WWE`12 | Xbox 360

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
WWE'12 | Xbox 360

Title:WWE12
Creator:THQ
Release Date:Released
Genre:Sport

مقدمه:اگر مسابقات کشتی کج WWE را در Video Game ها دنبال میکنید،حتما میدانید که یکی از این بازی ها که با وجود پیشرفت های جزئی و حتی تا مواردی هم پسرفت!هر سال وارد بازار شده و طرفداران بازی نیز رو به نزول بودند.
تا اینکه بالاخره THQ تصمیم گرفت تا بازی را با به کار گیری قدرت خود بسازد و از همین رو حتی اسپانسر بازی نیز تغییر یافت و نام بازی هم از نام طولانی"Smack Down VS Raw"به "WWE" تغییر پیدا کرد!
بازی با قول های THQ کمی طرفداران را به وجد آورد تا در نهایت این بازی هم منتشر شد که به بررسی آن میپردازیم!

wwe-12.jpg
گیم پلی:بازی دچار تغییرات خوبی در گیم پلی شده و بازی را بیشتر به حقیقت نزدیک کرده است و این تغییرات بیشتر به رفع باگ ها،نرم تر شدن و بهتر شدن انیمیشن ها،تعداد سوپراستار ها(تعداد بیشتر)،توانایی دخالت در هنگامی که حریف در حال زدن یک فن روی یک سوپر استار است و... مربوط میشود!
تعداد سوپر استار ها در ابتدا 40 نفر است که شما میتوانید با رفتن قسمت Universe که دچار تغییرات زیادی نشده ولی خیلی بهتر از سال های قبل است و یا Road To Wrestle Mania که دچار تغییراتی شده که این قسمت را بسیار زیبا و جذاب کرده استار هایی Unlock کنید که البته بیشتر این استار ها بر خلاف نسخه های قبلی،لجند ها هستند.
بازی هنوز هم دارای باگ است ولی دیگر این باگ ها زیاد نیستند ولی در عوض این باگ ها،همان باگ های قدیمی نیز نیستند و علاوه بر زیبایی ها،به بازی باگ نیز افزوده شده است که البته این باگ ها اغلب شامل:کش آمدن سوپراستار:D،خارج شدن او از ورزشگاه و سپس بازگشت،عبور از آهن مسابقه ی Hell In A Sell بدو.ن شکستن آن و ... است!
بازی دارای بازی های تک نفره(One On One)جدیدی نیست و حتی مسابقه ی Falls Count Anywhere هم در این لیست نیست(گرچه در قسمت Universe وجود دارد ولی شما نمیتوانید به طور دلخواه،آن را انتخاب کنید!)ولی بازی با اضافه کردن Royal Rumble ی 40 نفره تنوع خوبی به بازی بخشیده است ولی گیمر در Royal Rumble هنوز هم باید از یک مشکل رنج میبرد و آن هم متوقف شدن ورود استار ها بعد از ورود ششمین نفر به رینگ و قبل از خروج آن است و البته یک سری باگ نیز فقط مخصوص Royal Rumble وجود دارد!
در بازی *Div ها نیز وجود دارند که یکی از آن ها قفل(Lock)است!
بازی دارای لیست 43 قسمتی از Unlockable ها نیز هست که آزاد کردن تمام آنها با به اتمام رسانیدن RTWM و انجام بازی در Universe میسر است!
بازی دارای DLC نیز هست که معروف ترین بخش های این DLC وجود Masked Kane و Batista است.

tba-wwe-12-20110530112102516-000.jpg

گرافیک:گرافیک بازی عملا هیچ فرقی با نسخه قبلی خود ندارد و فقط سازندگان سعی کرده اند با کمی اضافه کردن زرق و برق مانند نورپردازی بهتر و جلوه دادن بهتر عرق و خالکوبی ها،این قسمت را دست نخورده باقی بگذارند تا شاید در WWE13 فرجی شد!!!
بازی استار ها را یک جور طراحی نکرده و بعضی استار ها مانند:John Cena،CM Punk و... طراحی بهتری از سوپراستارانی از قبیل Ted Dibbiasi و Daniel Bryan دارند!
نورپردازی بازی بسیار بهتر شده و بازی مانند واقعیت نور را بر روی تماشاگران در مسابقات مختلف(Raw،Smack Downو مسابقات Sin Cara)میتاباند که بسیار به زیبایی هنری بازی کمک کرده است!
افکت خون همچنان در بازی وجود دارد و قابلیت Off و On دارد که این افکت هم دارای تغییر شده ولی نحوه ریختن خون در تمام استار ها یکجور است و به لحنی دیگر،سر همه ی استار ها از یک منتطقه شکسته و به یک مدل خونریزی میکند!

tba-wwe-12-20110530112118703-000.jpg

صداگذاری:این بخش همچنان خوب نیست و چیزی که این بخش را خراب میکند،گزارشگران بازی هستند که از جملات تکراری استفاده میکنند و گرچه جملات جدید زیادی به بازی افزوده شده ولی باز هم جملات تکراری زیاد است!
نحوه پخش صدای موزیک Entrance گشتی گیران هم Sterio شده است که بازی را واقعی تر جلوه میدهد و سازندگان سعی کرده اند تا از تمامی موزیک های جدید استار ها استفاده کنند!

tba-wwe-12-20110530112110406-000.jpg

سخن پایانی:امسال THQ سعی کرد و بازی نسبتا خوبی را عرضه کرد که دیگر شما را با 2-3 ماه بازی کردن کلافه نمیکد ولی این نباید پایان کار باشد چرا که اگر THQ انتظار موفقیت دارد باید به کار خود ادامه دهد و استارت را برای نسل بعد بزند!
بازی با پیشرفت های خود میتواند نظر هر طرفدار کشتی کجی را به خود جلب کند و امتحان کردن این بازی به همه ی WWE & TNA Fan ها توصیه میشود چرا که بازیسازان دست شما را برای ساخت استار های مورد علاقه تان باز گذاشته اند!

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
این هم بعضی از عکس های بازی هست که کاربر عزیز(Captain Bl4ck3)قرار دادن>:d<

از Dante Never Cry و Captain Bl4ck3 هم تشکر میکنیم:D

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
ممنون از Jeff Hardy عزیز برای ایجاد کردن تاپیک بازی:D

امیدوارم این نسخه واقعا تغییرات زیادی داشته باشه چون دیگه بازی داشت خیلی تکراری میشد تا الان که اطلاعاتی که از بازی اومده خیلی امیدوار کننده بوده البته باید منتظر E3 باشیم احتمالا تریلری از بازی پخش میشه

البته فکر نکنم WWE توی سایت زیاد هوادار داشته باشه فکر کنم من و تو یه چند تا دیگه از دوستان کلا بدونیم WWE چیه :D

A_LINE_DARK

کاربر سایت
May 30, 2011
130
امیدوارم که همینطور باشه من که از wwe 08 دنبال میکنم اصلا تغییر زیادی در بازی ندیدم امیدوارم توی 12 که اینجوری باشه

مثلا میشد با rey big show رو بلند کرد :))

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
سلام
بوی بهار اومد و wwe چه ربطی داشت:d
من که هنو احساس میکنم یغییری در کا نی
سیستم گرفتن حریف که تقلیدی از ال استاره
در مورد پین کردن هم هرچی زور زنه به نظر به سختی ال استار نمیرسه
مگه میشه از زیر یارو در اومد بیرون :d
اون حالتی هم که یارو جو گیر میشه تو 2011 بودش ولی 2010 یادم نی
برادر جف هاردی شما هم فک نکنم اینقدی که تعریف کردی خوره سری بازی های کشتی کج باشی

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام
برادر جف هاردی شما هم فک نکنم اینقدی که تعریف کردی خوره سری بازی های کشتی کج باشی
خوره که هستم ولی کلا این بازی بعد 6 ماه تکراری میشه:d
این ریورسال(رد کردن فن ها)رو هم درست کنن چیزی نمیشه به خدا!
همش یه RT میزنی باهاش میتونی فینیشر+فن ها+مشت و لگد و کله:dو... رو رد کنی:|
عزیز فعلا زیاد نمیتونم خوره باشم!سوپراستارم(اسم کاربری)الان تو ترک به سر میبره:d
مثلا میشد با rey big show رو بلند کرد
فقط ری یکم زور میزد بعد:D

A_LINE_DARK

کاربر سایت
May 30, 2011
130
کاور بازی:x
yny0cikhavglzydr8s.jpg

چه کاور قشنگی (به خاطر randy میگم :d) مهمتر از همه اینکه در بخش xbox live دوباره point نخواد توی 2011 که 7 روز فقط بهت وقت میدادن بقیه شو باید point میخردی ولی بازهم فکر کنم point میخواد چون THQ همه بازی هاش point میخواد برای xbox live :(( فقط توی 12 دیگه point نخواد :((

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
سلام
نه این با اون فرق داره اون حالتی که میگی فقط برای بعضی ها بود مثل Kane و Undertaker تازه فقط یه فینیشر بهت میداد ولی این یکی همگانیه :D

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
اگر بنا به سابقه کشتی کج باشه ما که از همتوت خوره تریم:d ولی یه چند سالیه که این thq داره نامردی میکنه خودتون هم دیدن که بعد از یکی دو بار بازی کردن زده میشید قول میدم این از اونا بدتره..:))

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
نه این با اون فرق داره اون حالتی که میگی فقط برای بعضی ها بود مثل Kane و Undertaker تازه فقط یه فینیشر بهت میداد ولی این یکی همگانیه :D

نه باو همونو سه فینیشره هم میشه کرد اگه کاراکتر قابلیتشو داشت هباشه

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
همینم تو جامعه گیمر بسه
نمیدونم چرا بعضیا اصلا هیچ ارتباطی با کشتی کجو گیمش نمیتونن برقرار کنن
این مسله واسم اصلا قابل هضم نی
هر کسی سلیقه ایی داره یکی مثل من عاشق کشتی کج یکی هم مثل برادرم از کشتی کج متنفر :d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اخه تعجبیه
من از داداشو بابا برو بچ کلا این کاره ایم

من خودم و بابا و داداش وسطیه ( از من بزرگتره ) اینکاره اییم ولی داداش بزرگه اصلا خوشش نمیاد حتی حاضر نیست 30 ثانیه هم کشتی کج نگاه کنه :d

راستی نمیدونم چند نفر این هفته SmackDown رو دیدن ولی این اتفاق افتاد که خودم به شخصه خیلی باهاش حال کردم
Randy توی مسابقه با شیمس که سر کمربند سنگین وزن بود برد ( داور هم کریستین بود ) بعد از تموم شدن مسابقه کریستین با کمربند زد توی صورت رندی و کمربند رو گرفت بالا >:d< :d

در کل امیدوارم توی این نسخه چند هفته مونده به عرضه بازی Boo یا Cheer بودن شخصیت ها رو درست کنند و از الان اینکار رو نکنند تا هی مجبور نشیم وقتی بازی عرضه شد تک به تک خودمون درستشون کنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر