WWE 2K15 | Xbox 360

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
ویدیو رو دیدم ، از گرافیک فوق العاده چشمنواز بازی نمیشه گذشت :-o، تازه حق مطلب به نظرم بیان نشد باز با این فیلمبرداری،
نورپردازی بازی واقعا زیباست من اینو خیلی تو ورودی رندی دقت کردم ،خیلی به سمت واقیعت رفته بدون اغراق ، ولی بازهم پتانسیل کنسول های نسل بعد خیلی بالاترهو این اوله راهه

تو گیم پلی من بیس همون دیدم ولی مدت ویدیو،کوتاه بود ، اشکال های نسخه 14 رفع شده بود ، اولین رفع اشکال سیستم مشت و لگد بود به چشم من، از اون حالت رگباری فاصله گرفته بود و خیلی به سمت پویایی رفته بود ضربات لگد و مشت اهسته و با دقت برخورد میکرد، نشون میده حواسشون جمع کردن ،دومیش زدن ضربات روی زمین و تا لحظه بلند شدن هست ، یکی ریورس مشت بود که اونم جدید بود ، و تغییر خوب دیگه این با تومنینه بلند شدن راستر ها از زمین بود ، از نسخه 13 به نظر من این مشکل بود ، که با هر ضربهو قرمز شدن باز هم انیمیشن بلند شدنشون از زمین سریع بود ، منظورم اون خوابیدن نیست که تو 14درست شد ،انیمیشن بلند شدنشون بعد از افتادنشون رو زمین جالب بود ، اندازه رینگ کوچک تره که من عیب نمیدونم ،،از صداگزاری نمیشه چیزی گفت،، چون هیچ چیزی نبود .به نظرم تو همین 2 دقیقه خداقل 2 اشکال،نسخه های قبل برطرف شده تو گیم پلی که اشاره کردم .یک تغییر جدید حالت گلاویز شدن بود ، سزارو اومد گلاویز شه بلافاصله ی صفحه دکمه زنی اومد و رندی گردنش گرفت ، دو تا چیز که خیلی دوست دارم ببینم تغییرات خون هست ، و ضربات با اشیا مثل صندلی و صداهاشون ، سیستم تشخیص وزن و استمانیا جدید هم باید دید چطوری شده ، راستی داورم عوض کردن واسه تنوع !!:))
ولی تغییر گرافیک خودش جهش بزرگیه ، و من انتظار نصف این رو نسل قبل ندارم و خیلی هیجان اور بود واسم .

راه نسل بعد
را میخواند:d:|

یکسری اخبارم از گیمز کام رسیده از کسانی،که بازی انجام دادن و تایید کردن که گفتم ترجمش خالی از لطف،نیست »»»»:
بسیاری از حرکت ها ، وابسته به استقامت ، دو یا سه انیمیشن متفاوت دارن.

نمایش درد کشیدن ،

فقط در شروع بازی ، qte یا دکمه زنی وجود نداره ، موقیعت ها داینامیک هست ، و زمان بندی در شروع بازی عامل تصمیم گیرنده نیست.

اگر شما مجری فن باشید و روی حریف سوپلکس بزنید و حریف به روی طناب بیافتد، او بعد از برخورد با طناب به سمت عقب پرت میشه ، حالتش لطیف هست .

بازی No Holds Barred وجود نداره و نیست و تایید شده

این سیستم جدید استامینا خیلی با نسخه 14 انگار متفاوته و فقط تزیینی نیست حسابی بهبود پیدا کرده و تغییر داشته ،من اخبارش میخوندم.

Last edited by a moderator:

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
اقا انصافا عجب بازی شده . دقیق همون چیزی که انتظارشو داشتم ، مثل گیم پلی یو اف سی شده .
ضربات و راه رفتن و این حرفا عالیه . من که کلی حال کردم .
هنوز 3 ماه و عندی مونده به عرضه بازی تا اون موقع میتونن بهترش کنن . اگه واسه ps3 اینجوری نباشه بلاشک میرم تو کار ps4 .
عجب بازیه :bighug:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
4 تا راستر گذذشتن واسه دمو و ی ویدیو از گیمکام،دیدم بازی 92 تا راستر داره کلا که شنبه مشخص میشه
باید منتظر دو نسخه از تریپل اچ و استینگ و .. باشیم طبق روال هر سال.
ویدیو بازم اومده تو خود انجمن 2k برید ، یک ویدیو از سینا و ارتن اومده ، از ورودیشون یکخورده از بازیشون ، ولی کیفیتش از این قبلیه،پایین تره،
یک مورد جدیدم دیدم ، انیمیشن تازه ، رندی ی جا گوشه طناب میگیره و بلند میشه ، قبلا نبود کلا.

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
//www.youtube.com/watch?v=gMOyTqeMPeM
شرمنده همتون شدم یک اشتباه تو ترجمه،از من سر زد ، بازی No holds Barred تایید شده و در بازی تست که من اشتباه کردم
الانم ی ویدیو ازش تو گیمز کام دادن .
شیلتره
فیزیک وسایل هنوز در حال کارن ببینیم چی میشه.
این ویدیو با اون ویدیو اول رندی و سزارو فرق داره ، اشیا هم توش،هست مثل صندلی ،کیفیت ویدیو بالاست و گرافیک بالا بازی نمایانه توش.،

آخرین ویرایش:

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
با منصور موافقم کلا
حالا من هم عاشق گرافیک بازی شدم که فوق الاده به واقعیت نزدیک شده هم نور پردازی بی نظیره
گیم پلی شابد از 14 کپی شده اما نخوه بیشتر حرکات طبیعی تر شده استارها تند تند مشت نمیزنن و این خیلی خوبه بلند شدن گوشه رینگ با کمک طناب واقعا به زیبایی بازی اضافه میکنه
نسل جدید برن حالشو ببرن هر چند این نسل به این چیزها راضی نمیشن نمیفهمم چرا
دیگه من انتظار از این بهتر را نداشتم
اما مطمئا داره در سالهای اینده یک بازی بی نقص میشه امیدوارم تحول در ساخت استارها را مشاهده کنیم
در کل عالی بود خصوصا اینترنسها

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
با تشکر ویزه از اقا منصور و اقا حامد و بچه ها که با ویدیوهایی که میزارن باعث میشن صبح که از خواب پا میشیم مثل یک غنچه وا بشیم:d
بالاخره سیستم مینی گیم کاور کردن و کیک اپ کردن رو دیدم.مثل قبل بود که خیلی هم عالی هست.ولی امیدوارم مینی گیم سابمیشن رو حتما تغییر بدن.
مینی گیم سابمیشن نسخه ی قبل افتضاح بود.باید خرکی یک دکمه رو میزدی و چون وسط مسابقه صدمه میدیدی ، سریع هم تسلیم میشدی و گند زده میشد تو مسابقه میرفت.
در واقعیت اصلا کشتیگیرها تسلیم سابمیشن نمیشن مگر اینکه فینیشر خودش سابمیشن باشه.
در svr 2007 مینی گیم خوبی واسه سابمیشن گزاشته بودن.
از ویدیوهای اخر سیستم خستگی رو هم میشد دید.فعلا همه چی عالی هست و امیدوارم در این مدت باقی مونده بهتر هم بشه
ذلم میخواد بازی مثل 2007 تخصصی بشه.در 2007 حتی هر حرکت مشخصه های خاص خودش رو داشت.مثلا یک پاور اسلم چقدر خسارت به سر و پا و بدن و... وارد میکنه همه به عدد معلوم بود.و بعضی فن ها باعث خونریزی و بعضی فن ها باعث ناک اوت شدن میشد.و میشد فهمید هر فن چقدر از استامینا کم میکنه و یا مومنتوم رو بالا میبره.
واقعا تخصصی بود
به قول اقا فرشید کاش زودتر یک ویدیو از ساخت سوپراستار هم بدن.ببینیم واسه ساخت کارکتر چقدر دستمون بازه .
سیستم تشخیص وزن هم هنوز یک ابهام واسه همه هست.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
یک تصویر از گیم پلی ، که با کیفت 720 خودم گرفتم
یکسری نکات از اجسام برداشت کردم ،
همه وسایل مثل صندلی و میز دوباره متناسب با نسل بعد ساخته شدن ولی انیمیشن جدیدی،من ندیدم ، هنوز صندلی گلیچ داره ، که منم بهشون گفتم و امیدواریم رفع شن ،دیگه وسایل روی میزم غیب نمیشن میز،گزارشگرها که،تا نسل قبل همش غیب میشد، با طراحی جدید ،خود من امیدوارم پله هم غیب نشه، فیزیکشونم خوبه ،مثل قبل، مثلا اون باند های رو میز فیزیک دارن و تکون،خوردن ،وقتی رندی افتاد بقلش، فیزیک وسایل خوبه و به نظر من نیازی به تغییر نداره فقط پولیش میخواد مثل صندلی ولی انیمیشن هاشون باید جدید شن .

آخرین ویرایش:

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد
می خواستم ویدیو خا رو آپلود کنم
دیدم حجمش زیاده و اسقبال چندانی نمیشه
پشیمون شدم
در مورد ویدیو
خب گرافیک عالی شده