PlayStation Wild

به به چه شبی شد امشب :x بازی جدید میشل انسل :love: هم معرفی شد :D بازی جدید از استودیو جدید ؛ Wild Sheep Studio :D و البته انحصاری :-o

این گوگولی دوست داشتنی هم تاپیکش بعد از کنفرانس آپدیت میشه :D

جالب بود من خوشم اومد:d
ولي اگر بخواد مثل Tokyo jungle بي سر و ته و گنگ باشه مسخره ميشه.
-
خوبيش اينه ميشه جاي همه چي بازي كرد
.Every time you play you’ll discover new things, even in the same place as before. But… the best feature came from our prototyping phase when we started playing as wolves, horses, sheep and… even trout! So we decided that in WiLD every creature should be playable, even the giant and dangerous ones!All these features combined, open so many new gameplay situations, especially when playing online. How you approach the game is up to you, what you do and even what you are – it’s all up to you.
coop انلاين بزان خيلي فان ميشه.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Destro

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
منبع این خبر رو لطف میکنی :d
WiLD relies on being an ever-changing experience as players explore a massive world the size of Europe in an immersive online environment, where not only can players take on the role of human hunters, but every single wild animal is fully playable too.
WiLD News - Gamescom 2014 - Michel Ancel Announces WiLD Open-World Survival Sim
--
WiLD from Michael Ancel is an online survival game, lets you play as animal or human | VG247
از نظر من عاليه ، بازي Survival بايد انلاين باشه:d روي PC اينقدر زيادن كه..
اما فكر نكنم كاملا لازم باشه انلاين بود شايد بشه solo بازي كرد.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
این آنلاین رو مگه از همون اول نگفته بودن !؟ :-/ :biggrin1: تو همون لینکی که بنیامین صفحه اول گذاشته بود هم فکر کنم بود :-"
خیر سرم قرار بود این تاپیک و تاپیک همساده رو بعد کنفرانس پست اولشون رو آپدیت کنم :| :biggrin1:
اوه اوه، بازی آنلاینه؟
یکی کایزرس رو از رو زمین جَم کنه :biggrin1:
کایزرس منم !؟ /:)
آقا انسل هرچی بزنه ما همونجوری میرقصیم براش :-" :biggrin1:
از نظر من عاليه ، بازي Survival بايد انلاين باشه
از نظر شوما که همه چی باید آنلاین باشه :biggrin1:

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
فری زدی رشته توهمات منو پاره کردی
129fs409511.gif
:biggrin1:
اون زمانی که آنونس شد و تریلر رو نشون دادن من از خوشحالی داشتم کیبورد رو گاز میزدم!. ببین من چی کشیدم با دیدن این خبر :D.
چرا متاسفانه:d اصلا به قيافه بازي ميخورد انلاين باشه.
به نظر من كه خيلي خوب و سرگرم كننده ميشه.
با اینترنت تخیلی-باستانی که ما داریم بازیهای آنلاین یه کابوس هستن برامون. دلت به چیش خوشه الان؟ :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
بیـــا بــالا :D

تایید شد که میشه WiLD رو به صورت کاملا آفلاین هم بازی کرد :bighug: بازی مولتی پلیر هم داره و قراره مولتیش به سبک سری Souls باشه. مثلا ممکنه یه پلیر به دنیای تو هجوم آورده باشه و حتی حیوونایی مثل خرگوش یا قورباغه مخفی شده باشه و یهو با بهت حمله کنه :biggrin1:

-"Wild will have Dark Souls-like multiplayer. Other players can arrive in your game at any time. "Controlling animals is very interesting when you play online - you could have another player attacking you with rabbits, or other crazy situations," says Ancel. "You know in games like Bloodborne? The multiplayer system there is very interesting and exciting.

People can help you, or they can hurt you
. And other players will try to mimic the AI, to appear undetected. In this game, any animal could be dangerous, because it could be another player in there. Someone could approach you as a frog, then jump into a more dangerous animal."-

There will be the option to play offline and close your game off
, though, if you'd rather keep all of Wild to yourself. You can also jump into friends' games, or have them join you in yours."
WiLD will have Dark Souls style Multiplayer - NeoGAF

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
بیـــا بــالا :D

تایید شد که میشه WiLD رو به صورت کاملا آفلاین هم بازی کرد :bighug: بازی مولتی پلیر هم داره و قراره مولتیش به سبک سری Souls باشه. مثلا ممکنه یه پلیر به دنیای تو هجوم آورده باشه و حتی حیوونایی مثل خرگوش یا قورباغه مخفی شده باشه و یهو با بهت حمله کنه :biggrin1:

WiLD will have Dark Souls style Multiplayer - NeoGAF

گیم آف د شو فور می...
:D
واقعا نمایش خیره کنندهای داشت طراحی محیط و گیم پلی بازی واقعا خلاقانه و یونیک بود...
بنظرم میتونه از IPهای بزرگ بشه... خیلی بزرگ! :D
تا ببینیم نمایش های بعد چطور هست! :D

اینم ورژن گیمر ساید نمایش

لینک

آخرین ویرایش:

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
443
این بازی تو سبک اُپن وُرد چیر واقعا جدیدیه. بازی در نقش شَمَن ایده خیلی خوبی بود که با توجه به تریلر پاریس گیم شو خیلیم خوب اجرا شده.
تنها نگرانیم از زمان معرفی بازی قضیه آنلاینش بود که خداروشکر نگرانیم به طور کامل حل شد :) بیصبرانه منتظرشم :bighug:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
چرا امسال خبری از بازی نبود؟
نه توی E3 نه تو گیمزکام....کنسل که نشده؟
بازی هنوز زنده هست! :D
یه ماه پیش یوشیدا یه عکسی از خودش و بچه های استودیو منتشر کرد.

tqoy9nc5fahnqfkjd0os.jpg

احتمالاً توی نمایشگاه پاریس یه چیزی ازش نشون بدن.

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
بازی هنوز زنده هست! :D
یه ماه پیش یوشیدا یه عکسی از خودش و بچه های استودیو منتشر کرد.

tqoy9nc5fahnqfkjd0os.jpg

احتمالاً توی نمایشگاه پاریس یه چیزی ازش نشون بدن.
یه احساس خیلی قوی بهم میگه بازی برای نئو هم میاد....
امیدوارم در اینده نمایش داشته باشه ولی کاش تو E3 یه تریلر از گیم پلی میرفتن دیگه نمایش سونی فوق العاده می شد....
از نظر موفقیت وقتی یه طرف کار میشل انسل باشه دیگه خیال ادم راحته...ولی میگم کاش از یوبی نمیرفت و رو ریمن جدید کار میکرد[-(
دلیل این که بازی انحصاری کرد چیه؟قراردش با سونی چطوره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر