WWE`12 | Xbox 360

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
منظورم واسه کشتی گیر ها بود نــــه واسه نگاه کردن

منم نظورم همون بود که رفتار کشتی گیرا و نحوه نمیششون طوریه که بیشتر این سن جلبش میشن
من شده از دانلود المینیشن چمپر و رویال 2012 خداییش ناامید شدم دیگه دلم به یه رسلمانیا خوشه ببینم میخوان چه گلی بزنن به سرما:D

A R S A L A N

کاربر سایت
Nov 14, 2011
534
قرار بود اینطوری باشه که شما میگی.ولی بعدش نمیدونم چی شد که THQ اعلام کرد The Rock فقط تو بعضی از نسخه های بازی هستش.
آخه با عقل جور در میاد که تو بعضی از نسخه هاش باشه؟!
یه سری به اینجا بزنی بد نیست.dlc این بازی چند وقت پیش روی دیسک عرضه شده.

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
آخه با عقل جور در میاد که تو بعضی از نسخه هاش باشه؟!
یه سری به اینجا بزنی بد نیست.dlc این بازی چند وقت پیش روی دیسک عرضه شده.
عزیز دل من چرا گیر میدی
تو نسخه ها پیش خرید شده هستش

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
رقیب ندارم تو کشتی کج دیگه...کسی جرعت نداره با من کل بندازه:d

اره هرجور حساب میکنم میبینم اصلا تو نصفی از عمره منو که با کشتی کج گذشته دوران طفولیتتو طی میکردی:D :D
ولی کن امکانت نیست وگرنه خیلی دلم میخواد بچه ها سایت بشینیم باهم کشتی کج بزنیم ولی با این اینترنت ذغالی نمیشه که

A R S A L A N

کاربر سایت
Nov 14, 2011
534
اره هرجور حساب میکنم میبینم اصلا تو نصفی از عمره منو که با کشتی کج گذشته دوران طفولیتتو طی میکردی:D :D
ولی کن امکانت نیست وگرنه خیلی دلم میخواد بچه ها سایت بشینیم باهم کشتی کج بزنیم ولی با این اینترنت ذغالی نمیشه که
من منظورم بحث و گفت و گو بود نه آنلاین بازی کردن!

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
نه خداییش من کسیرو نگرفتم اوناییم که گرفتم ضربه فنی کردم:D
تو دیگه دهن ما رو سرویس کردی=))
....................
در مورد این بحثی هم که پیش اومده نظر من اینه:
الان کشتی گیرهای wwe سوسول شدن.مثال میزنم..کدی رودز،دولف زیگلر.می ترسن صورت قشنگشون خراب شه.به جای اینکه برن بدنشون رو حجم بیارن (مثل استون کلد ...اقا امیر مخلصیم)عوضش میرن بدنشون رو سوکسی در میارن.مثل مانکن ها.
این وسط فقط کمپانی مقصره.یه نیگاه به divas بندازین....مثل پر قو میمونن.این قضیه واسه مرد ها هم صدق میکنه.
این یه حقیقته و همه ی ما هم میدونیم که کشتیگیر های الان همه اموزش دیدن که کم خطر مبارزه کنن.(دستشون نره توی چشم طرف،دماق هم رو نشکونن،به گیجگاه ضربه نزنن.یا مثلا هنگام زدن مشت پاهاشون رو هم بکوبن زمین تا مثلا انگار صدای مشته.یا با صندلی طوری ضربه برنن که جای سره حریف به کف زمین بخوره و ..... .
این شرایط هم عوض بشو نیست.اگه میخواین باید با همین سر کنین.خلاص

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
تو دیگه دهن ما رو سرویس کردی=))
....................
در مورد این بحثی هم که پیش اومده نظر من اینه:
الان کشتی گیرهای wwe سوسول شدن.مثال میزنم..کدی رودز،دولف زیگلر.می ترسن صورت قشنگشون خراب شه.به جای اینکه برن بدنشون رو حجم بیارن (مثل استون کلد ...اقا امیر مخلصیم)عوضش میرن بدنشون رو سوکسی در میارن.مثل مانکن ها.
این وسط فقط کمپانی مقصره.یه نیگاه به divas بندازین....مثل پر قو میمونن.این قضیه واسه مرد ها هم صدق میکنه.
این یه حقیقته و همه ی ما هم میدونیم که کشتیگیر های الان همه اموزش دیدن که کم خطر مبارزه کنن.(دستشون نره توی چشم طرف،دماق هم رو نشکونن،به گیجگاه ضربه نزنن.یا مثلا هنگام زدن مشت پاهاشون رو هم بکوبن زمین تا مثلا انگار صدای مشته.یا با صندلی طوری ضربه برنن که جای سره حریف به کف زمین بخوره و ..... .
این شرایط هم عوض بشو نیست.اگه میخواین باید با همین سر کنین.خلاص

احسنت:d
همین کدی رز و دلف به نظر من مبارزشون از این سینا پخمه قشنگتره
اصلا خیلی کند ذهنه این سینا اوسکول
تو المینش چنبرم با دوست مختل زگ رایدر قاطی کرد بساطی راه انداخت هندی اینا:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر