Multi Platform Wo Long: Fallen Dynasty

سازنده
Team Ninja
تاریخ انتشار
March 2023
ناشر
Koei Tecmo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
Wo Long: Fallen Dynasty
IMG_20220616_152356.jpg

♤♤♤♤♤♤​

اخرین اطلاعات:

▪️بازی در سبک Soulslike خواهد بود
▪️شخصیت اصلی همانند عنوان Nioh 2 قابل شخصی‌سازیست

▪️همانند سری Nioh اینجا نیز قابلیت Co-Op وجود دارد
▪️بازی از سیستمی مشابه سیستم Nemesis بهره میبرد (مشابه میدل ارث شادو اُ وار)
▪️سلاح های متنوعی در بازی وجود خواهد داشت

▪️بازی فاقد کانسپت های Stamina و Stance است
▪️بازی از نحوه مبارزه هنرهای رزمی چینی و کونگ‌فو للهام گرفته است
▪️یک Chinese Action-Like Battle System در بازی تعریف شده که به شما این امکان رو میده تا بین حمله و دفاع سوویچ کنید

▪️در بازی 17 سلاح وجود داره که 13 مدل برای مبارزات نزدیک و 4 نوع برای مبارزات دور طراحی شدن
این سلاح ها بر اساس هنر های رزمی چینی ساخته شدن و انیمیشن هاشون توسط متخصصین هنر های رزمی چین موشن کپچر شده

▪️ بیش از 40 ست ارمور مختلف در بازی وجود داره که در صورت داشتن متریال مناسب توسط آهنگر بازی قابل ارتقاء خواهند بود

♤♤♤♤♤♤
performance details

IMG_20230210_181736_505.jpg
IMG_20230210_181736_782.jpg

♤♤♤♤♤♤
Screenshots

IMG_20220615_023826_copy_800x482.jpg IMG_20220615_023823_copy_800x482.jpg IMG_20220615_023802_copy_800x482.jpg 20220615_023739_copy_800x482.jpg IMG_20220615_023702_copy_800x482.jpg IMG_20220615_023659_copy_800x482.jpg
IMG_20220615_023649_copy_800x482.jpg

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️​
گیم پلی تریلر جدید منتشر شد(4شهریور)
کیفیت: HD 720p
🔹️🔹️🔹️​

Reveal Trailer Xbox & Bethesda Showcase 2022

⬇️click⬇️
YouTube
20220615_031246.jpg
🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️
صفحات دیجیتالی بازی

PlayStation Store Click
Microsoft Store Click
Steam Click
🔹️🔹️🔹️🔹️
تاریخ انتشار
03/03/2023
12 اسفند

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,183
خب بازی برام کامل یکنواخت شد و داستانس بی محتواشم باعش شد کلا بدون تموم کردن پاکش کنم امید به روزی که هر بازی نخواد راه سولزبورنها رو تو داستانهای ابکی چینیها پیش بره

Sent from my iPhone using Tapatalk

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
خب بازی برام کامل یکنواخت شد و داستانس بی محتواشم باعش شد کلا بدون تموم کردن پاکش کنم امید به روزی که هر بازی نخواد راه سولزبورنها رو تو داستانهای ابکی چینیها پیش بره

Sent from my iPhone using Tapatalk
من باس ششم رو تموم کردم بازی رو کنسول پاک کردم
واقعا غیرقابل تحمل ترین بازی بود که تو عمرم بازی کردم
من سر یه جریاناتی که nioh 2 به دو سه تا از بازیا دیگه خورد ولش کردم الان دوباره دانلودش کردم واقعا سگش به این بازی شرف داره
محتواش هم دو سه برابر همین بازیه
تنوع انمیش هم به همین منوال ادم لذت میبره

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,360
نام
مــاکــان
آپدیت جدید اومده
UPDATE | Wo Long: Fallen Dynasty

تغییرات زیادی داشته، شاید قابل توجه ترینش نرف شدن باس آموزشی بازی شده که خیلی ها باهاش درگیری و مشکل داشتند

روی XSX حدود 19.4GB بود
آخه این چی داشت نرفش کردن.
اونیکه این باس رو نتونه بزنه همون بهتر که سمت این سبک نیاد.
کارهایی از این دست توهین به طرفداران این سبکه واقعا [-(

• Like
Reactions: Tatsumaru and RohFa

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
بعد از ۴۸ ساعت بازی با لول ۱۱۸ پلات شد بازی درکل معلوم جوری بوده که نینجا تا بازی بزرگش حداقل یه بازی داده باشه بیرون گیم پلی که به نظرم بهترین قسمت بازی داستان که ابکی بود محیط بازی اصلا جذاب نبود کلا من با ۱ اسلحه بازی تموم کردم سلاح بازی تنوع داغون بود

Attachments

• 1874116738988-screenshotUrl.jpg
    1874116738988-screenshotUrl.jpg
    316.4 KB · مشاهده: 21
  • Like
Reactions: blak

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
334
گرافیک بازی رو دوس داشتیم
موسیقی تو بعضی جاهای بازی واقعا خوب بود
مشکل اصلی همون مکانیک اصلی بازی بود یعنی داج دادن و parryکردن.
دقیقا از همون نقطه ای که بازی میتونست اوج بگیره و کلی کشته مرده بده )مثل سکیرو و اون سیستم خفن deflect کردنش) دقیقا از همونجا با مخ میاد زمین!
چرا؟؟!
دلیلش اینه که به نظرم dodgeدادنش باید super on timeباشه و شما یک هزارم میلی ثانیه هم دیرتر داج بدی ضربه رو خوردی و این بدترین مسئله هست. یعنی هیچ تلورانسی نذاشتن. اینکه خواستن واقعی نشون بدن قابل هضمه‌ ولی این یه گیمه و این یه مکانیک هست که باید تاخیر توش دخیل می‌بود.
نکته ای که خیلی خیلی رو مخم بود، این بود که صرف نظر از اینکه شما یه parryخفن میکنی باز دشمن به شما ضربه میزنه! ‌ یعنی parry کردی و دشمن رو به عقب پرت کردی باز دشمن انیمیشن حرکتشو انجام میده و ضربشو میزنه.
No matter what!
نگار نه انگار که شما parryکردی! و این خیلی بد بود به نظرم. شما وقتی ضرباتت parryمیشه یا حتی دفاع میشه استامینا‌ از دست میدی ولی برای دشمنت اینطوری نیست!

یه فهم غلط و اشتباه از بازی‌های سولز اینه که کمپانیای دیگه مثل همین تیم نینجا فکر میکنن باید بازی رو" سخت" بسازن!! در صورتی که واقعا اینطور نیست.
سختی جز مسائل ابتدایی سولزلایکه، مکانیک و گیم پلی حرف اول و شاید آخر رو میزنه. واسهدهمینه که تیم نینجا خودشو جر هم بده دارک سولز و بلادبورن و الدن رینگ نمیشه! اونا سخت هستن ولی به ازای لول آپ کردن و کشتن دشمن شما پاداش میگیری و ارتقا پیدا میکنی.
سیستم لول آپ وو لانگ فاجعست! شاید حتی بدتر از بازی ای مثل کود وِین! عملا تاثیری رو کرکتر‌ نداره. انگار تمام تمرکز رو همون داج دادن و پَری هست که همونم کلی مورد داره.
شما با لول ۵ یه باس رو بزنی یا با لول ۱۰۰ هیچ تفاوتی نداره.
اسپل‌ها و سیستم skill upgrade هم یه چیز بیخودیه واقعا.
مجموعا تا باس لو بو تونستم تحمل کنم و مکانیک ضعیف بازی باعث شد بزارمش کنار و از روی pc پاکش کنم.
شما هرچقدر کرکترت‌ بالا باشه میزان دیمیجی‌ که وارد میکنی در حد نانو هست!! و این بده
خلاصه که تیم نینجا عنوان بزرگشو نباید اینطوری بده بیرون و تمرکزش رو باید بزاره رو گیم پلی و داستان بهتر...

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
گرافیک بازی رو دوس داشتیم
موسیقی تو بعضی جاهای بازی واقعا خوب بود
مشکل اصلی همون مکانیک اصلی بازی بود یعنی داج دادن و parryکردن.
دقیقا از همون نقطه ای که بازی میتونست اوج بگیره و کلی کشته مرده بده )مثل سکیرو و اون سیستم خفن deflect کردنش) دقیقا از همونجا با مخ میاد زمین!
چرا؟؟!
دلیلش اینه که به نظرم dodgeدادنش باید super on timeباشه و شما یک هزارم میلی ثانیه هم دیرتر داج بدی ضربه رو خوردی و این بدترین مسئله هست. یعنی هیچ تلورانسی نذاشتن. اینکه خواستن واقعی نشون بدن قابل هضمه‌ ولی این یه گیمه و این یه مکانیک هست که باید تاخیر توش دخیل می‌بود.
نکته ای که خیلی خیلی رو مخم بود، این بود که صرف نظر از اینکه شما یه parryخفن میکنی باز دشمن به شما ضربه میزنه! ‌ یعنی parry کردی و دشمن رو به عقب پرت کردی باز دشمن انیمیشن حرکتشو انجام میده و ضربشو میزنه.
No matter what!
نگار نه انگار که شما parryکردی! و این خیلی بد بود به نظرم. شما وقتی ضرباتت parryمیشه یا حتی دفاع میشه استامینا‌ از دست میدی ولی برای دشمنت اینطوری نیست!

یه فهم غلط و اشتباه از بازی‌های سولز اینه که کمپانیای دیگه مثل همین تیم نینجا فکر میکنن باید بازی رو" سخت" بسازن!! در صورتی که واقعا اینطور نیست.
سختی جز مسائل ابتدایی سولزلایکه، مکانیک و گیم پلی حرف اول و شاید آخر رو میزنه. واسهدهمینه که تیم نینجا خودشو جر هم بده دارک سولز و بلادبورن و الدن رینگ نمیشه! اونا سخت هستن ولی به ازای لول آپ کردن و کشتن دشمن شما پاداش میگیری و ارتقا پیدا میکنی.
سیستم لول آپ وو لانگ فاجعست! شاید حتی بدتر از بازی ای مثل کود وِین! عملا تاثیری رو کرکتر‌ نداره. انگار تمام تمرکز رو همون داج دادن و پَری هست که همونم کلی مورد داره.
شما با لول ۵ یه باس رو بزنی یا با لول ۱۰۰ هیچ تفاوتی نداره.
اسپل‌ها و سیستم skill upgrade هم یه چیز بیخودیه واقعا.
مجموعا تا باس لو بو تونستم تحمل کنم و مکانیک ضعیف بازی باعث شد بزارمش کنار و از روی pc پاکش کنم.
شما هرچقدر کرکترت‌ بالا باشه میزان دیمیجی‌ که وارد میکنی در حد نانو هست!! و این بده
خلاصه که تیم نینجا عنوان بزرگشو نباید اینطوری بده بیرون و تمرکزش رو باید بزاره رو گیم پلی و داستان بهتر...
مسخره ترین حرکت سیستم مولار هست که تو هر مرحله از اول شروع میشه و یه جورایی تو هرچقدر قوی باشی باز اگه با مولار دشمنت اختلاف زیادی داشته باشی انگار هیچ کاری نکردی
بعد به یک نکته دقت نکردی
قوی ترین میزان زمان بندی مکانیزم دیفلکت مال این بازی نیست مال همون سکیرو هست که به شدت زمان مهمه
فقط نکته اینجاس که تو سکیرو میران پاسخ دهی خودت هم به شدت سریع هست برا همین ساده میاد
تو این بازی یه تاخیر توی دیفلکت کردن خود کارکتر هست برا همین بنظر میاد خیلی تو باید سریع باشی درصورتی که اینطور نیست فقط باید بدونی تو چه زمانی دیفلکت کنی
تو بازیا دیگه که دیفلکت دارن هم همین وضعه خود کارکترشون یه تاخیر تو دیفلکت داره برا همین باید خودت دستت بیاد چه موقع وقتی انمی اتک میده تو دکمه دیفلکت یا داج رو بزنی
تو سکیرو اومدن دیفلکت کردن خود شخصیت رو خیلی سریع کردن برا همین لذت بخش تر جلوه میکنه این ویژگی

behroooz

کاربر سایت
Apr 14, 2017
42
بازی تموم شد ولی خب در برابر بازی‌های فرام سافتویر واقعا حرفی برای گفتن نداره. هم از نظر تنوع سلاح‌ها و دشمنان و هم از نظر لول دیزاین بازی. البته بسته بودن و خطی بودن مراحل روی بازی نشسته چون عملا دشمنان بازی از یه جایی به بعد بچه‌بازی حساب میشن و فقط باس‌ها یکم می‌تونن جلوی شما رو یکم بگیرن و روند بازی رو کند کنند.
در کل تجربه‌ی خووبی بود ولی اگر بازی روی گیم‌پس نبود و قرار بود براش پول بدم صبر میکردم توی تخفیف بازی رو تهیه می‌کردم.
در نهایت هم در برابر حضرت لوبو سر خم می‌کنم.

• Like
Reactions: Arios 22

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
دوستان عزیز من توی این سبک بازیها خیلی آماتورم تازه بازی رو شروع کردم چند تا راهنمایی میخوام
یکی اینکه بازی کجاها سیو میشه ؟ چون یه مقدار رفتم ولی بعد از مرگ باز از اول میومد بازی
دوم اینکه چجوری میتونم اون چیزایی که میخوره جونش اضافه میشه پیدا کنم ؟؟
سوم اینکه اون دشمنهایی که قرمز میشن بعدش یه ضربه اساسی میزنن رو چجوری میشه دفاع کرد جلوشون ؟
و اینکه چند تا راهنمایی کنید برای بهتر دفاع کردن یعنی فرق دیفلکت با گارد گرفتن چیه ؟​

Seventy One

کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
همون باس اول بازی سرویسم کرده ! بخش اول بازی حداقل میشه تا سطح چند بالا رفت ؟ چون الان رو 10 فیکس شده ولی وقتی تا 15 میرم دیگه نمیتونم سیوش کنم . یکی هم اونشیشه سبزا که جونو زیاد میکنه کجا یافت میشه ؟ میشه بیشتر بدست آورد ؟

Seventy One

کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
یعنی واقعا اسم اینجا رو باید میزاشتن بحث و جدل سنتر !!
اگه چهارتا بحث فن بازی و سونی و ایکس باکس مینداختم وسط همه میومدن مشارکت موی همو بکشن و این حرفا ....
ولی وقتی دو تا سوال و راهنمایی راجع به یه بازی بپرسی یا یکی میاد میگه برو از پونزده صفحه قبل شروع کن به خوندن !!
یا اینکه اصلا جوابی نمیگیری !!! من که بازی رو دیلیت کردم ولی کارتون درست نیست با این همه ادعا​

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
اگه چهارتا بحث فن بازی و سونی و ایکس باکس مینداختم وسط همه میومدن مشارکت موی همو بکشن و این حرفا ....
ولی وقتی دو تا سوال و راهنمایی راجع به یه بازی بپرسی یا یکی میاد میگه برو از پونزده صفحه قبل شروع کن به خوندن !!
یا اینکه اصلا جوابی نمیگیری !!! من که بازی رو دیلیت کردم ولی کارتون درست نیست با این همه ادعا​
قربونت برم وقتی کسی جواب نمیده ناراحت نشو
یکی از دلایلش اینه که این بازی اونقدری نتونست مخاطب جذب کنه واسه همین تعداد بازیکناش کمن
من خودم یه کم که بازی کردم بعد پاکش کردم

در کل تو تمام صفحات دوستان روی این موضوع تاکید کردن که بازی مکانیزم خاصی نداره فقط بتونی به موقع parry کنی تمومه
اگه هم ضربه قابل parry کردن نیست جاخالی بده کل بازی همینه واقعا
خیلی تکراری میشه یه ذره که بری جلو

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,360
نام
مــاکــان
شما خودت حاضر نیستی دوتا پست بخونی.
من آدرس یک پست خودم رو دادم گفتم باقی پستها رو هم بخون.

تو این فقط 15 صفحه کلی پست خوب از بچه ها گذاشته شده ، مرور این چند صفحه 10 دقیقه هم وقتت رو نمیگیره.
حاضر نیستی این کار رو بکنی بعد انتظار داری بچه ها بیان دوباره پست جدید برات بنویسن؟

دوست من این مطالبی که میخوای تو این صفحات هست حوصله کن بخون.

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
من بخاطر نقدای منفی که بقیه داشتن دو تا مرحله رفته بودم دیگه گذاشته بودم کنار تا بعد. الان بقیه بازی های رو کنسول تموم شدن رفتم سراغش تا باس بعد lu bu رو زدم. اقا واقعا بنظرم کم لطفی شده به بازی. اون نبرد با lu bu اوج هیجانه. نبرد با corrupted eunuch مثل تست هوشه.بازی اولین باسش سعی میکنه دفلکت بهت یاد بده. نبرد با lu bu میگه نه اقا دفلکت یاد گرفتی فک کردی تمومه. باید گارد بگیری بموقع دفلکت کنی. یه حالت رقص بین باس و پلیر تو سکیرو واست بوجود میومد اینجا هم پنج شیش تا دفلکت درست میرفتی با lu bu همون حس رو به ادم میده. همین جادو ها واسه خودش بنظرم خیلی در دسترس تره و کاربردی تر از تجربه های سولز لایک دیگم بودن. داستانم من حقیقتش تو nioh هم بازم میگم برام چیز خیلی جالبی نبود که بخواد اینجا فرق داشته باشه. همون محیط مراحلم بنظرم خیلی تنوع داشتن تا حالا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر