Windows 10: The Next Chapter

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
url

امروز روزی است که مایکروسافت در طی سری کنفرانس‌هایی قسمت بعدی آینده ویندوز، ویندوز 10 که در کنسول Xbox One نیز خواهد آمد، پرده خواهد برداشت.
ویندوز 10 چه معنایی برای Xbox one داره؟
رییس بخش Xbox یعنی آقای فیل اسپنسر قراره تو رویدادی که به مناسبت آخرین سیستم عامل مایکروسافت در روز 21 ژانویه 2015 در کمپ مایکروسافت برگزار میشه صحبت کنه .
مایکروسافت اعلام کرده در این مراسم قصد دارن نگاهی به" فصل بعد" و آینده ویندوز 10 داشته باشن ، فیل اسپنسر تنها سخنران در این جلسه نیست و رییس دپارتمانهای دیگه مایکروسافت هم در این مراسم حضور دارن ، گفته میشه مدت زمان این مراسم 1 روز کامل هست بنابراین باید خبرهای زیادی برای گزارش وجود داشته باشه.

Join us right here on January 21 at 9:00 a.m. Pacific Standard Time to learn about the next chapter for Windows 10.

ساعت 20:30، 1 بهمن 93
لینک مشاهده مراسم
(با تشکر از DieDie برای متن)

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
راستش اصلن در گیر این رویداد نبودم ولی یه حسی بهم میگه این مراسم همونقدری که برای PC ها مهمه برای X1 ها هم جالب و دست پر خواهد بود. شاید حتی از نظر بازی!

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
2 ساعت قبل از مراسم یادشون افتاده هایپ کنن؟ ما هم گول نمی خوریم! :D ولی امیدوارم یه بازی استراتژی معرفی بشه، بعیده چیز بیشتری هم در کار باشه.

8mm

کاربر سایت
Jan 1, 2015
182
من فقط ربط Conker رو به Windows 10 رو نمی فهمم
مایکروسافت که اونقدر احمق نیست بیاد الان عنوان Rare رو معرفی کنه (و بکنه هم قاعدتا انحصاری Xbox One اه)

حالا درسته Windows 10 پلتفرم Unified هست و توی Xbox One هم خواهد آمد اما خوب چه ربطی به تیم Rare داره :d

2 ساعت قبل از مراسم یادشون افتاده هایپ کنن؟ ما هم گول نمی خوریم! :biggrin1: ولی امیدوارم یه بازی استراتژی معرفی بشه، بعیده چیز بیشتری هم در کار باشه.

:| :| :| :|

منتظری توی مراسم معرفی سیستم عامل بازی معرفی کنن :| :| :|

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
مایکروسافت که اونقدر احمق نیست بیاد الان عنوان Rare رو معرفی کنه (و بکنه هم قاعدتا انحصاری Xbox One اه)

حالا درسته Windows 10 پلتفرم Unified هست و توی Xbox One هم خواهد آمد اما خوب چه ربطی به تیم Rare داره :d

فیل اسپنسر که باشه بوی بازی میاد! :D به نظرم چیز عجیبی هم نیست چون خیلی روی بازی و اینا هم مانور دادن. مثلا بگن قابلیت Cross buy وجود داره و فلان بازی هم اولین بازی هست که این قابلیت رو داره.

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL

Conker احتمالا clippyـه جدیده :D
خودشون گفتن تو مراسم خبر های خوشی واسه پی سی گیمر جماعت داریم، نکنه می خوان با معرفی smartglass واسه win10 خوشحال بشیم؟ :-/ :D
sad-frog-is-disappointed-with-your-effort.md.jpg

dear Microsoft

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
به شخصه تقعاتی از این مراسم دارم ایناها هست .

1. اول از همه یک Age of empire خوف معرفی بشه برای اوایل 2016
2.قابلیت کراس پلتفرم بین بازی های xbox one pc رونمایی بشه مثلا بشه cod رو من با رفیقم که pc باز هست انلاین بزنم.
3.از یک کیبورد و موس مخصوص برای Xbox one رونمایی بشه که برای دو مورده بالا مشکلی خاصی نباشه.
4.از یکی دوتا بازی جدید دیگه هم رونمایی بشه
5. حالا مسائلی مثل پردازش ابری قابلیت های Dx12 ایناها بر روی کیفیت بازی ها باشه هم خیلی خوبه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر