WWE 2K15 | Xbox 360

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
2k یا خودش مسخره هست یا ما رو مسخره کرده.
این مگسی که فقط صداش تو این ویدیو میومد فقط میگفت من بیشتر از این اجازه ندارم در مورد بازی صحبت کنم.این اصلا در مورد
create a superstar نبود.در این مورد فقط گفت که اسونتر شده و زیاد وقت گیر نیست.در مورد اینترنس هم همینطور.همین.
باقیش در مورد تجربه ی خودش از بازی بود که اصلا نیاز نبود اون بگه چون از ویدیو ها معلوم بود.
یعنی این ویدیو عملا سره کاری بود.
یارو هم گفت انجین تغییری نکرده ولی درست و حسابی بهبود داده شده.

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
بچه ها من میگم زیاد دل به این بازی نبندیم. من که تا نمره ها و نقد های بازی رو بعد از عرضه نبینم پولمو پاش نمیدم.:d

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بچه ها من میگم زیاد دل به این بازی نبندیم. من که تا نمره ها و نقد های بازی رو بعد از عرضه نبینم پولمو پاش نمیدم.:d

اگه واقعا میخوای با توجه به نقد بخری که هیچ ، انتظارت بیار رو همون متای 78 اینطورا .
این بازی پتانسیل متای بالا نداره ، ولی اگه مثل ما فن هستی میخری، ولی 220 تومن و 200 تومن ارزش نداره پای این بازی،یا هر بازی دیگه
من خودم احتالا طاق میزنم چون 200 تومن ندارم بدم . یا مجبورم وایسم تا قیمتش به 120 برسه که تا اون موقع دووم نمیارم و طاق میزنم با یخورده سر دادن.:d

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
اگه واقعا میخوای با توجه به نقد بخری که هیچ ، انتظارت بیار رو همون متای 78 اینطورا .
این بازی پتانسیل متای بالا نداره ، ولی اگه مثل ما فن هستی میخری، ولی 220 تومن و 200 تومن ارزش نداره پای این بازی،یا هر بازی دیگه
من خودم احتالا طاق میزنم چون 200 تومن ندارم بدم . یا مجبورم وایسم تا قیمتش به 120 برسه که تا اون موقع دووم نمیارم و طاق میزنم با یخورده سر دادن.:d
من اینو میگم ولی میدونم دووم نمیارم و خودم همون 200 تومن میخرم :d
متاسفانه با GTA تاریخ انتشارش خیلی نزدیکه
راستی منو ادد کنین تو PSN که با هم بازی کنیم :)
ID:shaaheen_88

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
623
نام
آرش
خیر واسه نسل جدید هست ! ویدیو رو باز کنید پایینش نوشته We're Here. The Wyatt Family has arrived in the next generation of WWE video games!

من کل ویدیو هم دیدم , مشخصه واسه نسل جدیده .

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
خیر واسه نسل جدید هست ! ویدیو رو باز کنید پایینش نوشته We're Here. The Wyatt Family has arrived in the next generation of WWE video games!

من کل ویدیو هم دیدم , مشخصه واسه نسل جدیده .
انیمیشن های تماشاگرهای قسمت های بالاتر یاداور دوران شیرین ps1 هست:d

https://www.youtube.com/watch?v=VVtwsoWn88k
.
این ویدیو رو ببینین.مثل همون قبلیه گرافیکش.تماشاگرها رو ببینین.شرط میبندم مال نسل جدید نیست.به احتمال 90% داره رو ps3 اجرا میشه.من انقدر ویدیو های نسل جدید رو دیدم که تک تک تماشاگرها رو میشناسم.حتی یه بچه هم قاطی تماشاگرها بود.اون تماشاگرها ،اون تماشاگرها نیستن.این ویدیو مال نسل قبله به جان خودم.
ولی باز دمشون گرم.نسل قبل رو انقدر خوب در اووردن که به سختی میشه فهمید مال نسل قبله

Last edited by a moderator:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
این ویدیو رو ببینید ، تو این برهوت اخبار بد نیست
ساخت wwe2k15 قسمت دومش هست ، که مصاحبه با تهیه کننده و موشکن کیچر کردن راستر ها و.. برای بازی هست .
فکر کنم بازی تا دوشنبه هفته بعد برای نسل قبل لیک شه

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
roman vs randy
لینک
(فیزیک مو بهتر از اون چیزی هست که فکر میکردم.تماشاگرهای ردیف پایین هم خوب طراحی شدن)
..
9 روز دیگه برای 360 , ps3
30 روز دیگه one , ps4 (تا یک ماه دیگه پیر میشیم به خدا)

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
این wezi تو انجمن رفته و بخش my carrer باری کرده و اطلاعات و هر چی داخلش بوده ، تو ی ویدیو 15 دقیقه ای شرح داده ،
یکسری سوالاتم کرده از 2k
کارهایی که میشه کرد ، مثل خریدن move و...
لینک

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
امروز تو انجمن 2k بودم یکی میگفت الان نسخه کپی اومده دستشون ، اطلاعات میدن ،
احتمالا بازی لیک هست و تا فردا ، پس فردا لینکش میاد . بچه ها حال کنید جای ما ،
گ 2k رسما گفتن که اطلاعات بخش create mode جمعه هفته بعد میدن .
احتمالا باید منتظر باشیم ، تا نسخه کمی شده اطلاعاتش بیاد و حداقل از راستر ها مطلع بشیم .نسخه نسل قبل

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,860
نام
مهراد
معمولا توی پی پی وی HIAC که اسپانسرش هم بازی WWE2K15 هست ، یه تریلر از گیم پلی بازی نمایش داده میشه ... ببینیم امسال بین مسابقات میزارن یه چیز جدید و طولانی یا نه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر