WWE`12 | Xbox 360

R4GE

کاربر سایت
Feb 9, 2011
445
نام
امیر

چطوری ؟ باید به واحد پول اونا بخریم ؟؟

نه دیگه میری پوینت مایکروسافت میخری بوسیله پوینت هزینه دی ال سی رو میپردازی بعد دانلود میکنی

---------- نوشته در 02:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:42 PM ارسال شده بود ----------

آقا این اول داستان شیموس به سینا حمله میکنه باید چیکار کرد

سینا رو یکم بزن بعد ببرش تو بالای اون راهرو که استار ها میان بعد بالای سرش علامت Y ظاهر میشه...

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام
الان با توجه به بازگشت masked kane فقط اون حال میده و فکر کنم طبیعی ترین کسی که هم ورودیش هم فن هاش شبیه است همین است فقط ماسک میگیره دوستان لینک ساخت ماسکد کین بدید.. علی اقا این دانلودی نداری؟
من نمیدونم هدفشون از گذاشتن masked kane تو 2011 و ورداشتنش چی بود واقعا؟ من که اصلا نتونستم ازادش هم کنم خیلی پیچیده بود معلون نبود باید چیکار کنی دقیقا..
راحتم است ساختش همون جور که گفتم چون خود kan e ولی با ماسک ولی من با خود kane حال نمیکنم خیلی یوبس تشریف داره ماسک ابهت بهش میده و صفاش بیشتره چون قد و هیکلش هم بز رگ خیلی میشینه روی صورتش

S..Zeus

کاربر سایت
Aug 7, 2011
130
این بازی فقط در صورت چند نفره و کل کل با دوستات حال میده
وگرنه لذتی توش نیست

ایول
icon14.png
b-)

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
بالاخره چیزی که همه منتظرش بودیم اومد و اون هکره که گفتم به قول خودش عمل کرد(هک کامل بازی از طریق سیو)

WWE 12' Save Game Editor

توسط برنامه هک زیر میتونید تمامی زنهای اصلی بازی رو به مسابقات مردها بیارید و بلعکس و هم میتونید چندین کاراکتر مخفی مثل داور و بادیگاردها رو هم ازاد کنید و همچنین به راحتی میتونید قدرت بازیکنهای اصلی بازی و دست ساز رو تغییر بدید و یکی از قابلیتهای جالب بازی تغییر دادن قابلیتهای کاراکترهاست مثلا شما برای کارکترهای سنگین وزن نمیتونید قابلیتهای کارکاترهای سبک وزن رو انتخاب کنید و مثلا میرید تریپل اچ رو انتخاب میکنید و میزارید روی سبک وزن و حالا میشه قابلیت پرش از بند و غیره رو هم بهش اضاف کنید و کارهای دیگه هم میشه با این برنامه کرد که من مهمترینهاش رو گفتم.

کار با برنامه هم راحته و فقط کافیه فایله سیو خودتون رو باهاش باز کنید و تغییراتی رو که میخواید اعمال کنید و یادتون باشه پس از هر تغییری دکمه سیو برنامه رو بزنید و در اخر از برنامه خارج بشید و نکته اصلی اینجاست که در اخر با برنامه CONcept سیوتون رو هم Rehash و هم Resign کنید و بعد به دستگاه منتقل کنید.

خودم برنامه رو تست کردم و تا حالا تونستم کاراکترهای زن و داور و بادی گارد و گزارشگرها رو باز کنم و بیارم جزو لیست بازیکنهای مرد و نکته مهم برای انتخاب این کاراکترهای مخفی اینه که در قسمت انتخاب کاراکتر شما باید برید روی حالت انتخاب راندوم کاراکتر(همون علامت سوال بقل انتخاب کاراکترهای دست ساز) و اینقدر روی راندوم انتخاب کنید که بره روی کارکتره مخفی مورد نظرتون و البته این برنامه تازه اومده و این چنین مشکلاتی هم فعلا داره و به گفته برنامه نویس بعدا برنامه اپدیت میشه و قابلیتهای دیگه هم اضاف میشه.

لینک دانلود برنامه

http://www.mediafire.com/?dl0lw25o1e1jg9n

عکس از محیط برنامه

43314425238193741975.jpg

56600098223595875143.jpg

35559180116892306908.jpg

08660520962763727701.jpg

لینک سورس برنامه و هر کی میخواد بیشتر بدونه بره اینجا

http://www.xbox360iso.com/9600-9632-wwe-t537756.html

آخرین ویرایش:

R4GE

کاربر سایت
Feb 9, 2011
445
نام
امیر
بالاخره چیزی که همه منتظرش بودیم اومد و اون هکره که گفتم به قول خودش عمل کرد(هک کامل بازی از طریق سیو)

WWE 12' Save Game Editor

توسط برنامه هک زیر میتونید تمامی زنهای اصلی بازی رو به مسابقات مردها بیارید و بلعکس و هم میتونید چندین کاراکتر مخفی مثل داور و بادیگاردها رو هم ازاد کنید و همچنین به راحتی میتونید قدرت بازیکنهای اصلی بازی و دست ساز رو تغییر بدید و یکی از قابلیتهای جالب بازی تغییر دادن قابلیتهای کاراکترهاست مثلا شما برای کارکترهای سنگین وزن نمیتونید قابلیتهای کارکاترهای سبک وزن رو انتخاب کنید و مثلا میرید تریپل اچ رو انتخاب میکنید و میزارید روی سبک وزن و حالا میشه قابلیت پرش از بند و غیره رو هم بهش اضاف کنید و کارهای دیگه هم میشه با این برنامه کرد که من مهمترینهاش رو گفتم.

کار با برنامه هم راحته و فقط کافیه فایله سیو خودتون رو باهاش باز کنید و تغییراتی رو که میخواید اعمال کنید و یادتون باشه پس از هر تغییری دکمه سیو برنامه رو بزنید و در اخر از برنامه خارج بشید و نکته اصلی اینجاست که در اخر با برنامه CONcept سیوتون رو هم Rehash و هم Resign کنید و بعد به دستگاه منتقل کنید.

خودم برنامه رو تست کردم و تا حالا تونستم کاراکترهای زن و داور و بادی گارد و گزارشگرها رو باز کنم و بیارم جزو لیست بازیکنهای مرد و نکته مهم برای انتخاب این کاراکترهای مخفی اینه که در قسمت انتخاب کاراکتر شما باید برید روی حالت انتخاب راندوم کاراکتر(همون علامت سوال بقل انتخاب کاراکترهای دست ساز) و اینقدر روی راندوم انتخاب کنید که بره روی کارکتره مخفی مورد نظرتون و البته این برنامه تازه اومده و این چنین مشکلاتی هم فعلا داره و به گفته برنامه نویس بعدا برنامه اپدیت میشه و قابلیتهای دیگه هم اضاف میشه.

لینک دانلود برنامه

WWE12 Mod Tool(1.0.1.5).rar

عکس از محیط برنامه

43314425238193741975.jpg

56600098223595875143.jpg

35559180116892306908.jpg

08660520962763727701.jpg

لینک سورس برنامه و هر کی میخواد بیشتر بدونه بره اینجا

http://www.xbox360iso.com/9600-9632-wwe-t537756.html

همچنین دوستانی که تو اجرای برنامه مشکل دارن نسخه 4 رو نصب کنن(به همراه اپدیت)

Download Microsoft .NET Framework 3.5 SP1 / 4.0 Update 2011 06 07 - SoftGozar.com

---------- نوشته در 05:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:07 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من فلش رو کانفیگور میکنم سیو رو موو میکنم دستگاه رو خاموش میکنم فلش رو میکنم میزنم به پی سی اما نمیشناسه برنامه فایل سو رو

:((

R4GE

کاربر سایت
Feb 9, 2011
445
نام
امیر
متاسفانه برنامه خیلی بد کار میکنه بعد از سیو کردن میزنی به کنسول اصلا لود نمیشه یعنی یه جورایی خراب میکنه سیو رو

متاسفانه منم سیو نازنینمو از دست دادم )x

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
اینطوری خیلی طول میکشه، واسه دانلود نداریدش؟

تو یکی از سیوهای قدیمی داشتمش که پاکش کردم و الان ندارمش و ساختنش که کاری نداره و کافیه شکلش رو بسازی و حرکات کین اصلی هم کپی کن روی این و تمام.

اینم یه سیو بازی جدید با 50 کاراکتر که از ریس جمهور امریکا و جانی کیج و جکس مورتال کمبت و شخصیت پنگون در فیلم بتمن و ارون شیخ ایرانی و....................کاراکترهای دیگه!!!

BROCK OBAMA
JOHNNY CAGE
JAX
BAM BAM BIGELOW
IRON SHEIK
THE PENGUIN
SCOTTY 2 HOTTY
HURRICANE HELMS
ABYSS
GREAT MUTA
X-Pac
Snooki
.....&

Hotfile.com: 1 klik file hosting: HIGHEST RATED.rar

---------- نوشته در 09:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:59 PM ارسال شده بود ----------

متاسفانه برنامه خیلی بد کار میکنه بعد از سیو کردن میزنی به کنسول اصلا لود نمیشه یعنی یه جورایی خراب میکنه سیو رو

متاسفانه منم سیو نازنینمو از دست دادم )x

برنامه قبل از هر کاری از سیو بکاب میگیره و الان بکاب سیوت باید در فولدر برنامه باشه و صدبار هم گفتم قبل از انجام این کارها از سیو خودتون بکاب بگیرید!!!

ببینم مگه بعد از تغییرات با برنامه Conpect سیو رو Rehash و Resign نکردی؟؟؟؟(اگه نکردی برای همین اینطوری شده و فقط هم همون فایل سیو SaveData.dat باید اینکار روش انجام بدی و کاراکترها و بقیه کاری نداشته باش)

آخرین ویرایش:

R4GE

کاربر سایت
Feb 9, 2011
445
نام
امیر
تو یکی از سیوهای قدیمی داشتمش که پاکش کردم و الان ندارمش و ساختنش که کاری نداره و کافیه شکلش رو بسازی و حرکات کین اصلی هم کپی کن روی این و تمام.

اینم یه سیو بازی جدید با 50 کاراکتر که از ریس جمهور امریکا و جانی کیج و جکس مورتال کمبت و شخصیت پنگون در فیلم بتمن و ارون شیخ ایرانی و....................کاراکترهای دیگه!!!

BROCK OBAMA
JOHNNY CAGE
JAX
BAM BAM BIGELOW
IRON SHEIK
THE PENGUIN
SCOTTY 2 HOTTY
HURRICANE HELMS
ABYSS
GREAT MUTA
X-Pac
Snooki
.....&

Hotfile.com: 1 klik file hosting: HIGHEST RATED.rar

---------- نوشته در 09:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:59 PM ارسال شده بود ----------

برنامه قبل از هر کاری از سیو بکاب میگیره و الان بکاب سیوت باید در فولدر برنامه باشه و صدبار هم گفتم قبل از انجام این کارها از سیو خودتون بکاب بگیرید!!!

ببینم مگه بعد از تغییرات با برنامه Conpect سیو رو Resign و Rehash نکردی؟؟؟؟(اگه نکردی برای همین اینطوری شده و فقط هم همون فایل سیو SaveData.dat باید اینکار روش انجام بدی و کاراکترها و بقیه کاری نداشته باش)

وایییییییییی خدا چقدر خنگ ام من =)) Rehash نکرده بودم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر