WWE`12 | Xbox 360

چگونه باید سابمیشن کرد؟ دوستان
شما اینقدر باید طرف بزنی تا بدنش داغون بشه بعد اگر کارکتری مثل دِلریو که یکی از اسمکاش سابمیشن هستش رو بزن و سریع باید دکمه A رو بزنی تا سابمیشن بشه.یا اینکه وقتی با طرف گلاویز میشه A رو نگه دار.

برو تو سیتینگ بگرد دنبال in game option بزار رو legent تا جونت در بیاد:دی
اخه بدبختی رو حالت Legent هم که بازی میکنی هوش مصنوعی تغییر زیادی نمیکنه.:|Chamber گروهی بنداز ببین یا وایمیستن همدیگرو نگاه میکنن یا اینکه به اشتباه یارای خودی رو میزنن.:d
لجند هم لجنده svr 2007
آخ گفتی.به نظرم یکی از بهترین سری های این بازی بود که بازیش کردم.

اون اوایل که یونیورسال شروع میکنی یه مسابقه بین جان سینا و استون کلد انجام میشه اونجا باید کدومشو انتخاب کرد؟من با جان سینا استون کلد شکست دادم اما استون کلد آزاد نشد چرا؟
موقع شروع مسابقه میتونی کاراکتر انتخاب کنی که با کدوم میتونی مبارزه کنی .اینکه کدوم کاراکترو انتخاب کنی تو آزاد کردن سوپراستارها تاثیر داره یا نه؟
تو wwe 12 گریت کالی همون سوپراستار هندی هست یا نه؟ چطوری باید آزادش کرد؟چون دیدم جری لاولر وسط یه مسابقه دائما از گریت کالی حرف میزنه !

آخرین ویرایش:
اون اوایل که یونیورسال شروع میکنی یه مسابقه بین جان سینا و استون کلد انجام میشه اونجا باید کدومشو انتخاب کرد؟من با جان سینا استون کلد شکست دادم اما استون کلد آزاد نشد چرا؟
موقع شروع مسابقه میتونی کاراکتر انتخاب کنی که با کدوم میتونی مبارزه کنی .اینکه کدوم کاراکترو انتخاب کنی تو آزاد کردن سوپراستارها تاثیر داره یا نه؟
تو wwe 12 گریت کالی همون سوپراستار هندی هست یا نه؟ چطوری باید آزادش کرد؟چون دیدم جری لاولر وسط یه مسابقه دائما از گریت کالی حرف میزنه !

نه عزیزم گریت کالی نیستش و ازادم نمیشه شاید دی ال سی باشه
نه خیر تاثیری نداره کدومو انتخاب کنی تومسابقات واسه ازاد کردن البته جز با گلداست که باید ازادش کنی باید با کودی رز یه نفرو ببری یا ببازی بهش همچین چیزا یادم نی خداییش
چند صفحه قبل نوشه باید چکارا کنی تا ازاد بشن برو بچ

نه خیر تاثیری نداره کدومو انتخاب کنی تومسابقات واسه ازاد کردن البته جز با گلداست که باید ازادش کنی باید با کودی رز یه نفرو ببری یا ببازی بهش همچین چیزا یادم نی خداییش
چند صفحه قبل نوشه باید چکارا کنی تا ازاد بشن برو بچ
با کودی رز باید یه مسابقه رو ببره امیر.

من یک کشتی گیرو نتونستم آزاد کنم در قسمت انتخاب کشتی گیرها سمت راست پایین یکی خاموش مونده از دوستان هر کی همه کشتی گیرهارو آزاد کرده آموزش بده اینجا

من یک کشتی گیرو نتونستم آزاد کنم در قسمت انتخاب کشتی گیرها سمت راست پایین یکی خاموش مونده از دوستان هر کی همه کشتی گیرهارو آزاد کرده آموزش بده اینجا

عزیز من بیشتریا همرو ازاد کردن شما تو کدوم موندی
گلداست ازاد کردی؟
براک چی؟

عزیز من بیشتریا همرو ازاد کردن شما تو کدوم موندی
گلداست ازاد کردی؟
براک چی؟

آره من گلداست آزاد کردم استون کول سیباستین براک کدومی بود :d ولی فقط یکی مونده سمت راست پایین که خاموشه هنوز نمیدونم کیه هر کاری هم میکنم آزاد نمیشه

آره من گلداست آزاد کردم استون کول سیباستین براک کدومی بود :d ولی فقط یکی مونده سمت راست پایین که خاموشه هنوز نمیدونم کیه هر کاری هم میکنم آزاد نمیشه

براک همون هیکلی سفید پوستست
نکنه منظورت کاراترا دانلودی یا همون دی ال سی هستش که خاموشن
یادم نیست دقیقا کجارو میگی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or