WWE`12 | Xbox 360

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
دوستان در صفحه ی قبل راجع Rock بحث کردیم لطف کنید نگاه بندازید!

---------- نوشته در 08:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:06 PM ارسال شده بود ----------

من چنتاسوال دارم
1- من فقط دو جور میتونم حرکت بزنم یا A بگیرم و با RS جهت ها رو انتخاب کنم ویا سابمیشن میکنم جور دیگه ای نداره ؟ خیلی تکراریه که !!!!
2-بعد این فینیشر چه فرقی میکنه وقتی FX2 یا F آتشین یا F معمولی میزنه چه فرقی دارند و چجوری میشه اینا رو آورد و اجرا کرد؟
3-این RTW چرا اینجوری شده ؟ همش باشیمس من میرم جلو رندی اورتون و کارکترای دیگه نداره؟
4-این UNIVERS داستانش چیه؟
5- چرا جف و مت هاردی و باتیستا نیستند؟(من خیلی وقته کشتی کج نمیبینم )
1. والا 2جور نیست! خیلی زیاده! :D احتمالا قسمت های قبل رو بازی نکردی...اینجوری نمیشه توضیح داد...طرف گیج میخوره A رو بگیری با هر طرف که بخوایی یه فن میزنه...گیج نزنه A رو با هر طرف بگیری یه جور گلاویز میشه:D که باز اونم هرکدوم 4 تا فن داره! دیگه بشمار چندتا میشه!
2. من هنوز فرق آتیشی با معمولیش رو نمیدونم ولی اگه x2 باشه یعنی 2تا داری!
3.خب اولش اینه!:D خیلی بهتر شده نسبت به 2011! واقعا یکی از نقات قوتش هست این قسمت! بعد Sheamus میشه Triple H و ...
4.این مثل همون مسابقات هفتگی خود کشتی کج هست مثلا 1 هفته مال smack down , یه هفته Raw بعد مثلا Royal rumble,Hell in cell , wrestlemania و بقیه... من خیلی با این بخش حال می کنم:D
5. اون 2تا داداشا که رفتن کلا! باتیستا هم 1سالی میشه نیومده ولی تو این بازی به صورت DLC هست

• Like
Reactions: Siavash_MH

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
دوستان در صفحه ی قبل راجع Rock بحث کردیم لطف کنید نگاه بندازید!

---------- نوشته در 08:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:06 PM ارسال شده بود ----------

1. والا 2جور نیست! خیلی زیاده! :D احتمالا قسمت های قبل رو بازی نکردی...اینجوری نمیشه توضیح داد...طرف گیج میخوره A رو بگیری با هر طرف که بخوایی یه فن میزنه...گیج نزنه A رو با هر طرف بگیری یه جور گلاویز میشه:D که باز اونم هرکدوم 4 تا فن داره! دیگه بشمار چندتا میشه!
2. من هنوز فرق آتیشی با معمولیش رو نمیدونم ولی اگه x2 باشه یعنی 2تا داری!
3.خب اولش اینه!:D خیلی بهتر شده نسبت به 2011! واقعا یکی از نقات قوتش هست این قسمت! بعد Sheamus میشه Triple H و ...
4.این مثل همون مسابقات هفتگی خود کشتی کج هست مثلا 1 هفته مال smack down , یه هفته Raw بعد مثلا Royal rumble,Hell in cell , wrestlemania و بقیه... من خیلی با این بخش حال می کنم:D
5. اون 2تا داداشا که رفتن کلا! باتیستا هم 1سالی میشه نیومده ولی تو این بازی به صورت DLC هست
فینیشر وقتی اتیشی میشه (قدرتی تر) وقتی بزنی اون نواری که برای حریفت میاد تا از کاورت خلاص بشه چند ثانیه دیر تر میاد(چون ضربه خیلی سنگین بود)همین:d

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دانیال عزیز شما این save گرفتی؟ که دوستمون گذاشت چطوره والا خیلی دردسر داره برنامه usb xguf ولی خوب ساختن اون ها نعمتی هست چون من خودم از این جدیدا خوشم نمیاد حال نمیکنم باهاشون بیشتر که هوس میکنم بازی کنم میرم سراغ brock lesnar stone cold eddie و..

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
دانیال عزیز شما این save گرفتی؟ که دوستمون گذاشت چطوره والا خیلی دردسر داره برنامه usb xguf ولی خوب ساختن اون ها نعمتی هست چون من خودم از این جدیدا خوشم نمیاد حال نمیکنم باهاشون بیشتر که هوس میکنم بازی کنم میرم سراغ brock lesnar stone cold eddie و..
سلام منصور جان.نه سیو رو نریختم.خودم بازی رو تموم کردم و حالا همه ازاد هستند.دیگه نیازی به اون سیو ندارم.(به دردسرش هم نمی ارزید)

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب منم بازی رو گرفتم خیلی بهتر شده و خیلی نسبت به قبل طبیعی تر شده ، مخصوصا این Taunting های قبل از فینیشر خیلی باحاله ، فقط چطوری میشه وقتی طرف افتاده روی زمین کشیدش و اینور اونور بردش ؟!

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
من فکر میکنم نسخه بازی که راک را داره همون پیش خریده باید لینکش توی اینترنت باشه من فکر میکنم بلاخره یک نفر لینکش را میزاره به نظر شما ممکنه اینطور باشه؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
سلام
کسانی که میخوان قضیه سیو بازی و کاراکترها و ورزشگاههای ساخته شده رو دنبال کنن برن به لینک زیر و و الان سیو تکمیل تر شده و فعلا میشه از کاراترهای ساخته شده زن هم در مسابقات مردان استفاده کرد.

http://www.xbox360iso.com/wwe-12-community-t518812.html

ایتم بگم من خودم از سیو استفاده کردم و کار میکنه و دستگام هم جیتگه که البته ربطی به کار کردن سیو نداره چون باید روی همه دستگاهها کار کنه و البته ممکنه خیلی از دوستان نتونن از سیو استفاده کنن.

caws and arenas are sorted by savefile number

00-Impact
01-Wcw thunder
02-Roh
03-Ring of honor
04-Njpw bvd ring
05-Njpw 2011 arena 2
06-Pw noah
07-Nwa 1988 arena
08-Wwf classic arena
09-Mexican corona ring
10-Njpw wrestle kingdom
11-Dragon gate usa
12-Nwa
13-Pro wrestling noah
14-Wwf in you house
15-Ufc arena
16-Ecw living dangerous
17-Ecw n2r
18-Old school ecw arena
19-Njpw 90's arena
20-Mchikara
21-Cmll
22-Impact arena
23-Wcw Thunder arena
24-Ring of honour
25-Tough enough
26-Raw is War
27-Early smackdown arena
28-Raw arena
29-Wcw Nitro
30-Nwo arena
31-Tna Wrestling
32-Wwf in your House
33-Ecw arena

caws////////////

caws and arenas are sorted by savefile number

00-kurt angle
01-jeff hardy
02-hogan
03-aj styles
04-goldberg
05-sting
06-chris jerichio
07-scott steiner
08-chris benoit
09-batista
10-samoa joe
11-hunico
12-rick rude
13-earth quake
14-sabu
15-rob van dam
16-ultimate warrior
17-scott hall
18-sean waltman
19-rick flair
20-lexlugar
21-bret hart
22-n/a
23-ryno
24-davey boy smith
25-low ki
26-taz
27-jushin liger
28-chris benoit
29-kurt angle
30-jeff hardy
31-rvd
32-hulk hogan
33-hunico
34-taz
35-sabu
36-sabu
37-chris jericho
38-batista
39-lita
40-rhyno
41-ddp
42-melina
43-velvet sky
44-angelina love
45-winter
46-matt hardy
47-samoa joe

بعضی از هکرها هم اعلام کردن دارن روی برداشتن محدودیتهای بازی کار میکنن و خیلی از محدودیتهای بازی از نظیر استفاده از زنها در تمامی مسابقات و دیگر قابلیتهایی که در زیر گذاشتم و البته یه هکره نامرد این کار رو کرده ولی در عوضش از کاربران پول میگیره و براشون این کار رو میکنه.

Get 7 abilities (CAWs and Superstars)
- Mod your Attributes up to 255 (CAWs and Superstars)
- Unlock Npcs (JR, Cole, Chimel, Jacob...)
- Play with Divas in All matches
- Match modifiers: without restrictions ! Elimination 6-Man HIAC ? Hell yeah.
- CAW Manager is fully working !
tired of the game's glitch when you copy a caw and all his moveset goes back to default ? Well, this won't ever happen again.
With this CAWs Manager, you will even be able to take a CAW from someone else's save and put it in your save.

اینم یه ویدیو از رفع محدودیتهای بازی

http://www.mediafire.com/?xcsd2f8yhs38s9h

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
هکر ها به نظرم این i queit match و survivor series 5 به 5 درست کنن عالی میشه یکخورده وقت میخواد
یا مثلا بشه از ارنا بیرون رفت دلخواه مبارزه رو ادامه داد

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
سلام
کسانی که میخوان قضیه سیو بازی و کاراکترها و ورزشگاههای ساخته شده رو دنبال کنن برن به لینک زیر و و الان سیو تکمیل تر شده و فعلا میشه از کاراترهای ساخته شده زن هم در مسابقات مردان استفاده کرد.

http://www.xbox360iso.com/wwe-12-community-t518812.html

ایتم بگم من خودم از سیو استفاده کردم و کار میکنه و دستگام هم جیتگه که البته ربطی به کار کردن سیو نداره چون باید روی همه دستگاهها کار کنه و البته ممکنه خیلی از دوستان نتونن از سیو استفاده کنن.

بعضی از هکرها هم اعلام کردن دارن روی برداشتن محدودیتهای بازی کار میکنن و خیلی از محدودیتهای بازی از نظیر استفاده از زنها در تمامی مسابقات و دیگر قابلیتهایی که در زیر گذاشتم و البته یه هکره نامرد این کار رو کرده ولی در عوضش از کاربران پول میگیره و براشون این کار رو میکنه.

Get 7 abilities (CAWs and Superstars)
- Mod your Attributes up to 255 (CAWs and Superstars)
- Unlock Npcs (JR, Cole, Chimel, Jacob...)
- Play with Divas in All matches
- Match modifiers: without restrictions ! Elimination 6-Man HIAC ? Hell yeah.
- CAW Manager is fully working !
tired of the game's glitch when you copy a caw and all his moveset goes back to default ? Well, this won't ever happen again.
With this CAWs Manager, you will even be able to take a CAW from someone else's save and put it in your save.

اینم یه ویدیو از رفع محدودیتهای بازی

http://www.mediafire.com/?xcsd2f8yhs38s9h
اقا پس شما پیگیر باش دیگه.ما منتظر خبر شما میمونیم ببینیم این کی هک میشه.(و اطلاعات دیگه)
با تشکر wwf

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
سلام من توي مرحله اي از بازي كه با تريپل اچ در مسابقه نرده بان واسه برداشتن كيف ماننده بنك هستش مشكل دارم از نردبان بالا ميرم اما بعدش نميدونم چه كليدي بزنم تا چمدون رو برداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر