WWE`12 | Xbox 360

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
براک همون هیکلی سفید پوستست
نکنه منظورت کاراترا دانلودی یا همون دی ال سی هستش که خاموشن
یادم نیست دقیقا کجارو میگی

نه من دی ال سی رو ندارم نسخه دانلودی! نمیودنم من همون dvd آمادش گرفتم ولی راک یا باتیستا و ... رو نداره دی ال سی نیست ( این دی ال سی نمیشه دانلود کنم روی هارد بدون دی وی دی اجرا کنم ) :d ؟ همه میگن جی تگ که بلد نیستم

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
نه من دی ال سی رو ندارم نسخه دانلودی! نمیودنم من همون dvd آمادش گرفتم ولی راک یا باتیستا و ... رو نداره دی ال سی نیست ( این دی ال سی نمیشه دانلود کنم روی هارد بدون دی وی دی اجرا کنم ) :d ؟ همه میگن جی تگ که بلد نیستم

سه جیگر نمییشه باید جی تگ باشی البته میشا یه روشی گفت رفیقمون ولی کسی امتحان نکرد
بابا یه خانه خالی داره مخصوص دی ال سی ها هستش و غیر فعاله دی ال سی دانلود کنی فعال میشه

afshin.nekooi

کاربر سایت
Jan 7, 2012
19
در مورد dlc صحبت کنید
تا حالا ده تا dlc واسش اومده
اینایی که jtag کردن می تونن نصب کنن ولی برای اینایی که نکردن مشکل داره
چون پولی نمی شه مستقیم دانلود کرد اگه کسی برای lt 2 داره بگزاره

A R S A L A N

کاربر سایت
Nov 14, 2011
534
در مورد dlc صحبت کنید
تا حالا ده تا dlc واسش اومده
اینایی که jtag کردن می تونن نصب کنن ولی برای اینایی که نکردن مشکل داره
چون پولی نمی شه مستقیم دانلود کرد اگه کسی برای lt 2 داره بگزاره
dlc این بازی شامل چند دیوا و سوپراستار هایی مثل:
شاون مایکلز
باتیستا
میک فولی
ادج&کریسچن
جری لالر(گزارشگر)
مایکل کول(گزارشگر)
و
...
دراک

---------- نوشته در 10:05 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:04 AM ارسال شده بود ----------

کمربند Million Dollar چجوری آزاد میشه؟
من تو راهنماش دیدم که باید با تد دیبیاسی در یونیورس یک کمربند رو ببری.من کمربند رو بردم ولی هیچ اتفاقی نیوفتاد!

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
dlc
کمربند Million Dollar چجوری آزاد میشه؟
من تو راهنماش دیدم که باید با تد دیبیاسی در یونیورس یک کمربند رو ببری.من کمربند رو بردم ولی هیچ اتفاقی نیوفتاد!
عزیز بهترین کار این هست ببینی کی قهرمان کمربند هست و تو بازی هاش دخالت کنی!(میری روی بازی اون دو نفر و Y رو میزنی و Ted Dibbiasi رو انتخاب میکنی و میری کسی که قهرمان کمربند هست رو میزنی!)
چند بار این کار رو بکن تا تو PPV باهاش بازی کنی و تو Ted رو بردار و بازی رو ببر.

A R S A L A N

کاربر سایت
Nov 14, 2011
534
عزیز بهترین کار این هست ببینی کی قهرمان کمربند هست و تو بازی هاش دخالت کنی!(میری روی بازی اون دو نفر و Y رو میزنی و Ted Dibbiasi رو انتخاب میکنی و میری کسی که قهرمان کمربند هست رو میزنی!)
چند بار این کار رو بکن تا تو PPV باهاش بازی کنی و تو Ted رو بردار و بازی رو ببر.
ممنون ولی دیگه خیلی دیر شده چون من lt.3 رو ریختم:(

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
خدا لعنتشون کنه امثال من از همه بازیها محروم شدم هر وقت دستگاه را روشن میکنم میشنم ادم ساختن دست خودم هم نیست تا 50 تاشونو نسازم ول کن نیستم خدایش وقت کردم عکساشونو میزارم بگید خوب هست یا نه
الان اینا را ساختم
sting - lex luger - hollywood hulk hogan - ric steiner - ddp - jericho - macho man- psychosis - ultimo dragon - rody piper - goldberg - bret hart - scott hall
میدونم به نظر میاد دیونه باشم اما وقتی یکی را میسازم خیلی حال میکنم چی کار کنم این thq که به فکر ما نیست یک بازی بده بیرون همه کسانی که واقعا میدونستن کشتی کج یعنی چی را بسازه یعنی wcw مجبوریم خودمون جورشو بکشیم من هر شب دارم از یوتیوپ مسابقات را دنلود میکنم واقعا قابل مقایسه با این مسخره بازیهای wwe نیست حالم ازش بهم میخوره خیلی لوس بازی شده توی رستل مانیا امسال 2 تا مسابقه خوب هست تریپل اچ و اندتیکر راک و سینا همین

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
خدا لعنتشون کنه امثال من از همه بازیها محروم شدم هر وقت دستگاه را روشن میکنم میشنم ادم ساختن دست خودم هم نیست تا 50 تاشونو نسازم ول کن نیستم خدایش وقت کردم عکساشونو میزارم بگید خوب هست یا نه
الان اینا را ساختم
sting - lex luger - hollywood hulk hogan - ric steiner - ddp - jericho - macho man- psychosis - ultimo dragon - rody piper - goldberg - bret hart - scott hall
میدونم به نظر میاد دیونه باشم اما وقتی یکی را میسازم خیلی حال میکنم چی کار کنم این thq که به فکر ما نیست یک بازی بده بیرون همه کسانی که واقعا میدونستن کشتی کج یعنی چی را بسازه یعنی wcw مجبوریم خودمون جورشو بکشیم من هر شب دارم از یوتیوپ مسابقات را دنلود میکنم واقعا قابل مقایسه با این مسخره بازیهای wwe نیست حالم ازش بهم میخوره خیلی لوس بازی شده توی رستل مانیا امسال 2 تا مسابقه خوب هست تریپل اچ و اندتیکر راک و سینا همین

واقعا که داشی حق داری منم روی اوردم به دانلود مسابقات 2000 اونورا
raw is war :d
پی پر وی هاشونم به گند کشیدن با این جان سینا مثل دلقکایه
امسال رسلمنیا اون دوتا مسابقه ای گفتی قشنگه بعلاوه سی ام پانکم مسابقه هاش قشنگن

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
واقعا که داشی حق داری منم روی اوردم به دانلود مسابقات 2000 اونورا
raw is war :d
پی پر وی هاشونم به گند کشیدن با این جان سینا مثل دلقکایه
امسال رسلمنیا اون دوتا مسابقه ای گفتی قشنگه بعلاوه سی ام پانکم مسابقه هاش قشنگن

ببین خدایش کاری نداریم امسال رویال رامبل چی بود ؟ یک مشت بچه مچه یا یک چند تا که اصلا به درد نمیخوردند حالا مثلا میخواهن دور بیافته دسته جوانها باشه قبول اما دانییل برایان باید توی مین اونت رستل ماینیا باشه ؟ باید سانتینو با مسخره بازیاش توی الیمینشن چیمبر باشه ؟ باید ناتالیا که باباش یک عمر کشتی میگرفت بیاد اون حرکات زشت را برای خنده انجام بده /؟
نه اون موقع داستانها و کاراکترها خیلی جذاب بودن الان اصلا حسی بهم نمیده 2 روز کوین نش امد کلی خوشحال شدم حداقل استارهای قدیم را میبینم اما الان کجاست ؟
فقط این مدت مونده به رستل مانیا را دارم نگاه میکنم شاید یک چیزی پیش بیاد اگر نه که واقعا امسال افتضاح میشه . بعد میگن چرا استینگ یا گلدبرگ یا خیلی از استارهای دیگه نمیان wwe اخه مگه دیوانه هستند بیان ابرو خودشونو ببرن .
اره عزیزم من برمیگردم مسابقات 15 سال پیش را نگاه میکنم و از هر هفتش لذت میبرم چون عمرم را روی کشتی کج گذاشتم

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
یک حرفی میرنــــی ها واسه خودت
کشتی کج هم اقتضا سن داره تمرینات سنگین واسه سن 40 له بالا که اون اسطوره ها داشتن و حضور همیشگی در هفتگی ها و pay way ها غیر ممکنه اون ها هم دوره ای داشتتن دیگه نمیشه که تا ابد اون ها باشن و جایگزین هم کم مثل اون ها 100 سال شاید یکی خوش استیل خوش چهره که بتونه هوادار جذب نه مثل اندر پیدا شه بلاخره wwe باید بچرخونه و لی مشکل اون ها نیست فرشید جون مشکل و موضل یک قانون کوفتی pg است اگر نبود الان با همین ها هم مسابقات جذابتر میشد این قانون اون موقع هم بود از جذابیت بلاخره کاسته میشد فکر بازی تاریخی کاکتوس جک - تریپل اچ در قفس که کاکتوس یک گرز اتیش میزنه همون صحنه چقدر جذاب میکرد من موندم این زن وینس پیر چروکونه دیگه کاندید شدنش چیه

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
یک حرفی میرنــــی ها واسه خودت
کشتی کج هم اقتضا سن داره تمرینات سنگین واسه سن 40 له بالا که اون اسطوره ها داشتن و حضور همیشگی در هفتگی ها و pay way ها غیر ممکنه اون ها هم دوره ای داشتتن دیگه نمیشه که تا ابد اون ها باشن و جایگزین هم کم مثل اون ها 100 سال شاید یکی خوش استیل خوش چهره که بتونه هوادار جذب نه مثل اندر پیدا شه بلاخره wwe باید بچرخونه و لی مشکل اون ها نیست فرشید جون مشکل و موضل یک قانون کوفتی pg است اگر نبود الان با همین ها هم مسابقات جذابتر میشد این قانون اون موقع هم بود از جذابیت بلاخره کاسته میشد فکر بازی تاریخی کاکتوس جک - تریپل اچ در قفس که کاکتوس یک گرز اتیش میزنه همون صحنه چقدر جذاب میکرد من موندم این زن وینس پیر چروکونه دیگه کاندید شدنش چیه

در کل الان اقتضا سنی که ایجاب میکنه بشینی نگاه کنی 6 تا 15 ساله
واقعا ر8ی8د8ن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر