World of Warcraft: The War Within

از تاریخ 29 مرداد ماه سال 1403 این تاپیک مختص به اکسپنشن ست The War Within در سرور های آفیشال بیلیزارد خواهد بود.
=============================================================

راهنمای اولیه بازی برای کمک به تازه وارد ها با تشکر از کاربر musketeer

بازی کردن در بلیزارد چقدر هزینه داره؟

برای بازی کردن در بلیزارد در حالت معمول شما باید 2 آیتم زیر رو در ابتدا خریداری کنید:

• Battlechest:: که شامل کلیه اکسپنشن ها تا یکی مونده به آخری و همینطور 30 روز تایم بازی میشه. قیمتش حدود 15 یورو هست
  • آخرین اکسپنشن: که در حال حاضر legion هست. معمولا حدود 40 یورو هست قیمتش
  • برای ادامه دادن به بازی باید اشتراک ماهیانه بازی رو هم بگیرید. که 2روش معمول داره. یکی اینکه گیم تایم های 2 ماهه بخرید، حدود 20 یورو هست قیمتشون یا اینکه گلد داخل بازی بدید و wowtoken بگیرید. که قیمتش رو میتونید همیشه از سایت wowtoken.info چک کنید.
آیا گلد در آوردن و خریدن گیم تایم با گلد وقت خیلی زیادی میبره؟

واقعاً نمیشه گفت. به هر کس بستگی داره که از چه روشی گلد در میاره. بعضیا از auction house خیلی راحت گلد در میارن، بعضیا میرن فارم میکنن و گلد در میارن، بعضیا instance های قدیمی رو میزنن... بطور خلاصه فقط میشه گفت که کاملاً شدنیه، ولی باید یک مقداری زمان بزارید براش.

از کجا بخرم؟ کردیت کارت ندارم.

خیلی سایت های ایرانی هستن که این موارد رو برای فروش قرار دادن. طبق قوانین سایت نمیشه اینجا اسم گفت. همون توی گوگل سرچ کنید "خرید battlechest" یا "خرید legion" براتون این سایتها رو میاره. بعد توی سایت بلیزارد یه قسمتی داره که این کدها رو وارد کنید.

قبل از اینکه بازی رو شروع کنم چه چیزهایی آماده کنم؟

اولین کار این هست که یکی رو پیدا کنید که شما رو RAF کنه. RAF مخفف recruid a friend هست که میتونید اینجا بطول کامل در موردش مطالعه کنید. Recruit A Friend - WoW

این سیستم هم برای شما و هم برای کسی که شما رو RAF میکنه مزایای بسیاری داره. مهمتریناش ایناس:

• وقتی با هم بازی کنید 3 برابر experience دریافت میکنید!
    • وقتی شما اولین ماه گیم تایم رو بزنید، به RAF کننده شما یک ماه تایم رایگان میده.
    • وقتی شما دومین ماه گیم تایم رو بزنید، RAF کننده شما بین چند تا pet و mount میتونی یکی رو به دلخواه جایزه بگیره!
    • به ازای هر 2 level که با هم level up کنید، شما میتونید 1 level به RAF کننده اتون اهدا کنید.
    • هر دو میتونید هر 30 دقیقه یک بار همدیگه رو summon کنید (برید پیش هم)
البته یه سری محدودیت داره، مثل اینکه مدت این مزایا 3 ماه هست و باید توی یک group باشید تا این سیستم فعال بشه، و توی محدوده 100 یاردی هم بمونید. همچنین grant level یعنی مورد 4 هم فقط توی همون realm که بودید قابل استفاده اس.

بخاطر اینکه انقدر فایده داره و بیشتر از همه بخاطر mount اش، تقریباً همه دنبال یکی هستن که RAF اش کنن. بخاطر همین یه سری پوئن دیگه هم RAF کننده شما معمولاً بهتون میده.. مثلا فلان مقدار گلد، یا فلان آیتم... ولی سعی کنید اینها رو ملاک قرار ندید و بیشترین فکرتون این باشه که RAF partner شما وقت آزادش با شما همخونی داشته باشه تا بتونید باهاش بازی کنید و level up رو از دست ندید. پس قبل از RAF خوب باهاش تایم هاتون رو چک کنید و با همدیگه هماهنگ کنید که چند تا کاراکتر میخواید level up کنید و اینا....

آیا کامپیوترم به اندازه کافی قوی هست؟ آیا نت مناسبی دارم؟

مورد دیگه ای که باید چک کنید این هست که آیا کامپیوترتون قادر به اجرای بازی هست یا خیر. کلاً wow سیستم و اینترنت خفنی نمیخواد. برای اینکه ببینید بازی رو میتونید اجرا کنید یا نه باید بازی رو بصورت رایگان بدون اینکه چیزی بخرید نصب کنید و برید توی بازی. تو این حالت تا level 20 میتونید بازی کنید. تو جاهای شلوغ که مثلا 3-40 نفر اطرافتون باشن نباید fps اتون زیر 30 بیاد یا latency اتون بالای 300 بره.

خب! الآن آماده ی بازی هستم. باید چکار کنم؟

اول باید یه اکانت battle.net بسازید و اپلیکیشنش رو دانلود کنید: http://eu.battle.net/en/app

بعد از اون باید خود کلاینت بازی رو بگیرید که حدود 30 گیگ هست. میتونید بزارید خود اپلیکیشن براتون دانلودش کنه. یا اینکه از یک دوستی بخواید براتون روی هارد بریزه. یا اینکه از سایتهای ایرانی که میفروشن بخرید. بعد باید محل بازی رو به اپلیکیشن بتل.نت بدید و برید توی بازی. ضمنا کد های لازم که خریدید رو هم از قسمت redeem code توی اپلیکیشن یا سایت وارد کنید تا براتون فعال بشه. حالا باید وارد بازی بشید و توی هر realm ای که میخواید کاراکترتون رو بسازید.

تو کدوم realm کاراکتر بسازم؟ ایرانی ها کجا بیشتر هستن؟

در ابتدا بگم که ایرانی ها بیشتر از همه جا در سرورهای اروپا بازی میکنن، چون به ایران نزدیکتره و پینگ بهتری داره. اکثرا در kazzak سمت هورد هستن. توی Silvermoon و Ravencrest هم سمت الاینس هستن. بصورت پراکنده تو ریلم های دیگه مثل Outland هم هستن البته.
ریلم ها از چند نظر دسته بندی میشن:

• زبان. که معمولا ریلم هایی که زبان انگلیسی هستن رو انتخاب میکنیم.
    • PvE یا PvP. این دو کلمه مخفف Player versus Environment و Player versus Player هستن. توی wow دو faction داریم به نامهای Horde و Alliance. که یطورایی دشمن همدیگه حساب میشن. تو ریلم های PvP در دنیای بازی هر جا که برید میتونید با پلیرهای فکشن مقابل مبارزه کنید، اونها هم همینطور. این به این معنی هست که هرجا برید با پلیرهای فکشن مقابل درگیر میشید. در ریلم های PvE تا وقتی نخواید میتونید از درگیر شدن با فکشن مقابل خودداری کنید. به اصطلاح بصورت دیفالت PvP flag اتون خاموش هست.
    • RP یا Normal. در ریلم های RP مخفف Role-Playing خیلی پلیرها قالب کاراکترشون رو به خودشون میگیرن. یعنی طوری رفتار میکنن که انگار واقعاً مثلاً یک جادوگر الف هستن و با همه اون شکلی صحبت میکنن! البته تو همه ریلم ها بعضیا این کار رو میکنن و توی ریلم های RP خیلی بیشتره.
موارد دیگه ای مثل جمعیت و بالانس بودن فکشن ها و ... هم توی انتخاب ریلم موثره که بیشتر این فاکتور ها رو میتونید از این سایت دنبال کنید: realmpop.com

هر گونه بحث در مورد سرور های کرک حتی سرور های کرک Warlord of Draenor و قبل از آن در این تاپیک ممنوع هست و با افراد خاطی به شدت برخورد خواهد شد.

آخرین ویرایش:
تا اینجا بنظرم از اکسپنشن های قبلی هم بهتر بوده.بازخوردها هم خوبه.
من از پچ لژیون تا df بودم ، البته نه که همه سیزن ها باشم
فقط لژیون کامل بودم ، بقیه نسخه ها یه سیزن بازی میکردم دوباره میرفتم 6 ماه دیگه
نمیدونم چرا ولی حوصلم سر میره بعد یه مدتی ، کلا هم pve بازی میکنم
الانم دوباره رفته رو مخم بگیرم اما میترسم مثل نسخه های قبل باشه

• Like
Reactions: Kaiki
منم دقیقا همینم هر سیزن یه ماه بازی میکنم.بهترین راه اینه یه ماهه شارژ کرد.کالکتور ادیشن فکر کنم اسم پکش heroic هست که یه ماه شارژ داره.منم مثل خودت pve بازم فقط.همون هر سیزن یه ماه بسمه.

آقا چطوره؟
ارزش داره بخریم؟

از لیژن تا df یعنی df هم بازی کردی یا قبل df ؟
ببین اکسپنشن های که بودی از نظره اکثر پیرا اینطوریه لیژن خوب بوده، bfa افتضاح، شدولند بد، و df نسبتا خوب، الان این وارویتین تقریبا همه موافقن که اکسپنشن خوبیه تا اینجای کار

درکل بخوام بگم همون df هست با داستان و تم خیلی بهتر و کلی quality of life که واقعا خیلی ساله لازم بودن

مهمترین ویژگی این اکسپنشن warband هست تمامه کوئستای که انجام میدی ساید کوئست ها و ریپوتیشن ها تمامه متریال ها و ... همه برای بقیه کاراکترهات حساب میشه و مشترکه یا مثلا وقتی داری با مینت بازی میکنی ایتم دراپ میشه که میتونی بذاری توی واربند بانکت و با alt هات ازش استفاده کنی و ... خلاصه خلی وقت بود همچین چیزی لازم بود که بلاخره اضاف شد
بعدش هیرو تلنت هاس که تقریبا برای همه اسپک ها خیلی خوب و جالبه و گیم پلیشون رو خیلی بهتر میکنه
و از df به بعد دیگه borrowed power نداریم (ارتیفکت توی لیژن ، ازرایت و کوراپشن توی bfa کاوننت توی shadowland و ...) این خودش ی چیزه عالیه که وقتمون الکی سره این چیزای مسخره گرفته نمیشه، borrowed power به خودیه خود چیزه خوبیه ولی بلیزارد همیشه طوری طراحیش کرده که بدست اورنش انقدر سخت و عذاب اور بوده که ملت ازش منتفر شدن جای اینکه خوششون بیاد
مورد اخرم delvs هست که درکل کانتنت مثبیته شاید جوری نباشه که بگی صبح به عشقه اینکه برم دلوز بزنم از خواب بیدار شم ولی مثله تورگاست تاور شدولند یا ایلند bfa مزخرف و شکنجه نیست مثه این میمونه که داری ساید کوئست میزنی یا دانجن میزنی بعضیاش فان و خوبه بعضیاشم معمولی یا بد ولی طوری نیست که ازش منتفر بشی

اینای که گفتم چیزای بود که نسبت به df اشافه شده و باعث شده ملت بگن این بهتره که بیشترین تاثیر رو همون واربند و داستان و تم بازی داشته که خیلی حس بهتری از تمامه اکسپنشای اخیر میده و انگار واقعا داری دوباره wow بازی میکنی

حالا اینکه بخری یا نه به خودت بستگی داره، از اینای هستی که منتظرن استیم سیل بذاره و برن 4/5 تا بازی که هیچوت قرار نیست بازی کنن بخرن و به کالکشنشون اضافه کنن یا از اینای هستی که ی بازی وقتی کرک شده باشه هم میرن اوریجینال میخرن و کرکی بهشون حال نمیده یا مثلا کلی توی cs و dota و lol و... خرج میکنن اگه این تایپ هستی توی خریدش 1 ثانیه هم شک نکن همونقدر که اون کارا حالتو خوب میکنه تجربه ی این اکسپنشن هم همونطور عمل میکنه و پولت حروم نشده حتی اگه فقط همین یکی دو ماه اول رو بازی کنی ولی اگه از اونای هستی که توی خرید خیلی وسواس دارن و فقط بازیای 10/10 و چیزای که ازش مطمئن هستن رو میخرن بنظرم صبر کن بذار سیزن بیاد و یکم بگذره بعد تصمیم بگیر

ادیت: اینو یادم رفت بگم اگر mmorpg باز هستی چاره ی جز بازی کردن wow یا ff14 یا یک لول پایین تر bdo / eso / gw2 / eve نداری جز اینا واقعا انتخاب دیگه ی نیست هرچی رو بگی تست کردم هیچ mmo دیگه ی توی بهترینش حالتش به بدترین حالت اینا نمیرسه

آخرین ویرایش:
از لیژن تا df یعنی df هم بازی کردی یا قبل df ؟
ببین اکسپنشن های که بودی از نظره اکثر پیرا اینطوریه لیژن خوب بوده، bfa افتضاح، شدولند بد، و df نسبتا خوب، الان این وارویتین تقریبا همه موافقن که اکسپنشن خوبیه تا اینجای کار

درکل بخوام بگم همون df هست با داستان و تم خیلی بهتر و کلی quality of life که واقعا خیلی ساله لازم بودن

مهمترین ویژگی این اکسپنشن warband هست تمامه کوئستای که انجام میدی ساید کوئست ها و ریپوتیشن ها تمامه متریال ها و ... همه برای بقیه کاراکترهات حساب میشه و مشترکه یا مثلا وقتی داری با مینت بازی میکنی ایتم دراپ میشه که میتونی بذاری توی واربند بانکت و با alt هات ازش استفاده کنی و ... خلاصه خلی وقت بود همچین چیزی لازم بود که بلاخره اضاف شد
بعدش هیرو تلنت هاس که تقریبا برای همه اسپک ها خیلی خوب و جالبه و گیم پلیشون رو خیلی بهتر میکنه
و از df به بعد دیگه borrowed power نداریم (ارتیفکت توی لیژن ، ازرایت و کوراپشن توی bfa کاوننت توی shadowland و ...) این خودش ی چیزه عالیه که وقتمون الکی سره این چیزای مسخره گرفته نمیشه، borrowed power به خودیه خود چیزه خوبیه ولی بلیزارد همیشه طوری طراحیش کرده که بدست اورنش انقدر سخت و عذاب اور بوده که ملت ازش منتفر شدن جای اینکه خوششون بیاد
مورد اخرم delvs هست که درکل کانتنت مثبیته شاید جوری نباشه که بگی صبح به عشقه اینکه برم دلوز بزنم از خواب بیدار شم ولی مثله تورگاست تاور شدولند یا ایلند bfa مزخرف و شکنجه نیست مثه این میمونه که داری ساید کوئست میزنی یا دانجن میزنی بعضیاش فان و خوبه بعضیاشم معمولی یا بد ولی طوری نیست که ازش منتفر بشی

اینای که گفتم چیزای بود که نسبت به df اشافه شده و باعث شده ملت بگن این بهتره که بیشترین تاثیر رو همون واربند و داستان و تم بازی داشته که خیلی حس بهتری از تمامه اکسپنشای اخیر میده و انگار واقعا داری دوباره wow بازی میکنی

حالا اینکه بخری یا نه به خودت بستگی داره، از اینای هستی که منتظرن استیم سیل بذاره و برن 4/5 تا بازی که هیچوت قرار نیست بازی کنن بخرن و به کالکشنشون اضافه کنن یا از اینای هستی که ی بازی وقتی کرک شده باشه هم میرن اوریجینال میخرن و کرکی بهشون حال نمیده یا مثلا کلی توی cs و dota و lol و... خرج میکنن اگه این تایپ هستی توی خریدش 1 ثانیه هم شک نکن همونقدر که اون کارا حالتو خوب میکنه تجربه ی این اکسپنشن هم همونطور عمل میکنه و پولت حروم نشده حتی اگه فقط همین یکی دو ماه اول رو بازی کنی ولی اگه از اونای هستی که توی خرید خیلی وسواس دارن و فقط بازیای 10/10 و چیزای که ازش مطمئن هستن رو میخرن بنظرم صبر کن بذار سیزن بیاد و یکم بگذره بعد تصمیم بگیر

ادیت: اینو یادم رفت بگم اگر mmorpg باز هستی چاره ی جز بازی کردن wow یا ff14 یا یک لول پایین تر bdo / eso / gw2 / eve نداری جز اینا واقعا انتخاب دیگه ی نیست هرچی رو بگی تست کردم هیچ mmo دیگه ی توی بهترینش حالتش به بدترین حالت اینا نمیرسه
df هم بازی کردم
البته df نسبت به sl و bfa بیشتر بازی کردم ، بدترین نسخه به نظرم bfa بود
نمیدونم شاید سنم رفته بالا ، شایدم کلا گیم پلی کلی بازی برام تکراری شده من اگر بخوام حساب کنم از wotlk بازی میکنم ، همیشه شورو اشتیاق داشتم برای raid حتی قبلا کلی pvp بازی میکردم اما الان نه pvp حال میده pve هم چند ماه میزنم تا Mithhic 19-20 میرم اما بعدا کم کم خسته میشم ، احساس میکنم دیگه بازی چیزه خاصی برای ارائه نداده ، سیزن بعد هم میاد چیزه عجیب غریبی تغییر نمیکنه نهایت 2 تا raid و یه لوکیشن جدید ، به احتمال زیاد مثل دفعه های قبل خر میشم میگیرم ، کاشکی حداقل این گیم تایم نبود آدم کمتر فشار میخورد الان مجبورم برای اینکه ارزون تر در بیاد اکانت 6.7 سالمو ول کنم برم ترکیه بسازم

• Like
Reactions: Kaiki
df هم بازی کردم
البته df نسبت به sl و bfa بیشتر بازی کردم ، بدترین نسخه به نظرم bfa بود
نمیدونم شاید سنم رفته بالا ، شایدم کلا گیم پلی کلی بازی برام تکراری شده من اگر بخوام حساب کنم از wotlk بازی میکنم ، همیشه شورو اشتیاق داشتم برای raid حتی قبلا کلی pvp بازی میکردم اما الان نه pvp حال میده pve هم چند ماه میزنم تا Mithhic 19-20 میرم اما بعدا کم کم خسته میشم ، احساس میکنم دیگه بازی چیزه خاصی برای ارائه نداده ، سیزن بعد هم میاد چیزه عجیب غریبی تغییر نمیکنه نهایت 2 تا raid و یه لوکیشن جدید ، به احتمال زیاد مثل دفعه های قبل خر میشم میگیرم ، کاشکی حداقل این گیم تایم نبود آدم کمتر فشار میخورد الان مجبورم برای اینکه ارزون تر در بیاد اکانت 6.7 سالمو ول کنم برم ترکیه بسازم
مشکل نه سنه نه خوده بازی مشکل اصلی جایی که داریم توش زندگی میکنیم و دغدغه های که بخاطرش داریم برای همینه دیگه هیچی مثله قدیم نیست ولی جدای از این بحثا اکثرا همینطوری wow رو بازی میکنن دیگه فک میکنی چقدر از پلیرا از استارت ی سیزن تا اخرش فول تایم دارن بازی میکنن شاید 20% هم نشن دنبال ی چیزه خاص و جدیدی ولی چی مثلا؟ چه کانتنتی باید اضافه بشه که همونم بعد از ی مدت خسته کننده نشه مثلا توی df ی ماد بتل رویال داد یا اومد mop remix رو داد همینارو اگر برنمیداشت الان کامل dead بودن کلا همه بازیای انلاین این سبک همینه پچ جدید میاد برای 2 ماه محتوا داره بعد دیگه باید منتظره پچ بعدی باشی یا به بازی استراحت بدی یا فارم کنی که توی پچ بعد کارت راحتتر باشه تقریبا mmo ها همه دارن همین فرمول رو میرن( جز f2pهای p2w که مجبورن برای اینکه ملت پول خرج کنن زود به زود کانتنت بدن) اون وانیلا بود که 6 ماه باید فارم میکردی تا تیر ستت رو بگیری اون فرمول الان واقعا جواب نمیده، این وسط ی ashes of creation هست که روی کاغذ چیزه خیلی باحال و خلاقانه ی هست ولی خب الان کجاس ؟ هنوز توی الفا مونده من یکی ته دلم فک میکنم اصلا قرار نیست بیاد حداقل اینطوری که دارن پرزنتش میکنن نمیشه درکل بازی پرفکت وجود نداره فعلا
چون میتیک پلاس رو مثال زدی باید بگم اومدن کلا همچیو ریورک کردن و ی جورای تجربه ی جدیدی هستش، توی df ی تغیراتی دادن(مثلا میتیک 0 الان میتیک 10 قدیم حساب میشه و اون 19/20 که گفتی الان میشه 30/29)اینجا کامل افیکس ها عوض و جابجا شدن باید ببینیم چی میشه بخوام کامل توضیح بدم کلی باید بنویسم خواستی توی wowhead ببین یکیشو بخوام مثال بزنم اینطوره که از کی 12 به بعد یعنی همون 22 قدیم هم fortified داریم هم tyrannical یا مثلا بعضی هفته ها بعضی کلاس ها خیلی قوی میشن مثلا ادد ها دمیج بیشتری از ارکین میخورن یعنی مونکین و ارکین میج باید ببری و ....

ادیت:ی کاره دیگم که میتونی بکنی برای اینکه به خودت بیشتر حال بدی اینه ک کلا ی رول جدید بازی کن چون قدیمی هستی احتمالا همه رول هارو تجربه کردی برای همین aug evoker رو پیشنهاد میکنم توی دسته ی dps هاست ولی دراصل ساپورته و روله جدیده بازیه گیم پلیش خیلی باحاله و نقش خیلی مهمیم داره و از وقتی اومده متا بوده قطعا همین باعث میشه کلی انگیزه بگیری

آخرین ویرایش:
این hero talent میج خیلی خوبه.برای dk هم خوبه.delves هم خیلی خوشم اومده امیدوارم موندگار بشه.چشام داره الان درمیاد بس که دانجن رفتم برم بخوابم :))
هیرو تلنت dk رو خیلی خوب کار کردن فکر کن همزمان سوار چارژری موگرین و بقیه اسب سوارا میان کمکت بنظرم الان هیرو ترین کلاس همین dk

ایده delves هم جالبه موقعی که معرفی کردن فکر میکردم قراره یه چیز سطحی باشه یکی دوبار میزنیم بعد فراموش میشه ولی خیلی خوب درآوردن مخصوصا طراحی محیط. دانجنام تا الان همه به غیر از یکی خوب بودن
آقا چطوره؟
ارزش داره بخریم؟
همه چیش خوبه هم محتوا هم دیزاین بازی که به سمت درستی بردنش ولی خواستی بگیری قبلش یه تحقیقی بکن

گیم‌پلی بازی کلا اتو کلیکیه؟ یعنی مثلا وقتی روی دشمن کلیک میکنی، کاراکترت پشت سر هم خودش اتوماتیک حمله می‌کنه تا وقتی دشمن بمیره؟ یا مثلا حالت سوم شخص مثل ویچر و اینا هم داره که خودت باید روی دشمن به صورت دستی هی حمله کنی تا کشته بشه؟

هیرو تلنت dk رو خیلی خوب کار کردن فکر کن همزمان سوار چارژری موگرین و بقیه اسب سوارا میان کمکت بنظرم الان هیرو ترین کلاس همین dk

ایده delves هم جالبه موقعی که معرفی کردن فکر میکردم قراره یه چیز سطحی باشه یکی دوبار میزنیم بعد فراموش میشه ولی خیلی خوب درآوردن مخصوصا طراحی محیط. دانجنام تا الان همه به غیر از یکی خوب بودن

همه چیش خوبه هم محتوا هم دیزاین بازی که به سمت درستی بردنش ولی خواستی بگیری قبلش یه تحقیقی بکن
موافقم آقا.منم اولین کارکتر ۸۰ که کردم dk unholy و همین تلنت horseman خیلی جذابه :x

خب دیشب 80 شدم
تا اینجای کار خوب بوده، dungeon ه ها هم خوب بودن فقط delvs فعلا یه دونه بیشتر نرفتم نمیدونم اصلا بشه با کاراکتر هیلر رفت یا نه
کاراکتر اصلیم همیشه پریست بوده ، ریورک تلنت ها عالیه الان همچین رفته تو مخم پریست شدو بازی کنم ، خیلی فان تر شده ، شدو همیشه مشکل aoe داشت الان خیلی بهتر شده

دوستان pilav هم بعد از 4 سال برگشت داره tww بازی میکنه فک کنم برای اونای که ویدیو هاشو دنبال میکردن خبر خیلی خوبی باشه

ی اتفاقی هم که افتاده zaelia شاید بشه کفت بهترین pve هیلیر دنیا (از این نظر که کلی RWF و MDI رو برده) از گلید echo کنار گذاشته شده دلیلشم انگار این بوده که با دوست دخترش ی سری بحث و مشکل داشتن که به خشونت کشیده شده، من از اونجا این 2 هفته اول WOW خیلی کانتنت داشت و اصلا وقت نداشتم:D توییت زیلیا هم خوندم مقصر هردوشونن بنظرم
اگه یادتون باشه echo اول همون method بود ولی ی درامای تقریبا مشابه برای method پیش اومد(واسه method خیلی بدتر بود ازار جنسی و اینا) و method نتونست درست از پسش بربیاد برای همین ی سری از اعضا(از جمله همین زیلیا) با ی اسپانسره دیگه رفتن و گیلد echo رو تشکل دادن، واسه همین echo اخرش مجبور شد توی این موقعیت که RWF قراره 17sep شروع بشه و رید اول اکسپنشن هست که خیلی مهمه(برا اسپانسرا و اینا) و از دست دادن همچین هیلیری واقعا سخته اخرش مجبور شدن زیلیا رو کنار بذارن تا همون اتفاقه method دوباره تکرار نشه

فردا هم سیزن 1 شروع میشه

بعله gingi و چندتا دیگه از اعضای echo هم بن شدن واسه 4 روز سره اون اکسپلویت renown واقعا حرکته خیلی قشنگی بود که بلیزز کرد هرچند جینجی نباشه ریس برای من خیلی حس حالش میره ولی درکل کاره درستی بود از طرف بلیزارد اینکه اینا هردفعه این حرکتارو میکنن و صرفا اگر بلیزز کاری بکنه هم فقط میاد اون پروگرسی که از اکسپلویت بوده رو برمیگردونه باعث میشه اینا هربار همین کارا تکرار کنن و از عواقبش نترسن میگن اگه شد که جلو میوفتیم اگرم برخورد کردن برمیگردیم همونجا که بودیم ولی از حالا به بعد یا جلو میفتن یا اگه بلیزز بفهمه برمیگردن حتی عقب تر از جایی که بودن

ادیت: الان یادم افتاد mythic raid 17 sep شورع میشه پس اینا ریس رو از دست ندادن هفته ی normal/hc رو نیستن فقط

آخرین ویرایش:
هیچی نمیخواد
جدی؟ چه خوب
من تنها اکسپنشنی که توی بلیزارد بازی کردم WOD بود و دیگه از اون موقع بازی نکردم
الان زمان مناسبیه برای خریدن وار ویدین یا صبر کنم ارزونتر میشه؟
کمترین قیمتی که پیدا کردم پنج و نیم هست

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: matinvaloo
جدی؟ چه خوب
من تنها اکسپنشنی که توی بلیزارد بازی کردم WOD بود و دیگه از اون موقع بازی نکردم
الان زمان مناسبیه برای خریدن وار ویدین یا صبر کنم ارزونتر میشه؟
کمترین قیمتی که پیدا کردم پنج و نیم هست
پنج و نیم؟
الان بیس اش 2.5 هست که یه بوست لول 70 هم داره
اگر هم اکانت نداشتید قبلا یا چیزه خاصی از اکانت قبلی ندارید و اینکه اهل فارم کردن و پول در آوردن و این چیزا نیستید پیشنهاد میکنم ریجن ترکیه بخرید ، گیم تایم در میاد ماهی 450 تومان ، برای اروپا تقربیا در میاد 630
توی گوگل سرچ کنید ، سایت اول wowonline هست اون خوبه من قبلا خرید کردم قیمتشم اکیه
از نظر تخفیف و این چیزا هم بعید میدونم حالا حالا ها تخفیف بخوره الانم بهترین موقع هست سیزن 1 ، 3 روزه شروع شده سریع میتونی خودتو برسونی به بقیه

• Like
Reactions: NewEvil and Kaiki

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or