WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213
ما هرگز نمیتونیم شاهد اون گرافیکی که روی عناوین ufc یا .... هستیم روی wwe شاهد باشیم ....چون اونجا کلا فایتر ها دو نفرا اما اینجا ما مسابقات 6 نفره هم داریم و مسلما نمیشه حداقل روی این نسل این کار رو کرد.....بازم نسل اینده میشه یه امیدهایی داشت

درست می گی ولی اگه بازی رو میدادن به گروه ufc خدایش بهترین بازی رو می ساختن
از اول می گفتن که در بازی وقتی به یه بازیکن زیاد ضربه می زنی صورتش یا بدنش سیاه می شه مثل ufc ولی چنین نبود

ما هرگز نمیتونیم شاهد اون گرافیکی که روی عناوین ufc یا .... هستیم روی wwe شاهد باشیم ....چون اونجا کلا فایتر ها دو نفرا اما اینجا ما مسابقات 6 نفره هم داریم و مسلما نمیشه حداقل روی این نسل این کار رو کرد.....بازم نسل اینده میشه یه امیدهایی داشت
یه جور میگی که انگار ما مسابقه ONE VS ONE تو کشتی کج نداریم

راستش بنظر من برای اینکه بازی زیبا بشه باید هرچی اطلاعات مربوط به بازیهای قدیمی این صری هست رو حذف کنن و خودشون یکی بسازنن نه که برن از بازی wwe 13 استفاده کنن حرکات و همه چیزی رو از نو بسازن
وگرنه فکر کنم باید فعلا منتظر باشیم
حرف ته دلم رو زدی

شما احتمالا بازی رایبک و زیگلر ندیدی چون بعد پیروزی زیگلر خودش میندازه بیرون و مثل جنازه نخوابیده.

شما احتمالا بازی رایبک و زیگلر ندیدی چون بعد پیروزی زیگلر خودش میندازه بیرون و مثل جنازه نخوابیده.

نگرفتي چي گفتم.درست بلافاصله بعد از تموم شدن بازي.بدون لودينگ.مثل جريان شادي در pes 13 بعد از گل زدن.
لودینگی نبود یا من ندیدم همون حین شادی رایبک ؛ زیگلر خودشو میندازه بیرون

تک به تک داریم اما طرف نمی تونه بیاد برای تک به تک از یه موتور گرافیکی استفاده کنه برای 6نفره و 4 یه موتور دیگه!
thq از همون انجین ps2 (البته بهینه شده) داره استفاده میکنه.
این بی عرضه بودن تیم سازنده رو میرسونه.اصلا ربطش نده به ضعیف بودن کنسول های نسل فعلی.چون این کنسول ها واقعا ضعیف نیستن و برای یه بازی مثل کشتی کج خیلی هم قوی هستن.
مثلا pes هم تا سال پیش از همون انجین ps2 استفاده میکرد ولی امسال دیگه از یه انجین با اون قدرت و کیفیت باور نکردی داره استفاده میکنه.
شما همین الان TNA قدیمی رو بنداز تو دستگاهت.گرافیک رینگ و نور پردازی رینگ و کیفیت پوست بازیکن ها دیوانه ات میکنه.
بی عرضه بودن این تیم ژاپنی رو اصلا ربطش ندین به چیزی.
6 نفر که سهله.اینه اگه یه انجین نسل جدید داشتن (مثل impact engine مال فیفا ) الان 30 نفر رو هم در رینگ میتونستن جا بدن.مثل خود بازی فیفا . یا مثل همین pes جدید. تازه فضای سالن و تماشاگرهای کشتی کج کوچکتر و کمتر هم هست.
.....
اشکال نداره.امسال هم بازی رو میخریم.با این فرض که داریم DLC تکمیلی همون wwe13 رو میخریم.از این نظر بهش نگاه کنین کمتر عصبانی میشین.
تا بعد

اين كمپاني به هيچ وجه از ظرفيتي كه كنسول ها در اختيارش ميگذارند استفاده نكرده نميكنه و نميتونه بكنه.اگز gta v بازي معيار اين نسل انتخاب كنيم و با اين گاربجي كه الام ميخان روانه بزار كنن مقايسه كنيم ميبينيم در اون بازي جمعيت عظيمي ار مردم وجود دارند كه چهرشون بر خلاف اين اقايون بي روح نيست و وقتي كنارشون ميايستي از خودشون واكنشهاي متفاوت نشون ميدن يه نرم افزار هست براي شبيه سازي حركات بدن به اسم موشن كپچر كه thq هم گفته ما ازش استفاده ميكنيم اما يه نرم افزار ديگه هم وجود داره كه الان اسمش يادم نيس كه اون حركات چهره رو شبيه سازي ميكنه.يا محيط بازي اين دو رو با هم مقايسه كنين از نظر اندازه.تنها چالشي كه اينا باهاش رو به رو هستن درست كردن يه رينگ و كمي از اطرافشه.

به نظرم زحمتي كه براي شبيه سازي حركات راه رفتن و بدن اسب ها در بازي red dead redemption كشيده شده از زحمتي كه اينا براي طراحي كل اين بازي كشيدند بيشتر ارزش داره. همون ابتدا هم گفتم تا موتور عوض نشه بيخود نبايد اميدوارشد.

همين الان بگم اگه ساعت 11 و نيم اومد اينجا و ديدم باتيستا تو راستر نيست ديگه هيچي نمينويسم.

- - -ویرایش - - -

نه من منظورم به فراستی این بود که مثل جنازه نبود حداقل تو بازی رایبک وگرنه تو واریور و سوویج اره واریور خوابیده بود وسط زمین بعد باخت

اين حركاتي كه اينا بعد از پيروزي طراحي كردن همش به يه شكل انجام ميشه براشون فرقي نداره كه بازي تو 10 دقيقه تموم بشه يا تو 40 دقيقه صحنه هايي كه نشون ميدند مثل همه ضمن اينكه لودينگم داره .

تا قیامت هم بگید رو ژاپنی ها اثر نداره تنها کارشون اینه باید موتور عوض کنن ، اینا اپدیت میکنن .
ولی حالا dlc ما که بازی دوست داریم شش تومن هزینه میکنیم . ولی 2k نقشی تو این شماره حداقل نداره جز ناشر ولی برای نسل بعد باید سیاست هاشو اعمال کنه برای قوی شدن بازی، این بازی اگه رقیبی مثل tna داشت تو بازی اونوقت به خودش زحمت پیشرفت میداد.
شما نباید توقع تغییرات بزرگ داشته باشید چون اخر نسل به صرفه نیست ازمایش و خطا مثل fifa 14 این نسخه رو بخوای حساب کنی هیچ چیر تازه ای نداره بازی جز اسکن کردن تیم ها و فیس ها باید بهشون خرده گرفت ؟ نه ، ولی pes هم با تغیر موتور تونست شرایط روانی مردم جلب کنه این نیازه youkes هست.

اخ اخ اخ ، پارسال چه شور و اشتیاقی به پا بود.من و منصور کلی متن ترجمه کرده بودیم.بچه ها هم کمک میکردن.حتی بعد از عرضه ی بازی هم همه با رضایت مطلب مینوشتن و از تغییرات زیاد بازی لذت میبردن.
....
ولی امسال با دیدن اولین گیم پلی و دروغ بودن تمام وعده های سازنده ها ، حال روز ما رو نگاه کن.به قول اون دوستمون ما برای این بازی بیشتر از GTA ارزش قاعل هستیم ولی حیف ما که اونا واسه ما ارزش قاعل نیستن:|
.........
ادم نگاه میکنه همه ی بازی های ورزشی رو مثل فوتبال و بسکتبال و هاکی و غیره ، همه در حال پیشرفت.اونوقت ما امسال باید یه بازی در حد یک DLC نصفه و نیمه بخریم.
،

به نظرم زحمتي كه براي شبيه سازي حركات راه رفتن و بدن اسب ها در بازي red dead redemption كشيده شده از زحمتي كه اينا براي طراحي كل اين بازي كشيدند بيشتر ارزش داره. همون ابتدا هم گفتم تا موتور عوض نشه بيخود نبايد اميدوارشد.

همين الان بگم اگه ساعت 11 و نيم اومد اينجا و ديدم باتيستا تو راستر نيست ديگه هيچي نمينويسم.

- - -ویرایش - - -

اين حركاتي كه اينا بعد از پيروزي طراحي كردن همش به يه شكل انجام ميشه براشون فرقي نداره كه بازي تو 10 دقيقه تموم بشه يا تو 40 دقيقه صحنه هايي كه نشون ميدند مثل همه ضمن اينكه لودينگم داره .[/QUOTE]

شما متوجه منظور من نمیشی، اون از پیش ظبط شدن که شکی توش نیست ولی تو شماره های اخیر ما اکثرا میدیدم بعد برد طرف مثل جنازه رو زمین و یا نیست بعد لودینگ رفته یا غیب شده ولی چیز جدید اینجا اینه: هنگام شادی رایبک زیگلر میره بیرون از رینگ پس این یک حرکت جدیدی هست حداقل

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or