WWE`12 | Xbox 360

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
چگونه باید سابمیشن کرد؟ دوستان
شما اینقدر باید طرف بزنی تا بدنش داغون بشه بعد اگر کارکتری مثل دِلریو که یکی از اسمکاش سابمیشن هستش رو بزن و سریع باید دکمه A رو بزنی تا سابمیشن بشه.یا اینکه وقتی با طرف گلاویز میشه A رو نگه دار.

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
برو تو سیتینگ بگرد دنبال in game option بزار رو legent تا جونت در بیاد:D
اخه بدبختی رو حالت Legent هم که بازی میکنی هوش مصنوعی تغییر زیادی نمیکنه.:|Chamber گروهی بنداز ببین یا وایمیستن همدیگرو نگاه میکنن یا اینکه به اشتباه یارای خودی رو میزنن.:d
لجند هم لجنده svr 2007
آخ گفتی.به نظرم یکی از بهترین سری های این بازی بود که بازیش کردم.

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
اون اوایل که یونیورسال شروع میکنی یه مسابقه بین جان سینا و استون کلد انجام میشه اونجا باید کدومشو انتخاب کرد؟من با جان سینا استون کلد شکست دادم اما استون کلد آزاد نشد چرا؟
موقع شروع مسابقه میتونی کاراکتر انتخاب کنی که با کدوم میتونی مبارزه کنی .اینکه کدوم کاراکترو انتخاب کنی تو آزاد کردن سوپراستارها تاثیر داره یا نه؟
تو wwe 12 گریت کالی همون سوپراستار هندی هست یا نه؟ چطوری باید آزادش کرد؟چون دیدم جری لاولر وسط یه مسابقه دائما از گریت کالی حرف میزنه !

آخرین ویرایش:

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
اون اوایل که یونیورسال شروع میکنی یه مسابقه بین جان سینا و استون کلد انجام میشه اونجا باید کدومشو انتخاب کرد؟من با جان سینا استون کلد شکست دادم اما استون کلد آزاد نشد چرا؟
موقع شروع مسابقه میتونی کاراکتر انتخاب کنی که با کدوم میتونی مبارزه کنی .اینکه کدوم کاراکترو انتخاب کنی تو آزاد کردن سوپراستارها تاثیر داره یا نه؟
تو wwe 12 گریت کالی همون سوپراستار هندی هست یا نه؟ چطوری باید آزادش کرد؟چون دیدم جری لاولر وسط یه مسابقه دائما از گریت کالی حرف میزنه !

نه عزیزم گریت کالی نیستش و ازادم نمیشه شاید دی ال سی باشه
نه خیر تاثیری نداره کدومو انتخاب کنی تومسابقات واسه ازاد کردن البته جز با گلداست که باید ازادش کنی باید با کودی رز یه نفرو ببری یا ببازی بهش همچین چیزا یادم نی خداییش
چند صفحه قبل نوشه باید چکارا کنی تا ازاد بشن برو بچ

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
نه خیر تاثیری نداره کدومو انتخاب کنی تومسابقات واسه ازاد کردن البته جز با گلداست که باید ازادش کنی باید با کودی رز یه نفرو ببری یا ببازی بهش همچین چیزا یادم نی خداییش
چند صفحه قبل نوشه باید چکارا کنی تا ازاد بشن برو بچ
با کودی رز باید یه مسابقه رو ببره امیر.

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
من یک کشتی گیرو نتونستم آزاد کنم در قسمت انتخاب کشتی گیرها سمت راست پایین یکی خاموش مونده از دوستان هر کی همه کشتی گیرهارو آزاد کرده آموزش بده اینجا

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
من یک کشتی گیرو نتونستم آزاد کنم در قسمت انتخاب کشتی گیرها سمت راست پایین یکی خاموش مونده از دوستان هر کی همه کشتی گیرهارو آزاد کرده آموزش بده اینجا

عزیز من بیشتریا همرو ازاد کردن شما تو کدوم موندی
گلداست ازاد کردی؟
براک چی؟

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
عزیز من بیشتریا همرو ازاد کردن شما تو کدوم موندی
گلداست ازاد کردی؟
براک چی؟

آره من گلداست آزاد کردم استون کول سیباستین براک کدومی بود :d ولی فقط یکی مونده سمت راست پایین که خاموشه هنوز نمیدونم کیه هر کاری هم میکنم آزاد نمیشه

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
آره من گلداست آزاد کردم استون کول سیباستین براک کدومی بود :d ولی فقط یکی مونده سمت راست پایین که خاموشه هنوز نمیدونم کیه هر کاری هم میکنم آزاد نمیشه

براک همون هیکلی سفید پوستست
نکنه منظورت کاراترا دانلودی یا همون دی ال سی هستش که خاموشن
یادم نیست دقیقا کجارو میگی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر