Wolfenstein: The New Order | PC

این بازی که دنباله ای بر نام محبوب Wolfenstein است توسط MachineGames ساخته و انتشار آن طبیعتا بر عهده ی Bethesda Softworks است.
داستان بازی در سال 1960 و پس از پیروزی نازیها در جنگ جهانی دوم اتفاق می افتد و شخصیت اصلی همان مامور دوست داشتنی B.J. Blazkowicz است و هدف وی طراحی ضد حمله ای غیر ممکن بر علیه نازیهاییست که اکنون بر جهان حکمفرمایی می کنند.
همچون عنوانهای گذشته در بازی شاهد super weaponها و تم های ماورایی خواهیم بود.

دانلود تریلر
HD
SD

ناشرBethesda
توسعه دهندهMachineGame
پلتفرمPC,PS4,XOne,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Wolfenstein: The New Order
تاریخ انتشار عرضه شده
تاپیک امتیازاتامتیازات Wolfenstein: The New Order
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازیبازگشتی مدرن به گذشته

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
این چی بود :D یا خدا :D این اصلا هوش مصنوعی نداشت چه برسه به اینکه افتضاح باشه :D
حتی به خودشون زحمت نمیدادن بدون طرف یارو :D همونطوری رو حالت Poker Face بصورت اسلو موشن میومد از آخرم ضربشون کلاج میرفت :)) میگم شاید طرف گذاشته رو Very very easy بعد این شکلی شده :D احتمال نداره آیا؟ :D تریلرای قبلی که مشکل خاصی آخه دیده نمیشد!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
خوب یکی از بچه هایی که روی X360 تموم کرده بود میگفت هوش مصنوعی بازی بر خلاف این تریلر آخری افتضاح نیست و مشکلی نداره! و خیلیم تعریف کرده بود از بازی!
بچه هایی که بازی کردن بیشتر نظر بدن :D

من که هر چی بشه میگیرم بازیو :D

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
هوش مصنوعی از اول هم روی تریلرهای مختلفی که بیرون اومده بود و بعضا هم روی x360 اجرا شده بود خیلی خوب کارشده بود . از این نظر خیالت راحت باشه .

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
927
نام
کیوان
خوب یکی از بچه هایی که روی X360 تموم کرده بود میگفت هوش مصنوعی بازی بر خلاف این تریلر آخری افتضاح نیست و مشکلی نداره! و خیلیم تعریف کرده بود از بازی!
بچه هایی که بازی کردن بیشتر نظر بدن :D

من که هر چی بشه میگیرم بازیو :D
هوش مصنوعی بازی در بعضی جا ها که واقعا عالی عمل میکنه و مخصوصا تو درجات سختی بالا دشمن ها بخوبی محاصرتون میکند و از عقب و جلو بهتون حمله ور میشن.
حتی بعضی اوقات به سمت یه دشمن که وسط راه رو ایستاده با اسلحه نشونه میرین دشمن سریع شیرجه میره به پشت یه صندوق یا دیوار و از گلوله شما فرار میکنه! کلا نگرانی بابت هوش مصنوعی نداشته باشین مخصوصا اگه تو درجات سختی بالا بازی میکنید.:d
باس فایتهای بازی (کلا 2-3 تا بیشتر نداره ولی) بینظیرن، مخصوصا باس فایت آخری. غیر منتظره ترین پایانی که فکر میکنید رو داره.:d
تنوع اسلحه ها تو بازی کمه متاسفانه. بازی فوق العاده متنوعه از نظر مراحل با اینکه گیم پلی بازی یه شوتینگ خلص و کلاسیکه اما انتظار محیط های شاد و شنگول نباید داشته باشین!:dجو و فضای بازی سنگینه و شما بخوبی استبداد و قدرت نا متناهی ارتش آلمان نازی رو توش احساس میکنید. شخصیت پردازی بازی هم خیلی خوب کار شده. و شما با نیروهای نازی از نیروی هوایی، دریایی و زمینی گرفته مبارزه میکنید و حتی رو ماه با نیروی فضایی نازی هم میجنگید:dرو ماه رو هم فوق العاده در آوردن. خلاصه بازی شدیدا متنوعه و هر چیزی که فکر میکنید تو بازی هست.
حتی به سبک تایتانفال روبات هم میرونید.:d
کلا حرف نداره حتما این بازی رو باید بخرید:d

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
من از بچگی آرزوم بوده
استبداد و قدرت نا متناهی ارتش آلمان نازی رو احساس کنم:d​

140050932529811.jpg

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,245
نام
امیرحسین
اسم بازی Wolfـه ،مولتی هم نداره در نتیجه اگه SP بازی کیفیت مناسبی نداشته باشه(که با این وضع AI ظاهرا همینطوره) از همین الان باید گفت منتقد ها سلاخیش می کنند متاسفانه :|

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
یکی از دوستان نسخه لیک شده PS3 رو به اتمام رسونده بود و تقریبا بازی رو با خاک یکسان کرده بود .

روایت بد داستان ، داستان کلیشه ای ، تعداد کم سلاح ، مراحل خسته کننده ...

اگر اینجوری باشه باید به Machine Games تبریک گفت که به خاطرات ما با موفقیت گند زد ! .

:|

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
927
نام
کیوان
یکی از دوستان نسخه لیک شده PS3 رو به اتمام رسونده بود و تقریبا بازی رو با خاک یکسان کرده بود .

روایت بد داستان ، داستان کلیشه ای ، تعداد کم سلاح ، مراحل خسته کننده ...

اگر اینجوری باشه باید به Machine Games تبریک گفت که به خاطرات ما با موفقیت گند زد ! .

:|
دوست PS3 باز شما بی سلیقه میباشد:-":d
داستان بازی عالیه و مراحل بازی فوق العاده متنوع و شوتینگ بازی هم جذابه. من 1 دور تمومش کردم. متای بازی +85 میشه mark my word:d

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
دوستان کسی برای pc تونسته بازی رو تجربه کنه؟
یه مقداری توضیح بدین راجب بازی ببینیم این Machin Game تونسته آبروی این بازی رو بریزه یا نه؟:d

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
40.7 گیگ برای پری لود تو استیم اومد. من سپردم به یکی از دوستان دانلود کنه برام. اگر نشد، یه مرد اعلام وجود کنه بگه دست به دامنش بشیم برای بکاپ. :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
دوستان کسی برای pc تونسته بازی رو تجربه کنه؟
یه مقداری توضیح بدین راجب بازی ببینیم این Machin Game تونسته آبروی این بازی رو بریزه یا نه؟:d
باو هنوز تازه Preload بازی شروع شده :D 40 گیگم هستا :D
بچه های ایکس باکس باز که تعریف میکردن و اون دوستمون هم بالا توضیح کامل در مورد بازی داد و بنظر عنوان خوبی میاد! من همون اکشن و مخفی کاریه تریلرا رو تجربه کنم واسم کافیه هیچی دیگه نمیخوام :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر