسخره بود و باید یا یه مسابقه میبردی یا یکیو میزدی با یه چیزی یا 10 20 باری یه حرکتی میکردی که بازم این خیلی مسخره بود و امیدوارم مثلا ویژگی هارو یا مثلا در ازای تجربه بتونه اون فرد بخره(به تعداد محدود)یا حداقل تو هر وزن مشخص یه تعداد ویژگی باشه مثلا ری که پاورفول(نمیدونم دقیق اسم ویژگی رو)داشته باشه اما 2ثانیه میرفتی تو حالت فصلی بدست می اوردیش:-"

jeff hardy

کاربر سایت
Aug 2, 2009
420
نام
امیر حسین
ولی خداییش 2009 بیشتر چیزاش بهتر از 2008 بود چون تو 2008 هر کسی 2 ویژگی مخصوص داشت مثل:hARDCOR-.... که خیلی مصخره بود ولی تو 2009 بهتر شده بود چون هرکس ویژگی مخصوص خودش رو داره!مثل پرش تیکر و درتی پین و...

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
کلا WWE 2007 . 2008 . 2009 همه گرافیک پایین و تکراری و گیمپلی تقریبا تکراری داشتن ...
باید رو این یکی کار کنن .:biggrin1:
2007 معرکه بود شما احتمالا بازی نکردی 2007 رو ولی از لحاظ سرعت لود این 2009 عالی بود مثل 2008 اشکتو در نمی آورد در کل امیدوارم این بازی خوبی از آب در بیاد یه خط داستانی هم برای HARDY BOYS بذارن به فازی ببریم :biggrin1:

jeff hardy

کاربر سایت
Aug 2, 2009
420
نام
امیر حسین
یعنی کشتی کجش برای xbox 360 هست؟؟؟:eek::biggrin1::biggrin1:پس بازیشو چه جوری پیدا کنم لطفا کمک کنید من شهرستانم و دسترسی به بازی xbox ندارم .لطفا
من فکر کردم شما فیلم ویدیو ای بازی رو میخوایید:smile:
راستی تو RAW VS SD2007 هست یا نه(گلدبرگ)

heyk2

کاربر سایت
Aug 19, 2009
44
sharmande finglish mitypam
ba in ke malume ziad pishraft nakarde nesbat be noskheye ghabli vali bazam vase ma WWE fan-ha mitune kheili jazab bashe gar che ke bayad UNDERTAKER ru kaveresh aval mibud

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
tna impact! خیلی مصخره بود.

www.wwe.com
فقط Randy orton:love:

ببخشید مثل اینکه شما علاقه ی شدیدی به زدن حرفه ای ترین اسپم ها دارین ... :-"

-------------------------------------------------------------------------------------------
این بازی شاید گیمپلیش تغییر کرده باشه ولی گرافیکش که نه ... :sick:
عکسایی که گذاشتم رو ببینید ...
دیگه از کشتی کج حالم بهم میخوره ... همش فیلمه با اون شخصیت های ...ش :-"

*Saman*

کاربر سایت
Jun 12, 2009
65
ببخشید مثل اینکه شما علاقه ی شدیدی به زدن حرفه ای ترین اسپم ها دارین ... :-"

-------------------------------------------------------------------------------------------
این بازی شاید گیمپلیش تغییر کرده باشه ولی گرافیکش که نه ... :sick:
عکسایی که گذاشتم رو ببینید ...
دیگه از کشتی کج حالم بهم میخوره ... همش فیلمه با اون شخصیت های ...ش :-"

دوست من WWE کل Entertainment و واقعی نیست فقط برای سرگرمی یک شو تلویزیونی محسوب میشه یعنی فقط ببینو لذت ببر البته توی سالهای 1999 تا 2003 خیلی بهتر از اینها بود اون دوستانی که فن قدیمی کشتی باشن میفهمن چی میگم خود من رو VHS میدیدم البتهCD هاشم باید الان موجود باشه دوستان میتونن ببینن و فرق بفهمن اما اگر شما خشونت و مسابقه واقعی مد نظرت هست نه تو سبک کشتی اما تو سبک بکس آزاد UFC بهت پیشنهاد میکنم ببینی. البته شایدم خودت UFC میدونستی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر