WWE 2K15 | Xbox 360

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
به هر حال من که wwek14 اونچیزایی که میخواستم را برام گذاشت باید بگم از هفته اینده بازیهام تازه شروع میشه و 98 تا استاری که ساختم تمام میشه تازه با یکی از دوستای خارجی گفتم برام روی راسترهایی که ساختم عکس واقعیشون و را گذاشته مثلا استینگ وقتی اینتخاب میکنی عکس واقعیش هست

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
من مدت هاست WWE رو ول کردم و چسبیدم به UFC ولی دلم واسه این بازی تنگ شده.
دوست دارم WWE2k15 زودتر عرضه بشه و بازیش کنم.حتی اگر هم بازی باز ضعیف باشه میخوام بازیش کنم.
ای کاش دیسک WWE2k14 رو نمیشکوندم..اقعا هوای کشتی کچ کردم:(
ما دل نداریم؟چرا بازی کشتی کچ باید ضعیف ترین بازی ورزشی از لحاظ گرافیک و هوش مصنوعی و ... باشه؟
.

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
ؤاقعا دیسکشو شکوندی اخه چرا ؟ بابا بی انصافی نکنید اونقدرام وحشتناک نیست دیگه خیلی همه شما انتظار دارید بی خیال مگه کشتی کج ورزش بین المللی و یا ورزش اصلی محسوب میشه که بخوان مثل فوتبال بسکتبال بوکس و حتی ufc بهش برسند این ورزش خاص طرفدارای خاص خودشم داره
در ضمن یکی مثل من که با wwe حال نمیکنه اگر راسترهای قدیمی هم نداشته باشه برام ارزشی نداره فقط باهاش یک ماه بازی میکنم و تمام
چقدر فرق بین من که همه وقتم را روی این بازی گذاشتم و دانیال جون که دیسکشو شکونده
با اینکه فیفا یکی دیگه از بازیهای مورد علاقمه اونقدر باگ داره که دلم میخواد همین کار را با اون انجام بدم البته بعضی وقتا کلا بازیهای ورزشی نمیشه اون چیزی باشه که 100% همه انتظار دارند
با این وجود اگر امسال wwe2k15 رضایت همه را جلب نکرد دیگه منتظر نباشید

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد
Motion Capture With Cesaro

hht2km0inkwmeqlqf6qp.jpg

Motion Capture

With

Chris Hero

wejrhjnm295rv4xg4jdr.jpg

Paul Heyman

8105srqnlwt1y7l8eqg2.jpg

Motion Capture Ring

0l3waqqz9k36ez7ie9al.jpg

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
WWE 2K14 همون 2 ، 3 روز اول فکر میکنی بازی عالیه . ولی کم کم به نابود بودنش پی میبری . در کل بازی W2K14 انصافا خیلی بهتر بود از W13 .

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
تریلرش اومد که جان سینا فیگور میگرفت و حرف میزد عکس کاورش هم بد نبود طرحش . حالا به جان سینا بودنش کاری ندارم
تاریخ عرضشم که 31 اکتبر هست . ببینیم چی میشه خدا کنه بیرون انداختن لدسما خوش یمن باشه .
کاورش خیلی شبیه 2006 واسه من. خدا کنه نوع بازی ها و گیم پلی تنوع بدن . هوش مصنوعی افزایش بدن .بدل ها رو تغییر بدن تشخیص وزن و..

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
علامت wwe رو گند زده! معلوم نیست این آشغالو از کجاش در آورده؟!
علامت اصلی wwe که بدون شک بهترینه. اگرم میخواست علامت wwe network رو بذاره، بازم هیچ شباهتی به اینی که الان گذاشته پیدا نمیکرد.
این کاور بیشتر شبیه این بازی آشغالیایی شده که یه شرکتِ الکی، میاد یه بازی فیک میسازه!

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
این پیشبینی من امدن بازی هست
10 تا 20 اکتبر بچه های سایت خدای من فقط چند روزه دیگه بیشتر باقی نمونده
30 اکتبر بازی هر چه زودتر لینک بشه
31 اکتبر همه توی فروشگاهها
و فردا
روز اول من بازی کردم گرافیک بهتر شده من الان دارم بازی میکنم
روز دوم بازی بد نیست بهتر شده
روز سوم این چجور راسترهایی هست که ساختند
روز چهارم اصلا خوشم نیامد خاک تو سر 2k نا امید شدیم
روز پنجم گند زدن دیسک را شکوندم
منتظر wwe2k16 هستم

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
و فردا
منتظر wwe2k16 هستم
فرشید جان من تا پارسال همین طور بودم ولی به نظرم اکثر بچه ها مثل دانیال کلا امسال شل کردن مثل من امیرحسین و.. که از پارسال قیدشو زدن .
دیگه شوق فایده نداره فقط نکته مثبت همون کنار رفتن لدسما از تهیه کنندگی . من امسال شوق خاصی ندارم ولی بیاد بازی میکنم .ولی انتظارات براورده نمیشه.

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
و فردا
منتظر wwe2k16 هستم
این من نیستم؟:-?:d
پارسال خیلی ها تو ذوقشون خورد.همه دوست دارن بازی های ورزشی به سمت شبیه ساز شدن پیش برن.ما هم همین انتظار رو از wwe 2k14 داشتیم.با توجه به این که فکر کردیم 2k کارشو درست انجام میده.ولی چیزی که تحویل گرفتیم شبیه به مرتال کمبت بود(ضربات) . بازی به شدت بعد از این همه سال اپدیت ، تکراری شده بود.
ولی چاره ای نیست. من خودم دوباره دیست 2k14 رو خریدم و سیوهای ali triple رو باز ریختم و روزی یکی دو ساعت بازی میکنم.چون به هر حال فن کشتی کچ هست.
...
امسال خیلی به بازی امید دارم.
چون بازی واسه نسل بعد هم میاد ، به احتمال قوی گرافیک تا حد زیادی پیشرفت میکنه حتی اگر با همون انجین ساخته بشه.
صدای گزاری از نسخه قبل عالی شده بود (صدای رینگ) حالا ضاهرا بهتر هم شده(صدای گزارشگرها)
برعکس خیلی ها از کاور بازی خیلی خیلی خوشم اومد. حس خوبی بهم میده. ویدیوش رو هم دیدم.جان سینا مثل یک اسطوره میدرخشید. وقتی فیگورهاش رو دیدم یاد فدور امیلیانینکو ، شوالیه ی مبارزه ازاد افتادم.
کلا خیلی نسبت به بازی خوشبین ام.
کلا ایشالا بازی بترکونه و همه ی ما طرفتارهای مبارزه حالشو ببریم.:flexion:

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
دانیال جون منظورم تو یا شخص خاصی نبود
من به صورت کلی گفتم هر جور ساخته بشه این اتفاق میافته
مثال : ایا بازی فیفا با اون همه طرفدار تونسته نظر همه را به خودش جلب کنه ؟ درسته بازی خوبی هست اما بی نقص نیست هنوز وقتی داری بازی میکنی روی اعصابت پیاده روی میکنه گلهاش اوتش دوارش نوع بازیش همه مشکل داره و باگهای عجیب اما بازم مردم اونو میخرند
حالا بازی کشتی کجی که خود کمپانیش مسخره است و برای منی که 17 ساله دارم توی دنیای کشتی کج زندگی میکنم قابل قبول نیست از بازیش چه انتظاری باید داشت
من حتی الان تمیدونم کی قهرمانه و برام مهم نیست
چندین سال بعد از بازی wcw nitro سال 98 و wcw thunder 97 که تا سال 99 که بازی wcw mayhem ساخته شد اون هم با اون گرافیک من امسال 80 درصد به خواستم رسیدم
حالا میخوان بازی بسازن اصلا فیلم باشه اصلا خودشون باشن واسه من 1 تا 2 ماه بازی باری سرگرمی هست و تمام برمیگردم 2k14 بدون شک
فوقتی فکر میکنم میخوام دانیل برایان و شیمیس بازی کنم یا حتی سینا چه لدتی برام داره ؟
نمیدونم شاید به حاطر سن و سالمه و این کشتی کح مال نسل من نیست
شاید اونا امسال بازی wcw vs wwe گذاشتند تا ما هم حال کنیم در غیر اینصورت این یک بازی عادی هست واسه من

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر