WWE`12 | Xbox 360

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
دوستان کمک.اعصابم خورد شد.:surrender:
wwe12 رو اکثرا تک به تک میزدم و حال میداد.اما تعداد رو کردم 3 یا 4 نفر...حالا بازی دیگه پیش نمیره.تا میخوام یکی رو پین کنم یکی دیگه بلند میشه.شما بگین مثلا استیل کیج رو چیجوری بازی کنم.طرف اثلا روی زمین نمیمونه.
سنگینترین فینیشر رو هم امتحان کردم.(کبرا:d)اما حریف سریع بلند میشه.
قسم میخورم اگه هیچ راهی نباشه و حریفها انقدر زود بلند شن قید این بازی رو بزنم.(اینجوری که بازی نمیشه کرد)
درود بر THQ:clap:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,442
نام
Ali
دوستان کمک.اعصابم خورد شد.:surrender:
wwe12 رو اکثرا تک به تک میزدم و حال میداد.اما تعداد رو کردم 3 یا 4 نفر...حالا بازی دیگه پیش نمیره.تا میخوام یکی رو پین کنم یکی دیگه بلند میشه.شما بگین مثلا استیل کیج رو چیجوری بازی کنم.طرف اثلا روی زمین نمیمونه.
سنگینترین فینیشر رو هم امتحان کردم.(کبرا:d)اما حریف سریع بلند میشه.
قسم میخورم اگه هیچ راهی نباشه و حریفها انقدر زود بلند شن قید این بازی رو بزنم.(اینجوری که بازی نمیشه کرد)
درود بر THQ:clap:
خوب تو این ورژن خیلی زود افراد بلند میشن و البته این بازی رو جذاب و طولانی تر میکنه!
افکر کنم باید بری به قسمت بالانس در بخش تنظیمات و درجه فینیشر یا هر حرکتی که میخوای رو بزاری روی درجه اخر تا فینشر یا حرکت مورد انتخابت بیشترین اسیب رو بزنه و درجه سختی بازی رو هم بزار روی اسون تا طرف سرجاش بمیره:d(البته خودم هنوز سراغ این تنظیمات تو ورژن جدید نرفتم ولی تو ورژنهای قبلی که همینجوری بود)

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
سلام دوستان.یه سوال داشتم.تو حالت داستانی که با ادم ساختگی میری تو اون مسابقه که تو قفس هستش هرچی این Vedar میزنم بلند میشه!!:|چیکار باید بکنم!!:-/

• Like
Reactions: ston cold

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
هیچی به هر حال باید بازی و ببری کلا توی 12 اینطوری شده هر چی هم فینیشر بزنی بلند میشن باید طبق گفته علی اقا عمل کنی و بری توی تنظیمات من میگم با براک لنسر 20 تا f5 سنگین به کوین ناش زدم انگار نه انگار(بهش میگم بسه دیگه بگیر بخواب کی به کیه بازم انگار نه انگار)

• Like
Reactions: ston cold

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
هیچی به هر حال باید بازی و ببری کلا توی 12 اینطوری شده هر چی هم فینیشر بزنی بلند میشن باید طبق گفته علی اقا عمل کنی و بری توی تنظیمات من میگم با براک لنسر 20 تا f5 سنگین به کوین ناش زدم انگار نه انگار(بهش میگم بسه دیگه بگیر بخواب کی به کیه بازم انگار نه انگار)
اخه چطوری باید ببرم!!:-/هی میزنمش وقتی که میخوام از قفس بالا برم سریع بلند میشه و میاد خفتم میکنه.:d

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
سلام دوستان.یه سوال داشتم.تو حالت داستانی که با ادم ساختگی میری تو اون مسابقه که تو قفس هستش هرچی این Vedar میزنم بلند میشه!!:|چیکار باید بکنم!!:-/

باید باهاش کنار بیای دیگه
بزنیش سریع بری بالا جاش بزاری
یا موقعی میاد لنگتو بگیره ال تی بزنی که بدلش کنه

خوب تو این ورژن خیلی زود افراد بلند میشن و البته این بازی رو جذاب و طولانی تر میکنه!
افکر کنم باید بری به قسمت بالانس در بخش تنظیمات و درجه فینیشر یا هر حرکتی که میخوای رو بزاری روی درجه اخر تا فینشر یا حرکت مورد انتخابت بیشترین اسیب رو بزنه و درجه سختی بازی رو هم بزار روی اسون تا طرف سرجاش بمیره:d(البته خودم هنوز سراغ این تنظیمات تو ورژن جدید نرفتم ولی تو ورژنهای قبلی که همینجوری بود)

نه تنظیمات به هم نریزی بهتره فقط همون فینیشر بالا باشه درصد اسیبش خوبه
کی میخوان یکاری کنن که فینیشر زدی یارو بخوابه یکم ؟

حالا مانی ان د بنک شیش نفره که اصلا مجالی نمیمونه بری

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
باید باهاش کنار بیای دیگه
بزنیش سریع بری بالا جاش بزاری
یا موقعی میاد لنگتو بگیره ال تی بزنی که بدلش کنه
ببینیم چی میشه.
به هر حال ممنون بابت راهنمایی امیر جان.

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
اره داداش من بازش کردم البته من دستگام جیتگ هست(راکش هم مثله بقیه کاراکترها هیچ پخی نیست:d)

:)):))=))
اره کلا پخی نستن ولی هالک هوگان تو کاراکترا ساختگیت واقعا هیچ پخی نبود:))
فقط حرکت باحال این براک لنسر از تاپ روپ اسپییر میزنه کف کردم:d

ببینیم چی میشه.
به هر حال ممنون بابت راهنمایی امیر جان.

حواسم نبود ار تی منظورم بود نریال تی بزنی کار نکرد فشما بدی

• Like
Reactions: гадюка

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
کسی تاحالا به سیستم Limb targeting دقت کرده بود؟! اگر 10 بار بزنید تو 1 مسابقه اچیو میده
فکر من هرروز بازی می کنم تازه دیروز دیدم!:-o با A که طرق رو میگیرین RB رو میزنید یه شکل کوچیک از بدن حریف ظاهر میشه
بعد سمت هر قسمت بدن یه کلید زده مثلا بخوایی سرش و بزنی Y میزنی اگه پاشو شل کنی A مزنی دستش B .... خیلی خوبه کلا این سیستم...دمشون گرم

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
نه بابا من تو این ورژن اولین کاری که کردم همین بود.هیچ فرقی نداره!!!صندلی اینا که هیچی انگار با کاغذ زدی تو سر طرف.یه چیز دیگم که خیلی اعصاب خورد کنه اینه که داری یه نفرو میزنی یکی دیگه میاد وسط فنت هی کرم میریزه میره :D

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
نه بابا من تو این ورژن اولین کاری که کردم همین بود.هیچ فرقی نداره!!!صندلی اینا که هیچی انگار با کاغذ زدی تو سر طرف.یه چیز دیگم که خیلی اعصاب خورد کنه اینه که داری یه نفرو میزنی یکی دیگه میاد وسط فنت هی کرم میریزه میره :D
اتفقا بسیار قابلیت خوبی و در بازی های تگ بسیار بدرد میخوره:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر