WWE`12 | Xbox 360

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
احسنت:d
همین کدی رز و دلف به نظر من مبارزشون از این سینا پخمه قشنگتره
اصلا خیلی کند ذهنه این سینا اوسکول
تو المینش چنبرم با دوست مختل زگ رایدر قاطی کرد بساطی راه انداخت هندی اینا:d

سینا پتانسیل بالایی داره اتفاقا:flexion:البته خوبم بلده نقش بازی کنه.
ضمنا یه کشتیگیر باید خصلت مردونگی داشته باشه،که سینا جان داره.صدای کلفت،نگاه با ابهت،هیکل مردونه نه جوونونه.:weightlift:
دولف زیگلر شبیه ...هم کالا گراهاست:hide:

اینو که خودم میدونم.منظورم بعد از اون شب بود
هیچی.چی میخواستی بشه:)
بعد از اینکه از روی اون تشک ها بلند شد ،لابد میره خونه شام میخوره بعد زنگ میزنه به سینا میگه کارت خوب بود ،همه جام سالمه
:d

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
سینا پتانسیل بالایی داره اتفاقا:flexion:البته خوبم بلده نقش بازی کنه.
ضمنا یه کشتیگیر باید خصلت مردونگی داشته باشه،که سینا جان داره.صدای کلفت،نگاه با ابهت،هیکل مردونه نه جوونونه.:weightlift:
دولف زیگلر شبیه ...هم کالا گراهاست:hide:

هیچی.چی میخواستی بشه:)
بعد از اینکه از روی اون تشک ها بلند شد ،لابد میره خونه شام میخوره بعد زنگ میزنه به سینا میگه کارت خوب بود ،همه جام سالمه
:d

اره ندیدی که چه گندی بالا اورد
اقا مثبت هیجده بچه ها نیگاه نکنن:d
دوست دختر زگ رایدرو از دست کین نجات داد بعد دوست دختر زک رایدر که فک کنم تورس بود پرید بغل جون سینا ل8ب تو ل8ب بعد کین هم فیلم گرفت تو استادیوم پخش کرد زگ رایدرم کفری شد اومد تو رینگ ابرو سینارو برد همه واسه سینا هووووووووو کشیدن تو مسابقه با کینم همش هوششششش میکردن:D

آخرین ویرایش:

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
دوست دختر زگ رایدرو از دست کین نجات داد بعد دوست دختر زک رایدر که فک کنم ناتالیا بود یا اسمش یادم نیست پرید بغل جون سینا ل8ب تو ل8ب بعد کین هم فیلم گرفت تو استادیوم پخش کرد زگ رایدرم کفری شد اومد تو رینگ ابرو سینارو برد همه واسه سینا هووووووووو کشیدن تو مسابقه با کینم همش هوششششش میکردن:D
پس بالاخره این اتفاق افتاد.کمپانی wwe گفت چی کار کنیم چیکار نکنیم که به طرفتار ها خدمت کنیم.یکی گفت چطوره بیایم سینا رو هیل کنیم.
بله بچه های عزیز.به ابن ترتیب جان سینای پر طرفتار بعد از مدتی چهره منفور شد تا بعدا برایش چه تصمیمی بگبرند.
اسم اون دختره هم ایو تورزه فک کنم:d

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
پس بالاخره این اتفاق افتاد.کمپانی wwe گفت چی کار کنیم چیکار نکنیم که به طرفتار ها خدمت کنیم.یکی گفت چطوره بیایم سینا رو هیل کنیم.
بله بچه های عزیز.به ابن ترتیب جان سینای پر طرفتار بعد از مدتی چهره منفور شد تا بعدا برایش چه تصمیمی بگبرند.
اسم اون دختره هم ایو تورزه فک کنم:d

همون بابا سینا حالی برد:D
البته بیشتر فک کنم واسه مسابقش ک روبرو راک این کارو کردن

acbrotherhood

کاربر سایت
Oct 28, 2010
31
سلام.
من توی این بازی 3 نفر مونده ازادش کنم.
اولین خونه سمت راست-بالا و اولین خونه سمت چپ و خونه پایینیش هنوز باز نشده.
چطوری باید بازشون کنم.؟

A R S A L A N

کاربر سایت
Nov 14, 2011
534
دوست دختر زگ رایدرو از دست کین نجات داد بعد دوست دختر زک رایدر که فک کنم ناتالیا بود یا اسمش یادم نیست پرید بغل جون سینا ل8ب تو ل8ب بعد کین هم فیلم گرفت تو استادیوم پخش کرد زگ رایدرم کفری شد اومد تو رینگ ابرو سینارو برد همه واسه سینا هووووووووو کشیدن تو مسابقه با کینم همش هوششششش میکردن:D
اسم دوست دختر زک رایدر Eve Torres هست!

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
من فقط خواستم اضافه کنم که میدونم هر دوره باید استارها عوض بشن میدونم حتی کسانی مثل تریپل اچ هم باید کنار برن اما قانونها را که برداشتند دیگه طوری هست که بچه 2 ساله من هم میبینه اثری روش نداره این برای ما قدیمی ها قابل قبول نیست برای همین من یک استوری لاین جذاب هم نیمبینم که تو را تا هفته دیگه نگه داره که ببینیه چی میشه .
امسال برنده رستل مانیا متاسفانه این سینا است چون مسلما برای محبوبیت بیشتر اون را برنده میکنند چون راک بعد از این بازی دیگه مسابقه نمیده و این سینا است که بیخ ریشمونه
به نظر من امسال تیکر هم باید 20 -0 که رسید کنار بره من اینها را میدونم اما بازهم حتی یک استار سبک وزن مثل قدیم نمیبینم بابا چرا شما متوجه نمیشید الان کاملا اینترتیمنت هست و دیگه زیادی دارن مسخره بازی در میارن wwe تا سال 2006 خیلی خوب بود کم کم و با رفتن لجندها کم رنگ شد الان دیگه زمانی است که ما قدیمی ها اینها را نمیپسندیم و باید مثلا بچه 2 ساله من ازش لذت ببره برای همین من برمیگردم 15 سال پیش را میبینم و فکر میکنم اگر رستل مانیا اتفاقی رخ نده و همینطوری ادامه پیدا کنه من دیگه مسابقات را دنبال نمیکنم .

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
حیف که گُلد ندارم وگرنه بهتون میگفتم کشتی کج یعنی چی!!:d
عزیز دل من گلدم داشته باشی کشتی کج انلاین نمیشه زد فدات شم هرچند توهم زدی:D
یعنی تو که اینقدر ادعات میشه اسم gf زک رایدر رو نمیدونی؟:d
نه جون داداش تو اسم اواتارم موندم

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
چون پینگا داغونه
بر فرض مثال وقتی بکسو بزنی دقیقا باید یه ثانیه یا دوثانیه بشماری تا جواب دبه که بخاطر سرورا اشغالشون بود
البته رو 2010 تست کردم
2011 هم که مثل فیفا یه هفته بیشتر اعتبار نداشتی و باید بعدش پول بدی
2012 تست نزدم
ولی الله وکیلی یه فازی میده این انلاین کشتی کج وصف نشدنی مخصوصا با رفیقت تگ تیم بدی

توهمم زدیرو واسه این گفتم که با سانتینو مارلو میبرمت:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر