WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
تا اخرش هستم دانیال،سر و سامون میدم تایپک رو. اخبار اصلی تابستون میاد من گرفتارم ولی اینجا بروزه. شما فقط حمایت کنید.رفقا. هوس. svr 2007 کردم .انیمیشن ها فک کنم پیشرفت کنن

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد
منبع حضور جیم راس:
جیم راس به عنوان مفسر در بازی تایید شد.این تاییده را خودش توسط بلاگ شخصی اش منتشر کرده است
اگر چه جیم راس چیزی در مورد ماهیت کار نگفته است اما او تایید کرده که در بازی دخالت دارد
لذت انجام برخی از کارهای اخیر در بازی جدید اما من خلاقیت خود را در زیر پیچیدگی ها نگه خواهم داشت با این حال من باید بگویم
---------- نوشته در 06:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:49 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها منبع هارا یک ججوری بذارید که م ی ل ت ر نباشه و همه بهش دسترسی داشته باشن

باتشکر

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
به تازگی دو سایت مطرح خرده فروش amazon,gamefly اقدام به انتشار تاریخ ریلیز بازی کرده اند
ان ها تاریخ 29 october زمان انتشار بازی تعیین کردند،فعلا بازی برای دو نسخه xbox360 و ps3 تایید شده و خبری از کنسول های نسل بعد و pc نیست.
باید منتظر اطلاعات رسمی از 2k موند/:)
درجه رده بندی بازی هم همان teen است.

حضور bruno sammarthin در بازی تایید شد(افرادی که نمیشناسند عکس ازش قرار داده شد.)
bruno-sammartino-wwe-2k14.png
منبع

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
منبع حضور جیم راس:
Jim Ross confirmed to be in WWE 2K14 - Gamepur

جیم راس به عنوان مفسر در بازی تایید شد.این تاییده را خودش توسط بلاگ شخصی اش منتشر کرده است
اگر چه جیم راس چیزی در مورد ماهیت کار نگفته است اما او تایید کرده که در بازی دخالت دارد
لذت انجام برخی از کارهای اخیر در بازی جدید اما من خلاقیت خود را در زیر پیچیدگی ها نگه خواهم داشت با این حال من باید بگویم
---------- نوشته در 06:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:49 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها منبع هارا یک ججوری بذارید که م ی ل ت ر نباشه و همه بهش دسترسی داشته باشن

باتشکر
Gamepur
منبع خوبی نیست و نمیشه زیاد روش حساب کرد

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد
wwe_2k14.jpg

شرکت 2K Games به تازگی تاریخ انتشار اولین عنوان مسابقه ای کشتی کج خود یعنی WWE 2K14 را اعلام کرده است.طبق جزئیات منتشر شده ، عنوان WWE 2K14 در تاریخ 29 اکتبر 2013 (سه شنبه 7 آبان ماه 1392) منتشر خواهد شد.

همچنین شرکت 2K Games پلتفرم های عنوان WWE 2K14 را هم مشخص کرده است که طبق اطلاعات این شرکت ، عنوان WWE 2K14 تنها برای پلتفرم های PS3 و Xbox 360 عرضه خواهد شد.عنوان WWK 2K14 در حال حاضر توسط شرکت Yuke در حال ساخت و توسعه است.

همچنین لازم به ذکر است که شرکت 2K Games در رویداد E3 امسال حضور نخواهد داشت.

منبع:
GP
[h=3]WWE 2K14 Release Date Announced - IGN[/h][h=3]WWE 2K14 - Wikipedia, the free encyclopedia[/h]

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214

شرکت 2K Games به تازگی تاریخ انتشار اولین عنوان مسابقه ای کشتی کج خود یعنی WWE 2K14 را اعلام کرده است.طبق جزئیات منتشر شده ، عنوان WWE 2K14 در تاریخ 29 اکتبر 2013 (سه شنبه 7 آبان ماه 1392) منتشر خواهد شد.

دوستان قراره،هفته بعد اطلاعات رسمی بازی منتشر میشه،منتظر باشید
aff08522e9.gif

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
امروز خبری خوندم که نوشته بود نسخه 14 برای کنسول های نسل بعد نخواهد بود
اما قراره از نسخه 15 نسل بعدی شه:|
این نسلش با این پتانسیل بازی در حد نسل قبل بود فقط خون ها طبیعی شده بود و عرق و نسخه اخرم طناب .

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
chokoslom جدید برای کین تایید شد:|! (اخرین خبر)
اونجوری که من تو خبرات خوندم همون ledesma,و طراح بازی braian تو تیم هستند و احتمالا یک شاهکاری مثل گذشته رو دوباره میبینیم:d
من فکر میکنم اینا تو همون زمان های ورشکستگی thq ,داشتن رو بازی کار میکردن و 2k ادامه همون کارشون داده و فکر نکنم 2k رو انیمیشن ها کار کنه تو این شماره حداقل،من که نا امید شدم،ولی در دو صورت امیدور میشم ،یکی تایید کنن وجود مسابقه بین تماشاگرا، مثل ps1 ، یا 2k انیمیشن ها رو کلا از اول کار کنه.
یا فیزیک جدید برای وسایل ،وگرنه همون مثل قبل با ناشر جدید.:|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر