WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213
این 2K هم چیزایی تایید می کنه ها . . .
آخه دنیل برایان با ریش یا کمربند جدید WWE نباشن تو بازی ؟ نه ما فکر می کردیم نیستن .
بابا چندتا چیز جدید مثل مسابقه جدید یا قابلیت های متنوع تر معرفی کنید

درصد زيادي از بازيكناني كه در بازي گذاشته ميشند اصلا حتي يك بار هم كسي براي بازي انتخابشونم نكنه.اين به همون دليليه كه قبلنم گفتم چون درصد زيادي به مرحله استار بودن نرسيدند.وقتي من به كلوپ هاي بازي سر ميزنم هم همينطوره.بچه ها حتي به قدرت بازيكن هم كاري ندارند.مثلا خودم در سري قبلي زك رايدر و خيلياي ديگه رو حتي يك بار هم برنداشتم.بازم ميگم يه استار خوب بايد قيافه ي كاريزماتيك.هيكل مناسب.تيپمناسب كه شامل لباس بازيكن مچ بند ها بازو بند ها ارم هاي به كار رفته ميشه.خالكوبي مناسب و تم مناسب داشته باشه مثل فرد زير

- - -ویرایش

- - -ویرایش - - -

images

آخرین ویرایش:
صحبت های King Kong Bundy

-
WWE 2K14: King Kong Bundy Confirmed! - YouTube

صحبت های لدسما درباره Warrior VS Macho Man WM7

-
WWE 2K14: Macho Man vs. Ultimate Warrior at WrestleMania 7 Confirmed - YouTube

متاسفانه اپلود نمی تونم بکنم

دوستان برای دانلودش می تونید از سایت file2hd.com استفاده کنید
کنار get file آردس یوتوب فایل رو کپی کنید و در قسمت پایینی movie رو انتخاب کنید و گزینه get رو بزنید
بعد پایین صفحه ویدیو رو با کیفیتهای متفاوت میاره 240p 720p 360p 1080p و ..

اخبار تایید شده دیروز:

- امسال در ورودی راستر ها،صدای اون ها شنیده میشود، مثلا ریبک در ورودی خودش میگه wake up :d
بخش صوتی بسیار بهبود پیدا کرده.
چند تا،تریلر 6 و 10 دقیقه ای اومده، حتما ببینید تا پیشرفت ها معلوم شه، یکیش مربوط به ریبک که 6 دقیقه است، و برایان که 10 دقیقه است، من خودم مال ریبک دارم میبینم ،میام نظرم میگم.

ساعت 11 امشب فقط راستر های مد 30 road wrestlemania مشخص میشه و راستر های جدید به مرور زمان بعدا کامل میشه. +++ منبع: wwegaming.co:)

تریلر 10 دقیقه ای مبارزه ، جان سینا با برایان دیدم، نکته ای که امسال در بازی خیلی جلب توجه میکنه، سیستم ریورس و ضد حمله بلافاصله بعد ریورس هست که خیلی سرعت بخشیده به بازی،فینیشر منجینیقی بسیار جالب بود، زمانی که برایان فینیشر داشت جان سینا که از زمین بلند شد حمله کنه سمت برایان، با دکمه مخصوص رو هوا گرفته اش و فینیشر قفل رو رو سینا اجرا کرد، انیمیشن جدید انچنان من ندیدم ، ولی یکی اون اول بازی که برایان یک فن زمینی خواست رو پای سینا بزنه با چند ثانیه تامل زد که انیمیشن حرکت دستاش جدید و جالب بود، هنگام زدن ضربات کاملا رینگ و چهارطناب تکان میخورد، و فیزیک خوبی داشت ،انیمیشن استامانیا 2007 برگشته،هنگامی که برایان omg ، جدید رو زد، سینا به سبک 2007 ول شد ،ولی نکته بعدش این بود که بعد دو شماره داور بلند شد و به رینگ برگشت ،نکته جدید بعدی صدای راستر هاست هنگامی که برایان taunt اجرا میکرد صداش میومد که میگفت yes ، و تماشاگرا هم تکرار میکردن؛ یک انیمیشن جدید هم بر گرفتن و گردن و راه بردن حریف اضافه شده ، در کل من امیدوارم استامانیا یکخورده طولانی تر باشه و من امیدم به وسایل بازی است ببینم کار خاصی روشون شده من فقط کار با اجسام دوست دارم تو بازی کشتی کج که این چند شماره اصلا راضی نشدم؛ راستی comeback هم سبک جدیدی داشت که باید دکمه زنی بیشتری میکردید،من انچنان تغییر خاصی ندیدم ولی ریورس بازی بسیار عالی کار شده و بازی سخت کرده در اواخر بازی سینا با ریورس فینیشر برایان fu اجرا کرد و برد، و ریورس پین هم جالب بود انیمیشن هاش طبیعی بود و میشد تو دو سه مرحله ریورس کرد هنگام پین مثل پارسال. ولی برخی ا،نیمیشن ها ظریف و جالب بود، مثل فینیشر رایبک بر روی زیگلر که راه میره کاملا بهبود توش مشخصه و دست هاشونم اصلا در داخل بدن نمیره که اینم نکته مثبتی بود، که دست ها بسیار تمیز کار میکردن،ولی بخش فینیشر ها پیشرفت قابل توجه ای داره و انیمیشن رو زمین افتادنشون نسبت به ضربه بسیار خوب و عالی شده از پشت هم که رو زمین میافتن انیمیشن جدیدی داره، ولی نکته بسیار محسوس این بود که وقتی omg میزنه که بسیار هم خوب طراحی شدن دو omg جدید وقتی میافته،هنگامی که بلند میشه انگار نه انگار که ضربه شدیدی خورده و دوباره به دویدن ادامه میدن پس یا بازی حالت تنظیمات ضربه و خستگی نرمال بوده یا بولوف زدن که خستگی راه رفتن و... ابته هنوز وقت دو ماه مونده برای پیشرفت این بخش؛نکته جدید بعدی وقتی بازی میبرید،هنگام شادی بعد از بردن دیگه حریف بازنده مثل جسد اون وسط نمیافته و تو صحنه شادی میندازه خودش بیرون رینگ ،البته همه اینطوری نیست ولی دو سه حالت داره.،این اخری هم بگم برم دی، انیمیشن افتادن به سبک 2007 فقط زمانی که بدن قرمز شه، یعنی با هر فینیشر یا امضا قبل فینیشر،بیهوش نمیشه ،یک نکته دیگه اینه که رایبک خوب ساختن خدایی قدرتمنده، come back ها هم معلومه بازسازی شدن come back اش هم عالیه رایبک

آخرین ویرایش:
من هم ویدیو ها رو دیدم.دلم نمیخواد راجع بهش حرف بزنم چون خیلی ها ی دیگه منتظر این بازی هستن و ممکنه زد حال بخورن.
فقط بگم حق ما بیشتر از این بود.از سازنده ها هم ممنونم.دی ال سیه خوبی بود.ولی عالی نبود:|

من هم ویدیو ها رو دیدم.دلم نمیخواد راجع بهش حرف بزنم چون خیلی ها ی دیگه منتظر این بازی هستن و ممکنه زد حال بخورن.
فقط بگم حق ما بیشتر از این بود.از سازنده ها هم ممنونم.دی ال سیه خوبی بود.ولی عالی نبود:|
سه تاش دیدی دانیال، چه توقعی داشتی خدایی من همین که انیمیشن استامینا قدیمی برگردوندن ذوق کردم
yahoo_4.gif
، ولی اره تغییر چشم گیری نداشت فقط امیدوارم چالش داشته باشه واسه تکنفره بازی کردن،ولی از حق نگذریم، ریورس ها خوب بود،سیستم صوتی صدای رینگ هم بسی عالی بود

آخرین ویرایش:
سه تاش دیدی دانیال، چه توقعی داشتی خدایی من همین که انیمیشن استامینا قدیمی برگردوندن ذوق کردم:d، ولی اره تغییر چشم گیری نداشت فقط امیدوارم چالش داشته باشه واسه تکنفره بازی کردن،ولی از حق نگذریم، ریورس ها خوب بود،سیستم صوتی صدای رینگ هم بسی عالی بود
من اون ویدیو که رحمان گزاشت رو دیدم که خیلی هم طولانی بود و 2 تا مسابقه بود که اخرین رایبک-زیگلر بود.
لطفا لینک سینا - برایان رو بده.
کلا زد حال خوردم دیگه.فکر کنم امسال کمترین تغییر رو با سال قبلش داره.ولی چه میشه کرد.

یکی سینا و برایان،یکی هم ، واریور و سوویج، ،این مرتیکه برایان سیاه پوسته طراح بازی ، چه از خود راضیه حالی میکرد،،میگفت هیwonderfull. اونا رو هم ببین، دنیل برایان و سینا طولانیه، من فقط زمانی راضی میشم که ببینم تو استفاده از وسایل انیمیشن جدیدی هست یا نه،ولی من بخاطر همین انیمیشن قدیمی خستگی بسیار حال کردم، یکی از دلایلی که 13 نمیزنم دیگه همینه، تا میخوام فینیشر پرشی بزنم یا بزارم طرف رو میز بپرم روش بلند میشه ،حرص ادم درمیاد ،اگه گلدبرگ یا انگل هم اضافه شن عالیه،ولی اگه تو وسایل انیمیشن جدیدی نباشه واقعا دیگه انتظار نمیکشم برا بازی ،؟ اون دو تا رو تو یوتوب دیدم اینم ادرسش:، John Cena vs Daniel Bryan Full Match GAMEPLAY including OMG FINISHERS! 1) - YouTube>>>>>>>>

آخرین ویرایش:
یکی سینا و برایان،یکی هم ، واریور و سوویج، ،این مرتیکه برایان سیاه پوسته طراح بازی ، چه از خود راضیه حالی میکرد،،میگفت هیwonderfull. اونا رو هم ببین، دنیل برایان و سینا طولانیه، من فقط زمانی راضی میشم که ببینم تو استفاده از وسایل انیمیشن جدیدی هست یا نه؟ اون دو تا رو تو یوتوب دیدم اینم ادرسش:، WWE 2K14 John Cena vs Daniel Bryan Full Match GAMEPLAY including OMG FINISHERS! 1) - YouTube>>>>>>>>WWE 2K14 Gameplay - YouTube
مرسی منصور جان.نمیدونم چرا اینطوری شدم؟ولی گیم پلی این بازی رو یه توهین میدونم به خودم که این همه صبر کردم و نسبت به این سری وفادار موندم.به خدا اگه این رو به عنوان یه دی ای سی واسه wwe13 میدادن بیرون،خیلی استقبال میکردم و حتما دی ال سی رو دانلود میکردم.چون به هر حال چند تا چیز اضافه شده.
یه چیز میگم شاید ربطی نداشته باشه.ولی چون تو هم طرفدار فایتینگ هستی ، من بهت UFC رو پیشنهاد میکنم.کلا دنیای جالبی هست.ازمایش کن
تا بعد

مرسی منصور جان.نمیدونم چرا اینطوری شدم؟ولی گیم پلی این بازی رو یه توهین میدونم به خودم که این همه صبر کردم و نسبت به این سری وفادار موندم.به خدا اگه این رو به عنوان یه دی ای سی واسه wwe13 میدادن بیرون،خیلی استقبال میکردم و حتما دی ال سی رو دانلود میکردم.چون به هر حال چند تا چیز اضافه شده.
یه چیز میگم شاید ربطی نداشته باشه.ولی چون تو هم طرفدار فایتینگ هستی ، من بهت UFC رو پیشنهاد میکنم.کلا دنیای جالبی هست.ازمایش کن
تا بعد
بازی کردم چالش انگیزه ولی من کشتی کج خیلی دوست دارم چون تنوع داره منظورم بازیشه، قفس و صندلی و.. حیف که دست نا احلان افتاده ، برایان چند شماره است به این تیم اضافه شده از 2007 . ولی من امید دارم به 2k .برای نسل بعد متای این بازی هم دور و بر 13 پیش بینی میکنم .

[h=1]Darren Young added to WWE 2K14 roster after coming out[/h] 2K has announced that professional wrestler Darren Young (real name Fredrick Rosser) will be on the WWE 2K14 roster, his first time being included in the franchise, after he came out as gay this week. Darren Young is now the first active openly gay WWE wrestler.

اصلا 2 اشغال ساخته بابا اححح گرافیکش زیر خاکی هست اینم شد بازی
یوبی میساخت هم گرافیکش بالا بود هم گیم پلی عالی پی سی هم که صد درصد میده

خاک تو سر تیم ژاپنی yuke و موتور گرافیکی مسخرشون بابا من گرافیک نمی خوام من گیمپلی عال یو بسیار جذاب می خوان خاک تو سرشون خاک بازم می گم خاک تو سرشون

- - -ویرایش - - -

خیلی ناراحت شدمم و امیدم رو به طور کلی از wwe و wwe games از داست دادم خاک تو سر همشون خاک
ما باید بریم بچسبیم به gta v که بازیه نه مثل این wwe 2k14 افتضاح
پیشرفت wwe 13 از پیشرفت wwe 2k14 خیلی بهتر و زیاد تر بود
خاک تو طراح سیاه پوست بازی اه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or