WWE 13 | Xbox 360

میانگین نمرات این بازی رو پیشبینی کنید

• 90-100

رای‌ها: 20 11.6%
  • 80-90

رای‌ها: 56 32.4%
  • 70-80

رای‌ها: 51 29.5%
  • 60-70

رای‌ها: 21 12.1%
  • 50-60

رای‌ها: 4 2.3%
  • کمتر از 50

رای‌ها: 21 12.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
مرسی از دانیال عزیز
اون شکستن رینگ و باهات موافقم چون دقیقا وقتی این اتفاق افتاد داور اونجا وایساده بود اگه دیده باشه اینم همونه ولی خودمونیم من سر صحنه ی واقعیش مرده بودم از خنده داور پرت شد زمین :))
اره.دقیقا.من که هر وقت بیگ شو با اون عظمت روی زمین میفته،از خنده روده پر میشم.خیلی با حاله.واسم جای سواله که این موجود به این عظمت،چطور اینقدر انعطاف پذیره؟برعکس قول هندی که شبیه محسمه ابولهله.راستی خدا کنه امسال دیگه بزارنش تو بازی.کابال رو که اصلا معلوم نیس چه بلایی سرش اووردن.
راستی به عکسی که در اول تاپیک گزاشتم دقت کردین؟ظاهرا جان لورن اول کاور بازی رو با عکس خودش مزین کرد و بعدش سی ام پانک اومد حالشو گرفت.=))واقعا کل کل این ها خنده داره:))

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
الان چند سال هستش که شاهد تغییر خاصی تو این سری نیستیم.دیگه تو این نسل نباید منتظر تغییر زیادی تو این سری از بازی باشیم.تا ببینیم نسل بعد چیکار میکنن.:d

cult1

کاربر سایت
Dec 23, 2011
116
اره.دقیقا.من که هر وقت بیگ شو با اون عظمت روی زمین میفته،از خنده روده پر میشم.خیلی با حاله.واسم جای سواله که این موجود به این عظمت،چطور اینقدر انعطاف پذیره؟برعکس قول هندی که شبیه محسمه ابولهله.راستی خدا کنه امسال دیگه بزارنش تو بازی.کابال رو که اصلا معلوم نیس چه بلایی سرش اووردن.
راستی به عکسی که در اول تاپیک گزاشتم دقت کردین؟ظاهرا جان لورن اول کاور بازی رو با عکس خودش مزین کرد و بعدش سی ام پانک اومد حالشو گرفت.=))واقعا کل کل این ها خنده داره:))

کاوال یه 2 سالی است که اخراج شده از کشتی کج

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
آره
چند روز پیش نامردی کرد سر جان سینا ولی
کلا نامردی زیاد میشه هیچ قانون خاصی هم نداره یهو دیدی 10 نفر ریختن سر 1 نفر!
:))
یکی از بچه ها میگفت چرا مثل نسخه ی 2007 نیست که مثلا ری نتونه بیگ شو رو بلند کنه به نظرم این و برداشتن واسه بالانس بازی
راستی این نسخه wwe12 طرف رو 10 تام فینیشر میزدی باز پا میشد خیلی رو اعصاب بود کافی بود Fatal four way وایسی یا Triple اصلا نمیشد بازی کنی
رو فینیشرا باید بیشتر کار شه
بهترین نسخه ی کشتی کج به نظرم یکی Shut your mouth بود یکی هم Here comes the pain ! چه عشقی کردیم با اینا
گرافیک خفن گیم پلی عالی!

---------- نوشته در 05:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:34 PM ارسال شده بود ----------

الان چند سال هستش که شاهد تغییر خاصی تو این سری نیستیم.دیگه تو این نسل نباید منتظر تغییر زیادی تو این سری از بازی باشیم.تا ببینیم نسل بعد چیکار میکنن.:d
بدم نیست حالا واسه ماهایی که میشناسیم و دنبال میکردیم و اینا لذت بخشه واسه کسی که اصلا wwe رو نشناسه آره حال نمیده

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
همین که کریس جریکو برگشته واسه من جای خوشحالی هست.چون کارکترمه.;;)
کارکتر های من واسه wwe 12 این ها بودن:R truth,john cena,john morison,shamus,ray mysterio(با این ها شاخ خیلی ها رو شکوندم:flexion:

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
همین که کریس جریکو برگشته واسه من جای خوشحالی هست.چون کارکترمه
;;)
کارکتر های من واسه wwe 12 این ها بودن:R truth,john cena,john morison,shamus,ray mysterio(با این ها شاخ خیلی ها رو شکوندم:flexion:
اول از همه اینکه جریکو به نظرم کمدین ترین کارکتری هستش که تو تاریخ کشتی کج بوده
نشد یه مسابقه انجام بده یه حرکت نزنه که ما از خنده نترکیم
میدونی اصلا نتونستم نخندم
کاراکترات واقعا شاخ شکنن
:)):))

a_i_l_r-e-z-a

کاربر سایت
Sep 12, 2011
133

در این بخش هم لیست یه سری استار به صورت شایعه پخش شده

Stone Cold
The Rock
Mankind
Undertaker
Bret Hart
British Bulldog
Jim Neidhart
HBK
HHH
Roadogg
Billy Gunn
Bradshaw
Faarooq
Shamrock
Blackman
Mark Henry
Big Show
Chris Jericho
Goldust
Godfather
Kane
Paul Bearer
Edge
Christian
Dean Malenko
Rikishi
Val Venis
Trish Stratus
Lita
لیست استاران بازی WWE'13

همچنین از تصاویر منشر شده معلوم میشه که لباس های قدیمی و جدید استاران مثل لباس آندرتیکر هم در بازی موجود هست.

Road To Wrestelmania :

همچنین قبل از رسلمنیا 28 هم خبری رو درباره حضور طراحان THQ در WM XXVIII منتشر کردیم که اونا ذکر کرده بودند بخش راهی به رسلمنیا در WWE'13 دقیقا خود WM 28 رو روایت خواهد کرد.

Motion Capture :

همون طور که میدونید تکنولوژی موشن کپچر که برای اولین بار در فیلم Avatar استفاده شد و بعد از اون در سری بازی های مختلف این بار در WWE'13 خواهد بود و این یعنی حرکت نرم تر استارن و شباهت 99 درصد اجرای حرکات ضبط شده به واقعیت،منابع هم حاکی از اون هست که در این نسخه عمل موشن کپچر توسط دیوید هارت اسمیت انجام میشه

جمع بندی نهایی :

پیش بینی میشه با این سیستم بکار رفته جدید و امکانات فوق العاده این نسخه از بازی فروش بالاتری رو نسبت به نسخه سال قبل داشته باشه.

این نسخه از WWE برای کنسول های "XBOX360,PS3,Wii,Nintendo DS,PSP" در تاریخ 1 نوامبر سال 2012 منتشر خواهد شد،و هنوز هم نسخه PC جایی در این سری باز ها ندارد.
برای دانلود کلیه تصاویر اینجا را کلیک کنید http://www.20-up.ir/images/uzm9syuadkdop3zl6ge2.rar
برای دانلود اولین تریلر بازی اینجا را کلیک کنید. WWE 13 Leaked Trailer

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,075
نام
M o h A M a d
بهترین بازی کشتی کج عمرمو روی کنسول قدیمیه سگا بازی کردم...

الان که فکرشو میکنم هیجان و کیفیتی که اون زمان روی سگا بود اصلا روی کنسولها احساس نمیشه....

فیزیک و ریشه اصلیه بازیکنان و محیط بازی از زمانی که PS2 بازی میکردم همین بوده تا الان که نسخه 2013 میخواد بیاد...

حداقل نکردن یکم سیستم بازی رو روانتر و سرعتی تر بکنن تا بازی از اون حالت کندی بیرون بیاد...

کلا به نظر بنده اومدن کشتی کج برای کنسولها یک افتضاح کامل بود....

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
بهترین بازی کشتی کج عمرمو روی کنسول قدیمیه سگا بازی کردم...

الان که فکرشو میکنم هیجان و کیفیتی که اون زمان روی سگا بود اصلا روی کنسولها احساس نمیشه....

فیزیک و ریشه اصلیه بازیکنان و محیط بازی از زمانی که PS2 بازی میکردم همین بوده تا الان که نسخه 2013 میخواد بیاد...

حداقل نکردن یکم سیستم بازی رو روانتر و سرعتی تر بکنن تا بازی از اون حالت کندی بیرون بیاد...

کلا به نظر بنده اومدن کشتی کج برای کنسولها یک افتضاح کامل بود....
من بهترین بازیم روی PS1 بود!
کشتی کجش فوقالعاده بود.
یادش به خیر:(
این تریلر هم که منتشر کردن هیچی نداره!!!

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
اول از همه اینکه جریکو به نظرم کمدین ترین کارکتری هستش که تو تاریخ کشتی کج بوده
نشد یه مسابقه انجام بده یه حرکت نزنه که ما از خنده نترکیم
میدونی اصلا نتونستم نخندم
کاراکترات واقعا شاخ شکنن
:)):))

به:dسلام علیک.چه عجب.خوب ،کارکتر های من رو مسخره میکنی؟کریس جریکو دلقکه؟همین ادم گاهی وقت ها فن هایی رو بدل(ضد فن) میکنه،که ادم شاح در میاره.
اصلا تخصص داره در بدل کردن.
راجع به کارکترهام هم بگم که : 6 یا 7 ماه پیش پسرداییم واسم ادعا کرده بود(من بهش گفتم می تونم با سانتینو مورلا،رندی ارتنشو شکست بدم).به خدا این کار و کردم.حالا چه برسه الان بخوام با R TRUTHبازی کنم.مرد مومن،اون زمان که ما PS2 اجاره می کردیم واسه SVR 2006 ،شما کجا بودی؟
من بهترین بازیم روی PS1 بود!
کشتی کجش فوقالعاده بود.
یادش به خیر:(
این تریلر هم که منتشر کردن هیچی نداره!!!
خوب هنوز خیلی وقت مونده تا عرضه بازی.توی این فرصت شاید چند تا گیم پلی نشون بدن،نظرمون عوض شه.تغییراتشون امیدوارم مثبت باشه.

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
باتیستا هم هستش!!:-/
هنوز لیست کشتی گیرها نیومده.ولی بعید میدونم باتیستا باشه.پارسال که نبود.
ولی فکر کنم این کشتی گیرهایی که الان نام میبرم ،امسال اضافه شن: Brodus Clay_john laurinaitis_َCurt Hawkins_Tyler Reks_Antonio Cesaro_Darren Young_Hunico_uso brothers_Jinder Mahal_Titus O'Neil_Trent Barreta_Ryback_tensie_و ... .
خوبه.THQ حسابی به زحمت می افته.:d

آخرین ویرایش:

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
به:dسلام علیک.چه عجب.خوب ،کارکتر های من رو مسخره میکنی؟کریس جریکو دلقکه؟همین ادم گاهی وقت ها فن هایی رو بدل(ضد فن) میکنه،که ادم شاح در میاره.
اصلا تخصص داره در بدل کردن.
راجع به کارکترهام هم بگم که : 6 یا 7 ماه پیش پسرداییم واسم ادعا کرده بود(من بهش گفتم می تونم با سانتینو مورلا،رندی ارتنشو شکست بدم).به خدا این کار و کردم.حالا چه برسه الان بخوام با R TRUTHبازی کنم.مرد مومن،اون زمان که ما PS2 اجاره می کردیم واسه SVR 2006 ،شما کجا بودی؟
راستییتش من از وقتی یادم میاد رو پی اس وان کشتی کج بازی میکردم که تو دوران طفولیتتو سیر میکردی
بعدشم رو لنجد با سانتینو میتونی رندیرو ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر