Wolfenstein: The New Order | PC

این بازی که دنباله ای بر نام محبوب Wolfenstein است توسط MachineGames ساخته و انتشار آن طبیعتا بر عهده ی Bethesda Softworks است.
داستان بازی در سال 1960 و پس از پیروزی نازیها در جنگ جهانی دوم اتفاق می افتد و شخصیت اصلی همان مامور دوست داشتنی B.J. Blazkowicz است و هدف وی طراحی ضد حمله ای غیر ممکن بر علیه نازیهاییست که اکنون بر جهان حکمفرمایی می کنند.
همچون عنوانهای گذشته در بازی شاهد super weaponها و تم های ماورایی خواهیم بود.

دانلود تریلر
HD
SD

[TABLE="class: grid, width: 500, align: center"]
[TR]
[TD]ناشر[/TD]
[TD]Bethesda[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]توسعه دهنده[/TD]
[TD]MachineGame[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]پلتفرم[/TD]
[TD]PC,PS4,XOne,PS3,X360[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]تصاویر بیشتر[/TD]
[TD]تصاویر Wolfenstein: The New Order
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]تاریخ انتشار[/TD]
[TD] عرضه شده
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]تاپیک امتیازات[/TD]
[TD]امتیازات Wolfenstein: The New Order
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]پیش‌نمایش بازی[/TD]
[TD]----------[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]نقد بازی[/TD]
[TD]بازگشتی مدرن به گذشته[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy
WTF ؟! بازیش مثل اینکه زیادی برای AMD سازگار شده !

چون فریمش هم قفله نمیشه در مورد بالایی ها نظری داد، معلوم نیست که اگه قفل نبود چه فاصله ای بین کارتایی که 60 فریم دادن وجود داره ...

لیست به نظر عجیب میاد 580 بالاتر از 680؟؟؟؟؟ هر چند سایت معتبری هست اما از این دست اشتباهات درش زیاد دیدم یا 570 بالاتر از 670

در مورد cpu هم قبلا گفتم بین core i7 با core i5 تفاوت زیادی در بازی ها نیست دلیلشم قبلا گفتم ام بعضیا بی جهت بعضی ها نگران بودن خلاصه اینکه سازننده ها برخی اوقات اطلاعات سیستم مورد نیازشون ایراد های اساسی داره که معلومم نیست چرا دست یه ادم کار بلد نمی دنش

اینکه 9590 هم با فرکانس 5 گیگا زیر 4670 با فرکانس 3.4 قراره داره اوج ضعف یه طراحی معماری cpu می رسونه

اینکه 9590 هم با فرکانس 5 گیگا زیر 4670 با فرکانس 3.4 قراره داره اوج ضعف یه طراحی معماری cpu می رسونه

زیر 4670 قرار نداره. جقتشون واسه 60 فریمه اجرا کردنِ بازی کافی هستن. اگه فریم بازی قفل نبود، اون موقع می‌شد فهمید که اختلاف دارن یا نه، و این که کدومشون قوی‌تره.

لیست به نظر عجیب میاد 580 بالاتر از 680؟؟؟؟؟ هر چند سایت معتبری هست اما از این دست اشتباهات درش زیاد دیدم یا 570 بالاتر از 670

خب به نظر عجیب میاد البته بالاتر بودن کارتهای AMD هم همینطور، طبیعی به نظر نمیرسه اما من می گم اشتباه نیست و یه دلیل واضح هم داره، راندمان GP GPU !
اگر Rage رو بازی کرده باشی در منوی بازی ارتباطی در این مورد خواهید یافت! یه بنچمارک هست!

توضیح مختصر: راندمان اعشاری یا double precision یکی از مشخصه های تراشه های گرافیکی هست که در نسل Geforce 500 و کارتهای گرافیکی 570/580 برابر با 1/4 ّFP32 هست اما در نسل معماری کپلر یا همون 670/680 ضعیفتر و برابر با 1/24 FP32 هست و در واقع در برابر کارتهای AMD توان پردازشی بسیار ضعیفتری در GPGPU دارند و موتور گرافیکی این بازی هم به این فاکتور متکی هست! دلیل نایاب شدن سال پیش کارتهای AMD و استفادشون برای Coin Mining هم همین عامل بوده!

تنها کارتهای گرافیکی Nvidia که توان پردازشی اونها در DP ضعیف نشده سری GTX TITAN هست.

30-OpenCL-FAH-Implicit-Solvent-FP64.png

در مورد cpu هم قبلا گفتم بین core i7 با core i5 تفاوت زیادی در بازی ها نیست دلیلشم قبلا گفتم ام بعضیا بی جهت بعضی ها نگران بودن خلاصه اینکه سازننده ها برخی اوقات اطلاعات سیستم مورد نیازشون ایراد های اساسی داره که معلومم نیست چرا دست یه ادم کار بلد نمی دنش

زیر 4670 قرار نداره. جقتشون واسه 60 فریمه اجرا کردنِ بازی کافی هستن. اگه فریم بازی قفل نبود، اون موقع می‌شد فهمید که اختلاف دارن یا نه، و این که کدومشون قوی‌تره.

عالی بود فرشید
فقط مونده ی درایور کاردرست از سمت انویدیا !
در راستای پردازش روی cpu باید بدونیم که تقریبا فرق چندانی بین 2500k و 3570 و 4670 نیست !
و به طور مثال 4670 فقط 8% قویتر از 2500k هست ! و به هیچ وجه باعت Bottleneck نخواهند شد !

آخرین ویرایش:
بحث سیستم مورد نیازو تموم کنید فکر کنم بهتر باشه فقط الان این بنچمارکی که گذاشته شده با مگا تکسچر پک هستش؟ اگه اینطوریه که عالیه فریم دهی :x راحت رو 1080 میتونیم بازی کنیم :x

خب به نظر عجیب میاد البته بالاتر بودن کارتهای AMD هم همینطور، طبیعی به نظر نمیرسه اما من می گم اشتباه نیست و یه دلیل واضح هم داره، راندمان GP GPU !
اگر Rage رو بازی کرده باشی در منوی بازی ارتباطی در این مورد خواهید یافت! یه بنچمارک هست!

توضیح مختصر: راندمان اعشاری یا double precision یکی از مشخصه های تراشه های گرافیکی هست که در نسل Geforce 500 و کارتهای گرافیکی 570/580 برابر با 1/4 ّFP32 هست اما در نسل معماری کپلر یا همون 670/680 ضعیفتر و برابر با 1/24 FP32 هست و در واقع در برابر کارتهای AMD توان پردازشی بسیار ضعیفتری در GPGPU دارند و موتور گرافیکی این بازی هم به این فاکتور متکی هست! دلیل نایاب شدن سال پیش کارتهای AMD و استفادشون برای Coin Mining هم همین عامل بوده!

تنها کارتهای گرافیکی Nvidia که توان پردازشی اونها در DP ضعیف نشده سری GTX TITAN هست.

30-OpenCL-FAH-Implicit-Solvent-FP64.png

ابته من بحثم سر amd نیست اما حرفت کاملا درسته من داخل rage بعد از اخرین پچ یه بنچمارک برام اضافه شد که هر چند با 670 تقریبا بالاترین حد می رسید.
خلاصه این بازی به پردازش سرعت بالا برای تکسچرهای حجیم فشرده نشده ی بازی داره حالا باید دید با یکم دستکاری میشه 60 ثابت گرفت ازش یا نه متاسفانه فعلا بازی هم از sli پشتیبانی نمی کنه یادمه rage یه تکنیک برای استفاده از کارت دوم داشت که گویا اینجا ازش خبری نیست

2500 پس کشکه؟ فقط 3570 نیست که کلا این سایت 3570 نداره راندمان این cpu در بازی های دیگه هم هست کلا برای بازی اینتل به مراتب بهتره.
اینم بگم که به ترتیب در این بنچمارک دسته بندی شدن مطمئنا 4670 بهتر هست که بالاتره

2500 پس کشکه؟ فقط 3570 نیست که کلا این سایت 3570 نداره راندمان این cpu در بازی های دیگه هم هست کلا برای بازی اینتل به مراتب بهتره.
اینم بگم که به ترتیب در این بنچمارک دسته بندی شدن مطمئنا 4670 بهتر هست که بالاتره

چی می‌گی نوژن؟ :d
می‌خوای بگی اینتل بهتره؟ خو معلومه که بهتره. ولی این بنچمارکی که از بازی گرفته شده، نشون نمی‌ده که توی این بازی به خصوص 4670 با 9590 چه قدر تفاوت داره. بازی فریمش روی 60 قفله، پس نمی‌شه تشخیص داد اگه بازی فریمش قفل نبود (در صورت موجود بودن کارت گرافیک مناسب) هر کدوم از CPUـها چقدر فریم می‌دادن.
توی این بازی خاص، CPUـه 2500 به بالای اینتل تفاوتی نداره، همشون برای بازی کافی هستن. حالا شما به جای 2500 یه 4770 هم داشته باشی، تفاوتی نمی‌کنه و Overkill می‌شه. برای AMD هم از 8350 به بالا کفایت می‌کنه. این ترتیبی هم که برای CPUـها اصلاً به ترتیب قدرت و اینا نیست. وگرنه هر کسی می‌دونه 3970 از 4670 قوی‌تره!
حالا این که که تو بازی‌های دیگه 4670 از 9590 بهتر عمل کرده و خاک بر سرِ AMD، یه مسئله دیگست. حرف من در مورد این بنچمارک بود.

دمش گرم عجب فریم خوبی میده! شنیدم گرافیک شاخی داره! کسی تجربه کرده؟ تریلرهاشم بسیار با کیفیت بود.... فکر کنم بهترین گرافیک امسال PC باشه احتمالا.

دمش گرم عجب فریم خوبی میده! شنیدم گرافیک شاخی داره! کسی تجربه کرده؟ تریلرهاشم بسیار با کیفیت بود.... فکر کنم بهترین گرافیک امسال PC باشه احتمالا.
انتظاره بالایی از گرافیک نداشته باشید. کلا از نظر تکنیکی معمولی و بیشتر cross gen هست. حرفه خاصی توی این زمینه برای گفتن نداره . بافتها از RAge که خیلی بهترن اما هنوزم بافتهایی هست که کیفیت بسیار پایینی داشته باشن . اما در مجموع از نظر هنری بازی واقعا عالی هست و نورپردازی و صحنه سازی بازی عالیه
خوده بازی هم خوبه
حتما بازی کنید D:
به یاده دورانه Old School Shooter

انتظاره بالایی از گرافیک نداشته باشید. کلا از نظر تکنیکی معمولی و بیشتر cross gen هست. حرفه خاصی توی این زمینه برای گفتن نداره . بافتها از RAge که خیلی بهترن اما هنوزم بافتهایی هست که کیفیت بسیار پایینی داشته باشن . اما در مجموع از نظر هنری بازی واقعا عالی هست و نورپردازی و صحنه سازی بازی عالیه
خوده بازی هم خوبه
حتما بازی کنید D:
به یاده دورانه Old School Shooter
ارمان از نظر هوش مصنوعی چطوره؟ رو PS3 که خنده دار بود !

ما که گذاشتیم واسه دانلود. ولی بیش از 40 گیگ بازی کی تموم بشه خدا میدونه :((

ممنون از حسین جان بابت راهنمایی در مورد دانلود

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or