Windows 10: The Next Chapter

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
url

امروز روزی است که مایکروسافت در طی سری کنفرانس‌هایی قسمت بعدی آینده ویندوز، ویندوز 10 که در کنسول Xbox One نیز خواهد آمد، پرده خواهد برداشت.
ویندوز 10 چه معنایی برای Xbox one داره؟
رییس بخش Xbox یعنی آقای فیل اسپنسر قراره تو رویدادی که به مناسبت آخرین سیستم عامل مایکروسافت در روز 21 ژانویه 2015 در کمپ مایکروسافت برگزار میشه صحبت کنه .
مایکروسافت اعلام کرده در این مراسم قصد دارن نگاهی به" فصل بعد" و آینده ویندوز 10 داشته باشن ، فیل اسپنسر تنها سخنران در این جلسه نیست و رییس دپارتمانهای دیگه مایکروسافت هم در این مراسم حضور دارن ، گفته میشه مدت زمان این مراسم 1 روز کامل هست بنابراین باید خبرهای زیادی برای گزارش وجود داشته باشه.

Join us right here on January 21 at 9:00 a.m. Pacific Standard Time to learn about the next chapter for Windows 10.

ساعت 20:30، 1 بهمن 93
لینک مشاهده مراسم
(با تشکر از DieDie برای متن)

8mm

کاربر سایت
Jan 1, 2015
182
من از الان می گم سر کارید :-??
یک چند تا فابلیت مثل نمایش Achievement ها توی ویندوز و شاید مثلا اومدن Achievement ها و پروفایل Xbox توی ویندوز رو نشون می دن تموم می شه می ره

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد
خوب این که شد همون محیط مترو که! :| حالا لازم هم نبود اسمش ویندوز ده باشه! همون 8.2 میذاشتن فک کنم سنگین تر می بودن!
با عکسو نگاه کن بعد نظر بده
yahoo_22.gif
هوشمنده
وقتی تشخیص بده پلتفروم صفحه لمسی داره رابط مترو فعال میشه
ولی رو PC نصب بشه استارت کلاسیک اتو میاد بالا
yahoo_22.gif
جالب شد پس!:d

آخرین ویرایش:

mehrdad safari

کاربر سایت
Aug 3, 2009
87
نام
GaMer
77710112244425038859.jpg

جونم ماکروسافت :d دوستدارم امشب بترکونه

یه رونمایی رویایی از DirectX 12 :x چیزی به پرواز پلتفرومهای PC .XBOX ONE نمونده
دوستدارم چندتا بازی توپ برای هردو پلتفروم بصورت مشترک معرفی بشه ماکروسافت حسابی سنگ تموم بزاره

ببینیم عمو فیل امشب چی برامون داره :d

خوب این که شد همون محیط مترو که! :| حالا لازم هم نبود اسمش ویندوز ده باشه! همون 8.2 میذاشتن فک کنم سنگین تر می بودن!
عکسو با دقت نگاه کن :|
وقتی تشخیص بده پلتفروم صفحه لمسی داره رابط مترو فعال میشه
ولی رو PC نصب بشه استارت کلاسیک اتو میاد بالا:|

آخرین ویرایش:

mehrdad safari

کاربر سایت
Aug 3, 2009
87
نام
GaMer
میشه از مراسم امشب
بعد از مدتها از اولین اتحاد PC GAMER ها و طرفداران XBOX ONE تعبیر کرد

فیل اسپنسر قبل از مراسم
ما قبلا در مورد بازی‌های رایانه‌ای خیلی مصمم بودیم. ما وقتی ایکس‌باکس را عرضه کردیم دچار چند دستگی شدیم. من واقعا به شما درباره‌ی حمایت از دو کنسول خانگی ایکس‌باکس و البته پلتفرم PC با توان هرچه بیشتر متعهدم، می دانم مشتریان و دوستانم گیمرهای بزرگی در کنسول های ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی هستند و به همین منظور، من اطمینان می‌دهم که ما قادر به ارائه‌ی بهترین تجربه در تمام پلتفرم‌ها خواهیم بود.
چشم دنیا به مراسم امشب دوخته شده

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
این سایت مایکروسافت لامصب استریمش خیلی سنگینه برای من 3 دقیقه عقب می‌افته:| هیچ‌جای دیگه‌ای هم نشون نمیده:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر