WWE 2K18

« بـــــســـمـ اللهـ الــــرحـمـنـ الـــرحیــمـ »

06095049319715061680.png

2k چند ساعت پیش با انتشار تریلری رسما " WWE 2K18 " را برای انتشار در سال 2017 تایید کرد ، این بازی در 17 اکتبر منتشر خواهد شد . نکته جالب نبود نسخه های نسل هفتمی و PC هست . که فعلا خبری از انتشار این بازی برو این پلتفرم ها نیست !

پلتفرم ها : PS4 ، XBOX ONE

فعلا اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده ، به محض انتشار اخبار جدید به پست اضافه خواهد شد .

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _

کـاور:

35314085687935839209.jpg

2do15c252ytmm8rfmul5.jpg

تـریلر

در قسمتی از تریلری کفشهای کرت انگل هال اف فیمر کمپانی رو نشون میده که میشه گفت کرت انگل در این نسخه از بازی حضور داره . بازی دارای دو پک کلکتور و دلوکس هست که اطلاعاتشون بعدا میاد کسایی که کلکتور بخرن 4 روز زودتر دسترسی پیدا میکنن .​

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
لطفا سیستم تشخیص وزن برای استار های سبک وزن توضیح بدین این سیستم چیز تازه ای نیست ثبلا اتفاقا بود اینا زحمت کشیدن بعد ۷-۸ نسخه اینو برگردوندن

من میگم باید برای برخی از استارها استثنا قائل می شدند، مثلا همه ما دیدیم که جان سینا به راحتی روی بیگ شو F5 میزنه و حتی Edge رو هم روش بلند میکنه، باید جان سینا به راحتی بتونه افرادی مثل مارک هنری و بیگ شو رو پاور بمب کنه، یا مثلا کین به راحتی بتونه حرکاتش رو روی سنگین وزن ها انجام بده چیزی که در واقعیت هست ... من حتی روی حالت Arcade گذاشتم سیستم تشخیص وزن رو و بازم این مشکل رو دارم. از نسخه 2004 تا SVR2007 من یادمه این سیستم بود و حتی نمی شد حریف رو irish wipe کرد که البته تو نسخه سال 2007 شما وقتی فینیشر میگرفتی راحت میتونستی تمام حرکات سنگین وزن ها رو با یک نفر مثل ری مستریو انجام بدی...در کل حرف من اینه که باید توجه بیشتری به این سیستم بشه درسته سال اولی هست که دوباره قرار میگیره اما باید خیلی روش کار بشه، به طور مثال شما یک استار مثل کالیستو رو در برابر براون استرومن داری، میای یک گراپل معمولی بزنی طرف پرتت میکنه اون طرف و تا بلند میشی بهت یه حرکت میزنه، عملا یکی از اسلات های Reverse ـت رو از دست میزدی تا حرکتش رو بدل بزنی و این باید اصلاح بشه چون کل مومنتوم بازی بر پایه زمان بندی روی بدل زدن درسته ...

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
من میگم باید برای برخی از استارها استثنا قائل می شدند، مثلا همه ما دیدیم که جان سینا به راحتی روی بیگ شو F5 میزنه و حتی Edge رو هم روش بلند میکنه، باید جان سینا به راحتی بتونه افرادی مثل مارک هنری و بیگ شو رو پاور بمب کنه، یا مثلا کین به راحتی بتونه حرکاتش رو روی سنگین وزن ها انجام بده چیزی که در واقعیت هست ... من حتی روی حالت Arcade گذاشتم سیستم تشخیص وزن رو و بازم این مشکل رو دارم. از نسخه 2004 تا SVR2007 من یادمه این سیستم بود و حتی نمی شد حریف رو irish wipe کرد که البته تو نسخه سال 2007 شما وقتی فینیشر میگرفتی راحت میتونستی تمام حرکات سنگین وزن ها رو با یک نفر مثل ری مستریو انجام بدی...در کل حرف من اینه که باید توجه بیشتری به این سیستم بشه درسته سال اولی هست که دوباره قرار میگیره اما باید خیلی روش کار بشه، به طور مثال شما یک استار مثل کالیستو رو در برابر براون استرومن داری، میای یک گراپل معمولی بزنی طرف پرتت میکنه اون طرف و تا بلند میشی بهت یه حرکت میزنه، عملا یکی از اسلات های Reverse ـت رو از دست میزدی تا حرکتش رو بدل بزنی و این باید اصلاح بشه چون کل مومنتوم بازی بر پایه زمان بندی روی بدل زدن درسته ...
درسته مثلا باید همین Irish Whip هم اصلاح بشه برای سنگین وزنا سبک وزن نتونه هل بده قبلا درست بود این موارد ولی مثلا به قول شما یکسری مثل Andre giant و مارک هنری اینا رو نباید بشه carrey زد روشون تو واقعیتم محاله باتیستا بتونه مارک هنری باتیستا بمب بزنه میتونه بلندش کنه ولی تو بازی هاشون تا حالا نشده بتونه لیفتش کنه رو شونه اش داغون میشه ! باید برای فینیشر ها هم اصلاح بشه که خیلی سخته عملا شما اشتباه میکنی قضیه پاور بمب زدن رو این افراد با بلند کردن معمولی فرق داره نمیشه رو اینا پاوربمب زد

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
چه جوری باید حریف رو سابمیشن کرد؟

باید اون نیم دایره قرمز رو روی نیم دایره ابی ببری و هر جا رفت دنبالش کنی با استفاده از دکمه L2/LT میتونی بهش سرعت بدی و اگر یه نقطه سبز دیدی و بتونی بهش برسی سریع حریف تسلیم میشه، میتونی از تنظیمات حالتش رو دکمه ای کنی که راحت تره در این صورت باید سریع دکمه هایی که نشون میده رو فشار بدی تا حریف تسلیم بشه

mahdi69

کاربر سایت
Oct 31, 2014
49
نام
مهدی
باید اون نیم دایره قرمز رو روی نیم دایره ابی ببری و هر جا رفت دنبالش کنی با استفاده از دکمه L2/LT میتونی بهش سرعت بدی و اگر یه نقطه سبز دیدی و بتونی بهش برسی سریع حریف تسلیم میشه، میتونی از تنظیمات حالتش رو دکمه ای کنی که راحت تره در این صورت باید سریع دکمه هایی که نشون میده رو فشار بدی تا حریف تسلیم بشه

حالت دکمه ایش باید یکبار فشار بدم؟ و یا اینکه چند مرتبه؟ یا هولد کنم؟

mahdi69

کاربر سایت
Oct 31, 2014
49
نام
مهدی
دوستان راهی وجود داره DLC رو یا رایگان و یا با هزینه کمتر بگیرم البته قانونی و کنسول و بازیم قفل نشه؟ چون نسخه دلاکس رو گرفتم کورت،دو تا جان سینا،ار وی دی و باتیستا رو دارم

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
دوستان راهی وجود داره DLC رو یا رایگان و یا با هزینه کمتر بگیرم البته قانونی و کنسول و بازیم قفل نشه؟ چون نسخه دلاکس رو گرفتم کورت،دو تا جان سینا،ار وی دی و باتیستا رو دارم
نه راهی نداره اما اینو بگم بهت من هر سال دی ال سی و سیرن پس میخرم تنها بازی که سیرن پس میخرم همین هست . من تجربه کردم دیدم دی ال سی خالی را بخری ضرر میکنی به نظرم سیرن پس بخر چون وقتی دی ال سی میخری میبینی یکم پول بیشتر داده بودی کل ابشنها و دی ال سی های اینده گیرت میاد من اینکار را کردم دونه دونه دی ال سی خریدم خیلی حیلی ضرر کرذم رو 16 اما برای 17 کلا سیرن پس خریدم قیمتش پایینتر میشه خیلی پایینتر و خیلی خوب بود
امسال که کلا گذاشتم بازی را دسته دو بخرم و احتمال زیاد سیرن پس و دی ال سی را نمیخرم چون همین 17 هر چی میخواستم داره نیازی به 18 برای نگه داشتن ندارم دسته دو گیرم امد میگیرم بازی میکنم بعدم میفروشمش

• Like
Reactions: mahdi69

mahdi69

کاربر سایت
Oct 31, 2014
49
نام
مهدی
نه راهی نداره اما اینو بگم بهت من هر سال دی ال سی و سیرن پس میخرم تنها بازی که سیرن پس میخرم همین هست . من تجربه کردم دیدم دی ال سی خالی را بخری ضرر میکنی به نظرم سیرن پس بخر چون وقتی دی ال سی میخری میبینی یکم پول بیشتر داده بودی کل ابشنها و دی ال سی های اینده گیرت میاد من اینکار را کردم دونه دونه دی ال سی خریدم خیلی حیلی ضرر کرذم رو 16 اما برای 17 کلا سیرن پس خریدم قیمتش پایینتر میشه خیلی پایینتر و خیلی خوب بود
امسال که کلا گذاشتم بازی را دسته دو بخرم و احتمال زیاد سیرن پس و دی ال سی را نمیخرم چون همین 17 هر چی میخواستم داره نیازی به 18 برای نگه داشتن ندارم دسته دو گیرم امد میگیرم بازی میکنم بعدم میفروشمش
من بازی wwe2k18 رو نسخه دلاکس رو خریدم. تو سایت زده خودش سیزن پس داره که سیزن پس شامل اکثر dlc ها می شه یعنی دیگه نمی خواد برای dlc ها پول بدم؟ درست متوجه شدم؟

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
نسخه دلاکس دیجیتای خریدی ؟ چقدر حجمش برای دانلود ؟

mahdi69

کاربر سایت
Oct 31, 2014
49
نام
مهدی
نه دیگه اگر بخوای نسخه ایی بگیری با سیزن پس خیلی بیشتر میصرفه میگم استباه منو تو 16 نکنید
نگفتین الان من با دلاکس سیزن پس گرفتم نیاز نیست پول اضافه بدم؟ یعنی فقط صبر کنم dlc منتشر بشه دانلود کنم؟ همین؟!

mahdi69

کاربر سایت
Oct 31, 2014
49
نام
مهدی
چون منم میخوام باتیستا و راب دن دم بگیرم جدا زیاد به صرفه نیست هر کدوم احتمالا ۵ دلارن
حجمش که فکر نکنم تفاوت چندانی داشته باشه فقط قیمتش یکم بالاتره اونم به خاطر که باهاش آسلیتر،سیزن پس و دوتا جان سینا،دوتا کورت انگل و ار وی دی و باتیستا داره ورزشگاه ECW هم داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر