WWE 2K15

58525322381882516997.jpg
WWE 2K15 امروز به طور رسمی تایید شد. هنوز ویدئو یا تصویری از بازی منتشر نشده. تنها تاریخ عرضه 28 اکتبر اعلام شده. WWE 2K15 هم زمان برای Xbox One و X360 عرضه میشه.تایید شده تیم قبلی رو نسخه جدید کار نمی کنن. همچنین برای ساخت از انجین به کار رفته برای سری NBA استفاده شده.

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
نام
مهراد
رویال رامبل هر سال داره افت میکنه مسابقاتش ... کجاس اون مسابقات 2001 که کین 11 نفر رو انداخت بیرون و با هر وسیله ای دهنشون رو صاف کرد ، کجاس ری مستریو ک بیشتر از یک ساعت دووم آورد و برنده شد یا تریپل اچ یا استون کلد و ... مسابقات الان همش چرت شده ... آخه یکی نیس بگه خجالت نمیکشین همین یارو فاندانگو یا اون بانی و آدام رز رو میارین تو رینگ ؟ ملت مسابقه کشتی کج میخوان یا رقص ؟ یادش بخیر سال 2011 میز چه ابهتی داشت کمربند داشت الان ... ههه دیمین میزدو! آخه این یعنی چی ... گروه شیلد رو ساختن اومدن همه رو نابود کردن الانم فیس هستن !!! تنها امید من براک لسنر هست و اورتن که لسنر هم شک ندارم یعنی شک ندارم تو رسل میبازه به رومن رینز چون قراردادش تمومه

SHANSER

کاربر سایت
نام
منصور
سلام بر دوستان قدیمی رفیقای صمیمی .
اقا دیگه 2007_06 زدم دیگه گزاشتم کنار 15 که اصلا دیگه نمیتونم بزنم و کلا محاله بزنم .
الان کاشکی یک کشتی کج Tna داشتیم دست و بالمون خالی نبود.

محمود.

کاربر سایت
نام
محمود
آنلاینش چقدر اذیت میکنه خونه رفقیم بازی کردیم تازه از 1 شب به بعد خوب بود اینترنت مخابرات 2مگابایت...برای شما هم همینه؟

danial.wwf

کاربر سایت
سلام بر دوستان قدیمی رفیقای صمیمی .
اقا دیگه 2007_06 زدم دیگه گزاشتم کنار 15 که اصلا دیگه نمیتونم بزنم و کلا محاله بزنم .
الان کاشکی یک کشتی کج Tna داشتیم دست و بالمون خالی نبود.
TNA IMPACT قشنگه.خرید پستیش کن.من هم باید بگیرم.البته فعلا بازی svr 2009 رو سفارش دارم.2عدد:d
در مورد 2009 :
این اخرین بازی بود که سیستم بازی خوب بود.diva vs man داشت . ability های عجیب و غریب داشت.هوش مصنوعی بالایی داشت.سیستم تشخیص وزن داشت.گرافیکش هم عالی بود . مسابقه درون اتش هم داشت .
از 2010 بازی به گند کشیده شد.دقیقا سالی که من ps3 خریدم.احساس کردم در 2010 یه چیزهایی عوض شده.بازی پاستوریزه تر شده بود . کارکترها کارتونی شده بودن . ضربات و انیمیشن ها حال نمیداد .اون دقت و تنوع و نو اوری رو نتداشت .الان هم که 5 سال گزشته و 2015 هستیم.با فاجعه ی wwe 2k15 .
فقط و فقط 1 راه وجود داره تا دوباره بتونیم از کشتی لذت ببریم و اون هم اینه که TNA بعدی ساخته بشه . ولی نمیشه و نخواهد شد.
.........
همون نسخه های قدیمی رو میشه واسه همیشه بازی کرد.من که دوسشون دارم.هم واسم یاداوری نوجوونیم هست هم هنوز عالیه.

SHANSER

کاربر سایت
نام
منصور
TNA IMPACT قشنگه.خرید پستیش کن.من هم باید بگیرم.البته فعلا بازی svr 2009 رو سفارش دارم.2عدد:d
در مورد 2009 :
این اخرین بازی بود که سیستم بازی خوب بود.diva vs man داشت . ability های عجیب و غریب داشت.هوش مصنوعی بالایی داشت.سیستم تشخیص وزن داشت.گرافیکش هم عالی بود . مسابقه درون اتش هم داشت .
از 2010 بازی به گند کشیده شد.دقیقا سالی که من ps3 خریدم.احساس کردم در 2010 یه چیزهایی عوض شده.بازی پاستوریزه تر شده بود . کارکترها کارتونی شده بودن . ضربات و انیمیشن ها حال نمیداد .اون دقت و تنوع و نو اوری رو نتداشت .الان هم که 5 سال گزشته و 2015 هستیم.با فاجعه ی wwe 2k15 .
فقط و فقط 1 راه وجود داره تا دوباره بتونیم از کشتی لذت ببریم و اون هم اینه که TNA بعدی ساخته بشه . ولی نمیشه و نخواهد شد.
.........
همون نسخه های قدیمی رو میشه واسه همیشه بازی کرد.من که دوسشون دارم.هم واسم یاداوری نوجوونیم هست هم هنوز عالیه.

خیلی بی انگیزه شدم زیاد 2006_07 زدم همون 2006 بزارب رو درجه اخر محاله بتونی ی ضربه به کامپیوتر بزنی فضایی میشه بازی ما سختی هاشم چشیدیم .شاید ی مدت دور شم و wwe 2k16 معرفی شه باز ی شوقی پیدا کنم هر چند تا 30 هم دیگه بازی درست بشو نیست باید بزنم بیرون از کشتی کج فعلا

scarfa3e

کاربر سایت
نام
D ! # @ /\
TNA IMPACT

تو 2009 وقتی بیگ ددی و میدوید سینه هاش تکون میخورد خیلی جالب بود :))
تازه رو ps2 بود

danial.wwf

کاربر سایت
منصور جان ، دیگه انتظار اون روزا که واسه wwe ذوق و شوق داشتی رو نداشته باش.
ذهنت ، فکرت ، غریزت از wwe و هر انچه مربوط یه ان است پرشده است.اینک تو ای منصور دست از wwe بدار چون دیگر چیزی باقی نمانده که ندیده باشی و حسی باقی نمانده که نچشیده باشی.:d
اقا دراپ کیک یه بار ، پاور اسلم 2 بار ،لگ لالک 3 بار ،این نمایش چند سال ادامه داشت؟بهترین روزهاش رو دیدی ، بدترین روزهاش رو هم دیدی.دیگه واقعا واسمون اون جذابیت رو نداره.پس الان بهترین کار اینه که انتظارمون رو بیاریم پایین . چون چیزی که الان کما میخوایم رو نه کمپانی میتونه بهمون بده نه حتی هالک هوگان و استیو استین.ولش کن.گور بابای جفتشون.یه زمانی به ما حال میدادن.الان رفتن پی زندگیشون ، تو هم ولشون کن و برو پی زندگیت.
منتظر wwe 2k16 هم نباش که این ریشه الان 5 ساله که کرم خوده هست.میوه ای که دوست داری رو بهت نمیده.
اگه روحیه خشن داری و دیدن مبارزه ارزات میکنه ، ufc رو پیشنهاد میکنم.اندرسون سیلوا هم که با نیک دیاز مبارزه کرد و خدا رو شکر پاش هم خوب شده.اونحا بنظرم جالب تره.روزی و کیت زینگانو _ ویدمن و بلفورت هم در اینده ی نزدیک مبارزه دارن اوج هیجانه.مبارزاتش رو ببین و درد و رنج واقعی رو حس کن:bighug:
نمیخوام ناراحت ببینمت.بیا این موزیک ویدیو که تو امضام هست رو دانلود کن و یکمی بخند:d

scarfa3e

کاربر سایت
نام
D ! # @ /\
میگم دانیال یه توضیحی در مورد این یو اف سی بده ، همه رو دانلود میکنم ولی نمیدونم چی به چیه ؟

الان چطور مثلا امروز ufc 184 برگزار شده ، ولی معلومه تو ufc 185 کی با کی مبارزه داره ؟ :-/

danial.wwf

کاربر سایت
میگم دانیال یه توضیحی در مورد این یو اف سی بده ، همه رو دانلود میکنم ولی نمیدونم چی به چیه ؟

الان چطور مثلا امروز ufc 184 برگزار شده ، ولی معلومه تو ufc 185 کی با کی مبارزه داره ؟ :-/
من خودم یه دوستی دارم که مدیر انجمن سایت هم هست و تمام فایل ها و اطلاعات رو ازش میگیرم.
انجمن ایران یو اف سی
من در سایت زیاد نیستم ولی تو بیا منم میام.یه سایت قبلا بود که چون دوستم نقل مکان کرد به اینجا من هم اومدم.
در مورد مسابقات که از قبل معلوم میکنن که با کی مبارزه داره دیگه.تازه مراسمشون هم مفصل هست.
موقع دانلود مسابقات یادت باشه وزن کشی ها رو هم دانلود کنی.

SHANSER

کاربر سایت
نام
منصور
مرسی دانیال جان عزیزی .چشم شما که متخصص ویدیو کلیپ هستی اینم میبینم .
بله دیگه دانیال جان عجب روزایی داشتم با wwe عین چشم بهم زدن گذشت روزی ی ساعت نبود Gm mode نزنم زمانی که باتیستا میومد تو رینگ میپریدم هوا ،واقعا شور و ذوقی داشتم واقعا راست میگن این حرکات تمرین نکنید یک خاطره براتون بگم من اول راهنمایی بودم ،خیلی بازی های کریس بنوا میدیدم یک روز رفیقمون اومد خونمون ما هم بچه جو گیر پتو اینا گذاشتیم اینا انداختیم روش رفتیم از بالای مبل حالت بنوا شیرجه زدیم داغون شدیم اون بنده خدا چقدر دشنام نثار ما کرد:d=))

فراستي

کاربر سایت
من خودم یه دوستی دارم که مدیر انجمن سایت هم هست و تمام فایل ها و اطلاعات رو ازش میگیرم.
انجمن ایران یو اف سی
من در سایت زیاد نیستم ولی تو بیا منم میام.یه سایت قبلا بود که چون دوستم نقل مکان کرد به اینجا من هم اومدم.
در مورد مسابقات که از قبل معلوم میکنن که با کی مبارزه داره دیگه.تازه مراسمشون هم مفصل هست.
موقع دانلود مسابقات یادت باشه وزن کشی ها رو هم دانلود کنی.

چه خبر از سي ام پانك تو يو اف سي؟

danial.wwf

کاربر سایت
چه خبر از سي ام پانك تو يو اف سي؟
هنوز تکلیفش مشخص نشده.ولی چند تا مبارز یو اف سی در مصاحبه ها گفتن که دوست دارن پانک رو ناک اوت شده ببینن.
خود پانک هم احتمال میده که ناک اوت بشه.احتمال زیاد هم بد میبازه .پانک یک showman هست.هیچ شانسی نداره.پاش رو که بزاره تو قفس دست و پاش شروع میکنه به لرزیدن.کاردیو هم کم میاره.راند 1 کارش تمومه:d

SHANSER

کاربر سایت
نام
منصور
هنوز تکلیفش مشخص نشده.ولی چند تا مبارز یو اف سی در مصاحبه ها گفتن که دوست دارن پانک رو ناک اوت شده ببینن.
خود پانک هم احتمال میده که ناک اوت بشه.احتمال زیاد هم بد میبازه .پانک یک showman هست.هیچ شانسی نداره.پاش رو که بزاره تو قفس دست و پاش شروع میکنه به لرزیدن.کاردیو هم کم میاره.راند 1 کارش تمومه:d

در اشتباه بزرگی هستی چون فکر میکنی کشتی کج نمایش هست فقط کشتی کج هم رشته رزمی هست و این افراد تحت اموزش های سنگینی قرار میگیرن تا همون نمایش مثلا جلوی دوربین اجرا کنن اکثرا هم موفقن در UFC من نمیدونم چرا فکر میکنی مثلا پون تو کشتی کج نمایشی کار میکنن نمیتونن تو مبارزه واقعی موفق باشن اونم رزمی کاری هست و اینا اکثرا از تکنیک کافی برخوردارن براک لزنر که موفق بود ، باتیستا هم با توجه به سن بالاش رفت mma یک مسابقه طرف تو راند دوم ناک اوت کرد .

danial.wwf

کاربر سایت
در اشتباه بزرگی هستی چون فکر میکنی کشتی کج نمایش هست فقط کشتی کج هم رشته رزمی هست و این افراد تحت اموزش های سنگینی قرار میگیرن تا همون نمایش مثلا جلوی دوربین اجرا کنن اکثرا هم موفقن در UFC من نمیدونم چرا فکر میکنی مثلا پون تو کشتی کج نمایشی کار میکنن نمیتونن تو مبارزه واقعی موفق باشن اونم رزمی کاری هست و اینا اکثرا از تکنیک کافی برخوردارن براک لزنر که موفق بود ، باتیستا هم با توجه به سن بالاش رفت mma یک مسابقه طرف تو راند دوم ناک اوت کرد .
براک لسنار به ان.ان یکی از بهترین ورزشکار های دنیا معروف هست . وای یه نگاه به پانک بنداز.حتی six pack همنداره و یادمه اون زمانی که موهاشبلند تر بود ، یه تیکه چربی بود.کشتی گیرهای wwe به کاردیوی بالا نیاز ندارن چون همیشه وقت استراحت روی زمین و خارج از رینگ رو دارن.ولی اگه در ufc روی زمین بیفتی بهت امون نمیدن و مجبوری کل نفستو بزاری که وزن حریف رو از خودت بلند کنی.بر خلاف wwe که باید روی حرکات اکروباتیک کار کنی ، در مبارزه ازاد باید روی دقت و قدرت ضربات در نبرد سرپا و تیک دان دیفنس و سابمیشن های واقعی کار کنی.
پانک در wwe ابکی stf رو تحمل میکرد ولی در ufc گردنش زیر فن گیوتین ، تا مرز شکستن میره.من هیچ شانسی واسش نمیبینم.
نمیخوام بگم حرفم درسته.ولی من تمرین هاش رو دیدم.با این تمرین ها بدرد مبارزه نمیخوره.
اگه تمرین های wwe به درد مبارزه میخورد به جای بدن ظریف کلی کلی و نیکی بلا ، یه هیکل ماهیچه ای مثل میشا تیت و بازوهای راندا روزی رو میدیدیم.
یا به جای هیکل کودی رودز ، یه تیکه چاد لدل ممیدیدیم.
البته نمیخوام امیدت از پانک صلب بشه.شاید هم شانس اوورد و اولین مشتش مستقیم تو فک حریف سوار شد:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر