WWE`12 | Xbox 360

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بازی دوشنبه این هفته بطور رسمی ریلیز میشه و با سابقه ای که بازی در لیک شدن داره فکر نکنم زود تر از یکشنبه بتونیم بازی داشته باشیم

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
خیلی ویدیو از گیم پلی بازی اومده در توتوب هست.همه رو دیدم.کیف کردم.
اما صدا گزاری هیچ فرقی نکرده.هیچ فرقی.نا امید کنندست.(مسابقه بث فینکس با لیلا رو دیدم.از لیلا بیچاره صدای مرغ در می اومد)

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
خدا را شکر سایت بازی هم اشاره به بازیکنان و رینگهای wcw کرده مثل nitro و starrcad و اسامی چندتاشون را نوشته و همینطور عکسهای بازی را که جالبتر از هم اینه که جیم راس را هم جزوی از اونها کرده که من اصلا یادم نمیاد اون توی WCW بوده باشه
در ضمن مثل اینکه ماچو من رندی سوج هم قرار هست به لجندها اضافه بشه همینطور میک فولی
فعلا این بازکنان در بازی به این کمپانی تعلق دارند که البته من خودم تحقیق کامل انجام دادم دیدم بقیه هم بودند اما به مدت کم
http://wwe.thq.com/go/article/view/251885/wcw-invades-in-wwe-12
Jim Ross که خدمتتون عرض کردم یادم نمیاد کی توی wcw بوده
Rey Mysterio همه یادشون هست که اون قبل از wwe اونجا بود و مسابقات زیبایی میداد
The Road Warriors هر دو در سال 2001 به این کمپانی پیوستند و با برادران استاینر مبارزه میکردند.
Eddie Guerrero او هم به همراه ری و جریکو و چاوو مسابقات زیبایی میداد.
The Giant همون بیگ شو خودمون که رقیب سرسخت کوین نش و گلدبرگ بود
Booker T او برادارن هارلم هیت را تشکیل داده بودند و همینطور او قهرمان سنگین وزن هم شده بود
Kevin Nash هر وقت او را میبینم یاد مبارزاتش با گلدبرگ میافتم که به نظر من ربواری بسیار زیابیی با او داشت و همینطور nwo که هنوزم داره موزیک اون را برای خودش میزاره وقتی وارد میشه
Vader او هم در wcw سالها قبل حضور داشت
Arn Anderson او به همراه گروه 4 hourseman با ریک فلیر هم تیم بود
Lord Steven Regal همانطور که الان در wwe یک سوپراستار نسبتا خوب هست همان موقع هم در همین حد بود
Ricky Steamboat فکر میکنم سال 95 یا 96 در wcw حضور داشت
goldust او هم در این کمپانی بود و به اسم داستی رودز هم فعالیت میکرد
chavo guerrero او هم به همراه عموش ادی گوریرو بازی های جالبی انجام میداد اما خیلی با wwe فرقی نداشت
smash اینطور که در ویکی پدیا نوشته شده بود او هم در wcw حضور داشته
triple h هم به مدت خیلی خیلی کم وقتی اماتور بود در wcw وارد شد ولی چیزی نگذشت که wwf او را خرید اونقدر کم بود که کسی یادش نیست
stone cold او هم در wcw سال 95 - 96 حضور داشت اما اونجا به کله گندگی wwf نبودچون جوان بود
خیلی دلم میخواهد لکس لوگر و برت هارت و حتی هوگن یا اسکات استاینر و کلا کسانی که در wcw بودند را بیشتر کنند من یکی که فکر میکنم امسال همون سالی باشه که منتظرش بودم من از wcw nitro , thunder بازی میکردم خیلی دلم میخواهد دوباره اینکار را با گرافیگ الان انجام بدم خیلی حال میکردم احتمالا همه استارهای دیگر را خودم میسارم و گروه NWO را درست میکنم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: DeanAmbrose

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
با این امتیازا فکر نمیکنم بشه اسمش رو گذاشت نا امید کننده! بازی عالیه
کسی اگه حال نمیکنه به نظرم یا اصلا کشتی کجی نیست یا توقع خیلی بالایی داره!
همیشه با این بازی حال کردم امیدوارم هرچه زودتر بیاد

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
با این امتیازا فکر نمیکنم بشه اسمش رو گذاشت نا امید کننده! بازی عالیه
کسی اگه حال نمیکنه به نظرم یا اصلا کشتی کجی نیست یا توقع خیلی بالایی داره!
همیشه با این بازی حال کردم امیدوارم هرچه زودتر بیاد
با منی؟:-$من به صدا گزاری گفتم نا امید کننده.ign هم به صدا گزاری 7.5 داد.مثل پارسال.خداییش صداگزاریش روبه راه نیست.:(
من که همیشه صدای بازی رو کم میکن و با اهنگ های گروه winger :x بازی میکنم.:)

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
با منی؟:-$من به صدا گزاری گفتم نا امید کننده.ign هم به صدا گزاری 7.5 داد.مثل پارسال.خداییش صداگزاریش روبه راه نیست.:(
من که همیشه صدای بازی رو کم میکن و با اهنگ های گروه winger :x بازی میکنم.:)
من پست شمارو نقل قول کردم؟:D منظورم کسایی بود که همیشه ایراد میگیرن از این بازی...>>> :-$

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
بازی لیک شد .
Region Free
http://www.abgx.net/filename/?ch=6
ارررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررره.>:d<
دمت گرم.من از صبح 100 بار به xbox360iso.com سر میزدم.بالاخره. . . . .#:-s مرسی . . مرسی . . مرسی. .
بهترین خبر در یک ساله اخیر بود به خدا.>:d<
wwf out

Shah!n

کاربر سایت
Jul 12, 2009
2,742
نام
شاهین
ارررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررره.>:d<
دمت گرم.من از صبح 100 بار به xbox360iso.com سر میزدم.بالاخره. . . . .#:-s مرسی . . مرسی . . مرسی. .
بهترین خبر در یک ساله اخیر بود به خدا.>:d<
wwf out
خواهش میکنم عزیز ;)

خودمم که امروز نمره IGN رو دیدم دیگه حسابی منتظر بودم واسه لیک شدنش . مث که بالاخره واقعا nextgen شده بازی :D
فقط حیف که Jeff Hardy نداره وگرنه تکمیل بود =((
کاشکی زود تر از این TNA لعنتی برگرده WWE .
باتیستا هم که تو یکی از پک های DLC بازیه ! :|

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
ممنون امیر حسین دستتون درد نکنه مارو امیدوار کردی با این اطلعاتیکه دادین انقد یکنواخت شده بود که دیگه حس گرفتن نسخه جدید زیاد نبود ولی با این حرفاییکه گفتین با منبع منتظرم بیاد تا تجربش کنم ببینم حرفها چقد به واقعیت نزدیک بودن امیدوارم همینجور که گفتین باشه تا بیشتر از بازی لذت ببرین .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر