WWE 2K15 | Xbox 360

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خوب اولین نقد معتبر نسل قبل اومد و نمره دست کمی از فاجعه نداره و انتظاری هم نمیرفت .
6e1uizibzaa6lvwt0sbu.png

متاسفانه راستر ها هم از نکات منفیشه .

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
623
نام
آرش
اعلام کردن بازی رو نسل قبل میشه گفت Wwe14 هست با راستری متفاوت ! هیچ فرقی نداره ... اگه رو نسل قبل بازی میکنید انتظارتون رو نبرید بالا دوستان .
در این حد که داور جدید فقط برای نسل فعلی هست . تو نسل قبل هنوز داور قدیمیه حضور داره !!

این کسکت مچ و استیج او هل هم در مورد نسل قدیم گفته بود احتمالا رو نسل فعلی تو بازی معمولی هم باشن !!

آخرین ویرایش:

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
تفاوت بین 2 نسل در بازی فیفا و بسکتبال و .... مگه چقدره؟
مگه همین کنسول gta v با اون عظمت و کرایسیس با اون گرافیک تکنیکی رو اجرا نکرد؟مگه انجین های قدری مثل فاکس انجین و کرای انجین و ریج انجین رو همین کنسول ها اجرا نشدن؟
مگه تفاوت ps3 و ps2 خیلی بیشتر نبود؟پس چطور svr 2007 روی هر دو کنسول کیفیت برابری داشت؟
غیر از این هست که سازنده ها بی عرضه هستن؟
چطور روشون شد wwe 14 رو دوباره تحویل ملت بدن؟چطور اسم wwe 2k15 رو گزاشتن روش؟
دیدین thq چطور به مدت یک نسل یک انجین تاریخ گزشته رو به خورد ما داد و صدامون هم در نیومد؟2k هم با wwe2k14 اوضاع رو خراب تر کرد.
داشتن وقتشون رو روی نسل جدید مزاشتن؟پس بیخود کردن واسه نسل قبل هم اعلام کردن؟
شرایط ufc دقیقا مثل شرایط wwe هست.هردو از دست thq خارج شدن.ولی ایا ea اومد همون نسخه ی قبل رو واسه کنسول هلی قبل هم عرضه کنه؟اما این کار رو نکرد.نمیخواست نسل قبلی ها رو مسخره کنه.
تازه ufc همیشه یه عنوان درجه 1 بود .نه مثل کشتی کچ دره پیت.
خدا لعنت کنه این سازنده های زاپنی و thq رو.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خدا کنه رو نسل بعد امتیازای خوبی بگیره وگرنه بیخیالش میشم تا قیمتش برسه به 100 تومن نس قبل که هیچی از اچیومنت هاشم معلوم بود فرقی با 14 نداره.بعد دوستان میگفتن گیم پلی نسل بعد رو نسل قبلم هست که مشخص شد خیر اینطور نیست و کار خاصی رو نسل قبل صورت نگرفته.
تصویر وینس مک ماهون رو نسل قبل دیدم خندم گرفت ، در حد راستر های ساختگی هم نتونستن درش بیارن !! افتضاح ! مردم تیکش کردن تو تایپک 2k ، بازی رو نسل قبل نمیدادن سنگین تر بود ،
قراره همشب در خلال راو یک گیم پلی جدید برای x1 و ps4 نمایش بدن.

آخرین ویرایش:

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
تفاوت بین 2 نسل در بازی فیفا و بسکتبال و .... مگه چقدره؟
مگه همین کنسول gta v با اون عظمت و کرایسیس با اون گرافیک تکنیکی رو اجرا نکرد؟مگه انجین های قدری مثل فاکس انجین و کرای انجین و ریج انجین رو همین کنسول ها اجرا نشدن؟
مگه تفاوت ps3 و ps2 خیلی بیشتر نبود؟پس چطور svr 2007 روی هر دو کنسول کیفیت برابری داشت؟
غیر از این هست که سازنده ها بی عرضه هستن؟
چطور روشون شد wwe 14 رو دوباره تحویل ملت بدن؟چطور اسم wwe 2k15 رو گزاشتن روش؟
دیدین thq چطور به مدت یک نسل یک انجین تاریخ گزشته رو به خورد ما داد و صدامون هم در نیومد؟2k هم با wwe2k14 اوضاع رو خراب تر کرد.
داشتن وقتشون رو روی نسل جدید مزاشتن؟پس بیخود کردن واسه نسل قبل هم اعلام کردن؟
شرایط ufc دقیقا مثل شرایط wwe هست.هردو از دست thq خارج شدن.ولی ایا ea اومد همون نسخه ی قبل رو واسه کنسول هلی قبل هم عرضه کنه؟اما این کار رو نکرد.نمیخواست نسل قبلی ها رو مسخره کنه.
تازه ufc همیشه یه عنوان درجه 1 بود .نه مثل کشتی کچ دره پیت.
خدا لعنت کنه این سازنده های زاپنی و thq رو.
حق با تو هست تازه gta v open world بود و كرايسيس هم sandbox shooter ولي اين كه تو يه زمين دو متري هستش وضعش اينه فعلا كه من خيلي ناراحتم حالا صبر كنن تو مراسم امام حسين به همراه يزيد لعنتشون ميكنم:d

HHH17

کاربر سایت
Aug 12, 2014
28
امیدوارم کشتی کج رو دیگه به 2k ندن و بدن به EA
fight night champion و mma رو یادتون بیاد چه هیجانی داشت مخصوصا قسمت داستانی fight night champion
کشتی کج یکم نسبت به بقیه بازیای اکشن خسته کننده شده البته این جدیدا
دلم واسه here comes the pain ps 2 لک زده
هنوز که هنوزه با کامپیوتر تیکن 3 رو با تمام لذت بازی میکنم یا اون کشتی کج سگا که یوکوزونا رو داشت

kratus7

کاربر سایت
May 17, 2014
196
نام
حمیدرضا
به نظر من همه بازی سازها حتی ناتی داگ هم کلاه بردارند ویه پوشت ادم اشغال +شرکتهای بازی سازی
چرا؟
چون میان بازی هارو با کیفیت خیلی ضعیف برای نسلهای قبلی ریلیز میکنند.
خوب مگه نسل های هشتمی قویتر نیستند؟
چرا هستند ولی بازی های 2013 به بعد رو با بازی های2011 و2012 مقایسه کنید مثلا کال اف 9 رو با 10 مقایسه کنید میفهمید این اف گرافیک برای اینکه مجبور به خرید یه نسل هشتمی بشید

MCMILAN

کاربر سایت
Sep 1, 2011
138
نام
رامین
از WWE12 دیگه کشتی کج بازی نکرده بودم گفتم امسال دوباره برگردم
ولی گویا باید بیخیال اینم بشم...امیدوارم نمرات بعدی بهتر باشه

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
20 روز دیگه رو نسل بعد میاد ، اونم فکر نکنم اش دهن سوزی بشه، البته تفاوت ها الان مشخص شد که خیلی زیاده بین دو نسخه ، ولی یجور سیاست و شما پیچیدش میکنید و با gta مقایسه میکنید ، دلیلش یکیش اینه که سازنده شما رو مجبور کنه برید سمت نسخه نسل بعدی ، و تفاوت ها یک دلیلش اینه ، یکیش هم قدرت بیشتر نسل جدید و گزاشتن وقت کارکنان و درگیر بودن با سخت افزار و کار کردن روی نسخه نسل بعده که خوب وقتی دیگه به نسل قبل نمیتونن اختصاص بدن.

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
20 روز دیگه رو نسل بعد میاد ، اونم فکر نکنم اش دهن سوزی بشه، البته تفاوت ها الان مشخص شد که خیلی زیاده بین دو نسخه ، ولی یجور سیاست و شما پیچیدش میکنید و با gta مقایسه میکنید ، دلیلش یکیش اینه که سازنده شما رو مجبور کنه برید سمت نسخه نسل بعدی ، و تفاوت ها یک دلیلش اینه ، یکیش هم قدرت بیشتر نسل جدید و گزاشتن وقت کارکنان و درگیر بودن با سخت افزار و کار کردن روی نسخه نسل بعده که خوب وقتی دیگه به نسل قبل نمیتونن اختصاص بدن.

من اینو قبول ندارم که سازنده کم کاری میکنه بخاطر اینکه ما بریم نسل بعد ..! سازنده کم کاری میکنه چون عرضه ساختن یه چیز درست رو نداره .....مثال واضع این قضیه به بازی Destiny میرسه . شما ببین بانجی چقدر بازی رو روی نسل 7 عالی دراورد از همه نظر و شما تا وقتی دو نسخه نسل 7 و 8 رو کنار هم نزاری متوجه تفاوت نمیشی! عملا Destiny یه خون جدید واسه کنسول ها نسل 7 بود . پس این که گرافیک روی نسل قبل خرابه مسلما به نداشتن مهارت کافی یا گشادی 2k برمیگرده که نمیتونه یا نمیخواد از ظرفیت نسل قبل استفاده کنه.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من اینو قبول ندارم که سازنده کم کاری میکنه بخاطر اینکه ما بریم نسل بعد ..! سازنده کم کاری میکنه چون عرضه ساختن یه چیز درست رو نداره .....مثال واضع این قضیه به بازی Destiny میرسه . شما ببین بانجی چقدر بازی رو روی نسل 7 عالی دراورد از همه نظر و شما تا وقتی دو نسخه نسل 7 و 8 رو کنار هم نزاری متوجه تفاوت نمیشی! عملا Destiny یه خون جدید واسه کنسول ها نسل 7 بود . پس این که گرافیک روی نسل قبل خرابه مسلما به نداشتن مهارت کافی یا گشادی 2k برمیگرده که نمیتونه یا نمیخواد از ظرفیت نسل قبل استفاده کنه.

من حرفت قبول ندارم ، دلیلش قضاوت زود درباره 2 k هست ، امسال اولین نسخه هست که تیم 2k داره کنار youkes رو بازی شدیدا کار میکنه و نسخه 14 همون کار لدسما و تیم youkes بود و 2k فقط منتشر کرد . بزارید اول مایحتاج کار 2k مشخص شه بعد بگید عرضه نداره ، به نظرم همین اسکن و گرافیک نسل بعدی کار تیم 2k یعنی visual concept هست و 2k داره اثراتش میزاره رو بازی
اگر قرار بود تغییری تو نسل 360 و ps3 واسه کشتی کج رخ بده تو همون شماره 14 دیگه رخ داده بود .. دبگه از امسال نسخه های نسل گذشته فقط یک کپی پیست معمولی هستن با راستر جدید همین . حتی تو نقد ign بخونید داور جدید فقط واسه نسخه های نسل بعده این که ساده ترین چیز بود .. ولی شاید تیم بزرگی هم ندارن که بخوان همزمان دو نسخه نسل ها رو ساپورت کنن ، ولی قبولم دارم رو نسخه های نسل قبل کم کاری کردن ولی به نظرم چیز عجیب و غیر معقولی نیست با وجود کنسول های جدید تر

بچه هایی که بازی گرفتن از راستر های کل بازی بگید بعد تموم کردن بخش داستانی و اینکه از بخش creation suit اطلاعات بدید که هنوز بخش Head هست یا نه ؟
ممنون .

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر