Wii U دارای یک CPU فاجعه آور و کند است!

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
92460379858161336586.png

مشخصات فنی wii u به اون خوبی ای که در ابتدا تصور میشد نیست به همین دلیل سازندگان Metro:Last Light برنامه ای برای عرضه این بازی روی کنسول جدید نینتندو ندارند.
نینتندو wii u در آمریکا عرضه شده و این در حالیست که از از گوشه و کنار خبرهایی میرسد که این کنسول در مواردی با چالشهایی رو به رو شده , عده ای عنوان میکنند که کیفیت بازیهای third party بر روی wii u با استانداردهای گرافیکی 360 و PS3 فاصله داره و مشکل با اجرای بازیهایی که به راحتی بر روی 360 و PS3 اجرا میشوند در حال بدل شدن به یک روند نگران کننده برای نینتندو هست این مسئله باعث میشه بسیاری از بازیهایی که در حال حاضر در جدول زمانی عرضه برای X360/PS3 و PC قرار گرفتن به دلیل تفاوت در قدرت پردازنده این کنسول هرگز بر روی Wii U منتشر نشن.
یکی از این بازیها ساخته 4A Games یعنی بازی Metro:Last light خواهد بود! رئیس بخش فنی این کمپانی Oles Shishkovtsov در مورد اینکه چرا Metro:LL عاقبت بر روی Wii U عرضه نخواهد شد اینگونه توضیح میدهد:
Wii U سی پی یو فاجعه آور و کندی دارد.

همکار Shishkovtsov آقای Huw Beynon هم می افزاید که نسخه ای از Metro Last light برای Wii u وجود نخواهد داشت چون نمیتوان مقدار تلاشی را که برای ساخت نسخه ای قابل مقایسه (به لحاظ کیفی) با سایرین از این بازی برای wii u مورد نیاز هست توجیه کرد.

Wii U 'Has A Horrible, Slow CPU' Says Metro Last Light Dev - NowGamer

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
آریا من با این قسمت موافق نیستم :D
الان 360 و PS3 تقریبا تو دنیا یه اندازه فروختن (جفتشون نزدیک 70 میلیون شیپ کردن) اما همین الانش هم که PS3 کپی خور شده هنوز تعداد کسانی که 360 دارن خیلی بیشتر از کسانیه که PS3 دارن. و اگه کپی خور نمیشد مسلما از این هم خیلی کمتر بود.
حالا تو بازیسنتر وضع بهتره چون اکثرا گیمر نسبتا حرفه ای هستن و جفت کنسول ها رو خریدن یا به خاطر علاقشون PS3 رو با همه ی مشکلاتی که اینجا داره (قیمت و کمبود بازیهاش) ترجیح دادن. ولی تو جامعه اینجوری نیست.
بابائه میخواسته برا بچه ـش کنسول بخره رفته در مغازه، فروشنده بهش گفته 360 داریم مثلا 250 تومنه، PS3 هم داریم 350 تومنه (قیمت 2-3 سال پیش رو میگم) فقط 360 بازیهاش 4 تومنه ولی PS3 بازیهاش 60-70 تومنه. بابائه گفته خب حالا فرقشون چیه؟ یارو هم گفته هیچی فقط اون 4 تا بازی داره که این نداره، اینم 4 تا بازی داره که اون نداره. (4 تا خالی دیگه هم بسته که یارو همین 360 رو بخره که فردا هم بیاد هی ازش بازی بخره.)
خودم وقتی رفتم PS3 بخرم فروشنده هه تمام سعیش رو کرد که منصرفم کنه و 360 ازش بخرم :D
برای اثبات حرفم همین بس که تو همین شهری که من دارم زندگی میکنم که شهر کوچیکی هم نیست (کرج) شاید نهایتا 3 تا مغازه باشه که بازی PS3 میارن. خیلی جاها حتی بازی های کپیش رو هم نمیارن چون متقاضی نداره به اون صورت. ولی تو هر خیابونش؛ حتی کوچیک ترین هاش حداقل 5-6 تا مغازه میتونی پیدا کنی که بازی 360 دارن
چندتا مسئله هست.
یکی اینکه، کپی خور شدن PS3 خیلی بعد تر ها نسبت به 360 شد که خب این مسئله خودش دلیل میشه.
دوم اینکه، کپی شدن PS3 رو با X360 مقایسه میکنی؟ تا همین 3 ماه پیش برای اجرای بازی های PS3 باید با هزار دنگ و فنگ کار میکردی که بتونی بازیشون کنی بماند یک سریشون مثل آنچارتد 3 از باگ بگیر تا لودینگ های مدت دار و . . . تشکیل میشدن، معلومه طیف وسیعی از گیمر راحت طلب که مطمئنن میره کنسول بخره بازی رو بزاره تو دستگاه بازی کنه نمیره سمت چنین چیزی.
سوم بازی های انحصاری PS3 که بزاری کنار، بازی های مولتی عملن برای X360 یک سر و گردن بالاتر هستن این رو نمیتونی اصلن رد کنی، از مشکلات باگ ها بگیر تا افت فریم ها نمونه اش همین فریم هائی که از ME3 میدن که تو همشون تفاوت فریم بین PS3 و X360 به آدم این حس رو میده که بین PC و کنسول داره مقایسه میشه :|.
کلن دلایل جا نیوفتادن PS3 تو ایران کم نیست :D، ولی مطمئنن اگر اون روز اول اینقدر راحت کپی میشد که دیسکو میزاشتی توش حالشو میبردی عمرن خبری از 360 میشد :D.
اون زمان 360 ام رو خریدم 490 تومان، با 2 تا بازی شد 550 :|. در همون موقع یک PS3 رو میفروختن 800 اینا تقریبن 2 برابر، 800 هزار تومان، اون موقع میشد یک خانواده 4 یا 5 نفره رو سیر کرد با اجاره خونه . . .

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
چندتا مسئله هست.
یکی اینکه، کپی خور شدن PS3 خیلی بعد تر ها نسبت به 360 شد که خب این مسئله خودش دلیل میشه.
دوم اینکه، کپی شدن PS3 رو با X360 مقایسه میکنی؟ تا همین 3 ماه پیش برای اجرای بازی های PS3 باید با هزار دنگ و فنگ کار میکردی که بتونی بازیشون کنی بماند یک سریشون مثل آنچارتد 3 از باگ بگیر تا لودینگ های مدت دار و . . . تشکیل میشدن، معلومه طیف وسیعی از گیمر راحت طلب که مطمئنن میره کنسول بخره بازی رو بزاره تو دستگاه بازی کنه نمیره سمت چنین چیزی.
سوم بازی های انحصاری PS3 که بزاری کنار، بازی های مولتی عملن برای X360 یک سر و گردن بالاتر هستن این رو نمیتونی اصلن رد کنی، از مشکلات باگ ها بگیر تا افت فریم ها نمونه اش همین فریم هائی که از ME3 میدن که تو همشون تفاوت فریم بین PS3 و X360 به آدم این حس رو میده که بین PC و کنسول داره مقایسه میشه :|.
کلن دلایل جا نیوفتادن PS3 تو ایران کم نیست :D، ولی مطمئنن اگر اون روز اول اینقدر راحت کپی میشد که دیسکو میزاشتی توش حالشو میبردی عمرن خبری از 360 میشد :D.
اون زمان 360 ام رو خریدم 490 تومان، با 2 تا بازی شد 550 :|. در همون موقع یک PS3 رو میفروختن 800 اینا تقریبن 2 برابر، 800 هزار تومان، اون موقع میشد یک خانواده 4 یا 5 نفره رو سیر کرد با اجاره خونه . . .
خب آره دیگه من هم منظورم دقیقا همین بود :D تو کامل تر توضیح دادیش :D

البته اون قسمتی که گفتی بازی های مولتی یه سر و گردن رو 360 بالاترن رو زیاد قبول ندارم :D بعضیاشون یه سر و گردن بالاترن، بعضیاشون مساوین، بعضیاشون تفاوتشون خیلی جزئیه، بعضیاشون هم رو PS3 بهتره.

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
منم نگفتم بازی های wii داغونن! زلدا که اصلا حرفی درش نیست با اون متای فکر کنم 99 دیگه اصلا جای بحث نمیزاره
طبق آمار GameRankings - Video Game Reviews from around the Internet یکی از بازی های کنسول بدرد نخور وی بهترین بازی تاریخ هستش...

حتی یکم به خودت زحمت فکر کردن هم ندادی ! :)

ویتا یه کنسول کاملاً مرده هستش (از هر لحاظ) که از لحاظ گرافیکی از پردازشگر های اسمارت فن های جدید بسیار ضعیف تر هستش و مثلا در مقابل نکسوس 4 یا اپتیوس جی هیچ حرفی برای گفتن نداره
یه جا یه چیزی خوندی و خیلی خوشحال داری نظر میدی
باشه ویتا آشغاله. خوشحال باش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر