WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد
wwe-2k14-wallpaper-in-hd.jpg

البته این wallpaper فیکه رسمی نیست

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
شایعه بازگشت gm mode به بازی قوت گرفت.قضیه از این قراره؛در توییتی که در wwe games زده شده بود ، سوالی مطرح بوده مبنی بر این که اگر gm mode به wwe2k14 بازگرده ؟ که این سکال چند ساعت بعد به سرعت از روی صفحه تویتتر بازی پاک میشه،به احتمال فراوان این جزوی از اطلاعات محرمانه بوده ،که بازگشت این مد دوست داشتنی قوت میده میشه منتظر موند و دید که ایا تایید میشه؟! یا تایید شدنش با عواقبی مثل تغییرات editor champion که در 13 تایید شد و اعلام کردن فقط قابلیت ویرایش دارید و ..مثل اون مواردی حذف یا عوض خواهند شد!!

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
چرا هیچ خبری از بازی نمیاد؟:|مسخره کردن ما رو؟
این بخش جنرال منیجر هم اگه واقعیت داشته باشه ، باید کلامون رو بندازیم هوا

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد
خبرهای تایید شده تا حالا

• The Rock will be on the cover of the game.
  • Bruno Sammartino and The Rock will be included as playable characters.
  • The audio and commentary system will be vastly improved.
  • Jim Ross has done voice work for the game.
  • The game will be released on October 29 in North America and November 1 in Europe.
  • There has been talk for a next-gen release, but Wii U is confirmed not to be considered in either case.
  • Currently, the game is scheduled to be released on the PS3 and Xbox 360 gaming systems.

Sources:منبع ها
- 2K Sports - The Next WWE Games Title Will Be Called WWE 2K14 and Will Feature The Rock as Cover Superstar
- http://uk.ign.com/articles/2013/05/1...date-announced
- http://www.amazon.com/gp/product/B00...=infatgamer-20
- http://www.justpushstart.com/2013/05...e-in-wwe-2k14/
- http://www.examiner.com/article/wwe-...tails-revealed

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دقیقاً تو این بخش چه کاری میشه انجام داد؟ :D
gm mode » بسیار از بخش مضخرف universe mode بهتره بهترین مولفه اش رقابتی بودنش با هوش مصنوعی کامرپیوتر هست و این که ترست ار اینه نبازی اخرش،و اخرش فرد برنده توسط وینس کاپ میگیره من شخصا همیشه میباختم به تدی لانگ یادش بخیر.:D..2008 همش بازی میکردم.:D حتما 2008 بگیر تست کن قبل 14

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اطلاعات جدید و داغی لیک شده (تمامی این اطلاعات توسط تستر بازی درج شده, و کاملا واقعی است)

ــ
کیف mitb در اختیار dolph ziggler هست،و برای گرفتنش یا cash کردن میتونید تنظیمات داشته باشید.

ــ
بازی دارای دو مد اصلی میباشد؛live the wwe universe ، Gm mode ، اما هر دوی ان ها قفل هستند
ــ شما میتونید بازی رو با انتخاب استار یا ساختن کشتی گیر اغاز کنید ، و شما در backstage area قرار میگیرید برای دخالت در یکی از بازی های شب، ( قبلا هم بود.)

ـــ Glitch های فراوان ، اما در توسعه اولیه ان هستند.

ــــ
اگر اون مانع های گوشه رینگ رو با omg بشکونید. شما میتونید در میان جمعیت درگیری داشته باشید>اما ان بسیار محدود است.

ــــ همچنین در بازی falls conect anywhere ، تنها میتونید حریف را از کنار های رمب ورودی ، به بایین برتاب کنید و مبارزه رو اونجا ادامه بدید. (جدید):biggrin1:

ــــ در هنگام بازی 3 در مقابل 3 ،اگر 3 تا فینیشر ذخیره کنید،omg عظیم خواهید داشت.یعنی؛به این صورت است که تمامی هم تیمی ها به داخل رینگ میان و فینیشر هاشون انجام میدن، اشاره ای به نوع 3 به 3 نشده یعنی tag team یا معمولی

خبری از تایید بازی 5 به 5 یا mitb 8 نفره نیست و فکر نمیکنم هم باشه:gunner:. . تا اینجا ولی امکان اضافه شدن no holds brrared یا casket یا tag team سه گروه دو نفره فراوانه ،این قسمت خودم گفتم نه تستر :biggrin1:

آخرین ویرایش:

sami01

کاربر سایت
May 23, 2012
26
دوستان من میخوام 360 بگیرم ولی میترسم برای 720 بیاد و گرافیکشو ارتقا بدن و تو خماری باشم چی کار کنم؟ایا این خبر صحت داره که برای ps4 و xbox one نمیاد؟فقط فقط و فقط برای ps3 و xbox360 میاد؟

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
fvs8sixocs04xp4who6p.jpg

اطلاعات جدید و نه چندان خاص که چند ساعت پیش تو فیس بوک منتشر شد:

-امکان انتخاب کشتی گیرهای قدیمی
-صحنه های بصری جالب،شامل عکس ها و ویدیوهای تاریخی،همینطور زوایای دوربین چندگانه و کات سین های پرجزئیات
-صداهای با کیفیت محیطی که به خوبی بتونه عکس العمل واقعی تماشاگرا رو برای کاری که انجام میدین حس کنین.
-باز کردن کشتی گیرها و محتویات مهیج دیگه
-گیم پلی اعتیاد آورنده شامل کنترل مستقیم و خلق حس مبارزه در میان مسابقات
-Career Mode به شما این اجازه رو میده که از یه کشتی گیر ضعیف شروع کنین و اون رو به یک ابر ستاره تبدیل کنین.

ببخشین اگه ترجمم ناقص بود یا خوب نبود.

منبع:

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
کنترل مستقیم و خلق حس مبارزه در میان مسابقات ؟

این دیگه چیه؟
من خیلی به این نسخه امید دارم.ولی اصلا هیچ خبر درست و حسابی ازش نیومده.یه تریلری.چیزی.ای بابا

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد
کنترل مستقیم و خلق حس مبارزه در میان مسابقات ؟

این دیگه چیه؟
من خیلی به این نسخه امید دارم.ولی اصلا هیچ خبر درست و حسابی ازش نیومده.یه تریلری.چیزی.ای بابا
اره بابا

- - -ویرایش - - -

این بازی برا من دیگه داره زهر مار میشه اه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر