Multi Platform Wo Long: Fallen Dynasty

سازنده
Team Ninja
تاریخ انتشار
March 2023
ناشر
Koei Tecmo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
Wo Long: Fallen Dynasty
IMG_20220616_152356.jpg

♤♤♤♤♤♤​

اخرین اطلاعات:

▪️بازی در سبک Soulslike خواهد بود
▪️شخصیت اصلی همانند عنوان Nioh 2 قابل شخصی‌سازیست

▪️همانند سری Nioh اینجا نیز قابلیت Co-Op وجود دارد
▪️بازی از سیستمی مشابه سیستم Nemesis بهره میبرد (مشابه میدل ارث شادو اُ وار)
▪️سلاح های متنوعی در بازی وجود خواهد داشت

▪️بازی فاقد کانسپت های Stamina و Stance است
▪️بازی از نحوه مبارزه هنرهای رزمی چینی و کونگ‌فو للهام گرفته است
▪️یک Chinese Action-Like Battle System در بازی تعریف شده که به شما این امکان رو میده تا بین حمله و دفاع سوویچ کنید

▪️در بازی 17 سلاح وجود داره که 13 مدل برای مبارزات نزدیک و 4 نوع برای مبارزات دور طراحی شدن
این سلاح ها بر اساس هنر های رزمی چینی ساخته شدن و انیمیشن هاشون توسط متخصصین هنر های رزمی چین موشن کپچر شده

▪️ بیش از 40 ست ارمور مختلف در بازی وجود داره که در صورت داشتن متریال مناسب توسط آهنگر بازی قابل ارتقاء خواهند بود

♤♤♤♤♤♤
performance details

IMG_20230210_181736_505.jpg
IMG_20230210_181736_782.jpg

♤♤♤♤♤♤
Screenshots

IMG_20220615_023826_copy_800x482.jpg IMG_20220615_023823_copy_800x482.jpg IMG_20220615_023802_copy_800x482.jpg 20220615_023739_copy_800x482.jpg IMG_20220615_023702_copy_800x482.jpg IMG_20220615_023659_copy_800x482.jpg
IMG_20220615_023649_copy_800x482.jpg

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️​
گیم پلی تریلر جدید منتشر شد(4شهریور)
کیفیت: HD 720p
🔹️🔹️🔹️​

Reveal Trailer Xbox & Bethesda Showcase 2022

⬇️click⬇️
YouTube
20220615_031246.jpg
🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️
صفحات دیجیتالی بازی

PlayStation Store Click
Microsoft Store Click
Steam Click
🔹️🔹️🔹️🔹️
تاریخ انتشار
03/03/2023
12 اسفند

آخرین ویرایش:

arshia the bes

کاربر سایت
Jun 24, 2013
307
کلا ولی یه رسمی شده که شما می تونی یه بازی تو سبک سولزبورن بسازی و این بازی هیچی نداشته باشه (نه گرافیک نه داستان پر از مشکلات فنی و باگ های مختلف) ولی یه متای خیلی خوب بگیری و فروش معقولی هم داشته باشی.در حالی که تو سبک های دیگه منتقدا کاملا بازی که این مشکلات داشته باشه نابود می کنند.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
من خودم هنوز بازیش نکردم یعنی گذاشتم واسه دانلود هنوز تموم نشده ! ولی اینجور که دوستان دارن میگن گرافیک بازی معمولی رو به پایینه به نظرم هرچقدرم گیم پلی خوبی داشته باشه بازم خیلی تو ذوق خواهد زد ! ما تو زمونه ای هستیم که بازیهایی با گرافیک کالیستوپروتکل و هورایزن زیرو داون و ... اومدن چشممون رو پر کردن . من اگر میخواستم فقط از نظر گیم پلی راضی بشم و گرافیک راضی کننده نباشه چرا اصلا کنسول سری اکس خریدم ؟؟! حالا امروز فردا شروع میکنم ببینم چقدر میشه تحملش کرد نظرمو خواهم گفت
سلام و درود، دوست من گرافیکش اونقدری که میگن بد نیست، رو ps5 گرافیک خوبی داره، قطعا رو سری ایکس هم اینطوریه، ولی رو سری اس خیلی پایینه گرافیک،
من الان nioh 2 رو هم دارم و میبینم که گرافیک یکم از nioh 2 بهتره، کلا گرافیک خوب هست همین، ولی گیمپلی عالیه و قطعا ارزش داره بازیش کنی.
اینطوری نیست که گرافیک تو ذوق بزنه و مانع از بازی کردنتون بشه، ( بعد بازی کردن دد اسپیس و لست پارت یک اومدم سراغ بازی)
کلا اگه nioh بازی کردی. این بازی هم دقیقا تو همون سطح کیفی هست، ( گیم پلی و گرافیک)
فقط داستان تو دیواره و برا من هیچ احمیتی نداره تو این سبک

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
کلا ولی یه رسمی شده که شما می تونی یه بازی تو سبک سولزبورن بسازی و این بازی هیچی نداشته باشه (نه گرافیک نه داستان پر از مشکلات فنی و باگ های مختلف) ولی یه متای خیلی خوب بگیری و فروش معقولی هم داشته باشی.در حالی که تو سبک های دیگه منتقدا کاملا بازی که این مشکلات داشته باشه نابود می کنند.
کلا نقد ها سلیقه ای شده تو این زمونه
ولی این بازی برا من متای قابل قبول و در خوری گرفته و کاملا لایقش هست
در این حدود
گیم پلی عالی 10
گرافیک معمولی 7
موزیک خوب 8
داستان ظعیف 5

البته یه چیزی داره که امتاز رو بالا میبره
هیجان و اعتیاد 10
یه چیزی بگم فقط فش ندین
این بازی برا من خیلی لذت بخش تر از رگناروک هست، تو رگنارک از اواسط بازی دعا میکردم زود تموم بشه بازی، چون داستان کلا خراب شده بود و گیم پلی هم کشش لازم رو نداشت برام، ( رگنارک برام عذاب آور ترین پلاتی بود که کردم) ولی تو این بازی داستان رو که کلا اسکیپ میکنم، ولی گیم پلی شدیدا اعتیاد آوره، یاد روز های بازی کردن دیبلو افتادم،
کل من تیم نینجا و پلاتینیوم گیمز رو پرستش میکنم

Arash-S212

کاربر سایت
Dec 18, 2021
408
نام
Ara$h
این بازی برا من خیلی لذت بخش تر از رگناروک هست، تو رگنارک از اواسط بازی دعا میکردم زود تموم بشه بازی، چون داستان کلا خراب شده بود و گیم پلی هم کشش لازم رو نداشت برام، ( رگنارک برام عذاب آور ترین پلاتی بود که کردم) ولی تو این بازی داستان رو که کلا اسکیپ میکنم، ولی گیم پلی شدیدا اعتیاد آوره، یاد روز های بازی کردن دیبلو افتادم،
کل من تیم نینجا و پلاتینیوم گیمز رو پرستش میکنم
رگناروک که برای من شاهکار بود ، ولی با حرفتون موافقم بعضی بازیها کلا پلی دادنشون حس خیلی خوبی میده حالا داستان هم بد باشه باز هم میری سراغش 😁
برای من فالوت ۴ ، دیزگان و DayZ اینجوری بودن

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
گرافیک و وضعیت فریم بازی روی XSX و PS5 اوکیه اما روی کنسولای نسل قبلی و XSS فاجعست!
به نظرم هر کی میخواد روی نسل قبلی بازی کنه فعلا بیخیالش بشه چون واقعا یه ترکیب کثیف و حال بهم زنیه که حتی منی که گرافیک برام اصلا ارزشی نداره هم نتونستم تحملش کنم :D
منم اینو میگم رو ps5 و xsx گرافیک خوبه و فریم ریت هم عالی،، حتی رو مود رزولیشن هم اکثرا 60 هست فریم، بعضیا انقدر میکوبن گرافیک رو که انگار با یه فاجعه روبرو هستیم،
اما سری اس واقعا گرافیک پایینی داره و توی ذوق میزنه

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
334
یه سئوال فنی
من با پی سی بازی میکنم.
صدا تو کل بازی هست ولی بعضی وقتا که کاراکترا حرف میزنن صداشون نمیاد! دلیلش چیه؟
تو یوتیوب هم خیلی گشتم ولی راهی نبود واسش
کسی این مشکل رو داره؟

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
دوستانی که پلت کردن. من همه ی تروفی های بازی رو گرفتم فقط یکیش مونده
پیدا کردن همه ی تبلت ها.این تبلت رو نمیتونم بگیرم (هم همون که تو روستای مخفی باید 20 تا Golden Cicada رو بدیم به اون یارو که بالای بلند ترین برج هست . بعد دادن یه تبلت باید دراپ کنه) .ولی برا من دراپ نکرد. الان از 21 تا تبلت فقط یکی مونده که همینه
خواستم بدونم کسی راهنمایی چیزی میتونه بکنه

• Like
Reactions: Taha75

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
بازی به جورایی مفتی دستم رسیده🫡
چون من برا این بازی هزینه نمیکنم ولی خب بهش شانس دادم با توجه به شرایطی که پیش اومد گفتم ببینم چطوریه
خب نظرم تا تموم کردن باس پنجم
داستان وجود نداره نحوه روایتش انگار دادی دست یه دختر بچه اول دبستانی که تازه داره انشا یاد میگیره😶
طراحی مراحل فاجعه و دریغ از ذره ای خلاقیت یعنی یه جورایی توهین به شعور گیمریه طراحی مراحلش🫥
گرافیک به معنای واقعی رو ps5 یه لجنه خالصه به حدی داغونه که موقع زدن باس چهارم من اصلا نمیتونستم صورت باس رو تشخصی بدم😐
تنوع انمی های بازی هم مثل فحش ناموسی میمونه برا من😶😶
فقط تنها خوبی بازی گیم پلی و سیستم داجه😂

• Poker Face
Reactions: Nameless King

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
من نمیدونم چرا اصلا درک نمیکنم انتقادایی که از گرافیک میشه. روps4 هم بازی دارم میکنم. بازی سیستم دفلکتشو دوست دارم. ولی هنوز در حد nioh درگیرم نکرده. در کل بازی جمع و جوریه. من nioh هم هردو نسخش یادمه داستان خیلی جالبی نداشت و زیاد نقد نمیشد از این جهت.

• Like
Reactions: tboy2022

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
من نمیدونم چرا اصلا درک نمیکنم انتقادایی که از گرافیک میشه. روps4 هم بازی دارم میکنم. بازی سیستم دفلکتشو دوست دارم. ولی هنوز در حد nioh درگیرم نکرده. در کل بازی جمع و جوریه. من nioh هم هردو نسخش یادمه داستان خیلی جالبی نداشت و زیاد نقد نمیشد از این جهت.
Nioh 1 داستان جمع و جور و تقریبا خوبی داشت
Nioh ۲ داستان ضعیف و جمع و جور
این بولشت هم که اصلا هیچی

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
با اینکه به شدت هایپ بازی بودم و منتظر بودم تا عرضه بشه ولی راستش توی ذوقم خورد.
گیم پلی خیلی خوبه اما دنیای بازی خالی از روح ـه. رسما بازی توی بکش برو جلو ( که تنوع دشمنان واقعا روی مخه) و باس فایت رو بزن خلاصه میشه.
واقعا ارزش شاهکارهای میازاکی اینجاست که مشخص میشه.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
دوستان spell اخری چه جوری باید باز کرد لول ۹۰ هنوز باز نیست
اونها بر اساس لول نیستن ، باید کوئست انجام بدی باز بشن.
برو تو Other و بعد Wizardy نمیدونم چیچی ، مثل سری DMC یکسری دشمن پشت به پشت اسپاون میشن ، اونجا رو جارو کنی بخشی از اسپل ها باز میشن.
بخش بعدی هم تو ادامه بازی برات باز میشه که باید دوباره بری تو Other و بعد Crystal... که باید هانگ جینگ رو شکست بدی که مابقی هم برات باز بشه.

البته تو اون لول حتما به جفتش دسترسی داری.

• Like
Reactions: Taha75

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
آپدیت جدید اومده
UPDATE | Wo Long: Fallen Dynasty

تغییرات زیادی داشته، شاید قابل توجه ترینش نرف شدن باس آموزشی بازی شده که خیلی ها باهاش درگیری و مشکل داشتند

روی XSX حدود 19.4GB بود
چه خبره! الان رو PS5 زدم آپدیت شد، کلا 208 مگ بود!

• Like
Reactions: Starless

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر