WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213

mr10

کاربر سایت
Oct 7, 2012
133
نام
مسعود
سلام ببخشید یک سوال داشتم یعنی دو سوال
1. چجوری میتونم قدرت یک سوپر استار رو زیاد کنم مثلا باتیستا رو از 90 بکنمش 94 ؟
2.چجوری میتونم قدرت فنیشر یک سوپر استار رو ویرایش کنم ؟ مثلا قدرت فینیشر راک در حدی باشه که با دو فنیشرش کار هر حریفی تموم بشه ؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام ببخشید یک سوال داشتم یعنی دو سوال
1. چجوری میتونم قدرت یک سوپر استار رو زیاد کنم مثلا باتیستا رو از 90 بکنمش 94 ؟
2.چجوری میتونم قدرت فنیشر یک سوپر استار رو ویرایش کنم ؟ مثلا قدرت فینیشر راک در حدی باشه که با دو فنیشرش کار هر حریفی تموم بشه ؟

مورد اول بایرگد از طریق لایو ی مبلغی بدی تا قابلیتش باز بشه .
مورد دوم هم روش اونجوری نداره ، فقط بازی قبل انتخاب play ، سه گزینه epic و normal و اولی بزاری روی quick با ی فینیشر یا دو تا تمومه بازی.

mr10

کاربر سایت
Oct 7, 2012
133
نام
مسعود
یک سوال
من این سیو که همه چی رو باز میکنه دانلو.د کردم نصبش هم کردم ولی اون اندر تیکر متور سوار نیستش اون کجاست ؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
images.php
خوب بالاخره اومدم حجت رو بر این تابیک تموم کنم و برم
s%20(278).gif
boroki035.gif

دوستان اینم سیوی که از روز اول در انتظارش بودید و همه چیز در این سیو مثل سیو قبلی که گذاشتم بازه مثل همون dlc اندر طی کش و U واریرور و داور و گزارشگر و امدن زنها به قسمت مردها و...+97 کاراکتر دستسازه دانلود شده از لایو و 30 ارنای دستسازه دیگه و برید حالش رو ببرید و دوتا عکس هم گرفتم از بازی میتونید ببینید کاراکترها رو که شبیه اصلی هستن و خوب ساخته شدن و برای انتخاب همه کاراکترها هم تو منوی اصلی برید به بخش دیوا و همین بالا یکی از دوستان پرسیده بود چه جوری اندر طی کشه موتوری رو انتخاب کنم.

لینک دانلود سیو

Ali.Triple

عاقا فقط تو رو خدا دیگه نیاد بگید چه جوری سیو انتقال بدم و از تابیک wwe 2011 من دارم اموزش سیو میزارم اینجا و یه بار هم کامل با عکس تو یکی از تابیکها توضیح دادم و هم به دستگاه معمولی میخوره و هم جیتگ و غیره و دیگه اصلا نپرسید حسش نیست
ghdgir.png

سیو رو هم فقط Resign کنید و Rehash نکنید و برای سریعتر انجام شدن عملیات هم از تب دوم برنامه CONcept استفاده کنید که همه فایلهای سیو رو با هم انتخاب و Resign کنید.

17134052577574897729.jpg

11810401822027886254.jpg

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خودمونيم خدايش خوب با اين رسلمنيا خودتون سرگرم كردين ولي واقعاً بازي افتضاحححححح :d

اتفاقا از معدود کسایی بودم که اصلا با رستلمانیا حال نکردم و مثل انیتود ارا نچسبید ، چون بازی چرت زیاد داشت

- - -ویرایش - - -

دمت گرم علی ، دادلی دیدم یاد کشتی کج ps2 افتادم . :((

من با جف هاردی نقاشی شده حال نمیکنن نمیشه همین راسترهای ساختگی ویرایش کرد؟؟

آخرین ویرایش:

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
images.php
s%20(278).gif
boroki035.gif

دوستان اینم سیوی که از روز اول در انتظارش بودید و همه چیز در این سیو مثل سیو قبلی که گذاشتم بازه مثل همون dlc اندر طی کش و U واریرور و داور و گزارشگر و امدن زنها به قسمت مردها و...+97 کاراکتر دستسازه دانلود شده از لایو و 30 ارنای دستسازه دیگه و برید حالش رو ببرید و دوتا عکس هم گرفتم از بازی میتونید ببینید کاراکترها رو که شبیه اصلی هستن و خوب ساخته شدن و برای انتخاب همه کاراکترها هم تو منوی اصلی برید به بخش دیوا و همین بالا یکی از دوستان پرسیده بود چه جوری اندر طی کشه موتوری رو انتخاب کنم.

لینک دانلود سیو

Ali.Triple

عاقا فقط تو رو خدا دیگه نیاد بگید چه جوری سیو انتقال بدم و از تابیک wwe 2011 من دارم اموزش سیو میزارم اینجا و یه بار هم کامل با عکس تو یکی از تابیکها توضیح دادم و هم به دستگاه معمولی میخوره و هم جیتگ و غیره و دیگه اصلا نپرسید حسش نیست
ghdgir.png

سیو رو هم فقط Resign کنید و Rehash نکنید و برای سریعتر انجام شدن عملیات هم از تب دوم برنامه CONcept استفاده کنید که همه فایلهای سیو رو با هم انتخاب و Resign کنید.

17134052577574897729.jpg

11810401822027886254.jpg
قیافه های اینا رو نگاه از تو لپ لپ در آوردن اینا رو ؟؟:))

جون من کورت انگل رو نگاه چه وضعیه فقط لباسش شبیه خودشه کجای قیافش حتی یه ذره به انگل میخوره !!! باید بگردی تو psn یا live یعنی سرچ کنی اسم طرف رو هر چی از اون ساختن واست میاره و توشون هم بدون شک یه دونه توووپ پیدا می کنی !!! من خودم یه انگل پیدا کردم از تو استور خداییش فیسش ..استیلش ...حتی لباس رسل 19 هم درست و قشنگ ساخته شده بود و تازه خودت هم میتونی دست کاریش کنی و قیافش رو باز هم یه خوده کج و راست کنی + حرکت هاش - بعدش هم خودم واسه اینترنسش تم سانگ انگل رو ریختم تو هارد کنسول و بعدش هم تو قسمت اینترنس از طریق گزینه custom music تم انگل رو گذاشتم و کلا شد خودش دیگه :d فقط ویدیو نمیشد واسش custom گذاشت که اون هم تو ویدیوهای ارجینال خود بازی یه ویدیو پیدا کردم یه سره پرچم آمریکا بود و مدال که همونو واسش گذاشتم ....tunat ورودی ارجینال خود انگل هم پیش فرض تو tunat های ارجینال گیم هست و راحت میتونی پیداش کنی و روش بزاری و کلا کارکترش تکمیل میشه ;)

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
قیافه های اینا رو نگاه از تو لپ لپ در آوردن اینا رو ؟؟:))

جون من کورت انگل رو نگاه چه وضعیه فقط لباسش شبیه خودشه کجای قیافش حتی یه ذره به انگل میخوره !!! باید بگردی تو psn یا live یعنی سرچ کنی اسم طرف رو هر چی از اون ساختن واست میاره و توشون هم بدون شک یه دونه توووپ پیدا می کنی !!! من خودم یه انگل پیدا کردم از تو استور خداییش فیسش ..استیلش ...حتی لباس رسل 19 هم درست و قشنگ ساخته شده بود و تازه خودت هم میتونی دست کاریش کنی و قیافش رو باز هم یه خوده کج و راست کنی + حرکت هاش - بعدش هم خودم واسه اینترنسش تم سانگ انگل رو ریختم تو هارد کنسول و بعدش هم تو قسمت اینترنس از طریق گزینه custom music تم انگل رو گذاشتم و کلا شد خودش دیگه :d فقط ویدیو نمیشد واسش custom گذاشت که اون هم تو ویدیوهای ارجینال خود بازی یه ویدیو پیدا کردم یه سره پرچم آمریکا بود و مدال که همونو واسش گذاشتم ....tunat ورودی ارجینال خود انگل هم پیش فرض تو tunat های ارجینال گیم هست و راحت میتونی پیداش کنی و روش بزاری و کلا کارکترش تکمیل میشه ;)

خوب مووشکل همینه دسترسی به لایو و psn و این عنگل هم تو رینگ چهرش بهتره تا تو پیش نمایش و همه حرکاتش هم خودشه و همون تصویری که میگی هم موقع ورودش هست و تصویر و موزیک دلخواه گذاشتن اگه دستگاه جیتگ و خصوصا تو ps3 هک شده خیلی بهتر میشه هر چی بخوای بزاری و مثل خودم که تو ورژن 2011 مقام عظمی
images.php
رو با ویدیوش ساختم و اینجا هم اپلود کردم اگه یادتون باشه و با سیو ادیتوری که اینجکتور کاراکتر داشته باشه به راحتی میشه کاراکترها رو بین خودمون به اشتراک بزاریم ولی اینجا کسی معمولا همکاری نمیکنه و میشه چندتا سیو توپ ساخت با همه کاراکترها و تو چندتا پروفایل گذاشت و خودم که تو ورژن قبلی چندتا سیو داشتم که همه رو با هم مخلوط کردم و چندتاش استارهای کشتی کج از قدیمی تا جدید بودن و بقیه شخصیتهای معروف دنیا مثل اسپایدر من و بت من و مورتال کمبت و فوتبالیست و... تو ورژن جدید هم که تعداد کاراکترهای دست ساز به 100 رسیده و با سه تا سیو 300 تا کاراکتر میشه داشت.

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
images.php
s%20(278).gif
boroki035.gif

لینک دانلود سیو

Ali.Triple

ghdgir.png

17134052577574897729.jpg

11810401822027886254.jpg

علی جون یک دنیا ممنون اما حیف که هر کاری کردم نشد جالبه همه استارها و رینگها در wwe14 کپی شدند اما توی خود بازی نشونشون نمیده حیف شد خیلی عالی بود

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
الیاس عکس و بزار ببینیم چیه ، این همه تعریف کردی اگه میتونی فرمولم بزار. :d:d

یا منصور (عج) نبودی یه مدت:d
فرمولش که دیگه خیلی سخته باوووو اون همه گزینه ادیت و شماره رو بخوای یکی یکی دربیاری از فرمول فیثاغورث هم زجرآورتره :bighug: ولی عکس و وقت کنم تو بازی بودم یکی میگیرم میزارم

خوب مووشکل همینه دسترسی به لایو و psn و این عنگل هم تو رینگ چهرش بهتره تا تو پیش نمایش و همه حرکاتش هم خودشه و همون تصویری که میگی هم موقع ورودش هست و تصویر و موزیک دلخواه گذاشتن اگه دستگاه جیتگ و خصوصا تو ps3 هک شده خیلی بهتر میشه هر چی بخوای بزاری و مثل خودم که تو ورژن 2011 مقام عظمی
images.php
رو با ویدیوش ساختم و اینجا هم اپلود کردم اگه یادتون باشه و با سیو ادیتوری که اینجکتور کاراکتر داشته باشه به راحتی میشه کاراکترها رو بین خودمون به اشتراک بزاریم ولی اینجا کسی معمولا همکاری نمیکنه و میشه چندتا سیو توپ ساخت با همه کاراکترها و تو چندتا پروفایل گذاشت و خودم که تو ورژن قبلی چندتا سیو داشتم که همه رو با هم مخلوط کردم و چندتاش استارهای کشتی کج از قدیمی تا جدید بودن و بقیه شخصیتهای معروف دنیا مثل اسپایدر من و بت من و مورتال کمبت و فوتبالیست و... تو ورژن جدید هم که تعداد کاراکترهای دست ساز به 100 رسیده و با سه تا سیو 300 تا کاراکتر میشه داشت.
آره تو رینگ که قیافشون خوبه و یکی مثل عنگل :d زیاد استایل خاصی نداره که بخاد نافرم دربیاد همون کلش نورانی باشه با یه دوبنده کشتی کفایت میکنه تو رینگ :)) اصل اون face شات تو منوی بازیشه که چقد face ش شبیه خودش ساخته شده باشه که اونجام قیافش خوب جلوه بده و یه خوده نزدیک به خودش باشه حداقل آدم یه حسی بهش دست بده :( این یارویی ک من میگم رو face شات منوی بازیش هم خوب کار شده و نزدیک به خودشه
ولی درکل کارت درسته حاج علی سیو هارو میزاری واسه بچه ها..منم خودم اگه xbox داشتم همین سیو این یارو عنگله رو :d میزاشتم واسه بچه ها ولی سیوم ps3 متاسفانه

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر