WWE 2K15 | Xbox 360

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
چیزی که کاملا واضحه اینه که مکانیزم بازی عوض نشده.محسوس ترین تغییر ، تغییر گرافیکه.
دلم میخواست مکانیزم عوض بشه چون ما عملا در طول این همه سال خسته و کوفته شدیم از این سیستم گیم پلی.
دلم میخواست گیم پلی چیز دیگه ای بشه.چطوری منظورم رو بگم؟مثلا انقدری عوض بشه تا ما واسه بازی کردنش به مدت ها تمرین نیاز داشته باشیم.مثل اینکه میخوایم واسه اولین بار TNA بازی کنیم.همه چیزش جدید بود.ریورس ها.ایریش ویپ ها و همه چیز.
واقعا دلم میخواست بازی به اندازه ی گرافیکش ، مکانیزم گیم پلیش هم عوض بشه که متاسفانه اصلا اینطور نشد.
........
اگه بخوان تغییر بدن نیاز به هزینه بالا و زمان خیلی بیشتر از یک سال نیاز دارن.چون باید چیز دیگه ای خلق کنن.
ظاهرا حالا حالاها ما به خواستمون نمیرسیم.
وقتی گیم پلی رو دیدم احساس کردم بازی رو حفظم.به زور داشتم دنبال یه چیز جدید توش میگشتم
بازم صبر میکنم تا ویدیو کامل و بیشتری بیاد

zizizo

کاربر سایت
Sep 16, 2013
40
نام
مصطفی
نکته مثبت اینه که گرافیک انقدر بی نقص هست که میتونن واسه 16 فقط رو گیم پلی کار کنن ، همه هم اول ظاهرو میبنن دیگه ، 16 تکمیل میشه دیگه همه چی

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
چیزی که کاملا واضحه اینه که مکانیزم بازی عوض نشده.محسوس ترین تغییر ، تغییر گرافیکه.
دلم میخواست مکانیزم عوض بشه چون ما عملا در طول این همه سال خسته و کوفته شدیم از این سیستم گیم پلی.
دلم میخواست گیم پلی چیز دیگه ای بشه.چطوری منظورم رو بگم؟مثلا انقدری عوض بشه تا ما واسه بازی کردنش به مدت ها تمرین نیاز داشته باشیم.مثل اینکه میخوایم واسه اولین بار TNA بازی کنیم.همه چیزش جدید بود.ریورس ها.ایریش ویپ ها و همه چیز.
واقعا دلم میخواست بازی به اندازه ی گرافیکش ، مکانیزم گیم پلیش هم عوض بشه که متاسفانه اصلا اینطور نشد.
........
اگه بخوان تغییر بدن نیاز به هزینه بالا و زمان خیلی بیشتر از یک سال نیاز دارن.چون باید چیز دیگه ای خلق کنن.
ظاهرا حالا حالاها ما به خواستمون نمیرسیم.
وقتی گیم پلی رو دیدم احساس کردم بازی رو حفظم.به زور داشتم دنبال یه چیز جدید توش میگشتم
بازم صبر میکنم تا ویدیو کامل و بیشتری بیاد
نگران نباش گاماس گاماس ، اول گرافیک درست کردن ، بعد میرن سراغ درد بعدی ،
گیم پلی تحولات خوبی نیاز داره ، گیم پلی باید youkes درست کنه که بخاری ازش بلند نمیشه
این youkes اون youkes 10 سال پیش نمیشه.8-|

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
کیفیت نسل 7 خیلی بدتره ؟
هنوز که کسی ندیده.فکر کنم ولی چیز بدی نشه.بسکتبال رو که روی نسل هفتم دیدی؟عالی بود.ولی مسلما به نسل هشت نمیرسه.مثل تغییرات فیفا.اما بازم بسیار ارزش داره.
ولی به احتمال زیاد گیم پلیشون فرقی نخواهد داشت.
.....
گرافیک مسخره روی کنسولهای نسل هفتم بخاطر بی عرضگی سازنده های قبلی بود.اگه به فیفا و pes 14 و nba نگاه کنیم میبینیم که مشکل از کنسول نسل هفتم نبود.2k میدونه چطور کارش رو انجام بده

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد
تماشگر ها اینجا قشنگ معلومن

28469988904773934247.png

:d

06295810578305432687.png

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند