Windows 10: The Next Chapter

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
url

امروز روزی است که مایکروسافت در طی سری کنفرانس‌هایی قسمت بعدی آینده ویندوز، ویندوز 10 که در کنسول Xbox One نیز خواهد آمد، پرده خواهد برداشت.
ویندوز 10 چه معنایی برای Xbox one داره؟
رییس بخش Xbox یعنی آقای فیل اسپنسر قراره تو رویدادی که به مناسبت آخرین سیستم عامل مایکروسافت در روز 21 ژانویه 2015 در کمپ مایکروسافت برگزار میشه صحبت کنه .
مایکروسافت اعلام کرده در این مراسم قصد دارن نگاهی به" فصل بعد" و آینده ویندوز 10 داشته باشن ، فیل اسپنسر تنها سخنران در این جلسه نیست و رییس دپارتمانهای دیگه مایکروسافت هم در این مراسم حضور دارن ، گفته میشه مدت زمان این مراسم 1 روز کامل هست بنابراین باید خبرهای زیادی برای گزارش وجود داشته باشه.

Join us right here on January 21 at 9:00 a.m. Pacific Standard Time to learn about the next chapter for Windows 10.

ساعت 20:30، 1 بهمن 93
لینک مشاهده مراسم
(با تشکر از DieDie برای متن)

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
واقعیت مجازی شما رو توی فضا و یک مکان ( حالا بازی یا هر چیزی ) قرار میده اما واقعیت افزوده یک سری قابلیت ها رو به همون محیطی که درش قرار داری اضافه میکنه. ( البته ممکنه من اشتباه کنم ولی چیزی که توی عینک گوگل و holo lens دیدم این بود )

پس به نظر چیزی که گفتم امکان پذیر هست.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
به نظر میاد مایکروسافت بازی های بیشتری رو قراره برای PC منتشر کنه :D
Fable Legends is just the first of the major game franchises from Microsoft Studios coming to Windows 10 and we will have more to share in the coming months
بازی بعدی به احتمال زیاد Killer Instinct هست، در کل فکر کنم بازی هایی رو منتشر میکنن که قابلیت Cross play رو داشته باشن. مثلا یه FPS رو بخوان با قابلیت Cross play عرضه کنن خیلی خنده دار میشه، یکی با ماوس/کیبورد، اون یکی با کنترلر :D

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
به نظر میاد مایکروسافت بازی های بیشتری رو قراره برای PC منتشر کنه :D

بازی بعدی به احتمال زیاد Killer Instinct هست، در کل فکر کنم بازی هایی رو منتشر میکنن که قابلیت Cross play رو داشته باشن. مثلا یه FPS رو بخوان با قابلیت Cross play عرضه کنن خیلی خنده دار میشه، یکی با ماوس/کیبورد، اون یکی با کنترلر :D

یه ریسینگ که می تونن عرضه کنن :d

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
البته به نظرم بیشتر gamer ها فکر کنم دوست دارند بدونند که چه کمکی به صنعت گیم میکنه ؟
مثلا تجربه ی forza با این hololens ? اگه بشه جالب میشه ؟
مثلا رو مبل نشستیم ولی از دید داخل این hololens داخل یه benz sls amg زیبا !! واییی
میشه یعنی ؟ میشه ؟
تجربه بازی های استرانژیک هم به که یکی یا جندتا از کاربران هم گفتند خیلی جالب میشه به نظرم !
یا مثلا تجربه ی یه بازی ترسناک داخل خونه !!

آخرین ویرایش:

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
مثلا یه FPS رو بخوان با قابلیت Cross play عرضه کنن خیلی خنده دار میشه، یکی با ماوس/کیبورد، اون یکی با کنترلر
:biggrin1:

هیچوقت همچین اشتباهی نمیکنه مگر اینکه اون بازی فقط از طریق کنترلر روی pc قابل بازی باشه. کلا یه سری سبکا مثل استراتژی اصلا
Cross play شدنی نیست مگه اینکه هم خود سازنده دیوانه باشه هم ناشرش و هم ماکروسافت
:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر