WWE 2K15 | Xbox 360

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
من حرفت قبول ندارم ، دلیلش قضاوت زود درباره 2 k هست ، امسال اولین نسخه هست که تیم 2k داره کنار youkes رو بازی شدیدا کار میکنه و نسخه 14 همون کار لدسما و تیم youkes بود و 2k فقط منتشر کرد . بزارید اول مایحتاج کار 2k مشخص شه بعد بگید عرضه نداره ، به نظرم همین اسکن و گرافیک نسل بعدی کار تیم 2k یعنی visual concept هست و 2k داره اثراتش میزاره رو بازی
اگر قرار بود تغییری تو نسل 360 و ps3 واسه کشتی کج رخ بده تو همون شماره 14 دیگه رخ داده بود .. دبگه از امسال نسخه های نسل گذشته فقط یک کپی پیست معمولی هستن با راستر جدید همین . حتی تو نقد ign بخونید داور جدید فقط واسه نسخه های نسل بعده این که ساده ترین چیز بود .. ولی شاید تیم بزرگی هم ندارن که بخوان همزمان دو نسخه نسل ها رو ساپورت کنن ، ولی قبولم دارم رو نسخه های نسل قبل کم کاری کردن ولی به نظرم چیز عجیب و غیر معقولی نیست با وجود کنسول های جدید تر
من از شما سوالی دارم : ایا شما خودت 2k14 رو حداکثر ظرفیت نسل 7 میدونی ؟؟ منظورم از لحاظ گرافیک و جلوه های بصری هست . بعد شما ببین یوزر بیس نسل 7 بیشتر از 150 میلیون هست اما کل نسل جدید به 17 میلیون هم نمیرسه! به نظرم اینها یه اشتباه بزرگ رو مرتکب شدن که نسخه های نسل 7 رو ارتقا ندادن ....

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من از شما سوالی دارم : ایا شما خودت 2k14 رو حداکثر ظرفیت نسل 7 میدونی ؟؟ منظورم از لحاظ گرافیک و جلوه های بصری هست . بعد شما ببین یوزر بیس نسل 7 بیشتر از 150 میلیون هست اما کل نسل جدید به 17 میلیون هم نمیرسه! به نظرم اینها یه اشتباه بزرگ رو مرتکب شدن که نسخه های نسل 7 رو ارتقا ندادن ....
بحث کسایی که نسل قبل دارن نیست ، شما اطمینان داشته باش اگه همین 100 میلیون نبود ، بازی رو نسل قبلم نمیومد ولی حالا 150 میلیون ، کلا کشتی کج 2 میلیون حالا فردش داره ، پس موضوع نسل بعد ، بحث جذب مخاطب جدیدم هست ، و پتانسیل گرافیک کشتی کج رو نسل قبل دیگه تو 14 به نظر من تو بهترین حالت بود ، تکسچر و انیمیشن های نسبتا خوب ، دیگه هر نسلی بیاد نسل قبل کم کم کمرنگ و محو میشه. و احتمالا از 17 به بعد که کم کم نسل جدید فراگیر تر شد دیگه رو نسل قبلم نمیاد شایدم تا 19 بیاد . ولی بستگی به سیاست 2k داره ولی دیگه هر شماره تو نسل قبل همینه ، راستر جدید و قسمت داستانی جدید خبری از تغییرات گیم پلی نیست ،

آخرین ویرایش:

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
بحث کسایی که نسل قبل دارن نیست ، شما اطمینان داشته باش اگه همین 100 میلیون نبود ، بازی رو نسل قبلم نمیومد ولی حالا 150 میلیون ، کلا کشتی کج 2 میلیون حالا فردش داره ، پس موضوع نسل بعد ، بحث جذب مخاطب جدیدم هست ، و پتانسیل گرافیک کشتی کج رو نسل قبل دیگه تو 14 به نظر من تو بهترین حالت بود ، تکسچر و انیمیشن های نسبتا خوب ، دیگه هر نسلی بیاد نسل قبل کم کم کمرنگ و محو میشه. و احتمالا از 17 به بعد که کم کم نسل جدید فراگیر تر شد دیگه رو نسل قبلم نمیاد شایدم تا 19 بیاد . ولی بستگی به سیاست 2k داره ولی دیگه هر شماره تو نسل قبل همینه ، راستر جدید و قسمت داستانی جدید خبری از تغییرات گیم پلی نیست ،
شما تنها به اين دليل اين حرفا رو ميزني كه طرفداري نسل جديد رو بكني وگرنه گرافيك gta iv كه سال 2007 اومد خيلي بهتر از اين 2k14 بود حالا اصلا از اين بگذريم شما به هيچ وجه نميتواني بي عرضگي سازنده هارو توجيه كني و اين قضيه همين حالا و همين جا تمام ميشه و هيچ كسم حق نداره پست منو نقل قول كنه:d

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
شما تنها به اين دليل اين حرفا رو ميزني كه طرفداري نسل جديد رو بكني وگرنه گرافيك gta iv كه سال 2007 اومد خيلي بهتر از اين 2k14 بود حالا اصلا از اين بگذريم شما به هيچ وجه نميتواني بي عرضگي سازنده هارو توجيه كني و اين قضيه همين حالا و همين جا تمام ميشه و هيچ كسم حق نداره پست منو نقل قول كنه:d

به نظر من بجای بحث بریم سر بازی ، بازی بگیرید اطلاعات بدید از راستر و بخش ساخت و سازها

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
زدم رو دانلود یه 4 گیگ دانلود شده هنوز ، 15 گیگ حجمشه واسه پی اس 3 ، ایکس باکس 7 گیگ
حجم ارجیناله بازی که imars ریلیز کرده 12/5 گیگه !!!!! از کجا 15 گیگ داری دان میکنی ؟؟؟!! 2/5 گیگ اضافات داره از جیبت میره ها - معتبرترین p30day و top2download تو ایرانیا .. تو تورنت ها هم ببینی حجم ارجینال 12/5 گیگه ریلیز imars ..دقیقا مثل پارسال .. منم یه 1/5 گیگ مونده اونم امشب تمومه 11گیگش رو دیشب گرفتمم#:-s :d
واسه ایکس باکس هم آره دقیقا نصفشه پارسال هم همینطور بود خیلی جالبه ها ..

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
من هنوز بازیش نکردممم ولی اسکرین شات هایه مربوط به ps3 رو دیدممم قابل تحمل هست :-s هر چی هس از نسخه ایکس باکس یه سر و گردن بالاتره حجمش هم که همینو میگه بازی چند زبانه ای هم نیست که بگی به خاطر چند زبونه بودنشون اینقد حجم داره !!!! 6-7 گیگ کم نیست

ولی فقط کاش متن گیم پلی مثل پارسال نباشه شدید تخیلی شده بود دیگه مثل مورتال کمبت هم میزدند بلند شدنشون هم که دیگه قربونشون برم پر پرش 10 ثانیه با بدن قرمز .. اگه امسال هم همون باشه تف تو ذاتشون

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
من هنوز بازیش نکردممم ولی اسکرین شات هایه مربوط به ps3 رو دیدممم قابل تحمل هست :-s هر چی هس از نسخه ایکس باکس یه سر و گردن بالاتره حجمش هم که همینو میگه بازی چند زبانه ای هم نیست که بگی به خاطر چند زبونه بودنشون اینقد حجم داره !!!! 6-7 گیگ کم نیست
هیچ وقت از لحاظ کیفیت فرقی بین 2 نسخه نبود.البته اصلا این بازی کیفیت نداره.

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
ولی همیشه تجربه ثابت کرده ( چیزی که تو اوایل لانچ ps3 و xbox یادمه ) بازی های شاخ هر نسل یعنی دیگه ته گرافیک اون نسل همیشه 2-3 سال بعد لانچ کنسول میاد یعنی میخوام اینو بگمم همیشه تو نسل جدید اون اول اول هرچی رو دارند رو نمیکنند میزارن 2-3 سال بعد جا افتادن کنسول اونموقع اون چهره واقعی بازی های مربوط به کنسولشونو نشون میدن .. شاید امیدی باشه واسه wwe و این قضیه هم .. من تریلرهای ps4 رو دیدم بد نبووود تغییرات چشم گیر و خوبی صورت گرفته بود داره به یه سمت خوبی سوق پیدا میکنه ولی ب نظرم هنوز هم با توجه به قدرت کنسول ها و نسل جدید و سخت افزارهاشون جا داره خیلی جا داره و نباید الان نهایت اون چیزی باشه که مخاطب از کنسول نسل هشتم بخواد ..

- - -ویرایش - - -

هیچ وقت از لحاظ کیفیت فرقی بین 2 نسخه نبود.البته اصلا این بازی کیفیت نداره.

چرا برادر ... رو ps3 رزولیشن 1080 و تو ایکس باکس 720 نشون میده .. گیم پلی ک همونه کیفیت رزولیشن و تصویر فرق میکنه
ولی خب کلا که آره متن بازی بی کیفیته

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
حجم ارجیناله بازی که imars ریلیز کرده 12/5 گیگه !!!!! از کجا 15 گیگ داری دان میکنی ؟؟؟!! 2/5 گیگ اضافات داره از جیبت میره ها
چه میدونم ، دانلودها تو 15 پارت زده ، فکر کنم همه رو با هم حمع بزنی همون 12/5 که تو میگی بشه : اینجاس

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دو تا نکته دیگه تایید شد : روی نسخه های نسل بعد هنوز تا 6 نفر همزمان ساپورت میشه تو این شماره
توییترش :
دوم هم که ادیت کردن استار ها تایید شده ، خداکنه برخلاف پارسال قابلیت تغییر مو و ریشم باشه.

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
- - -ویرایش - - -

چرا برادر ... رو ps3 رزولیشن 1080 و تو ایکس باکس 720 نشون میده .. گیم پلی ک همونه کیفیت رزولیشن و تصویر فرق میکنه
ولی خب کلا که آره متن بازی بی کیفیته

میشه یه منبع واسه این حرفتون به ما بدید ؟؟؟...

در کل در مورد رزلوشن دوست عزیز روی هر دو کنسول 720 p هستش و هیچ کدومش 1080 نیست . خیالت راحت .

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,420
نام
Ali
بازی رو دان کردم اینم عکس از کل استارها گرفتم که رو جیتگ بازشون کردم
4.gif

images.php

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند