PlayStation Wild

به به چه شبی شد امشب :x بازی جدید میشل انسل :love: هم معرفی شد :D بازی جدید از استودیو جدید ؛ Wild Sheep Studio :D و البته انحصاری :-o

این گوگولی دوست داشتنی هم تاپیکش بعد از کنفرانس آپدیت میشه :D

جالب بود من خوشم اومد:d
ولي اگر بخواد مثل Tokyo jungle بي سر و ته و گنگ باشه مسخره ميشه.
-
خوبيش اينه ميشه جاي همه چي بازي كرد
.Every time you play you’ll discover new things, even in the same place as before. But… the best feature came from our prototyping phase when we started playing as wolves, horses, sheep and… even trout! So we decided that in WiLD every creature should be playable, even the giant and dangerous ones!All these features combined, open so many new gameplay situations, especially when playing online. How you approach the game is up to you, what you do and even what you are – it’s all up to you.
coop انلاين بزان خيلي فان ميشه.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Destro

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
دقیق معلوم نبود بازی چجوریه! :d ولی یه جارویی احساس میکنم شبیه Don't Starve باشه! :d
حالا یکم پیچیده تر! :-" :d

اگر کاراکتر قابل بازی،انتخابی باشه! من اون اسکلته که دور آتیش نشسته بود رو میخوام :))

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
دقیق معلوم نبود بازی چجوریه! :d ولی یه جارویی احساس میکنم شبیه Don't Starve باشه! :d
حالا یکم پیچیده تر! :-" :d

اگر کاراکتر قابل بازی،انتخابی باشه! من اون اسکلته که دور آتیش نشسته بود رو میخوام :))
Beyond that we don't know what the actual gameplay will be like, but there's plenty of footage of various creatures hunting whatever is beneath them on the food chain, so perhaps it will be similar to Tokyo Jungle minus the Tokyo part
Rayman creator Michel Ancel reveals new IP Wild • Eurogamer.net

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,864
نام
میلاد
z493zz5w80yl80hh5ccv.jpg

720P

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
Introducing WiLD, a PS4 exclusive from Rayman creator Michel Ancel - PlayStation.Blog.Europe
When we started working on WiLD we wanted to make sure that we would have fun playing our own game even after months and months of development! This is the reason why the world of WiLD is the size of Europe, with dynamic weather and seasons, and filled with interactive opportunities that feel endless.
:wow:
because WiLD is created exclusively for PlayStation 4, the game will use the full power of the console and all its crazy sharing capabilities.
یک سری تصاویر هم در این لینک هستن.
گرافیک در حد انیمیشن های دیزنی:|:d

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
به نظر بازی شاد و مفرحیه بر خلاف اسمش :d
آهنگ فوق العاده ای داشت :bighug:
حالا قراره تو بازی چی کار کنیم خدا میدونه اون اسکلته خدا بود :))

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,994
نام
آریا
چقدر زیبا بود تریلر بازی! عجب آهنگی!!!

اون تیکه آخر تریلر که گرگ و گراز و کلاغ و ... حرکت میکنن و عقاب بزرگه میاد، با اون آهنگش واقعاً چیز غریبی بود و موهام سیخ شد! :D

آخرین ویرایش:

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
واقعا ادم احساس میکنه یکی از انیمیشنای دیزنی رو بازی میکنه . به نظرم مثل توکیو جانگل نیست .چون سازنده هاش کاملا متفاوتن .
یکی خالق ریمن جذاب و یکی سازنده شرقی که کلا عادت دارن ژاپنی ها بازیشون سخت و گنگ باشه برعکس غربی ها که بازیهاشون همه رو هدف قرار میدن و جنبه فان داره !!
تنوع هم تو بازی موج میزنه .یه جورایی بازی شبیه ساز تمام خزنده ها و پرنده ها و غولاس و...که میشه در نقششون بود . دیگه کم کم همه بازیهام دارن یه جهان برای خودشون میسازن اونم داینامیک .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر