Wii U دارای یک CPU فاجعه آور و کند است!

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
92460379858161336586.png

مشخصات فنی wii u به اون خوبی ای که در ابتدا تصور میشد نیست به همین دلیل سازندگان Metro:Last Light برنامه ای برای عرضه این بازی روی کنسول جدید نینتندو ندارند.
نینتندو wii u در آمریکا عرضه شده و این در حالیست که از از گوشه و کنار خبرهایی میرسد که این کنسول در مواردی با چالشهایی رو به رو شده , عده ای عنوان میکنند که کیفیت بازیهای third party بر روی wii u با استانداردهای گرافیکی 360 و PS3 فاصله داره و مشکل با اجرای بازیهایی که به راحتی بر روی 360 و PS3 اجرا میشوند در حال بدل شدن به یک روند نگران کننده برای نینتندو هست این مسئله باعث میشه بسیاری از بازیهایی که در حال حاضر در جدول زمانی عرضه برای X360/PS3 و PC قرار گرفتن به دلیل تفاوت در قدرت پردازنده این کنسول هرگز بر روی Wii U منتشر نشن.
یکی از این بازیها ساخته 4A Games یعنی بازی Metro:Last light خواهد بود! رئیس بخش فنی این کمپانی Oles Shishkovtsov در مورد اینکه چرا Metro:LL عاقبت بر روی Wii U عرضه نخواهد شد اینگونه توضیح میدهد:
Wii U سی پی یو فاجعه آور و کندی دارد.

همکار Shishkovtsov آقای Huw Beynon هم می افزاید که نسخه ای از Metro Last light برای Wii u وجود نخواهد داشت چون نمیتوان مقدار تلاشی را که برای ساخت نسخه ای قابل مقایسه (به لحاظ کیفی) با سایرین از این بازی برای wii u مورد نیاز هست توجیه کرد.

Wii U 'Has A Horrible, Slow CPU' Says Metro Last Light Dev - NowGamer

آخرین ویرایش:

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
من خیلی وقت پیش در مورد این خریدن این کنسول گفتم بازم میگم :

این کنسول فقط و فقط در یه حالت ارزش خریدن داره .
زود هک بشه
و قیمتش در حد مناسبی قرار بگیره
همین ، اونم برای اینکه بشه بازیای کنسول های قدیمی نینتندو رو تجربه کرد(یکی مثل من:|)، چون نینتندو گفته بود کنسولای قبلی رو ساپورت میکنه .
وگرنه اصلا نباید طرفش رفت:|

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
قبلا هم يه استوديو ديگه از سخت افزار وي يو انتقاد كرده بود يادم نيست اسمش چي بود
ولي فنهاي نينتندو ديگه كاسه داغ تر از اش نشن اونها بيشتر ميفهمن يا سازنده بازي؟
3 تا استدیو انتقاد کردند در عوض بیش از 6 استدیو تعریف کردند بییش از 6 کمپانی از کنسول حمایت کردند.
من خیلی وقت پیش در مورد این خریدن این کنسول گفتم بازم میگم :

این کنسول فقط و فقط در یه حالت ارزش خریدن داره .
زود هک بشه
و قیمتش در حد مناسبی قرار بگیره
همین ، اونم برای اینکه بشه بازیای کنسول های قدیمی نینتندو رو تجربه کرد(یکی مثل من:|)، چون نینتندو گفته بود کنسولای قبلی رو ساپورت میکنه .
وگرنه اصلا نباید طرفش رفت:|
مسئله ای نیست کسی رو اجبار برای خردیش نکردند. و اینکه کاربرای خارجی این استدیو رو مسخره می کنند با این حرفش یکی آمده میگه اینا اینقدر تو ساخت بازیشون کند هستند همه چی رو اهسته می بینند.

آخرین ویرایش:

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
اصلا من کاری به قوی یا ضعیف بودن Wii U ندارم ، سوال من اینه که اصلا چرا باید Nintendo تا این حد زود کنسول بعدیشو معرفی بکنه و بده به بازار که بازیاش با بازی های کنسولای این نسل مشترک باشه و پیاده کردن بازیهای X360 و PS3 روی این کنسول بشه دغدغه سازندگان بازی !!!!

هر چند روز یه بار یه خبر مبنی بر منتشر شدن فلان بازی 360 و PS3 روی Wii U می شنویم ! خب به جای اینکه نینتندو لیست بازیایی که قراره رو این کنسول بیاد رو معرفی بکنه ، بیاد بگه کدوما نمیاد !!!!!!:d چون اینطوری دردسرش هم کمتره و هم سنگین تره!

فعلا با وجود X360 و PS3 چه نیازی به خریدن Wii U هست برای بازیهای نسل هفتمی ؟! الان بیشتر Lunch Title های این کنسول ، روی 360 و PS3 اومدن یا قراره بیان ! خب الان انتشار دوباره اونا به چه دردی میخوره ؟!

الان فن ها شورش میکنن و بدون اینکه به حرفام فکر کنن نظر میدن (البته خب لازمه فن بودن ، تا حدودی بی منطق بودنه!)! دقت کنید من اصلا نمیگم این کنسول تا چه حد قویه یا ضعیفه و چه کارایی میتونه انجام بده و چه کارایی نمیتونه، ولی زود روانه شدنش به بازار جهانی خیلی ایده مسخره ایه !

در مورد خبر هم بگم ، من به 4A Games خیلی ایمان دارم و میدونم حرفی رو الکی نمیزنن چون حرفاشونو در عمل عینا دیدم و بازیاشون شاید بین همه بازیای در حال ساخت ، کمترین هایپ ممکن رو داشته باشه، ولی با این حال از این اظهار نظر هم میگذرم و بی خیالش میشم تا حداقل 3 سال از اومدن Wii U بگذره و فوت وفن سخت افزارش دست همه استودیو ها بیاد ، اونوقت نسبت بهش تعیین موضع میکنم!

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
به نظر من اتفاق جدیدی نیوفتاده نسل قبلیم نینتندو با همین فرمول کنسول عرضه کرد.
آخه نینتندو نسل قبل دارای یه برتری بود و اونم کنترلر حرکتی کنسول بود،ولی الان مایکروسافت کینکتو داره و سونی هم موو رو

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
همگی ارام باشن الکی دعوا به پا نکنید
یوروگیمر داره مشخصات رو کامل می کنه هر وقت فهمیدیم چی هست بیایم بگیم قوی هست یا ضعیف

---------- نوشته در 12:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:00 PM ارسال شده بود ----------

آخه نینتندو نسل قبل دارای یه برتری بود و اونم کنترلر حرکتی کنسول بود،ولی الان مایکروسافت کینکتو داره و سونی هم موو رو
اهم..... اهم .....
دسته ی wii u پس کشک هست

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
اینکه از اول مشخص بود، 300 دلار کنسول که نصفش قیمت اون تبلت هست، باید هم ضعیف باشه. مسئله اینکه فن های Nintendo اصلا گرافیک نمی خوان، پس براشون مهم نیست.(همون قضیه Wii هست دیگه)
ولی من هرسم میگیره فن هایی که تویه BC هستند خیلی WiiU رو سعی میکنن از لحاظ سخت افزاری هم بالا نشون بدن!! حتی با نسل بعدم مقایسه کردن یک بار!!

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
شما یک چیزی رو بدونید.
اگر نینتندو سخت افزار Wii U رو در حد بسیار خوبی قرار داده بود که از X360 و PS3 دو یا سه برابر حتا بیشتر بود. دهن ملت رو تو اخبار و . . . سرویس میکرد و هرجا میشست از سخت افزار کنسولش میگفت.
اینکه حتا زمان عرضه ی کنسول هم نمیان مث آدم بگن آقا این CPU کنسول هست این GPU کنسول این Ram و . . . و یک سری چیزای مسخره میگن برای بستن دهن خریدارا، تابلوئه که چه وضعیتیه.

همین مسئله رو اپل سر آیپاد 4 و دوربینش داشت. دوربین عملن 0.7 مگاپیکسل بود. از اپل پرسیده بودن دوربین چنده؟ یارو گفته بود HD ضبط میکنه :|. تو سایتش میرفتی اصلن ننوشته بود که چند مگاپیکسله فقط نوشته بود HD بعد توی همون سایت توی بخش آیفون خودشو جر داده بود که 5 مگاپیکسله . . . بعدن صداش در اومد . . .
خلاصه این برای جلوگیری از گند زده شدنه :D.

SHINJI MIKAMI

کاربر سایت
Nov 5, 2012
74
نام
Mohammad
البته این صحبتها میتونه تا حدی شایعه تلقی بشه چونکه هنوز مدت زیادی نیست که این کنسول وارد بازار شده.
و هنوز برای ابراز نظر کمی زود هست.

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
البته این صحبتها میتونه تا حدی شایعه تلقی بشه چونکه هنوز مدت زیادی نیست که این کنسول وارد بازار شده.
و هنوز برای ابراز نظر کمی زود هست.
حداقل از یکسال قبل یا حتی بیشتر کنسول برای سازنده ها فرستاده شده اگه قرار باشه کنسولو همزمان با عرضه رسمی به بازار دست سازنده های بازی بدن که ملت باید با دسته هاش یه قول دو قول بازی کنن :d

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اینا هر سال بازیشون رو به بهانه های مختلف به تاخیر می ندازند این هم از مصاحبشون اگه کارشون ایراد نداشت پس تاخیر 2 ساله بازیه چیه؟
اولا 4A Games به اندازه استودیوهای دیگه امکانات نداره (روسیه فک کنم) که بتونه به سرعت عنوانش رو تموم کنه. دوم اینکه ویدئوهای زیادی از گیم پلی بازی داریم که نشون میده مشکل فنی خاصی وجود نداره. سوم اینکه کدوم ابلهی وسط Halo 4 و CoD میاد یه بازی FPS عرضه کنه که نه مالتی پلیر داره نه Coop ؟
----------

الان که نگاه میکنم، نینتندو اصلا روی کنسول جدید هیچ مانوری نداده. حتی روی جعبه عکس کنترلر بزرگتر از خود کنسول هست !!!. تمام تمرکز روی کنترلر بوده و هست. یعنی Wii HD با یه کنترلر جدید که حتی بازیهای این نسل رو ام هندل نمیکنه؟

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
سلام به همگي

يك علامت تعجب گنده اومده بالاي سرم، همين ملت 4A نگفته بود كه نسخه PC بازي به راحتي روي WiiU اجرا ميشه! حالا چطور شد؟ اينا پسرفت داشتن يا سخت افزار WiiU؟

راستي يك موضوع جالب به نظرم رسيد، شرايط WiiU يه مقدار مثل SNES شده GPU قوي CPU ضعيف (البته بنا به شايعات كه تا به حال شنيدم).

من با نینتندو و کنسول ها و بازیهاش هیچ مشکلی ندارم ولی یه حس غریبی بهم میگه این کنسول Epic Fail میشه :|.

ديگه از GC كه بدتر نميشه، نينتندو يك فن بيس خاصي داره كه بر خلاف سوني و مايكرو هميشه ثابت هست. فن نينتندو هم بازي هاي 3rd-party در درجه اول اهميت نيست براش، مهمترين چيز بازيهاي خود نينتندو هست.

آخرین ویرایش:

mrm2020

کاربر سایت
Oct 5, 2011
45
Xbox و PS هم مالی نیستن. فقط به خاطر خریدن شرکتها و رشوه به سایتها و زد و بند مالی و دلال بازی و شانتاژ ( شرکتهای سونی و مایکروسافت) پیشرفت کردن. بهترین کنسول در تمام دوران آتاری بود. مابقیشون چی نی ان!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر