WWE 13 | Xbox 360

میانگین نمرات این بازی رو پیشبینی کنید

• 90-100

رای‌ها: 20 11.6%
  • 80-90

رای‌ها: 56 32.4%
  • 70-80

رای‌ها: 51 29.5%
  • 60-70

رای‌ها: 21 12.1%
  • 50-60

رای‌ها: 4 2.3%
  • کمتر از 50

رای‌ها: 21 12.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
راستییتش من از وقتی یادم میاد رو پی اس وان کشتی کج بازی میکردم که تو دوران طفولیتتو سیر میکردی
بعدشم رو لنجد با سانتینو میتونی رندیرو ؟
تو ps1 رو به یاد داری و من هم روی میکرو هم روی سگا این بازی رو تجربه کردم.
الان هم دارم میرم ببینم رندی لجند رو میشه با سانتینو زد با نه.البته شک ندارم که میشه.صبر کن..
........
......
در کمتر از 6 دقیقه.کار سختی نبود.البته زودتر هم تموم میشد.میدونی که کبرا یه کم وقت گیره.

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,408
نام
Ali
راستییتش من از وقتی یادم میاد رو پی اس وان کشتی کج بازی میکردم که تو دوران طفولیتتو سیر میکردی
بعدشم رو لنجد با سانتینو میتونی رندیرو ؟

تو ps1 رو به یاد داری و من هم روی میکرو هم روی سگا این بازی رو تجربه کردم.
الان هم دارم میرم ببینم رندی لجند رو میشه با سانتینو زد با نه.البته شک ندارم که میشه.صبر کن..
........
......
در کمتر از 6 دقیقه.کار سختی نبود.البته زودتر هم تموم میشد.میدونی که کبرا یه کم وقت گیره.

میبینم باز یه ورژن ابکی دیگه اومد و شماها کل کلتون که از دوره شاه این بازی رو میکردید شروع شده:d

اصلا من خودم بنیان گذاره این ورزش بودم چه برسه به بازیش=))

اقا من با یه کاراکتره بدرد نخور رو هر درجه ای که بخوان بصورت 3 به یک میزنم هر 3 تا رو>:):p

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
میبینم باز یه ورژن ابکی دیگه اومد و شماها کل کلتون که از دوره شاه این بازی رو میکردید شروع شده:d

اصلا من خودم بنیان گذاره این ورزش بودم چه برسه به بازیش=))

اقا من با یه کاراکتره بدرد نخور رو هر درجه ای که بخوان بصورت 3 به یک میزنم هر 3 تا رو>:):p

he he
غمرا همچین کاری نمیتونی کنی بلوف نزن

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
he he
غمرا همچین کاری نمیتونی کنی بلوف نزن
اخه چرا فکر میکنی که این کار سخته؟شما شاید تمرین زیاد نداشتی.هوش مصنوعی رقیبان،راحت دستم اومده.جم بخورن حرکاتشون ریورسه.تازه من اگه بخوام میتونم هر 3 تا رو با count out ببرم.
یه رازی راجع به بازی بهتون بگم . وقتی حریف به سمت شما میدود به قصد ضربه زدن،اکثرتون RT رو می زنین تا شاید دفاع کنه.اما این کار اشتباه است.شما باید دکمه A رو بزنید.حالا دیگه بی برو برگرد فن حریف بدل میشه.(فک کنم این یه باگ باشه).من حتی این قضیه رو به پسرداییم(رقیب اصلیم)هم نگفتم.چون اگه بگم دهنم سرویسه.
حالا از همین راه میتونین حریف رو count out کنین.حودتون هم همراش برین بیرون.از شماره 5 به بعد فقط میخواد به سمت رینگ با سرعت برگرده.شما سر راهش وایسین و تا رسید،A رو بزنید.و ادامه بدین و نزدیک به شماره 10،برگردین توی رینگ و تمام.(میدونم خیلی هاتون میدونستین)
من رتدی ارتون رو همینطوری بردم:d
یه عالمه راز دیگه داره که دیگه خود بازیکن باید کشفش کنه.
مثلا قبل از زدن فینیشر،دو باز مشت X و حالا Y.(شبیه کمبو زدن در مرتال کمبت)
یا اینکه وقتی حریف پشتش به شماست،اصلا فینیشر نزنید.(این حرکت شبیه chan grap میشه و حریف فرصت بیشتری واسه دفاع داره)
و .......
خیلی حرف زدم.نه؟1:30 AM :-$

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
اخه چرا فکر میکنی که این کار سخته؟شما شاید تمرین زیاد نداشتی.هوش مصنوعی رقیبان،راحت دستم اومده.جم بخورن حرکاتشون ریورسه.تازه من اگه بخوام میتونم هر 3 تا رو با count out ببرم.
یه رازی راجع به بازی بهتون بگم . وقتی حریف به سمت شما میدود به قصد ضربه زدن،اکثرتون RT رو می زنین تا شاید دفاع کنه.اما این کار اشتباه است.شما باید دکمه A رو بزنید.حالا دیگه بی برو برگرد فن حریف بدل میشه.(فک کنم این یه باگ باشه).من حتی این قضیه رو به پسرداییم(رقیب اصلیم)هم نگفتم.چون اگه بگم دهنم سرویسه.
حالا از همین راه میتونین حریف رو count out کنین.حودتون هم همراش برین بیرون.از شماره 5 به بعد فقط میخواد به سمت رینگ با سرعت برگرده.شما سر راهش وایسین و تا رسید،A رو بزنید.و ادامه بدین و نزدیک به شماره 10،برگردین توی رینگ و تمام.(میدونم خیلی هاتون میدونستین)
من رتدی ارتون رو همینطوری بردم:d
یه عالمه راز دیگه داره که دیگه خود بازیکن باید کشفش کنه.
مثلا قبل از زدن فینیشر،دو باز مشت X و حالا Y.(شبیه کمبو زدن در مرتال کمبت)
یا اینکه وقتی حریف پشتش به شماست،اصلا فینیشر نزنید.(این حرکت شبیه chan grap میشه و حریف فرصت بیشتری واسه دفاع داره)
و .......
خیلی حرف زدم.نه؟1:30 AM :-$
منظوره منم با بازی جوان مردانه بردن بو نه اینطوری:D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
موندم اینا از رو نمیرن :D پارسال Jerry The King Lawler با پررویی هرچه تمام تر میگفت WWE 12 واقع گرایانه ترین بازی توی صنعت گیمه =))

هرچند دوستانی که مثل من WWE رو دنبال میکنند بازی رو میخرند :|:D بدترین خبر ممکن برای من اینه که RTWM رو بخوان دقیقا از روی WM 28 بسازن :| باو اینطوری که دیگه اصلا جذابیتی نداره چون دقیقا میدونیم چه اتفاقی قراره بیوفته

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
والپیپر هایی که دوستمون گذاشت به نظر میاد طراحی خود THQ هست و ورزشکاران واقعی نیستند؛اگر از همین ها تو بازی استفاده بشه عالی ــه.
موندم اینا از رو نمیرن :biggrin1: پارسال Jerry The King Lawler با پررویی هرچه تمام تر میگفت WWE 12 واقع گرایانه ترین بازی توی صنعت گیمه =))

هرچند دوستانی که مثل من WWE رو دنبال میکنند بازی رو میخرند :|:biggrin1: بدترین خبر ممکن برای من اینه که RTWM رو بخوان دقیقا از روی WM 28 بسازن :| باو اینطوری که دیگه اصلا جذابیتی نداره چون دقیقا میدونیم چه اتفاقی قراره بیوفته
استوری لاین خودشون تو سری قبلی هم قابل پیش بینی بود دیگه:D

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
والپیپر هایی که دوستمون گذاشت به نظر میاد طراحی خود THQ هست و ورزشکاران واقعی نیستند؛اگر از همین ها تو بازی استفاده بشه عالی ــه.

استوری لاین خودشون تو سری قبلی هم قابل پیش بینی بود دیگه:D
معلومه که استفاده نمیشه.اگه THQ عرضه همچین کارکتر سازی داشت،الان اسمم بود danial.wwe یا danial.thq .:))
THQ قراره بازم یه چیز تو مایه های برنامه کودک درست کنه.واقعا حیف که هیچ کمپانی دیگه ای نیست که کشتی کج بسازه..مثلا EA SPORT می تونست با impact engine یه کشتی کج بسازه که با لبای ادم بازی کنه.
تنها دلیل اینکه THQ هر سال عنوان ضعیف میده بیرون اینه که کمپانی رقیبی در کار نیست.(که البته این بی عرضگی خود فدراسیون رو میرسونه)
..............
اصلا بخش استوری لاین رو حذف کنن بهتره.استوری لاین یه بار.استوری لاین 2 بار.می خوایم چیکار .تمرکزشون رو بزارن روی هسته گیمپلی.ولی کو گوش شنوا.
یه سر و سامونی به صدا گزاری بدن.از بعضی از کشتی گیرهای زن صدای مرغ در میاد.
یه فکری به حال سیستم دفاع کنن.بعضی از مواقع اصلا نمیشه دفاع کرد.واقعا نمیشه ها.
به باگ ها رسیدگی کنن.اقا وسط مسابقه یه دفعه بازی تموم میشه و برنده مشخص میشه.
تنوع مسابقات کمه.حتی نیومدن یه special referee بزارن.(از این اسون تر؟)
و ادامه دارد......:d

آخرین ویرایش:

a_i_l_r-e-z-a

کاربر سایت
Sep 12, 2011
133
به نقل از وب سایت GameStop شرکت THQ تاریخ انتشار بازی WWE 13 را از 1 نوامبر به 30 اکتبر تغییر داده است این تاریخ همزمان با ارائه بازی های بزرگی از جمله ASSASSINS CREED 3 خواهد بود،البته این کمپانی برای کسانی که نسخه WWE 13 را پیش خرید کنند امکانات ویژه ای همانند "باز بودن برخی از استاران Legend،لباس دوم برخی از استارن و همچنین امکان دانلود استاران ساختگی توسط خود شرکت THQ" را دارا خواهد بود.
خوبیش فقط به پیش خریدشه ولی خوب اگه کسی ندونه باید چیکار کنه رو خدا میدونه

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
http://e3.gamespot.com/video/6381296/wwe-13-jared-vs-sheamus
jared از سایت gamespot یه مصاحبه با شیمس انجام داده که میتونید از لینک بالا ببینید.
اتفاق خاصی که نیفتاد ولی در اخر یه شوخی جالب بینشون اتفاق افتاد.
شیمس هم فقط گفت که ورود به رینگش و حرکاتش و .. اپدیت شده.

آخرین ویرایش:

dadynaderi0

کاربر سایت
Mar 14, 2012
56
نام
داوود
مرسی از دانیال عزیز
اون شکستن رینگ و باهات موافقم چون دقیقا وقتی این اتفاق افتاد داور اونجا وایساده بود اگه دیده باشه اینم همونه ولی خودمونیم من سر صحنه ی واقعیش مرده بودم از خنده داور پرت شد زمین :))
زکی اینجا هم هستی؟ولی thq خیلی نامرده چرا این ولگرد بستنی فروش داره کریس جریکو رو میزنه>:-$

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
زکی اینجا هم هستی؟ولی thq خیلی نامرده چرا این ولگرد بستنی فروش داره کریس جریکو رو میزنه>:-$
اگه مشکلی داری برم[-(از تاپیکم.:d
تو هم که فقط به کشتی گیرها توهین کن.خوب صبر کن بازی بیاد ، تو با جریکو ، بستنی فروش رو بزن.
البته من خودم طرفداره جریکو هستم.کلد بریکرش ادم رو جوون میکنه.(ممنون تاپیک رو اووردی بالا)
.........
امیدوارم امسال کارکترهامون با دریافت فینیشر،چند ثانیه بیشتر روی زمین بمونن.میدونین که منظورم چیه.
یه جورایی وقتی سی ام پانک اومد به اون صورت وسط رینگ کاور بازی رو معرفی کرد،به بازی امیدوار شدم.اقا درسته بازیش چنگی به دل نمی زنه،ولی چی کار کنیم؟از هیچی بهتره

dadynaderi0

کاربر سایت
Mar 14, 2012
56
نام
داوود
اگه مشکلی داری برم[-(از تاپیکم.:d
تو هم که فقط به کشتی گیرها توهین کن.خوب صبر کن بازی بیاد ، تو با جریکو ، بستنی فروش رو بزن.
البته من خودم طرفداره جریکو هستم.کلد بریکرش ادم رو جوون میکنه.(ممنون تاپیک رو اووردی بالا)
.........
امیدوارم امسال کارکترهامون با دریافت فینیشر،چند ثانیه بیشتر روی زمین بمونن.میدونین که منظورم چیه.
یه جورایی وقتی سی ام پانک اومد به اون صورت وسط رینگ کاور بازی رو معرفی کرد،به بازی امیدوار شدم.اقا درسته بازیش چنگی به دل نمی زنه،ولی چی کار کنیم؟از هیچی بهتره
من با شیمسم نبابا بودی حالا؟:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر