WWE`12 | Xbox 360

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
کین ماسکدار چرا اینجوری ساختی هیکلش مثل هوگن توی بازی all star شده بازوهاش هورمون تزریق کردی همون کین ور میداشتی ماسک میذاشتی تموم این قدش از کین کوتاه ره؟

خوبه دیگه چرا گیر میدی قدش هم تو مشخصات ساختش این بود :d

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
: پچ آنلاین بازی WWE 12 بعد از تعطیلات عرضه خواهد شد در پچی که در راه است کلی از مشکلات را برطرف میکنه.شما بعد از تعطیلات می تونین این پچ را دریافت کنین" او همچنین توضیح داد که این پچ مشکلات بخش آنلاین ، بخش universe ، گیم پلی و مُد های دیگر را برطرف خواهد کرد. این که میخواد همین ماه بیاد فقط مشکلات انلاین یا افلاین هم شامل میشه؟ تا پارسال بخش انلاین بازی به rpyal rumble ختم میشد اونم پر لگ حالا امسال انقدر پیشرفت کرده؟ universe و.. شامل میشه؟؟ یا نه اون برای افلاین است؟

L.A.P.D

کاربر سایت
Dec 10, 2011
8
سلام دوستان خسته نباشید
من راک هر کاری کردم نیومد آخر فهمیدم باید دانلودش کنی تو قسمت shop هم میرم اصلا اونجا نیست بقیه رو هم خواستم دانلود کنم مثل اینکه پولیه قضیه چیه راهی هست اصلا یا کلن بی خیال شیم؟

cult1

کاربر سایت
Dec 23, 2011
116
سلام دوستان خسته نباشید
من راک هر کاری کردم نیومد آخر فهمیدم باید دانلودش کنی تو قسمت shop هم میرم اصلا اونجا نیست بقیه رو هم خواستم دانلود کنم مثل اینکه پولیه قضیه چیه راهی هست اصلا یا کلن بی خیال شیم؟

بهترین راه اینه که دستگاتو هک کنی rgh بعد راحت می تونی مثل من همه ی dlc هارو داشته باشی حتی راک ! من این کارو کردم ولی با راک که 10 بار بازی کنی بار 11 ازش خسته میشی!

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اطلاعات dlc های بازی قابل توجه اشکان جان

پس از عرضه بازی WWE 12 توسط شرکت THQ ، این شرکت اعلام کرد که سه بسته ی دانلودی ( DLC ) برای این بازی عرضه خواهد شد که در زیر به معرفی آنان خواهیم پرداخت .

The " Wrestlemania " Pack
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

اولین DLC که برای این بازی عرضه شده " The Wrestlemania Pack " نام دارد . طبق اطلاع رسانی های THQ قرار بوده این DLC پس از چند روز بر روی شبکه های آنلاین برای دسترسی افراد قرار بگیره . این پک شامل پنج استار قابل بازی و سه لباس برای کاراکترهاست . لازم به ذکر است که برای خرید هر استار یا لباسی در شبکه ی PSN ، باید $0.99 و در شبکه ی Live ، باید 80 مایکروسافت پوینت پبردازید . محتویات این پک عبارتند از :

- کاراکتر قابل بازی Jerry "The King" Lawler
- کاراکتر قابل بازی Jim Ross
- کاراکتر قابل بازی Michael Cole
- کاراکترهای قابل بازی Edge و Christian با شخصیت های قدیم
- لباس Shawn Michaels در Surviver Series سال 1997
- لباس های تگ تیم The Road Warriors

The " Di*vas " Pack
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

دومین DLC معروف به " The Di*vas Pack " میباشد ، این پک نیز قرار است تا اواخر سال 2011 عرضه شود . در این پک شاهد حضور پنج دیوای قابل بازی و یک دیوای غیر قابل بازی هستیم . دیوای غیر قابل بازی ، Vickie Guerrero هست که به عنوان منیجر در کنار رینگ حضور خواهد داشت. در این پک نیز مانند پک قبل ، برای خرید هر دیوا در شبکه ی PSN ، باید $0.99 و در شبکه ی Live ، باید 80 مایکروسافت پوینت پبردازید . محتویات این پک نیز عبارتند از :

- کاراکتر قابل بازی Kharma
- کاراکترهای قابل بازی Brie & Nikki Bella
- کاراکتر قابل بازی Trish Stratus
- کاراکتر قابل بازی Alicia Fox
( رایگان )
- کاراکتر غیر قابل بازی Vickie Guerrero

The " Legends " Pack

سومین و آخرین DLC ، بازی " The Legends Pack " دارد . طبق وعده های THQ این پک در سال 2012 عرضه خواهد شد که منابع غیر معتبر آن را ماه January اعلام کرده اند . محتویات این پک هنوز اعلام نشده اما THQ اعلام کرده که سه تن از استاران قدیمی و بزرگ WWE در این پک حضور دارند . البته لیست احتمالی این پک در منابع قرار گرفته که عبارت است از :

-
کاراکتر قابل بازی Batista
-
کاراکتر قابل بازی Mick Foley
-
کاراکتر قابل بازی “Macho Man” Randy Savage
- کاراکتر قابل بازی Brodus Clay
( رایگان )

منبع

شاهزاده دَستان

کاربر سایت
Sep 18, 2011
538
عالیه !

بهترین راه اینه که دستگاتو هک کنی rgh بعد راحت می تونی مثل من همه ی dlc هارو داشته باشی حتی راک ! من این کارو کردم ولی با راک که 10 بار بازی کنی بار 11 ازش خسته میشی!

آقا ماسکی که جدیدا Kane میذاره رو هم آزاد میکنه ؟ اینو میگم :
akho5aw0uyu84enjs9lo.png

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا

سومین و آخرین DLC ، بازی " The Legends Pack " دارد . طبق وعده های THQ این پک در سال 2012 عرضه خواهد شد که منابع غیر معتبر آن را ماه January اعلام کرده اند . محتویات این پک هنوز اعلام نشده اما THQ اعلام کرده که سه تن از استاران قدیمی و بزرگ WWE در این پک حضور دارند . البته لیست احتمالی این پک در منابع قرار گرفته که عبارت است از :

-
کاراکتر قابل بازی Batista
-
کاراکتر قابل بازی Mick Foley
-
کاراکتر قابل بازی “Macho Man” Randy Savage
- کاراکتر قابل بازی Brodus Clay
( رایگان )
حالا تاریخ عرضه این DLC کی هستش!!:-/

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
صـــــــرفا جهــــــــت بالا اومدن تاـــــــِپــــــــــک
توی نت نمیشه ماسک بروز شده و جدید کین دانلود کرد و وارد بازی کرد؟
theme song ها و تصاویر استار هایی که نیستند چی؟
پس چـــــــی میشه ؟ هان
هکر ها نمیتونند دستبند و که توی rtw هست وارد وسایل بازی کنند مثل همین روشی که برای داور ها و secourity به کار بردند؟

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
بچه ها گرافیک بازی رو میشه یه نفر یکم شرح بده ببینم در چه حده :d
اگر شما نسخه قبلی رو بازی کرده باشی باید بگم نسبت به قبل کمی بهتر شده ولی پیشرفت قابل توجه ای به اونصورت نداشته.ولی روی کارکتر های بازی خوب کار کردن.در کل ارزش بازی کردن رو داره.:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر