Wii FreeLoader

• Thread starter Thread starter west
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

west

کاربر سایت
بالاخره امکان اجرای region های مختلف برروی یک کنسول Wii فراهم شد

* Play ANY region of Wii or GameCube game on Nintendo Wii (NTSC Version, North America, Japan).
* Easy to use.
* No console modification required.
* Play games never released in your region.
* Play local games on your imported console.

بالاخره امکان اجرای region های مختلف برروی یک کنسول Wii فراهم شد

* Play ANY region of Wii or GameCube game on Nintendo Wii (NTSC Version, North America, Japan).
* Easy to use.

میشه توضیح بیشتر بدین در مورد این خبر!!!

اینجوری که داخل readme نوشته بود !!
اول از روی فایل iso بر روی dvd رایت کنید و بعدش داخل wii بزارید دیسک و با کلید a دیسک رو اجرا کنید و بعدش دیسک رو در بیارید و بازی با رژیون دیگرو داخل کنسول بزارید !

من که در حال حاضر بازی به جز j ندارم امتحان کنم تا فردا !!

1. من اینو رو Mercury Melt down امتحان کردم کار نکرد می خواستم بدونم مشکل از بازی من بود یا از این برنامه ؟
2. بعضی وقتا بعد از استفاده از این برنامه کنسولم درست خاموش نمیشه ( بعد از اینکه با دسته خاموش میکنم چراغ سبز کنسولم روشن می مونه چراغ دسته هم همین طور باید Power کنسول رو نگه دارم تا خاموش بشه ) کسی دلیلش رو میدونه ؟ البته مطمعن نیستم که به خاطر Free Loader باشه ولی بعد از استفاده از این چنین مشکلی پیش اومد

1. من اینو رو Mercury Melt down امتحان کردم کار نکرد می خواستم بدونم مشکل از بازی من بود یا از این برنامه ؟
2. بعضی وقتا بعد از استفاده از این برنامه کنسولم درست خاموش نمیشه ( بعد از اینکه با دسته خاموش میکنم چراغ سبز کنسولم روشن می مونه چراغ دسته هم همین طور باید Power کنسول رو نگه دارم تا خاموش بشه ) کسی دلیلش رو میدونه ؟ البته مطمعن نیستم که به خاطر Free Loader باشه ولی بعد از استفاده از این چنین مشکلی پیش اومد

1. این Mercury Meltdown کلا مشکل داره با دستگاه های J ؛ با Freeloader نمیشه کاریش کرد! با Generic Patcher باید زبونش رو انگلیسی کرد تا اجرا بشه...

2. درسته! من وقتی تو Harvest Moon بودم خواستم بیام بیرون؛ اگه درست یادم باشه اصلا تو صفحه منو ها هم نیومد و سیاه موند! منم Power کنسول رو نگه داشتم تا خاموش شد. فکر کنم همینجوری باشه کلا...

با چه نرم افزاری می توانم نرم افزار Freeloader را روی dvd رایت کنم و می شود لینک دانلود Generic Patcher را بگزارید و بگویید به درده چی می خورد مرسی

می شود روش کار با Freeloader را به زبانه ساده توضیح بدهید لطفا

خیلی ساده س ؛ این فایل بالا رو دانلود کنید؛ بعد فایل ریجن مربوط به کنسولتون رو با Nero یا ImgBurn بصورت ISO روی DVD رایت کنید...

بعد از اینکه تموم شد بذاریدش تو Wii . یه حالت بلور مانند از توی صفحه رد میشه ؛ بعد بازی ای که میخواین اجرا کنید رو بذارید و ...

*** من حواسم نبود ؛ این ImgBurn از ISO ایراد میگرفت و Error میداد ؛ با همون Nero رایت کنید...

خیلی ساده س ؛ این فایل بالا رو دانلود کنید؛ بعد فایل ریجن مربوط به کنسولتون رو با Nero یا ImgBurn بصورت ISO روی DVD رایت کنید...

بعد از اینکه تموم شد بذاریدش تو Wii . یه حالت بلور مانند از توی صفحه رد میشه ؛ بعد بازی ای که میخواین اجرا کنید رو بذارید و ...

*** من حواسم نبود ؛ این ImgBurn از ISO ایراد میگرفت و Error میداد ؛ با همون Nero رایت کنید...
من با این سایت rapidshare مشکل دارم .تو اون صفحه ی اول که 2 تا گزینه داره free رو که می زنم دوباره همون صفحه رو باز می کنه .
اگه امکانش هست لینک مستقیم دانلودش رو بزارید .
بعدشم یه سوال دیگه اصلا این freeloader چی کار می کنه ؟
یعنی من که کنسولم J هستش باید همون فایل رو رایت کنم یا ماله بازیو ؟

اگه امکانش هست لینک مستقیم دانلودش رو بزارید .
این لینک رو هم مهدی جان لطف کردن گذاشتن، نباید مشکلی داشته باشه، همون Free رو بزن بعد یه عددی رو صفحه میاد اونم بزن خودش دانلود میکنه...
بعدشم یه سوال دیگه اصلا این freeloader چی کار می کنه ؟
:arrowd:
Play ANY region of Wii or GameCube game on Nintendo Wii (NTSC Version, North America, Japan).
* Easy to use.
یعنی من که کنسولم J هستش باید همون فایل رو رایت کنم یا ماله بازیو ؟
ریجن کنسولتون یعنی J رو باید بریزید...

توی dvd رایت کردم و گزاشتم توی دستگاه و همونی حالت بلور مانند امد و dvd را در اوردم و بازی reyman را گزاشتم اما باز هیچ اتفاقی نیامد و باز هم تصویر سیاه شد و دستگاه خاموش نشد دستگاه من J هست و بازی uc

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or