WWE 2K18

« بـــــســـمـ اللهـ الــــرحـمـنـ الـــرحیــمـ »

06095049319715061680.png

2k چند ساعت پیش با انتشار تریلری رسما " WWE 2K18 " را برای انتشار در سال 2017 تایید کرد ، این بازی در 17 اکتبر منتشر خواهد شد . نکته جالب نبود نسخه های نسل هفتمی و PC هست . که فعلا خبری از انتشار این بازی برو این پلتفرم ها نیست !

پلتفرم ها : PS4 ، XBOX ONE

فعلا اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده ، به محض انتشار اخبار جدید به پست اضافه خواهد شد .

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _

کـاور:

35314085687935839209.jpg

2do15c252ytmm8rfmul5.jpg

تـریلر

در قسمتی از تریلری کفشهای کرت انگل هال اف فیمر کمپانی رو نشون میده که میشه گفت کرت انگل در این نسخه از بازی حضور داره . بازی دارای دو پک کلکتور و دلوکس هست که اطلاعاتشون بعدا میاد کسایی که کلکتور بخرن 4 روز زودتر دسترسی پیدا میکنن .​

آخرین ویرایش:

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
617
نام
آرش
آقا من آخرین سری 15 بود بازی کردم، الان اینو رفتم قسمت دانلود استار ها موهام ریخت ! چجوری اینقدر خفن دراوردن و ساختن ؟ اصلا عجیب بود !! خیلی حال کردم سی ام پانک مثلا ساختن از خود 2k و thq طبیعی تر ! جلل خالق

الان من یه سوال برام پیش اومد فقط، ممکنه دی ال سی دیگه ای ه بدن بعد از انتشار اون هاردی بویز ؟ و اگر بدن برای مایی که نسخه دیلاکس خریدیم قابل استفاده هست یا اونو دیگه باید جدا بخریم ؟

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
خ
آقا من آخرین سری 15 بود بازی کردم، الان اینو رفتم قسمت دانلود استار ها موهام ریخت ! چجوری اینقدر خفن دراوردن و ساختن ؟ اصلا عجیب بود !! خیلی حال کردم سی ام پانک مثلا ساختن از خود 2k و thq طبیعی تر ! جلل خالق

الان من یه سوال برام پیش اومد فقط، ممکنه دی ال سی دیگه ای ه بدن بعد از انتشار اون هاردی بویز ؟ و اگر بدن برای مایی که نسخه دیلاکس خریدیم قابل استفاده هست یا اونو دیگه باید جدا بخریم ؟
خیر چون بازی سالانه است اون هاردی بویز اخرین پک هست که احتمالا ۲۰۱۸ میاد همه بسته های دانلودی تو زمان عرضه معرفی میکنن و بهد از بیرون اومدن میرن سراغ نسخه بعد

• Like
Reactions: Arash.RG

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید

عزیز اگز اکس باکس وان داری بگو گیمرتگ بدم بهت ساخت راسترها برو بد نیست کارای منو ببینی ساخت راسترها خصوصا امسال خیلی بهتر شده خوراک خودمه راستش نمیخواستم دیکه بسازم اما چون کلی فالور دارم اونقدرمسیج دادن بهم که چرا نمیسازی که دیگه گفتم باشه
الان راسترها را اگر بلد یاشی میتونی دقیقا مثل خودشون درست کنی وقت میخواد من رو هر راستری 2 روز تا یک هفته کار میکنم
اگر بلد بشی بسازی عشق میکنی باهاش

• Like

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
نمیدونم امسال ساخت فینیشر گذاشتن یا نه انگل اسلم خیلی خوبه انمیشنش ولی انگل لاک همش حالت خوابیدس کورت انگل خیلی وقتا این فن بصوزت ایستاده میزد اینا به ذهنشون خطور نکرده بتونی با دکمه شوک خودت تغییر بدی حالت ایستاده رو به خوابیده خودکارش کردن

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
617
نام
آرش

نه دادا پی اس 4 دارم. من والا حسشو ندارم دیگه بشینم پای ساخت و ساز. همینجوری رفتم نگاه کردم کلا هرچی نیازه واقعاً پیدا میشه با بهترین کیفیت. واقعا پیشرفت فوق العاده و جالبیه عجیبه چرا اینقدر کم و اصلا هیچی در موردش نگفتن :|

یه جف هاردی دانلود کردم همه حرکاتش مال همون سال 2008 بود که تا 2010 هم استفاده میشد ! امیدوارم با دی ال سی حرکاتشم آپدیت کنن حال نمیده اینجوری

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
617
نام
آرش
چقدر مسخره تازه فهمیدم نمیشه ادیت های سوپراستارا رو به عنوان اتایر سیو کرد و هرچی دانلود کنیم به عنوان استار جدید میاد :||| زمان نسل قبل هم دیگه اینجوری نبود چقدر بیخود ! گفتم حالا خودم حداقل برم یه لباس اضافه کنم واسه ورودی فلانی دیدم ای بابا حتی واسه خودمون هم فقط به عنوان یه استار جدید سیو میشه واقعا زد تو ذوقم :| دلم خوش خوب بود راحت آپدیت میکنم لباس و این چیزا استارایی که تو بازی هستن

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
چقدر مسخره تازه فهمیدم نمیشه ادیت های سوپراستارا رو به عنوان اتایر سیو کرد و هرچی دانلود کنیم به عنوان استار جدید میاد :||| زمان نسل قبل هم دیگه اینجوری نبود چقدر بیخود ! گفتم حالا خودم حداقل برم یه لباس اضافه کنم واسه ورودی فلانی دیدم ای بابا حتی واسه خودمون هم فقط به عنوان یه استار جدید سیو میشه واقعا زد تو ذوقم :| دلم خوش خوب بود راحت آپدیت میکنم لباس و این چیزا استارایی که تو بازی هستن
اره اسلات جدا میگیره چندساله همینه البته جای اسلات ها کافیه ولی خب دیگه موضوع حافظه هم هست

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
617
نام
آرش
اره اسلات جدا میگیره چندساله همینه البته جای اسلات ها کافیه ولی خب دیگه موضوع حافظه هم هست
مسئله جا گرفتنش نیست برا من، مسئله اینه کلا همه چیزه استار به هم میریزه. دانلود کردم آپدیت لباس چنتا استار که زیاد تعغییر داشتن و مهم بود برام تیپ جدیدشون باشه، معرفی میکنه the superstar . آهنگ ورودی و ... کلا همه چی به هم میریزه و یجوریه کلا... تو یونیورس مخصوصا افتضاح میشه دیگه

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
مسئله جا گرفتنش نیست برا من، مسئله اینه کلا همه چیزه استار به هم میریزه. دانلود کردم آپدیت لباس چنتا استار که زیاد تعغییر داشتن و مهم بود برام تیپ جدیدشون باشه، معرفی میکنه the superstar . آهنگ ورودی و ... کلا همه چی به هم میریزه و یجوریه کلا... تو یونیورس مخصوصا افتضاح میشه دیگه
نه باید اسم و.. درست کنی خودت اگه نمیخوای در اون حد تغییر بدی به نطرم یک رنگم عوض کنی خوبه مثلا چه میدونم براک لزنر و.. که زیاد لباس نمیخوان اونجوری گروه شیلد بیشتر بروز باید باشن

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
راه داره عزیز برای اینکه همه چیز
به اسم و اینترنس و .. قبلی خودش باشه باید توی همون جا یعنی قسمت ساخت و ادیت سوپراستارهای اصلی گذینه use as altenate attire را بزنی yes اینجوری تغییرات لباس می مونه ولی به عنوان راستر جدید حساب نمیشه اگر no بزنی کلا همه چیز و باید خودت سازماندهی کنی
اگر یس را بزنی وقتی میخوای برای مسابقه بیاری نمیخواد بری تو سوپراستارهای ساختیگی بگردی وقتی میزنی روش یک attire جدید زیرش بهش اضافه میشه

• Like

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
617
نام
آرش
راه داره عزیز برای اینکه همه چیز
به اسم و اینترنس و .. قبلی خودش باشه باید توی همون جا یعنی قسمت ساخت و ادیت سوپراستارهای اصلی گذینه use as altenate attire را بزنی yes اینجوری تغییرات لباس می مونه ولی به عنوان راستر جدید حساب نمیشه اگر no بزنی کلا همه چیز و باید خودت سازماندهی کنی
اگر یس را بزنی وقتی میخوای برای مسابقه بیاری نمیخواد بری تو سوپراستارهای ساختیگی بگردی وقتی میزنی روش یک attire جدید زیرش بهش اضافه میشه

آهااا. دانلودی ها راهی ندارن ولی نه ؟

دمت گرم دادا الان تست کردم اوکی شد، خیلی لطف کردی

آخرین ویرایش:

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
آهااا. دانلودی ها راهی ندارن ولی نه ؟

دمت گرم دادا الان تست کردم اوکی شد، خیلی لطف کردی
چرا دانلودی ها هم همین شکله فرقی نداره اونم میری برای ادیت کردن و همون کار را میکنی اون راسترهای ساخته شده هم که راحت ادیت میشن

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
چرا دانلودی ها هم همین شکله فرقی نداره اونم میری برای ادیت کردن و همون کار را میکنی اون راسترهای ساخته شده هم که راحت ادیت میشن
کریس بنیوا خوب ساختی فرشید جان ؟ اونو تا میزاری پاک میکنن آل اسنو هم بسازی خوبه

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
کریس بنیوا خوب ساختی فرشید جان ؟ اونو تا میزاری پاک میکنن آل اسنو هم بسازی خوبه
نه کسی پاک نمیکنه بنوا را همین پارسالم که ساختم هنوز هستش تو قسمت اپلود
مگه نگفتی پلی 4 داری خب من رو وان دارم بازیو چه فایده داره بسازم ال اسنو را

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟