WWE`12 | Xbox 360

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,442
نام
Ali
نمیدونم شما رو چه حسابی اومدی به زیر 12 سال گیر دادی حالا بازی مشکلش چیه دیگه باید کلشون کنده میشد خون که داره و ... فکر نمیکنم برای 12 سال مناسب باشه و بازی میخواد کل جماعت جذب شن نه فقط یک قشر خاص شما اگر الان خود کشتی کج هم نگاه کنید وضعش از این خراب تره باید زیر 6 سال نگاه کنه شاد شه فعلا مشکلات بازی این رده سنی نیست به نظرم همون گرافیک قدیمی شده مدلینگ تماشاگرا نبود تنوع سخت تر شدن رستلمانیا باعث شده بعضی سایت ها نمرات پایینی بدن به نظرم تازه نسل داره تموم میشه بازی روند صعودی گرفته در حالی که از همون 2009 باید بیخیال ps2 میشدن و روی همین کنسول ها تمرکز میکزدن تا الان و این نسخه فقط گرافیک افزایش میدادن امیرعزیز باهات موافقم حالا شما استن هم که است یک رقابت با براک بنداز نابودش کن فقط استن کولد دو تا استانر

تازه میخواستم بگم زیره 6 سال و خونش هم از بتادین و دواگلی استفاده کردن(ببینم 12 سالته مگه:d)

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
ما هم سالی یک نظر میدیم اینم در مورد این بازی کذایی هست!!!
خوب طبق معمول بجای اضافه شدن بعضی از قابلیتهای ورژن قبلی حذف شده.
نظیر حذف تمرین کردن در منو و بجای دو میز گزارشگر در بازی فقط یک میز هست و چند حرکت فنی که هکرها در انلاین پدره افراده اماتور رو باهاش در میاوردن در ورژن سابق و گرافیک کارکترها اصلا پیشرفتی نداشته و طبق معمول عوض شدن سیستم کنترل بازی برای کسانی که از ورژن قبلی اومدن به این ورژن عذاب اور شده بطوری که خود من بعد از دو روز بازی کردن هنوز جای دکمه دویدن کاراکتر رو بعضا اشتباه میزنم و امان از باگ در مسابقه هل این سل در حالت سه نفره یا بیشتر خصوصا وقتی پایین رینگ میری و وقتی حریف رو میزنی و میخوای بلندش کنی قشنگ چندین متر جا به جا میشن و تازه من این باگها رو در اولین دوره بازی در هل این سل دیدم و حتی کارکترها روی هوا هم راه میرفتن و خنده دارترین جاش این بود که صندلی به دست یکی از کارکترها چسبید و دیگه ازش جدا نشد تا اخره بازی و گیم پلی بازی هم از نظره من افت داشته و اصلا بازی دلچسب نیست و بدتر از همه اینکه هیچ سبک مبارزه ای جدیدی به بازی اضافه نشده و کاراکترها در بازی حتی با زدنه فینشر چند ثاتیه بعد زرتی بلند میشن و ادم میمونه چه فندی بزنه حداقل ده ثانیه راحت تو بازی بچرخه و تنها نکته مثبت بازی کارکترهای زیاد هست و چون من دستگاه جیتگ داشتم تو سه سوت همه اونها رو باز کردم ولی اونقدرا هم حال نداد و قسمت استوری لاینش هم بد کار نشده و در کلا فضای بازی هم شده انگاری حالت واقعی اون که سرد و بی روح شده و این بازی رو من به تمامی افراده زیر 12 سال پیشنهاد میکنم چون روحه مبارزه درش دیده نمیشه.

اینم یه عکس از تمامی کاراکترهای بازی که خودم گرفتم.

http://up2.iranblog.com/images/p1tlzhfs3icd1mvsiqyk.jpg

حرفایه شما تایید میشه ولی کن زیر دوازده توصیه کردنش منصانه نیست چون دستمون به جایی بند نی
سرعت تو گیم پلیال استار بود که واقعا نفس گیر میشد

نمیدونم شما رو چه حسابی اومدی به زیر 12 سال گیر دادی حالا بازی مشکلش چیه دیگه باید کلشون کنده میشد خون که داره و ... فکر نمیکنم برای 12 سال مناسب باشه و بازی میخواد کل جماعت جذب شن نه فقط یک قشر خاص شما اگر الان خود کشتی کج هم نگاه کنید وضعش از این خراب تره باید زیر 6 سال نگاه کنه شاد شه فعلا مشکلات بازی این رده سنی نیست به نظرم همون گرافیک قدیمی شده مدلینگ تماشاگرا نبود تنوع سخت تر شدن رستلمانیا باعث شده بعضی سایت ها نمرات پایینی بدن به نظرم تازه نسل داره تموم میشه بازی روند صعودی گرفته در حالی که از همون 2009 باید بیخیال ps2 میشدن و روی همین کنسول ها تمرکز میکزدن تا الان و این نسخه فقط گرافیک افزایش میدادن امیرعزیز باهات موافقم حالا شما استن هم که است یک رقابت با براک بنداز نابودش کن فقط استن کولد دو تا استانر
س
اینقدراهم بازیش بد نیست خدایی
از 2011 که خیلی بهتره
حالمونو بهم زد 2011

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
عزیزم من قبلا هم توضیح دادم wwe الان قانون pg داره و توی مسابقات خونی ریخته نمیشه وقتی میری توی بازی اون هم به سختی خونی میشه و حتی خون از اولش off هست این یعنی برای بچه ها رعایت میشه
بزار یک مثال ساده بزنم من خودم از وقتی این قانون اجرا شده دیگه میتونم جلوی بچه ام با خیال راحت مسابفات را نگاه کنم اگر مثل قبل بود نمیشد جلوی یک بچه صحنه های خشن و خونی نگاه کرد البته من خودم قبول دارم که قبلا خیلی بهتر بود ولی جیکار میشه کرد قانون دیگه

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
نه من که 12 نیستم نگران نباش برای من مناسبه اره این شماره بهتر شده
کسی نمیتونه به این سوال های من جواب بده
1- موقع sumbsion باید چه دکمه ای بزنیم به طرف فشار بیاره
2- چجوری میتونیم وقتی حریف گرفتیم روی زمین بکشیمش یا حرکتش بدیم وقع اجرای فن؟
3-چجوری اون پنل گوشه رینگ دربیارم؟ هرچی rb میزنم از رینگ میره بیرون
دانیال جان ما رو کمک کن

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
دانیال جان ما رو کمک کن
دوستان دارید الکی تاپیک و خراب می کنیدا! آقا حال نکردی تموم! بزار کسایی که مشغول بازی هستن تبادل نظر کنن دیگه با کوبیدن بازی که چیزی درست نمیشه ایشالا واسه نسل بعد!:D
منصور : سابمیشن رو باید موقعی بزنی که حریفت ضعییف شده! مثل کی؟ مثلا یه signature یا Finisher زدی اون مقع سابمیشن بزنی Breaking point تقریبا پره! یکم A رو بزنی تسلیم میشه تو حالت معمولی نمیشه زد
بقیه اش و من نمیدونم راستش :D
راستی STORY بازی فقط با Sheamus نیستا! اون داستان اولش هست بعد که تموم کنی شخصیت دیگه ایی میاد که واسه اسپویل دیگه نمیگم کی:D
با بازیش شدیدا حال میکنم
راستی یه سوال...چجوری 2تا فینیشر نگه دارم؟

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
راجع به ارزش بازی بگم که این بازی از هر سری تا به حال با ارزش تره و دیگه نحایت کارشون رو کردن.(من فقط چند تا انتقاد از بازی کرده بودم همین)خودم که عاشق این بازی هستم.حالا نکات مثبت رو بگم:
نکات مثبت:
1.بازی از حالت خرکی در اومده:dیعنی اینجوری نیست که الکی بدوی و کلوزلاین بزنی.باید قشنگ موقعیت باشه تا خوب بهش بگیره.
2.چون بازیکن ها تا یه مدت سریع از جاشون پا میشن بازی از سرعت لازم برخورداره.
3.هوش مصنوعی که خیلی هم مهم بود کاملا بهتر شده.
4.طناب های رینگ و کلا محیط رینگ عالیند.
5.گزارشگرها پربارتر صحبت میکنن.
6.سیستم سابمیشن عالی شده(اصولی تر شده)
7.همین که توانایی ها مثل ریکاوری و تافنس و اگلیتی و ... اضافه شده نشون میده که تکنیک بالا رفته.
و . . .
دانیال جان ما رو کمک کن
.برای این کار lt و rt رو با هم نگه دار و بعد راه برو.(اگر هم ایستاده هست اول بگیرش بعد این کار رو بکن)
ابر گوشه رینگ رو هم با A در بیار.

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
ببین کامیار عزیز موقعی که singuter گرفتی بزن بعد فینیشر نزن دوباره هی به زدن طرف ادامه بده دوباره singuter میگیری بعد بزن فینیشر به حالت دو تایی در میاد یا این کار کن موقعی که singuter گرفتی نزن فینیشر هم نزن دوباره ادامه بده به زدن طرف باز هم دو تا میشه
میتونید موقعی که یک فینیشر گرفتی ls بالا با y بزنی تا فینیشر اول به مدت 30 ثانیه نگه میداره]
راستی اگه فن رو دم طناب های رینگ بزنی از رینگ پرت میشه پایین یا فقط با نردبان این قابلیت وجود داره...مثلا یک سوپلکس بزنی میافته پایین
هیچوقت یادم نمیره در smackdown vs raw 2006
shown michael ورداشتم با تریپل اچ اون سال یک سیستم در بازی گذاشته بودن که اگر استار خیلی خسته میشد به حالت افتادن روی زمین در میومد بازی رو بصورت lastman stading گذاشتم شروع کردیم به کتک زدن خورد و خونی شدن دو طرف اخرای بازی یک swit chain music به اچ زدم که داور بشماره دیدم خودم هم افتادم زمین بعد داور شروع به شمارش کرد تا 10 رفت هیچکدوم بلند نشدیم یاد رویال رامبل 2004 افتادم بعد از اون هیچوقت این تکرار نشد خیلی طبیعی شد
ولی امسال روی نرمال من بیش از 5-6 باز باختم خیلی سخت شده بزاری روی legen که دادت هوا رفته سریع فینیشر دفاع میکنن
اقا میز ورد اشتیم خودم براک بودم دو تا فینیشر زد 2 رد کردم پا شدیم یک فینیشر بهش زدیم نا کت شد یک f5 ولی دوبار به ادج باختم دفعه سوم بردم

آخرین ویرایش:

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
Stone Cold Steve Austin - Use Champion and successfully defend WWE Championship OR Outsider Story Scene Wrestlemania
Kevin Nash - Outsider Story cutscene 5-2 after the cutscene where Kevin Nash slams HHH in the lockeroom
در مورد ازاد کردن این 2 تا کارکتر میشه یه توضیحی بدید!!

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
این ها توی استوری شیموس ازاد نمیشن شما باید استوری شیموس تموم کنی و وارد استوری بعدی شی تا توی اون هفته ای دو تا ازاد شن بیشترشون توی استوری دوم ازاد میشن یعنی همون Outsider Story

• Like
Reactions: гадюка

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بازی را گرفتم .
والا این همه از بازی تعریف شده بود ولی من تغییری محسوسی نسبت به نسخه قبلی ندیدم .
راستی چرا باتیستا تو لیست بازیکن ها نیست ؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
باتیستا توی wwe نیست و dlc شده تغییرات هم اگر شما پیش نمایش بخونید میبیند thq گفته بود قرار چه تغییراتی کند ولی خوب خود شما الان 2011 بزاری در گیم پلی تغییراتی میبینی
خوب اشکان عزیز برای ازاد کردن استن کولد باید در رستلمانیا با شیموس پیروز شی که stone ازاد یشود
برای کوین ناش هم باید در هفته دقیق یادم نیست 6-7 در لوکر روم با تلفن حرف میزنی که ناش یک پاور بمب بهت میزنه در استوری دوم

The Ronaldo

کاربر سایت
Sep 10, 2011
47
سلام دوستان!
لباس جان سینا مشکی هست؟(همین جدیده)
رندی ریش داره؟!
لباس و فیس و ... Cm Punk جدیده؟!
ممنون

لباس جان سینا قرمزه
رندی ریش داره
لباس سی ام پانک جدید و فیسشم عالیه به نظره من

دوستان یه سوال راک چطوری آزاد میشه ؟
استن تو یوینیورز اومدش و براک هم اومد باهاشون بازی کردم اما آزاد نشدن

اما در آخر بگم wwe 12 بهترین بازی تاریخ کشتی کج ... عاشقت شدم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر