WWE 2K15 | Xbox 360

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,826
58525322381882516997.jpg
WWE 2K15 امروز به طور رسمی تایید شد. هنوز ویدئو یا تصویری از بازی منتشر نشده. تنها تاریخ عرضه 28 اکتبر اعلام شده. WWE 2K15 هم زمان برای Xbox One و X360 عرضه میشه.تایید شده تیم قبلی رو نسخه جدید کار نمی کنن. همچنین برای ساخت از انجین به کار رفته برای سری NBA استفاده شده.

بعد از سال ها تکراری بودن گزارشگری بازی حالا که کاملا 2k ساخت بازی رو به عهده گرفته و یک ورزشی 2k رو شاهد هستیم

مایکل کول و جری لاولر و جی بی ال اومدن برای گزارشگری جدید و در نسخه جدید شاهد گزارشگری آپدیت شده و جدید هستیم و این خبر خوبیه چون چند سال تکراری شده بود گزارشگری

و همه طرفداران Wwe حالا بسیار امیدوار شدن به این بازی و برای سازنگان عزیز آرزوی موفقیت میکنیم چون 2k هم گفته تا زمان انتشار بازی کلی رو بازی کار میکنیم

و پیشرفت میدیم و در مصاحبه جدیدشون هم گفتن بازی آپدیت تر از سال قبل خواهد بود از هر نظر و گفتن راستر هم تا زمان انتشار کاملا آپدیت میشه که خوب خبر خوبیه چون سال های قبل

اصلا راستر خوبی رو شاهد نبودیم و راستر Wwe2k14 از نسخه 13 هم کمتر بود و در نسخه 14 از هر کشتی گیر هم 2 یا 3 تا بود که دیگه در نسخه 15 اینطور نیست

و از هر کشتی گیر یکی هست و آپدیت شده هستش راستر بازی و Motion Capture و Scan صورت و بدن و ... کلی امکانات دیگه که 2k داره و میتونه بازیو پیشرفت بده حسابی

و خبر جدید دیگه این هست

و تایید هم شده به صورت رسمی اونم اینه که سازندگان قبلی و استودیو های قبلی کنار گذاشته شدن و Yukes هم کنار رفته و 2k بصورت کامل ساخت بازی رو به عهده گرفته و استودیو Visual

Concepts هم استودیوش هست و تیم سازنده Nba2k هم روی Wwe2k کار میکنن و این یعنی یک بازی کاملا عالی رو در آینده میبینیم و شما فرض کنید بازی Wwe در سطح Nba بشه که وافعا

عالی میشه در کل خیلی امیدوار هستم به این نسخه جدید و کلی انتظار دارم ازشون

با تشکر از
Shoboolian va hamed kami

آخرین ویرایش:

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
ببخشید اما تاریخ عرضه 30 اکتبر هستش و برای X360,PS3,PS4,XO هم به طور همزمان عرضه میشه هنوز هم تریلر و اسکرین شات جدید ندادن اما شایعه شده خیلی پیشرفت میکنه بازی تو این نسخه. این خبر رو خود توییتر 2k زده و به احتمال زیاد اطلاعات بیشتر رو در E3 2014 منتشر خواهند کرد

آخرین ویرایش:

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد
10371953_874537032576355_3078340506531312832_n.png

با سلام WWE 2K15 نیز رسما تایید شد در 93/08/07 *** 2014/10/28

انتظارات ما از بازی

توجه:این مطالب فقط ایده هستند و ربطی به wwe 2k15 ندارند
What We Want In WWE 2k15

:News

توسط Twitter ناشر این بازی یعنی 2Kgames

Screenshot_4.png

بعد از سال ها تکراری بودن گزارشگری بازی حالا که کاملا 2k ساخت بازی رو به عهده گرفته و یک ورزشی 2k رو شاهد هستیم

مایکل کول و جری لاولر و جی بی ال اومدن برای گزارشگری جدید و در نسخه جدید شاهد گزارشگری آپدیت شده و جدید هستیم و این خبر خوبیه چون چند سال تکراری شده بود گزارشگری

و همه طرفداران Wwe حالا بسیار امیدوار شدن به این بازی و برای سازنگان عزیز آرزوی موفقیت میکنیم چون 2k هم گفته تا زمان انتشار بازی کلی رو بازی کار میکنیم

و پیشرفت میدیم و در مصاحبه جدیدشون هم گفتن بازی آپدیت تر از سال قبل خواهد بود از هر نظر و گفتن راستر هم تا زمان انتشار کاملا آپدیت میشه که خوب خبر خوبیه چون سال های قبل

اصلا راستر خوبی رو شاهد نبودیم و راستر Wwe2k14 از نسخه 13 هم کمتر بود و در نسخه 14 از هر کشتی گیر هم 2 یا 3 تا بود که دیگه در نسخه 15 اینطور نیست

و از هر کشتی گیر یکی هست و آپدیت شده هستش راستر بازی و Motion Capture و Scan صورت و بدن و ... کلی امکانات دیگه که 2k داره و میتونه بازیو پیشرفت بده حسابی

و خبر جدید دیگه این هست

و تایید هم شده به صورت رسمی اونم اینه که سازندگان قبلی و استودیو های قبلی کنار گذاشته شدن و Yukes هم کنار رفته و 2k بصورت کامل ساخت بازی رو به عهده گرفته و استودیو Visual

Concepts هم استودیوش هست و تیم سازنده Nba2k هم روی Wwe2k کار میکنن

با توجه به این عکس امکان داره sting هم در بازی حضور داشته باشه

BqD98uGCcAEt_PU.jpg:large
البته فیک یا رسمی بودن این عکس فعلا معلوم نیست

اگه sting تو بازی باشه امکان داره ما با WCW vs WWE

رو داشته باشیم

:Screen Shot

:Trailers
این ویدیو هم نشون میده که wwe 2k تو E3 حضور داشته:
Download

آخرین ویرایش:

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,826
ببخشید اما تاریخ عرضه 30 اکتبر هستش و برای X360,PS3,PS4,XO هم به طور همزمان عرضه میشه هنوز هم تریلر و اسکرین شات جدید ندادن اما شایعه شده خیلی پیشرفت میکنه بازی تو این نسخه. این خبر رو خود توییتر 2k زده و به احتمال زیاد اطلاعات بیشتر رو در E3 2014 منتشر خواهند کرد

تاریخ همون 28 هستش. این دو روز اختلافی که میگی مربوط میشه به ریلیزهای مختلف توی اروپا و امریکا که معمولا چند روز با هم اختلاف دارن.

شما که تاپیک زدی می تونی تا سال انتشارش پشتیبانیش کنی

و پست اول رو اپدیت کنی مثل این؟

بله سعیم رو میکنم :D البته یه چیزایی مثل تریلر و اسکرین شات همیشه تایپیک جداگانه دارن. من بیشتر اطلاعات جدید بازی رو اضافه میکنم.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
هیچ امسدی نیست بهش!! من گفتم حتما 2015 میاد که اینطور نشد ! من شخصا اگه خبر امیدوارککنده ای ببینم امسال پشتیبانی میکنم مثل پارسال و پیارسال ولی نبینم حضوری نخواهم داشت در تایپک . و نه این که نخرمش میخرم اما دیگه کاری به اخبارش ندارم امسال دستپخت شرکت 2k معلوم میشه.

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد
بله سعیم رو میکنم :D البته یه چیزایی مثل تریلر و اسکرین شات همیشه تایپیک جداگانه دارن. من بیشتر اطلاعات جدید بازی رو اضافه میکنم.

اگه تموم اطلاعات رو اعم از تریلر و اخبار و اسکرین شات و ......... رو بزاری اونوقت بهتر میشه اگه یه نگاه به WWE 2K14 | Xbox 360 بیاندازی میبینی که اخبار و تریلر و عکس و ..... توی پست اول هست و واسه تریلر تاپیک جداگانه ای باز نشده به هر حال انشاا... که تاپیکت کامل باشه که ما فیض ببریم از تاپیکت:)

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
بچه ها شایعه شده افراد خیلی حرفه ای رو 2k برای بازی Wwe استخدام کرده و مثل اینکه میخواستن رسلمنیا 31 بازی رو Release کنن اما با این استخدامی های حرفه ای جدید میتونن تو همون زمان کار ها رو انجام بدن!

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
با توجه به گذاشته شدن thq و اولین سال که 2k داره کامل خودش بازی را میسازه اولین چیزی که من امید دارم بهش بیشتر بودن 6 استار در یک بازی است من فکر میکنم امسال بلاخره بیشتر از 6 سوپراستار در رینگ شاهد هستیم بقیه اش را نمیدونم

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
پست اول اپدیت کن ی خبرایی جدید اومده
5 تا راستر 2 k معرفی کرده که امسال دوباره هوگن هم هست احتمالا داستانی دارن
و این که گفته گرافیک راستر و جزییات و.. بالاتر میرود از سال های گذشته .

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد

و خبر جدید دیگه این هست

Concepts هم استودیوش هست و تیم سازنده Nba2k هم روی Wwe2k کار میکنن و این یعنی یک بازی کاملا عالی رو در آینده میبینیم و شما فرض کنید بازی Wwe در سطح Nba بشه که وافعا

عالی میشه در کل خیلی امیدوار هستم به این نسخه جدید و کلی انتظار دارم ازشون

با تشکر از Shoboolian

رو داشته باشیم

خبرای بیشتر در

WWE 2K15 | PS4

10371953_874537032576355_3078340506531312832_n.png

انتظارات ما از بازی

توجه:این مطالب فقط ایده هستند و ربطی به wwe 2k15 ندارند
What We Want In WWE 2k15

:News

توسط Twitter ناشر این بازی یعنی 2Kgames

Screenshot_4.png

و خبر جدید دیگه این هست

Concepts هم استودیوش هست و تیم سازنده Nba2k هم روی Wwe2k کار میکنن

رو داشته باشیم

:Screen Shot

:Trailers
این ویدیو هم نشون میده که wwe 2k تو E3 حضور داشته:
Download

Last edited by a moderator:

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
نمیدونم چرا ولی بنظرم از کشتی‌کچ‌های 2k خوشم نخواهد آمد:| بنظرم بدجور داره گند میزنه تو بازی!
امیدوارم اشتباه کرده باشم:|
راستی! چرا این 2k لعنتی هیچ کدوم از کشتی‌کچ‌ها رو برای کنسولای نینتندو نمیده؟
یادش بخیر THQ تمام کشتی‌کچ‌ها رو برای Wii داد اما این آشغال نه قبلی رو برای Wii یا WiiU داد، نه این یکیو:|

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
خب چند جا خوندم که بودن استینگ در بازی wwe2k15 تایید شده امیدوارم که گذیینه هایی اینچنینی هم باشه که منم به بازی دلم خوش باشه اگر فقط استارهای فعلی باشند حال نمیکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر