WWE 2K15

58525322381882516997.jpg
WWE 2K15 امروز به طور رسمی تایید شد. هنوز ویدئو یا تصویری از بازی منتشر نشده. تنها تاریخ عرضه 28 اکتبر اعلام شده. WWE 2K15 هم زمان برای Xbox One و X360 عرضه میشه.تایید شده تیم قبلی رو نسخه جدید کار نمی کنن. همچنین برای ساخت از انجین به کار رفته برای سری NBA استفاده شده.

آخرین ویرایش:

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
من اولین باری که wrestling رو دیدم سال 2006 رستلمنیا بود بازی kane , big show و کارلیتو و کریس مسترز سر تگ تیم .... از اون سال هم شدیدا WWE رو دنبال کردم ...پس دلیلی نمیبینم که حرف شما درست باشه !
من رو برخی از دوستان میشناسن
قبلا سایت رسلینگ و فروشگاهشو داشتم
تو این 4.7 ترابایتی که آرشیو رسلینگ ، اولین مسابقه من یکی از راء های 1999 بود که راک با استون کلد فکر کنم استوری داشت
و لیگ های ECW و TNA روشدید پیگیری میکردم و بقیه لیگ هارو هم برای آرشیو یذره میدیدم
با تری مشل برانک (سابو ) و تری فانک هم ارتباط ایمیلی داشتم
همچنین با منیجر آیرون شیک

منظور من هم بد نبود برادر
هرکسی هم نظر خودشو داره

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
دوستان عزیز لطفا برید حتما این شو راو رو ببینید خیلی عالی بود ، آدرین نویل ( :x ) دیبوت کرد و مسابقه داد ، خیلی هم عالی کار کرد .

راستی یه چیزی ، لطفا الکی گیر ندید به ست رولینز و رومن رینز ، الان امسال کی با مسابقه تیکر حال کرد ؟ من خودم رسلمنیا رو به خاطر تیکر میبینیم ولی اصلا خوب نبود ، الان اگه امثال رومن رینز و ست رولینز که استعداد بالایی دارن نیان در سطح اول دبلیو دبلیو ای و سر کمربند ها مسابقه بدن ، بازم باید منتظر مسابقه تیکر ، استینگ و ... باشیم و بیان مسابقه خسته کننده بدن و برن تا سال بعدش .

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بهترین بازی رستلمانیا که من دیدم بازی تک به تک
Kurt angle و Brock lesnar بود یک بازی سرتاسر هیجان و پر از فنون و تکنیک و زیبایی از دو کشتی بلد واقعی .هر کی ندیده حتما ببینه این بازی رو .

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
خب رسلمنیای ضعیفی بود در کل!
از لدر مچ خیلی بیشتر انتظار داشتم ولی کُلُهُم سریع 4 تا حرکت زدن تو 14 دقیقه تموم شد مسابقه
:|
Dean Ambrose که یه بار رو نردبون افتاد کلا ناک اوت شد
ریک فلیر تو 60 سالگی بیشتر دیدم دووم بیاره! این سناریو نویسا نمیدونستن چیکار کنن گفتن BNB همینطوری ‌Bull Hammer بزن همرو! آقای "Yes Yes" هم با 4 تا ضربه سر کار زیگلر رو تموم میکنه و The End
یعنی متنفرم از این بشر!

این Seth Rollins چقد خوبه! یعنی یکی از بهترین کتک خوراست! RKO آخر هم عالی بود حرکت! ولی بازم برای Wrestlemania یه مسابقه معمولی بود!

پیش بینیم از بازی Sting و HHH هم درست در اومد WWE VS WCW قطعا باید WWE ببره!

از بردن Paige هم راضیم
:x
:biggrin1:

یعنی مسخره‌ترین و رو اعصاب‌ترین مسابقه همین مسابقه سوپر‌من و روسف بود! یعنی چی این مسابقه های سینا؟! 70 به 30 کتک میخوره ولی چون سوپرمن تشریف دارن حریفش باید ببازه

آندرتیکر هم زد تصویرشو برام نابود کرد! خو زورت کردن مسابقه بدی با این سن؟ یعنی همه ی حرکاتشو اول مسابقه زد چون میدونستن تا وسطا و آخر مسابقه زوری براش نمیمونه!

خدایی مین اونت خیلی خوب بود! از Suplex City B*tch گرفته تا منگ شدن براک بعد از داغون شدن سرش و کش کردن Seth Rollins! یعنی من اگه جای براک بودم میزدم این رینز رو مثل چیز میزدم
نه گذاشت براک F5 بزنه, خودش هم بی عرضه Curb Stump خورد مُرد
عوضی

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
دوستان ویدیو زیر رو عنایت بفرمایید ، داور به رومن رینز تیغ میده ، بعدش رومن رینز میده به لسنر و بعدش اون خون ریزی های خفیف .

qg8n85qt9yim2s1q18q4.gif

آخرین ویرایش:

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
پوستر رسمی پی پی وی اکستریم رولز 2015

xfeovlbttoyinnkl9znh.png

اولین مسابقه هم برای این پی پی وی به ثبت رسید ، جان سینا در برابر روسف

640px-ER_2015_Cena_v_Rusev.jpg

گفته شده که ست رولینز در اکستریم رولز برای دفاع از عنوان قهرمانی خود باید به مصاف رندی ارتون بره ولی هنوز تایید نشده این مسابقه .

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
دوستان ویدیو زیر رو عنایت بفرمایید ، داور به رومن رینز تیغ میده ، بعدش رومن رینز میده به لسنر و بعدش اون خون ریزی های خفیف .

qg8n85qt9yim2s1q18q4.gif

این ویدئو من رو یاد Elimination Chamber 2008 میندازه .... تو اون بازی هم اکه دوستان دیده باشن jericho میبینه همه خونی شدن ( مخصوصا HBK ) میاد یه کیسه خون رو نمیدونم از کجاش در میاره وپاره میکنه و میزنه به سر و صورتش ...خیلی تابلو بود ...

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\

مسابقه ثبت شده برای اکستریم رولز 2015

Singles Match for the WWE World Heavyweight Championship
Seth Rollins (c) Vs. Randy Orton

ER_2015_Rollins_v_Orton.jpg

Singles Match for the Intercontinetal Championship
Daniel Bryan (c) Vs. Bad News Barrett

640px-ER_2015_Bryan_v_Bad_News.jpg

فراستي

کاربر سایت
Jul 26, 2013
203
دوستان عزیز لطفا برید حتما این شو راو رو ببینید خیلی عالی بود ، آدرین نویل ( :x ) دیبوت کرد و مسابقه داد ، خیلی هم عالی کار کرد .

راستی یه چیزی ، لطفا الکی گیر ندید به ست رولینز و رومن رینز ، الان امسال کی با مسابقه تیکر حال کرد ؟ من خودم رسلمنیا رو به خاطر تیکر میبینیم ولی اصلا خوب نبود ، الان اگه امثال رومن رینز و ست رولینز که استعداد بالایی دارن نیان در سطح اول دبلیو دبلیو ای و سر کمربند ها مسابقه بدن ، بازم باید منتظر مسابقه تیکر ، استینگ و ... باشیم و بیان مسابقه خسته کننده بدن و برن تا سال بعدش .

من حاضرم فقط تم اندتيكرو ببينم ولي اينارو نبينم.مرده آندرتيكر بهتر از ايناس

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
بچه ها من پک دی.ال.سی که بم بم بیگلو رو داره خریدم دانلود کردم فقط به یاد کشتی کج سگا.لکس لوگر رو هم داره کاش یوکونزولا هم داشت قشنگ یاد سگارو زنده میکرد.خیلی حال داد

RKO76

کاربر سایت
Oct 24, 2012
100
نام
Mohammad
سلام ببخشید میدونم اینجا جاش نیست ولی کسی لینک دانلود رسلمنیا را داره به صورت یکجا با کیفیت بالا؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر